• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

14. listopadu 2017 
Dobre rano no my sme sa len prednedavnom vsetci zobudili a ako pozeram nikto tu nie tak co je s Vami uz ste na prazdninach alebo sa vam nechce pisat. dnes je skaredo pocasie o nicom no a mna caka kopa zehlenia. Katastrofa pracka sa nam pokazila takze si viete predstavit tu kopu pradla co na mna caka.
11. črc 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.markizadnes.sk/clanok-470165-tinedzer-brutalne-tyral-8-mesacne-babatko

no strasne pozrite si toto video takychto chalanov by som ani sa radsej nevyslovujem ja to nechapem ako moze byt niekto takto kruty ved je to len make babo
11. črc 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
caftem nekonikujete??? :grinning:
tu je tak teplo, boli sme ako inac v zoo, alexove oblubene :grinning: no jo, a nakupy, konecne sme kupili jedalensku stolicku, taku najobyc, to staci na cele leto, v bazarikoch nic poriadne nemali.
bihan, kupila som v dm tie slnecnicove obrusky od babylove, co si spominalam tak uvidime. a co ten tvoj kociar, co si si nechala poslat k vasim?
ochutnal pribinacika, to je taka pochutka, mnam, aj mne chuti, ale tie ceny tu u nas, hroza :astonished:
tak zatim papa
11. črc 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika, mrkla som sa len na ten clanok, video nemusim, ani ma neprekvapilo, ze je to z usa...
inak celkom pekne pijeme UM, kupili sme sunar s vanilkovou prichutou, ale tu vanilku tam ani necitit, a dnes zvladol 2x100 ml, to je clekom pekny uspech na nas, ale vzdy si pyta didy, hrozne, potrebuje sa utesit alebo co :sweat_smile:
11. črc 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj, z toho videa mi normálne ostalo zle :zipper_mouth: A je mi zle aj z tých prípadov týrania zvierat.. toto nikdy nepochopím :cry:

Tini, ja som tiež musela kúpiť stoličku v Ikei :grinning: a kočík je super.. teda nedá sa polohovať chrbát, takže tam nemôže spať, ale to som vedela.. na krátke posuny úžasný, Sára sa v ňom vždy strašne rozvalí :grinning: No a mám tu aj šatku, tak to striedam.
11. črc 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zase konzumujeme konečne kašu - broskyňovú Hippku :grinning:
11. črc 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahojte tak ako je doma na slovensku vidim ze vam pocasie praje. no ake su ceny? mama mi prednedavnom spominala ze vsetko znova zdrazelo.tak si to len uzivajte aj za mna ked ja uz nemozem tak aspon vy.

KAROL TY SI NA NAS ZABUDLA odkedy ti prisli rodicia co? no len si uzivaj
11. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj!
Dneska jsme meli den. Rano jsme vstavali v 6h30. Najime se a ze vezmem kamion co jsme si pronajali a ze pojedeme vyzvednout nasi novou podlahu. A kamion nestartoval. Tak jsme jeli osobakem nasim, pac hned po vyzvednuti podlahy jsme meli seanci haptonomie, hned na to druhej UTZ a pak jen cas na jidlo a podepisovani definitivni koupe domecku a hned na to mel manza pohovor na novej post. Jsme uplne zniceny, ale vsecko nakonec klaplo. Podlahu jsme dostali jen tak tak do auta, sourali jsme sterky po silnici, ale dojeli jsme. Baracek by mel bejt podepsanej, takze tenhle vikend proste pokladame podlahu v NASEM domecku :slight_smile: a UTZ dopadl uplne na nej nej vybornou, vsecko je v poradku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mimi se desne mlelo ale doktorka videla vsecko, co potrebovala. Pohlavi jsme vedet nechteli, mimi namto rict taky nechtelo, tak porad nevime :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Snad vas v utery doctu! Do ty doby se tu asi neukazu. Jsem uplne hotova! Eriko diky za poznamku, asi si ji budu muset vzit k srdci a opravdu zacit doopravdy odpocivat. Kdyz me to neda :grinning:

Tak si uzijte krasnej prodlouzenej vikend. zas brzo ahoooj!
11. črc 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulicko drz sa a nepremahaj sa a blahozelam k domceku!!!!!!!!!
11. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

Kulicka narocny den ale hlavne ze vsetko klaplo dobre a opatrne ked sa budete stahovat.

Tini snad sa ti Alexa podari na Slovensku odstavit, mozno mu tam bude viacej chutit.

Erika tak to video si radsej nepozriem ja take veci nejako nemozem pozerat.

Jani dufam ze si aspon na Slovensku oddychnes.

Bihan blahozleam k uspechu s kasou :wink:

Ja sa uz tesim uz len dva tyzdne a Franck ma dovolenku 3 tyzdne a pojdeme aj my na Slovensko.
11. črc 2008 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky

Kuličko,
držím palce s tou podlahou, to máte tu plovoucí? Hlavně at to dobře položíte! :slight_smile:

Jinak zdravím Bihan, Tini, Eriku, Janu..

U nás je pořád ten můj kamarád, a je to předposlední den, přiznám se, že je to unavující..je to hrozné, ale už se fakt těším, jak odjede.... :frowning2:

Asi to bylo naposledy...pro příště už pozvu jenom rodiče...

No...ani spát nemůžu...

holky čau!
12. črc 2008 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jsem holky byla včera na tom pohovoru s tou sage femme, a mám z toho fakt dobrý pocit. přišlo mi, že je hodná, a zároveň jakoby přísná, odpověděla nám na spoustu otázek, ukázala tu porodnici. Myslím, že jsme se rozhodli dobře pro tu nemocnici, atd...

přeju vám pěkný víkend, i když to vypadá že bude asi spíš pořád pršet... :unamused:
12. črc 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte meleri som rada ze ta ta nasteva v porodnici svojim sposobom ukludnila a tym ze si vydela aj porodnicuu dufam ze vam ukazala aj vase izby to je tiez dolezite .
A to ze sa uz tesis ze tvoj znamy uz odide to ti verim aj mne sa to talo niekolko krat a vzdy som uz len cakala kedy odide ono po urcitej dobe clovek potrebuje najst svoij pokoj.

co sa tyka sage femme vzdy ked ju uvidis daj jej hociaku otazku aj neprijemnu teba to uspokoji budes kludnejsia a ona ja tam nato Ja sa pamatam ako sme sa ja a moja znama hanbili dat otazku co sa tyka samotneho porodu ako to je vlastne ci treba brat kllistir pred porodom to je jedna zmala veci i kazdej prvorodicke vrta hlavu len sa ju boji polozit no vidis a odpoved bola jednoducha ziaden klistir ako u nas pre nich to je tu uple normalna vec a oni su nato zvyknuty no to polozenie otazky trvalo dlho to bolo len tak na okraj
12. črc 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ako pozeram nikto tu dnes nie je co sa deje nechce sa vam pisat?
12. črc 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ahojte my sme sa prave zobudili no len ja a Patrick Josh este stale haja.

vidim ze som tu sama asi ste vsetky na dovolenke

tak kocky ako je na slovensku?
13. črc 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek Eriko,

dík já se ptala už na pár věcí, a v poho. Ten klystýr snad taky zvládnu, já jsem zvyklá na všelijaké hadičky kvůli IVF, to byla různá vyšetření, někdy i celkem bolestivá..

Jinak kamarád odjíždí dneska, uf, tak zítra máme klid, je svátek, a v úterý do práce, ve středu mi přijedou naši, a to už je pak jiné, oni jsou celkem samostatní, nepotřebují pořád aby jim někdo skákal kolem zadku... :sweat_smile:

Jinak mě netrápí ptát se na otázky ohledně porodu, spíš nemám moc ráda takové ty psychologické věci..např. mi řekla, že jestli si chci promluvit o tom IVF co jsem prodělala a tak, a sama o tom začla, tak to mi bylo celkem nepříjemné...ale bylo to s dobrým úmyslem...

přeju pěkný víkend!
13. črc 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten klistyr praveze tu nie je tak to mas stastie.
ber to tak niekedy je dobre sa vyrozpravat ale vsetko chce cas aj ty ked budes pripravena tak sa ti o vsetkom bude ovela lahsie rozpravat.
no ja ti prajem krasne a kludne tehotenstvo zaroven aj kulicke aby sme na nu nazabudli oddychujte ako sa len da uzivajte si to je to kratky cas. drz sa

aj tebe krasny vikend i ked tu je dnes skaredo
13. črc 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, jejda, no já ten klistýr chtěla!! :frowning2: Nechci se tam pokadit!

No třeba dávají aspon projímadlo?

dík moc! Zatím jakž takž, ale už bych potřebovala na bazén-zaplavat si kvůli zádům...

zítra nebude odpočinek, ale zas uklízení a uklízení....a v úterý musím koupit ta´tkovi dárek...chtěla jsem kalhoty z Lafumy-je tady přímo továrna, a prodávají se levnější než v normálním obchodě..

u nás též nic moc...teda to počasí! ahojky
13. črc 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nedavaju im to nevadi
13. črc 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tiez nic moc Josh ma dnes nastval stale nechce jest s lyzickov zeleninu len ovocie a jogurt zje na lyzicku no katastrofa pije len cez flasu a ktomu este stale mu nevisli zuby.
13. črc 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ked mozes tak chod si zaplavat len pomoze och aka to bola ulava pre mna uz som aj zabudla ake to bolo clovek pri tych detoch aj zabudne na urcite veci ale to je o inom.
prave som na teba myslela pretoze som dopozerala cesky serial na markize cez internet to je snad jedina stanica okrem jojky kde si mozes popozerat serialy zadarmo a v dobrej kvalite
13. črc 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby. Tak som sa tu takmer tyzden neukazala :sweat_smile: no pekne odo mna nie :angry: :sweat_smile:
Prisli mi nasi a k tomu mam aj dost roboty, tak som sa k tomu netu nejako nemohla dostat. Ani sa nesnazim docitat vas, lebo by mi to asi trvalo pol dna (ked nie aj cely) :confused: Dufam, ze sa mate vsetky ok. Ja si uzivam rodicov a aj moj drahy je rad, lebo kedze sa mu nechce so mnou chodit na plaz, tak teraz mozem ist s nasimi (aj ked som este zatial nebola :sweat_smile: )
Dnes v noci sme tu mali akusi burku, aj cely den je sivo, ale tak dusno ze az :confounded: Dufam, ze to nebude dlho trvat, lebo budu turisti nervozni.
Zajtra sa chystame na ohnostroj, tak sa dufam trosku zabavime.
13. črc 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj karol som rada ze si uzivas s vasimi u nas je tiez sivo raafat zobral pata von josh spi a ja pozeram aj mudry schybi. clovece ja som sa uz davno tak dobre nezasmiala
13. črc 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som sa tak minule zasmiala na jednej dost trapnej komedii, ale bolo to do popukania. Islo o jedneho chalana (blondaka) zo stvrte, ktory sam seba povazoval za alzircana, ze ho rodicia adoptovali a ze musi ist do alzirska najst svoje "korene". No bolo to fakt super :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som sa dobre zasmiala na tych odpovediach.
styl v akej krajine ziju neandertalci? alebo s ktorej strany vychadza slnko? no do popukania
13. črc 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcence

tak aj ja sa hlasim - mame sa dobre - uz som sa videla aspon s castou kamosiek - aj ked viem, ze vsetky aj tak neobehnem a ani s tymi, co som uz bola som bola iba kratucko - akurat sme sa vystiskali a odovzdali a prebrali darceky pre deturence a uz museli ist, lebo jedny deturence bolo treba nakrmit, ine uspat atd - takze na rok sme sa zhodli, ze nechame deti otcom a my si urobime damsku jazdu :wink:

inak co ste sa bavili o tom vymyvani - ani v lyone ho nerobili - akurat vraveli, ze pokial mas naplanovany porod - tak ze je lepsie uz vecer pred nejest (no ale zase ked sa neda, tak sa neda :sweat_smile: )

tu je celkom teplo - aj ked nie z tak horuco, ako bolo pred dvomi tyzdnami

majte sa zatial krasne - ja sa zase ozvem, ked sa bude dat :slight_smile:
13. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, aj my sa hlasime, mame krasne pocko, Alex santi, moji rodicia mu pripravili kopu veci na hranie v zahrade u babicky, takze sme stale vonku. Cez tyzden sme v KE, mam tu kamosky a idem zistovat vsetky veci okolo mojich papierov.
Erika, pytala si sa na ceny, je to tu vsetko riadne drahe!!! Kupili sme plienky, ktore sme pouzivali vlani a boli dobre, teraz sa mi z nich nepekne vyhodil, tak som musela kupit dalsie, 72 ks / 520 Sk (pampersky) a to su v akcii teraz. detska vyziva, pitie su v prepocte asi tak isto ako vo Fr, akurat tie platy nie su francuzske. Musela som zainvestovat do protismykovej podlozky do vane, 600 Sk v Baumaxe. Nastastie mamka vari, takze o to sa nestaram a Alex je s nami, my varime dost dietne, takze je to v poho.
Inak hit cislo 1 je uhorkovy salat a slivkovy lekvar :grinning:

Meleri, ohladom klystiru u nas dali domov cipky, ze ked zacnu kontrakcie, treba pouzit a este to stihne zaucinkovat. Mne odtiekla voda a kopntrakcie nie a nie, ani v porodnici po dlhom case, tak tam som si opytala cipok, ale uz sa ani nepamatam, ci zaucinkoval...

Kulicka, gratulujem k domceku!!!
Ostatne baby, vsetky vas pozdravujem, len nemam cas na vypisovanie. Karol, tak ten nas znamy sa dotrepe k vam na Korziku, ze uz si to zarezervoval, dojde aj s mojou tetou, randia spolu od mojej svadby :grinning: Myslela som, ze by sme sli aj my, ale MM ani pocut, ze byt 4 dni s tym chlapom! Mne by to nevadilo, teta by sa mi postarala o Alexa a ja by som sa cvachtala v mori...

pa
14. črc 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Karolinko,

tak to máš super, že přijeli vaši! To se ani nedivím, že nemáš čas na net! :slight_smile: užij si pohody, snad tam máte horko?

Jzfr, Tini, Eriko,

zdravím vás!

No mě čeká kopa žehlení a včera mi odjel ten kamarád tak musím ještě uklidit a ve středu přijedou naši... :dizzy_face:
Už se mooc těším.

ahojte
14. črc 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsetky. mame krasny den takze dnes sa ide von huraaaaa.

som rada ze je vsetko v poriadku na slovensku Tini az na tie ceny!!!! uzivajte si plnymi duskami.
Meleri so zehlenim sme natom rovnako aj mna caka cela kopa len sa mi ktomu nechce a ktomu mam pokazenu pracku a nova pride az vo stvrtok. Takze teraz mam velku kopu na zehlenie a druhu na pranie ach jaj.

viem si predstavit Meleri ako sa tesis na vasich. uzi si to .

boze vcera som sa tak dobre nasmiala na AJ MUDRY SCHYBI tir odpovede uz som sa davno nesplakala tak napriklad otazka ako sa mnozia bunky? pri tejto otazke sa mnohi cervenali.

no dievcata prajem vam krasny den.

skopro som zabudla Patrick uz je v poriadku doktorka mala pravdu jeho kasel bol alergickeho povodu Aerius okamzite zabral a maly oddycg tiez uz ma peknu farbu a nie bledy ako stena aj pekne je ale hlavne uz sa nedusi pri kazdom kroku alebo vo spanku no to bolo len tak na okraj pa pa
14. črc 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Tak my sme tu mali vcera krasny ohnostroj a uz sa ani necitim taka unavena ako tyzdne predtym. Uz sme sa prevalili do tretieho mesiaca tak hadam to je tym. Buduci tyzden mam vysledky krvi na toxo, tak dufam, ze som ju niekde nechytila. Pa
14. črc 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek