• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
Tini - kolko to moze trvat, kym zubok uplne vyjde (lebo doteraz zubkoval, le tak kedy tedy raz-dvakrat za tyzden a aj v noci sa mi zobudil iba raz (tak ty mi vravis, ze to este iba pride :astonished: :confounded: ) - ja by som tak chcela aby to bolo rychlo, aby sa netrapil :pensive:
fotky v albume nemam nove (tie, kt su tam su vstky co somnasla do 700 kb - ostatne poslem az neskor - venuj a vasim :wink:)

krasny den vsetkym :slight_smile:

Meleri vyzera to, ze snad este aj dnes tu mame slniecko - tak si to vychutnaj ides na bicykel? - jaj ved som zabudla - dnes je lov na akvarko :grinning: - tak nech zozenies dake pekne
17. říj 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
Adka, kde si sa stratila? Ja netusim, preco vam pediater este nepovolil maso, viem, ze aj na SK sa dava maso kojenym od ukonceneho 7., spytaj sa ho, nech ti to vysvetli. Takze len zeleninu + ovocie davas?
Jzfr, zobudit sa iba 1x v noci ? To mas super, co by som ja za to dala, mne sa pri zuboch budil kazdu hodinu! Cez den to bolo obcas na nevydrzanie, ruka v puse a plakal, ved som to uz pisala, zhruba 4-6 tyz trvalo, pokym sa ukazali zuby, ale kazde dietatko je ine. Moja SK pediatricka ma upozornila, ze atopicke deti budu aj viac reagovat na prerezavanie zubkov, mozno aj preto tak vyvadza.
Bihan, ja som sa trapila s bradavkami tak asi 2-3 tyz; potom si uz na kojenie zvykli a uz to slo, davala som si nasu kalciovu mast, odtial nejaku homeopaticku a aj ich bepanthen je dobry. este som mala take odvetravacie musle do podprdy, aby sa podrazdena bradavka nicoho nedotykala, ibaze oni su podlepene takym kruzkom, aby dobre drzali na pokozke, vytvara sa tam podtlak, hoci maju male otvory na vetranie, alebo to mne tak mlieko tieklo samo? V kazdom pripade mi tam natieklo mlieko a ja ked som sa potom trosilinku predklonila, uz som mala vsetko mlieko na tricku, to bola hruuuza.
Majte sa, ja idem upratovat...
17. říj 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Bihan,

gratuluju k miminku! Nasla jsem to tvoje album, a fakt super fotečky!
Vypadáš úplně v pohodě jako by ani žádný porod nebyl,a miminko takové krásné!

No, mě v noci vzbudilo takové divné pálení v podbřišku, a mám do doted..vůbec ne jak menstruace. je to nějaké divné...nálada taky nic moc..navíc se mi ani neche vařit, prostě vůbec nic..

Jzfr,

jo.. :slight_smile: dneska je lov na akvárko! Jestli se tam vůbec dopravím, je mi jakobych vůbec nespala! jéžiš budu muset začít vařit nějaký ten oběd.
No, mám strach se vůbec hýbat dneska, jestli náhodou zrovna ty embryjka nebojují o život!
17. říj 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri - drzim pasticky - rada by som ti pomocy, ale neviem ako (snad iba ak si veriaca - modli sa; ale to mozes ajked niesi :wink: )
Tini - tak tie zuky to je potvrdene - dnes som ahliadla take dve biele bodky naspodu - takze nam idu dva naraz - ale este sa nepredrali - takze uvidime ako to nbude pokracovat (dufam, ze mi ako lekarka nevynadas - ale ja som jeho vecerne bolesti tisila cipkom - tda najprv som cakala, ci to zvladne aj bez, ale ked sa mi zdalo, ze sa trapi :frowning2: , tak som mu dala jeden cipok na noc :sweat_smile: )
Inak ku tomu kojeniu - mne kamoska poradila kupit si vypratelne vankusiky do mamickovskej podprsenky - a fakt to bolo super - mala som 6 parov a prala som ich zakazdym s detskymi vecami (pre mna to bola najlepsia ochrana - lebo dobre sali (kupovala som znacky tex v carrefoure, ale viem, ze existuju aj ine - bio a aj znackove (len tie sa mi zdali prilis drahe a na fotke vyzerali rovnako ako tie moje :slight_smile:))
Tini asi budem vyzerat ako taky ignorant - ale ake je to atopicke dietatko?
17. říj 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini - tie autosedacky su dve (co som zatial videla) - bebe comfort a este jedna ale tej neviem presne nazov - len sa mi zda, ze sa vola energy daco?!
17. říj 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, Tini ja mam takeho pediatra ze on si tvrdi svoje a ked som zacala rozpravat a vyslovila som maso tak hned ma preruzil a vravi ze az od deviateho mesiaca, zevraj stale je to kvoli tym alergiam a tak.inak ja uz nekojim, ako som malemu zacala davat na noc biberon tak on uz ani nechcel moje mliecko. a prave nam idu horne zubky a on mi uz dve noci spal celu noc bez prerusenia. ja neviem mne sa to zda dost neskro davat to masko az v deviatich. :frowning2:
17. říj 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adka- ja som pozerala v livret de sante mojich drobcov a tam pise, ze debut de consomamation recommande je od ukonceneho siesteho mesiaca - lenze ani my este teraz nedavame, ja zatial davam iba ovocie a zel (uvidim, co mi povie lekar, ked k nemu pojdeme)
na druhej strane sa masko da nahradit troskou zltku, alebo syrom (ale tiez neviem, ci nevyvolava alergie :confounded: )
17. říj 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano davam len zeleninu a ovocie a este mi urobil taky rozpis a ta mi napisal ze na rano mam dat 350 ml mlieka a na obed petit pot a este k tomu bud dva petit suisse alebo 350 ml mlieka. lenze ked mi maly spapa tu zeleninu on uz nevypije ani 10 ml mlieka a nie to este 350, ale tie dva jugurty spapa. tak ja neviem, kazdy ti povie inak a teraz sa mam na koho drzat? :frowning2: ale s tym zltkom to mas pravdu ja mu ho zacnem davat.
17. říj 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vies co Adka - ja by som svoje dieta neprepchavala podla toho ake je "normalne tabulkove" decko - ved aj my dospeli sme kazdy iny, kazdemu inak chuti a aj kazdy mame iny apetit - tak preco sa silou mocou usilovat aplikovat nieco univerzalne na kazdeho - urcite dbaj na to, aby spapal zo vsetkeho, aby mal aj svoju dennu davku mliecka a vitaminov
mne sa svagrina cudovala, ze ja krmim svoje deti este 5krat denne (lebo "v dobrej francuzskej rodine" 6mesacne dieta uz neotravuje rodicov s jedenim viac ako 4krat!!!) - lenze mijim drobcom to tako vyhovuje (niekedy mi zjedia pat plnych davok a su aj dni, ze mi cez dve jedla iba odzobkaju) - no a co - a ze v knihe a na skatulach s mliekom pise, ze maju vypit napr 3x180 ml a ked mne moji vypiju napr iba 150 na jeden raz a zvysok mi nechaju vo flaske, tak ich zato nebudem bit ani silit dopit to (len kvoli tomu, ze to kdesi pisalo) - pravdou vsak je, ze zakladom stravy je u nas mliecko. Prikrmy davam kazdy den (aj ovocne aj zeleninove, ale nesilim - napr vcera zbastili velku flasticku courgette, potom jablkovu vyzivu a aj detsky jogurt a dnes iba polovicu malej mrkvy a polovicu malej jablckovej vyzivy a Matko ani nedopil svoju flasku - ale zjedol tolko, kolko mu stacilo :wink: ) - takze ja som spokojna :slight_smile:
17. říj 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dneska jsem totálně KO.
na akvárko jsem nejela.asi bych tam ani nedojela. navíc to břicho, ještě tomu není konec.
holky, mějte se.
17. říj 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri :frowning2: , je mi luto, ze ti j spatne

pevne verim, ze to postupne (rychlo) prejde uz teraz popoludni
teraz si hlavne niekam sadni/lahni a odpocivaj ako sa Ti len da
a to akvarko - nevadi - zatial si don mozes povyberat rybicky z tej pozicanej knihy :wink:
17. říj 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jzfr,

jsi moc hodná, dík! Nemám tu s kým pokecat..nejlepší kamarádka se odstěhovala, tak jsem tu jak kůl v plotě.
Měj se moc pěkně.
17. říj 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Meleri dufam, ze uz je lepsie :slight_smile: - oddychuj oddychuj a oddychuj

konecne som sa objednala k tomu kadernikovi - na zajtra :grinning: - ale som zabudla, ze je ten strajk :angry: a tak sa tam teda nedostanem, lebo muz ma zaviezt nebude moct a mne sa tam teda peso ani nahodou nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: - tak az nabuduce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uvivime aku budeme mat dnes noc - lebo den bol v pohode - zubky nas neboleli :slight_smile:
vsetkym vam prajem krasny cas - a ak sa mi nepodari skor - tak sa ozvem klasicky az v sobotu :sunglasses:
17. říj 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jzfr
jsem jak netopýr..jěžis jak se to řekne slovensky..ta krysa co lítá v noci..prostě se mi v noci nechce spát a přes den jo!

Co ti bude kadeřník dělat?

ahoj měj se pěkně..
17. říj 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Meleri - aj po slovensky sa ta lietajuca krysa povie netopier :wink:
no k tomu kadernikovi nejdem :frowning2: kvoli strajkom :angry: (nejde mestska doprava) :frowning2: a tak som sa tesila, uz som sa pomaly videla ako clovek :grinning: , no nevadi - este si budem musiet daky ten tyzden pockat!!! - ale ked uz budem pekna - dam vediet :wink: - inak vobec neviem, co mi ma robit - lebo menim kadernika a k tomuto som mala ist prvy krat :angry:
Ty ako zajtra uz ides do prace, alebo si este doma?

Paaaani ja som dnes mala chut na sladke - resp na palacinky (tak som si ich zopar spravila (a este mi 3 ostali - tak neviem co s nimi- uz sa do mna nevmestia :grinning: )

deticky su uz ulozene, stredajsia hodinka s franinou po telefone uspesne ukoncena :slight_smile: - a tak teraz sa mi uz chce iba si lahnut a buvat - ale este ma caka byt - aspon trosku ho pofackovat - nieze ked dojde drahy z prace tak sa potkne o cosi pred dverami a ked si bude chciet urobit vecernu kavu, tak nenajde salku (salku mozno este najde - ale malu lyzicku urcite nie :grinning: :grinning: :grinning:

inak je to sranda ako som si zvykla sa tu s vami vykecavat cz MK - v tie dni, co sa mi neda spojit sa s vami - normalne mi to chyba :wink:

vsetkym vam prajem krasny cas,
Meleri hlavne vydrzat
Babiky z Reunionu drzte sa - dufam, ze sa tatik o vas pekne stara :slight_smile:
a nasim cestovatelkam a navstevnickam i hostitelkam prajem krasny spolocny cas s blizkymi :wink:
dufam, ze som na nikoho nezabudla :wink:
17. říj 2007 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jzfr,

tak mi holky říkaly, že prý se mi to možná zahnízduje když to bolí...tak nevím.. :confused:
To je mi líto s tím holičem, no snad to vyjde příští týden..já taky s akvárkem pořád nic, ale dneska je mi už líp tak bych to snad zvládla ale zas nemám auto... :angry:

Mě včera naladila jedna holka s rýžovou kaší. :dizzy_face: Tak už se dneska těším jak si ji uvařím!

měj se pěkně!!
18. říj 2007 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm - ryzova kasa - aj ja lubim - ale ja si nevarim ked me doma s manzelom - bo sm si obaja povedali, ze so sebou musime nieco robit - a tak si ja take sladke fajnotky vyvaram, ked som sama (ked ma nevidi :wink: ) -pssst, ale nieze mu vyzradite :wink:
Meleri to je fajn, ze je ti uz lepsie - ale aj tak si est oddychni - a po to akvarko si mozno mozete zajst aj v sobotu (teda ak mate obaja volno)

Matko sa zobudil tuto iba raz a aj to nie kvoli zubkom - ale kvoli plynom v zaludku, takze teraz neviem, ci sme uz dozubkovali, alebo nas to iba caka :confounded:
inak k tomu kadernikovi sa preobjednam - lebo uz sa na seba nemozem ani pozerat - doma vsetko zopinam do gumicky a tym si vlasy neskutocne nicim a vyrovnavam :angry: - a este sa v nich furt hrabem :sunglasses: - dakedy ich pouzivam aj ako hracku pe deti :grinning: - (teraz mi asi pediatri vynadaju :sweat_smile: ), ale celkom ich to zabava :grinning:
18. říj 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata
ano na sluzobku som sla aj na slovensko ale len na tri dni a zajtra sa vraciam, uplne skvele je ze mame obchody v meste mojich rodicov tak spavam u nich :grinning:
tini s tym sukromnym lietadlom to vobec nie je nic nezvycajne aj nasa firma ho ma ale neboj nic aj ja som mala viac sokovych faz ked som sa to dozvedela, najprv som sa smiala ze si robia prdel potom som sa asi 3 dni snazila odhalit co som zasa zle rozumela ale nakoniec sa mi pekne potvrdilo ze som rozumela dobre a nik si zo mna nestriela, toto tu je asi vazne iny svet, aj ja sa obcas citim ako v risi divov

Bihan: Lucka zelam vsetko naj, napisem ti aj viac ked sa vratim domov, zatail len takto narychlo,som rada ze ti to takto relativne lahko dopadlo, ved si si aj zasluzila po tom prenasani :grinning:
Pozdrav Jeana Yvesa, je mi jasne ze nehovori po sl. to som si len robila prdel :dizzy_face: kazdopadne ho pozdrav od nas oboch (myslim mna a ala :sweat_smile: ) mimochodom si mi zavarila, ten uz o nicom inom nevravi :grinning:

pekny koniec tyzdna vsetkym, ozvem sa cez vikend zatail paaa :grinning:
18. říj 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

já jsem už fakt jak Lazar! Včera břicho, dneska břicho dobrý a zas mě strašně bolí žíly v nohou, do toho mám bloklou pánev, takže nemůžu ani pořádně chodit, no jak já v pondělí půjdu do práce!
Mám strach že jsem včera o to přišla když mě tak bolelo břicho..
Ahoj Nguyen, a Tini a Jzfr,
přeju dobrou noc!
18. říj 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se konečně dohrabala na net,ale ani nebyl něják moc časík.Tak jsem byla na krevních testech a mé těhotenství se potvrdilo. :grinning:.Snad bude vše v pořádku,příští týden naklušu hned k doktorovi.

Meleri: já jsem si dělám rýžové kaše kotel,přišla mi dost k chuti,tak si dopřávám k snídani mnam,mnam
19. říj 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vlastík,

blahopřeji!!! :slight_smile: :dizzy_face: :sunglasses:
Mě to čeká příští čtvtek, ty krevní testy. Mám dost strach..je možné, že příjde menstruace.
Rýžová kaše je supr! Ještě mi zbyla..
A už na sobě cítíš nějaké změny? A cítilas něco předtím? Sory, jsem zvědavá..na sobě totiž pozoruju určité změny, ale nevím jestli to není hormonální léčbou kterou beru anebo jestli je to třeba těhotenství..jinak vím že většinou holky říkají že necítí nic. :frowning2: mě bolelo předevčírem břicho, ale ted už ne.
19. říj 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

dlho som tu nebola, ale vsetko som precitala ( 15 stran !!!)
Mame sa dobre, drobcek kope :slight_smile: hlavne vecer ked idem spat. S manzelom sme uz trochu pokrocili s vyberom mena...uz sa len rozhodnut ci dame francuzsku alebo slovensku verziu.
Inak my sme sa rozhodli, ze meno nikomu nepovieme dopredu, aj ked sa vsetci pytaju... chceme sa vyhnut reciam typu..ake pekne, ake skarede..mne sa nepaci a tak podobne.

Tie co uz mate deticky, pradte prosim s vyberom kociara. Samozrejme, ze sa nam paci najdrahsi kocik :frowning2: ( Loola od BébéConfort) a to je len sportovy a stoji 330 €. K tomu treba este "nacelle" za dalsich 300 € a autosedacku za neviem kolko. No, je strasne drahy a aj ked sa nam velmi paci a ma super kritiky na nete...je to strasne vela na 1 kocik.
Ake kociky mate vy a ste spokojne ?
19. říj 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky tady je fakt mrtvo! co se dneska děje? :frowning2:
19. říj 2007 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak ak sa nenahnevate :slight_smile: , rada by som sa k vam pridala,aj ked este nie som vo Francuzsku..., no a velmi by ma zaujimalo, co vsetko by som si mala pred odchodom a po prichode tam vybavit. Citala som vsetko, co ste si sem napisali, ale priznam sa.... mam v tom uplny chaos. :sweat_smile: Takto ako to opisujete, sa mi zda, ze je to tam vsetko velmi zlozite, uplne ine ako tu u nas a normalne sa aj zacinam bat, ci si tam zvyknem.
Byvat by som mala v Montpellier, je to na juhu, vacsie mesto pobliz je Marseille.
Vydata nie som, mam tam priatela.
Budem vam vdacna za vsetky rady.. :slight_smile:
19. říj 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, Juliene ako ti zavidim, tam na juhu je krasne, hned by som sa tam prestahovala, zacinam neznasat bretonsko :frowning2: neboj, nemas sa coho bat, raz dva si zvyknes. Webka, mi mame Inglesinu, tiez je to 3 v 1 a sme strasne spokojny, vies ono sa niekedy oplati investovat na kvalitne veci. a dietatko tiez potrebuje urcity konfort :wink: aj ked su drahsie tie kociky ale sa super skladaju aspon ten nas a je super prakticky a pohodlny. je podobny peregu, tiez talianskej vyroby. inak aj Loola je krasna :wink:
19. říj 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adka, dakujem,ze si napisala..No predsa len,ina krajina,ina kultura.., a hlavne tie urady..ani neviem,co treba..
19. říj 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, práve čakám, kým sa malá ešte zobudí na papanie, aby som si mohla ísť konečne ľahnúť.. teda mám pocit, že trávim svoje dni so Sárou pricucnutou na prse :sweat_smile: vstáva každé tri hodinky, takže toho veľa zatiaľ nenaspím, ale snáď to bude čoskoro lepšie :wink:
Jean-Yves ma dnes neskutočne prekvapil, lebo som popri dojčení spala skoro do 11-tej a môj najdrahší manželíček na svete vygruntoval celý byt - ale fakt nakomplet... skro som odpadla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My máme kočík od Quinny - speedi - trojkombinácia a aj keď má Sára len pár dní, už to vidím, že budeme viac nosiť v šatke a babyvaku, ako kočíkovať :sweat_smile: Tu sa veľmi naokolí nedá a cestovať s kočíkom v kurfi je niekedy sranda.. uvidím :wink:
Meleri, koľko dní ti ešte ostáva do testovania?
19. říj 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A budes aj pracovat? ja som mala stastie ze moj priatel tiez je francuz sa o vsetko postaral. a behal po uradoch , takze ja som zo zaciatka ani nicomu nechapala, co vsetko treba :unamused: takze mala som to bez starosti. ale trvalo to dost dlho, to zdravotne poistenie, a cela vecnost kym mi prisla carte vital. a budes pracovat tak v akom odvetvi? som zvedava ja viem :grinning:
19. říj 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri:ted změny na sobě cítím,ale předtím také,jenže jsem si nebyla jistá,zda je to těhotenství,nebo jenom mé doměnky.Byla jsem dost unavená,jenom bych spala,nafouknuté břicho a pobolívaly mě prsa.Ted je to stejné,akorát se k tomu přidalo častější jedení(Najím se a za 2h mi kručí v břiše), :slight_smile: a taky je mi vedro(občasné návaly).Test jsem si dělala za dva dny co nepřišla menstruace a byl pozitivní.Ale jestli te bolelo břicho a dnes ne,tak to nic neznamená,ale i přesto můžeš být těhotná.
Přeju ti,at ti vo vyjde a neměj strach
19. říj 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Zdravim zpet ve Fr :wink: Dojeli jsme dnes odpoledne,unaveni jak blazen,trochu jsem se prospala,pak povinna navsteva u svokry a ted jsem si nasla i hodinku na docteni,vy jste se kocky fakt rozjely,no nestiham :slight_smile:
Jsem si musela delat poznamky,abych stihla vubec regagovat :grinning:

Takze:

Meleri - ja jsem z Ha,takze kousicek od Ova ;) tak proto ty lety pres Katowice,navic jsou tedka ty letenky fakt za babku,platime vzdy jen poplatky.
Jinak drzim moc moc palce, at to dopadne hned na poprvy!!! :dizzy_face: Uvidis,ze brzy uz tady budes s nama resit pleny a kojeni :wink:

Bihan - gratulaceeeee!!!! Sarinka je moc krasna a vidim,zes to zvladla uplne perfektne, i kdyz teda taky nechapu kleste a pritom bez nastrihu???? asi jsi dobre masirovala hraz,ne? Jmena jste vybrali krasne obe dve! U nas to druhe jmeno vybiral kmotr (nakonec po dohode s nama) asi tri dny po porodu :sweat_smile: ale stejne jsme ho jeste ani jednou nepouzili,to ma Lea jen v papirech...
Vlastni pokoj Lea nema,ale od tech cca 3 mesicu o nem uvazujem a od 6ti mesicu bych ji tam 100% dala,kdyby teda byl. Bohuzel mame jen T2 a jeste dost atypicky reseny,sice je prostorny,ale mezi obyvakem a loznici nejsou dvere,loznice je v patre nad obyvakem,a vse jde tim padem slyset, mala ma superlehke spani a sebemensi zvuk ji probudi :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zaciname hledat nejaky T3 prave kvuli tomu pokojicku.

Tini - taky jsem tady navstivila sraz kojicich matek,bylo to moc prijemne,mela jsem do te doby pocit,ze jsem tady snad jedina zenska ve meste,ktera koji... :sweat_smile: a na srazu jsem jich potkala dalsich asi 10,to bylo fajn :wink:
Babycook taky denne vyuzivam,jsem za nej rada,akorat me stve,ze nemuzu uvarit moc velke mnozstvi najednou,napr. kdyz koupim brokolici a chci ji celou navarit+brambor+maso tak to musim pustit tak na 5x plus to mixovani to samy. Koupila jsem si od Aventu VIA kelimky a pak to zamrazuju a jen vytahuju z mrazaku.

Vlastik - vitam!!! a gratuluju k // !!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak vidis,byla to nakonec taky rychlovka,co? :wink: A jak se zatim citis,nejake nevolnosti??

Adka - koukam taky z bretane a taky miminko breznatko (narozene v breznu ;) Vy uz davate petit suisse? Hm, ja jsem zkousela ted v cechach activii bez cukru,ale Lea to tezce odmitala,bylo to dost kysele asi na ni, jednou jsem smichala s presnidavkou,tak to snedla ale jinak neee. A tady teda vubec nevim jake jogurty bych mela kupovat? A jestli uz vubec?

Webka - kocik mame Peg Perego pliko pramette a jsem s nim spokojena...Taky byl muj prvni favorit loola jenze ta cena me odradila...Ten nas stal 300 a je lehky,skladny,snadno ovladatelny...jiny kupovat nehodlam a nebudu ;))

Jinak muj chlap holky si taky cesky moc nepokeca...Umi docela dost slov,jenze si je hrozne plete :grinning: takze pravidelne misto "dobrou noc" treba popreje "dobrou chut" a misto "vyborne" treba rekne "skoro" no proste popleta :grinning: Ale domluvi se treba v hospode,obchode,objedna si jidlo,zaplati a tak. Aspon neco...

Tak na koho jsem zapomnela???? Ja si kdyz tak jeste dodatecne vzpomenu... :sunglasses:

Jinak nase dovce tentokrat v cechach byla katastrofalni,a to doslova a do pismene... Zacalo to odjezdem,misto v pulnoci jsme vyjeli diky memu chlapovi o dve hodky pozdeji, a to jsem mu kufr v podstate sbalila...ale proste porad mel strasne moc casu a pak na posledni chvili nestihal.. Nevim,jestli jsem vam psala,ze tentokrat jsme sebou brali jeho brachu, jeste nikdy v cechach nebyl, tak jsme mu chteli udelat radost. Na letiste jsme dojeli 5 minut pred uzavrenim odbavovaci prepazky, to uz jsem myslela ze je oba zabiju! Kazdy mel sebou 20ti kilovy kufr plny hader a ja s Leou jsme mely dohromady jen 9kg... taky jsem nechapala!!! Naplanovala jsem jim tam spoustu aktivit,sport,vylety,zabavu, no a zatimco si hosanci vyborne uzivali,tak ja jsem ve dne v noci hlidala a starala se o Leu :confused: nestihla jsem za 10dni rodinne navstevy a hlavne ani jednu kamaradku... :frowning2: Hadky byly na dennim poradku a dost husty,nebyli jsme schopni se domluvit kdy a kdo bude co delat...no hnus. Ve finale jsem jeste dostala sprdaka od rodicu,ze to je moje chyba,ze nejsem na Yanna dostatecne hodna,no co vam budu povidat...des bes. Alespon ze Leuska byla zlata,je to moje mala cestovatelka,a to ji za tu dobu narostly prvni dva zoubky :dizzy_face: vse nesla velmi statecne,jen jsem par noci asi 5x kojila, jinak ani neplakala :sunglasses:
20. říj 2007 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek