• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
ano jani, citala som ze to preslo uz pomaly cely svet a v parizi to (chvalabohu :sweat_smile: ) vsetky muzea odmietli z etickych dovodov a inych debilin tak to zakotvilo v lyone tak sme z toho vsetci mimo ze sa tu konecne nieco deje. Dik za info. Straaaasne sa na to tesim :wink:
16. črc 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta vystava moze byt zaujimava :dizzy_face: ale mne stacili cvika z anatomie a patologie pocas 2 a pol roka :grinning:
16. črc 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka dakujem velmi pekne, jullian je naaaadherny na spapanie a dakujeme za info :slight_smile:
16. črc 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

všechny vás zdravím, a doufám, že se máte fajn.

Mi dorazili naši o den dřív..bylo to příjemné překvapení. Jsem fakt ráda, že tu jsou! Ale dneska nějak nemůžu spát..tak jsem to přišla sem omrknout..
17. črc 2008 ve 04:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj meleri tak to je super uzi si ich do sytosti myslim tych tvojich rodicov
17. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nguyen tak to u nas v Tours nehrozi tu sa asi zastavil cas este pred 100 rokmi :unamused:

Meleri tak to bolo prijemne prekvapko a teraz sa aspon nebudes citit sama.Uzi si vasich.

Bihan my sme boli pozriet v Decathlone ale tam mali len tie tricka co si spominala ze sa vyhrnaju.Tak sa asi pozrieme na juhu ci nebude lepsi vyber ako tu.

Vsetky vas pozdravujem.
17. črc 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink: ja som vo francii uz po niekolki krat a sem tam sa stretnem s niekym ale toto leto sa nedari som na juhu korziky ak tu je niekto na korzike nech sa ozve potesi ma to.... :astonished:
17. črc 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apobeach, tak to si nemohla lepsie napisat :grinning: :grinning: :grinning: Ja som tiez na juhu korziky, (ip :wink: ), takze nas deli asi takych 25 km :slight_smile: Ty si tu asi iba na sezonu, ze? Lebo keby tu niekto zil, tak to by bola obrovska nahoda :sweat_smile:
17. črc 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak uz som tu pisala 14. jula a prave pozeram, ze mi to ani neodoslalo :grinning: no fasa. Tak u nas bol ohnostroj az toho 14 a nie 13. ako u niektorych. To len tak mimo temy :sweat_smile:
Tu je take divne pocasie, take tenke "vatove" mraky a dusno :unamused: No a od zajtra hlasia silny vietor, tak to aspon rozfuka oblaky, aj ked na plazi vietor.... nic moc :confounded:
Vcera sme boli s nasimi na prechadzke cele poobedie, bolo to super. Aj krasne fotky sme narobili, pridavam jednu :wink:
17. črc 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda 2 som pridala. Ale to je len malilinka ukazka, bolo tam nadherne. Chodime tam obcas, ale stale som z toho paf ako prvy krat :sweat_smile:
17. črc 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pocujte, ja som zabudla, kedy ma MM meniny :pensive: Frederic, je to dnes alebo zajtra??? Tusim dnes, ale pletie sa mi to, lebo zajtra ma narodky moj otec, mama meniny a ja som mala v ceskom kalendari dnes meniny... vela udajov na mna :grinning:
17. črc 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte karol my sme mali ohnostroj aj vcera prekrasny v disneylande pato sa nemohol vynadivat
17. črc 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, Frederic je zajtra.

Karoli pekne fotky. Tak to si rada ze mas konecne aj ty slovensku kamosku u vas! Budeme tajne dufat ze neprisla len na sezonu.

Baby predstavte si, vcera som volala do Assedic ze ci by ma zaregistrovali. Pani sa pytala ze odkial som, tak som povedala ze zo Slovenska. Na to mi predniesla nejaky clanok co mala v pocitaci a ze "samozrejme mozme vas zaregistrovat".
Dnes mi prisli uz aj papiere a buduci tyzden mam randevous v Assedic a nasledne aj v Anpe.
Uvidime aku skusenost ziskam ja. Nemam nejake nadeje, aj tak pracovat poriadne kvoli Gabrielovi nemozem ale potrebujem tam byt zaregistrovana kvoli skole!

Inak neviem kde mi hlava stoji.

Jani, musim Ti dat na seba nejaky kontakt alebo budete mat net u svokrovcov?
17. črc 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, diky. No vidis, uz sa zorientovali na uradoch a blyska sa nam na lepsie casy...
Karol, tak to vyzera, ze mas partacku??? Super!!! Inak ten nas znamy prikvitne v septembri na 3 noci, vraj to rezervoval, ja by som tiez sla aj s MM a Alexom, teta by sa mi postarala o Alexa a ja by som sa kupala s tebou :grinning: MM nechce, ze s tym chlapom byt 3 dni spolu ani nahodou.
Tak si uzivajte rodicov, Meleri, Karol, videla som fotky :dizzy_face:
Tu sa zase prehnala taka burka, ale uz sa aspon oteplilo a mamca teraz vzala Alexa na prechadzku Alexa, sli na peso, tak sa aspon fajne unavi a bude krasne spinkat.
17. črc 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dufam, ze tu ta partacka ostane :sweat_smile:
Tini, tak sa na to pozriem, ze co sme zarezervovali na 3 noci. To by bolo skvele, keby ste aj vy prisli :sweat_smile: Len skoda, ze tvoj manzel nechce. A to co za chlapa, ze s nim nechce 3 dni vydrzat :sweat_smile: Ved poreferujem :grinning:
17. črc 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
On ho ma rad, ale nie dlhsie ako na 1 veceru :grinning: Vola sa Jean-Jacques B., taky 60-rocny panko, trosku obcas jednoduchsi, nasmejes sa na nom, ale mily. Oni sa poznaju spolu z 1 klubum, kde chodia a MM je tam skoro najmladsi a aj on je odo mna starsi, tak preto mam aj znamych vyssieho veku.
17. črc 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
no tak to s tym Assedic aj ja vyskusam, myslite, ze dostali naraz tie pokyny? Nie ze to v nasom malom mestecku dostanu az ked porodim :unamused:
17. črc 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte aj ja som si uz podala ziadost na assitente matrnelle poslala som to doporucene minuly tyzden takze uz ziadne vyhovorky z ich strany
17. črc 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mame tam net ale do IP ti potom poslem aj cislo na mobil. Ja by som tiez uz isla do prace lebo uz je to na mna dlha doba byt doma ale ked Jullian je este malicky. Ja to asi skusim ked bude mat rok najst si nieco v labaku aspon na 4 hodinky.
17. črc 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute, Erika, do tvojej temy Pariz a okolie sa prihlasila dalsia kocka, tak som ju nasmerovala rovno k nam :wink:

Pocujte, neviete nahodou o nejakych fr. www strankach, kde sa da najst brigada ? Mame susedu, prerusuje VS a od januara by chcela prist do FR na 8 mes, je jej jedno kam, najradsej by robila osetrovatelku doma niekomu, ale aj ine, nie au-pair. Keby ste nieco vedeli, dajte mi vediet, dakujem :slight_smile:
18. črc 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
na stranke slovenskej ambasady ked este bola ta stara verzia bol link na ponuky prace vo fr, ale myslim ze aj ANPE musi nieco take mat, tak skus tam, potom by som mozno prestudovala ako je to s interimom, skus manpower mozno motyka vystreli :wink:
18. črc 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tini ako opatrovatelka myslis deti? no ja poznam vybornu www.bebe nounou.fr ak chces najst pracu vo francuzku co sa tyka deti je najlepsia
18. črc 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika, nie, deti nie, ved som napsiala, ze nie au-pair :wink: Inak diky Nguyen za tip, mrknem. Ked este niekto budete o niecom vediet, napiste mi.
19. črc 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, nguyen ma recht, skus anpe.fr, rozne interimy: adecco, manpower, crit, pacajob.com (to je sice na region PACA ale ked kliknes su tam vsetky regiony) alebo www.servicesalapersonne.gouv.fr, www.cadremploi.fr, www.officiel-interim.com, proman interim, www.o2.fr...mam tychto adries na tony kedze som si rok hladala pracu, neviem presne v akej oblast hlada...
19. črc 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pre mna au pair je jedna vec nounou druha nie je to to iste nevadi
19. črc 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tini aj na yahoo.fr - emploi a tam je to podla regionov a podla oblasti v ktorej by chcela pracovat a potom na google.fr ked zada emploi tak jej vyhodi velke mnozstvo stranok s ponukou prace.

Prajem pekny vikend
19. črc 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave bol pub v telke na keljob.com :wink:
19. črc 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas je teda riadne horuco. A ja tu ako blbec sedim v kancli a cakam a cakam. No ako naschval mi skoro vsetci dosli do dvanastej a jednych jedinych cakam cely den :confounded: :angry: Keby sa aspon ta moja mudra sefka pytala ludi kedy dojdu :rolling_eyes:
19. črc 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no my sme vcera stravili cely den v disneylande a teraz sme zniceny no ale bolo super teraz musime zbierat sily na zajtra treba ist znova. no ja dufam ze v pohode vsetci dovolenkujete a oddychujete ako sa len da.

karol mas to blbe porozpravaj sa zo sefkou ja viem lahko sa hovori sefka je sefka ze?
20. črc 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek