• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
Karol, to nie je pre deti, ale skôr v čase puberty, resp. neskôr :wink: Mala som šéfku, ktorej syn ich volal menami.. najprv mi to prišlo zvláštne a potom hrozne fajn. Podľa mňa rešpekt nie je o tom, ako človeka oslovuješ.. môžeš niekomu hovoriť "pán prezident" a ak si myslíš, že je to kokos, tak ho rešpektovať aj tak nebudeš...
7. črc 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňa moja mama zase terorizovala s tým, že ju musím volať maminka, lebo mama jej pripadalo príliš "surové"... a v tom čase som ju teda nerešpektovala ani za mak :sweat_smile:
7. črc 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak si myslim, ze aj ked si o prezidentovi myslis ze je co je, tak ked ho oslovis pan prezident je to viac "respektujuce" ako keby si ho oslovila Nico :wink: ako hocikoho na ulici. Ved dieta ma maminu len jednu a nikoho ineho tak nevola, tak preco sa takeho privilegia "zbavit" :sweat_smile: Ja si vobec neviem predstavit, zeby som takto oslovovala mojich rodicov :confused: mozno som nejaka staromodna alebo co :grinning:
7. črc 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to stále iba v tej hypotetickej rovine a možno sa k tomu nikdy nedopracujeme, ale hovorím, videla som príklad a veľmi sa mi to páčilo :wink:
7. črc 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si praveze myslim, ze sa k tomu dopracujete lahko. Lebo vela rodicov sa snazi docielit prave opak, ze ich deti ich oslovuju menami, ako to pocuju od okolia a rodicia sa snazia deti naucit oslovovat ich mamka a tatko :sweat_smile:
7. črc 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda doteraz som sa stretla iba s takymto "postupom" :slight_smile:
7. črc 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak mna sa to zatial este netyka :sweat_smile: ale bola by som zvedava, ako si si vybrala tie jednorazovky z toho obrovskeho mnozstva co je na trhu? :sweat_smile: Draheho sestra caka babo, tak som jej o tych jednorazovkach hovorila a najprv sa mi smiala, ze co to (predstavila si asi tie storocne plienky :grinning: ) a tak som jej povedala, ze jej poslem nejaku stranku, nech si prezrie o com to je. Len je ich taaaak strasne vela, ze ani neviem co jej poslat :sweat_smile:
7. črc 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mna tiez volal patrick na zaciatku viac erika ako mama az teraz mi zacal hovorit mama niekedy to bolo trapne situacie ale osobne mi to nevadilo
7. črc 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol, látkovky, nie? :grinning:
7. črc 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
videli ste vcerajsie spravy ja som z toho hotova tu uz sa neda nicomu verit mysliml tym ten skandal okolo syru z talianska a v nemecku to snad nie je mozne clovek aby sa bal dat nieco jest detom
7. črc 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo vy uz spite
7. črc 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan trochu som sa sekla :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: duta hlava moja :sweat_smile:
7. črc 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej erika aj mamca mi to vcera v telefone vravela. To je fakt otrasne. Ten chlapik na tom neskutocne zbohatol a ludia jedli ..... :zipper_mouth:
Akurat pozeram na France2 reportaz s Adrianou Karambeu (Sklenarikovou). 2 tyzdne stravila s akymsi kmenom v Etiopii, tak som zvedava, co tam narozprava. Uz zacala s tym, z akej je chudobnej krajiny :sweat_smile:
7. črc 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja to pozeram a stym ma vzdy tak nastve preco sa stale hanby zato odkial je vsimla si si vzdy namalovana je to tava
7. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adriana sa hanbí za to, odkiaľ je?

A ozaj, čo so syrom? ja som tu mimo fr. diania (ani Bones si nemôžem pozrieť, lebo M6replay funguje len pre frantíkov :angry: )
7. črc 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to tomu nebudes verit vcera v spravach to islo poznas znacku GALBANI taliansku hlavne kvoli mozzarele je znama no ich skladoch naslo sa obrovske mnozstvo skazeneho splesniveteho dobreho ked tak do kosa tak oni ho uz dlhu cas recyklovali za pomoci jednej chemikalie no a na konci im to dalo produkt bez problemu takze hovoria ze je len zazrak ze este nikto nebol otraveny a zistuje sa ako dlho to robyli pretoze oni tu recepturu predali aj do nemecka neakej firme tak uz ma vidis ako znova kupujem syry tu uz sa vazne neda nikomu verit
7. črc 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No paráda.. ja som z ich mascarpone párkrát robila tiramisu (hodila by som grcajúci smajlík, keby bol).. fakt úžas.. surový syr navyše.. a hlavne že furt strašia salmonelou :grinning: no a mozarellu a ricotu sme jedli tiež :angry:
7. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co sa tyka nasej krasnem ja som tu uz od roku 2000 a zakazdym ked bola v televizii tak som sa za nu hanbila somariny typu ze u nas niekedy nebolo nic dostat ani ziaden make up tak ona si niekedy musela farbiyt mihalnice zo zapalkami a s akej chudobnej krajiny ona je no proste ja neznasam ludi ktory sa hanbia za svoje korene
7. črc 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je naozaj hrozne s tymi syrmi. Normalne si kupis, ze "znacku" a oni ti tam plesne primiesaju :fearful: . To uz lepsie kupovat tie produkty 1er prix :sweat_smile: Ved aj tie napolske mozzarelly su tymi odpadkami co sa tam povaluju nainfikovane bleeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
7. črc 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vidis problem bol v tom ze chutovo aj naoko bolo vsetko v poriadku vdaka tej ich chemii
7. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja co este nic ale ked si predstavim co by som mohla dat nasim detom to ma stve
7. črc 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurnik, ak niekto teraz vylezie s tým, že detská výživa bola nejako upravovaná, plesnivá alebo neviem čo, tak fakt budem vraždiť.. Karo, niekedy sú tie supermarketovské značky (nemyslím pave 1er prix) lepšie ako tie "normálne" značky...ale Galbani.. normálne som nasratá
7. črc 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akoze mne sa vtedy zhnusila, ked v jednom rozhovore skoro na novinara vyskocila, ked sa jej opytal, ze preco este nema deti. Tak sa na neho osocila, ze zena nie je iba vyrobna na decka atd; :confused: :rolling_eyes: Ved raz jej tie biologicke hodiny zacnu tikat a uz bude mozno neskoro
7. črc 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti verim ja som vcera bola este dlho v soku stale neaky skandal maso potom prednedavnom bol dokunt co sa tyka ovocia a zeleniny z dovozu ktore mame cely rok na poltoch ked to uvidis tak si povies co som to len vykonala patrickovi ked som si myslela ze robim to najlepsie kvoli vitaminom a teraz som zhrozena naozaj uz len kvoli tomu sa davam na bio aspon pre deti teraz len lutujem ze nemame dom a zahradu
7. črc 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved sa na nu pozri aka je zostarnuta
7. črc 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, inak s tymi menami je to prdel moj 22 rocny brat vola maminu veronka a to sa vola viera :grinning: a to zo zaciatku myslel ako jednu z jeho srandiciek samozrejme docasnych a ahaho ako sa to ujalo, je to hrozne mile a vsetci pre ktorych je to nove sa na tom zabavaju :slight_smile:
7. črc 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe si videla ako tam tie kravske .... placali na zemi. Ona tam taka znechutena s kamienkom to utlacala :grinning: A ze z chudobnej krajiny. To by sa nemala stitit, ked z takej mizeriny dosla :grinning:
7. črc 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ty si sa natom nasmiala vsimla si si stala namalovana dama
7. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne ako vravis Bihan. Ja som tie 1er prix dala len ako priklad, ale fakt je lepsie kupovat aj ked francuzku mozzarellu ako pravu taliansku plesnivu bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aj mna to sokovalo, ze prave Galbani :confounded:
7. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja pevne dufam, ze sa nam podari kupit nejaky pozemocek a aspon nejaku tu zeleninku si dopestujem.
7. črc 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek