• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
Nie je to ten Sugar buster či ako sa volá tá diéta na princípe vynechania všetkých cukrov?
13. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Paríži žiješ ty (teda pri), ale ten Air France bus využívam už roky :grinning:
13. srp 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si len robim srandu, nie nie je je to ako sacky len je to lacnejsie a ani tak netrpis ako pri sackoch
13. srp 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja len stále neviem, o akých sáčkoch hovoríš :sweat_smile:
13. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
proteinove , nikdy si nevidela v lekarni , alebo v protein city obchodoch?
je to vysoko proteinove ale po dlhom case uz to clovek nemoze ani citit, a hlavne je to drahe? 5 sackov na 15 euro 1 sacok ako jedlo takze ked si to prepocitas je to hroza na konci mesiaca, no ale vaha ide rychlo dolu za tyzden das lahko 4az 6 kil zalezi od tela
13. srp 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolik jsi pri tom zhubla?

Jeden kamarad to drzel a zhubl asi 15kg behem kratke doby...a zas je pak rychle nabral zpet :grinning:
Ale ja proste vubec nemam vuli, mam vzdycky chut zrovna na tu zakazanou vec a musim to sezrat proste za kazdou cenu ;) Ani hubnout do svatebnich satu nebyla dostatecne silna motivace... tak co uz se mnou :sweat_smile: Nastesti mi zustalo po porodu "jen" 6kg z tech 33 nabranych, to si jeste muzu gratulovat, ale ty posledni fakt nejdou dolu a asi uz ani nepujdou...

Bihan, no jo jsme na tom stejne ;))))
13. srp 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaa.. už viem.. 4-6kg.. sem s tou diétou :grinning:
13. srp 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, u mňa je to tak isto.. keď mi niekto povie, že toto nesmiem, tak mám na to celý deň takú chuť, že to zožeriem aj tak a 2x toľko, ako keby som žiadnu diétu nedržala :grinning: U mňa celkom fungovalo nejesť po 18h, ale ako som doma, tak to zase nejako začalo stúpať smerom hore :sweat_smile:
13. srp 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by mi teoreticky tyden stacil :grinning: Dala bych dolu tech 6kg a vratila se k nutele a chipsum :grinning:
13. srp 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej a potom môže zase začať, aby si tú nutelu zhodila :grinning: ale pozerám, že knižka stojí do 6€, ale sem mi ju nikto nepošle :angry:
13. srp 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se nedavno bavili s jednim znamym, je to Yannuv klient, a tezce zazobany clovek ;)) a on sve zene zaplatil osobniho trenera na 10 dni, za kterych shodila 10kg, a stalo to 10.000 eur :grinning: Docela sranda...
13. srp 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejvetsi zlo je pro mne taky kdyz jedeme do cech, tam si proste nemuzu odpustit vsechny ty dobroty, po kterych je mi tady normalne smutno :sweat_smile:
13. srp 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan napisem ti princip ak chces pozri si v hladaci tam sa da aj vytalacit zakladne pravidla.
1 shudnutie
2 stabilizacia
3 normalna strava s jednym dnom do konca zivot aproteinovym

u mna proteinova vzdy fungovala , len nesmies hned po nej zacat normalne jest lebo naberies neskutocne rychlo vsetko naspat, musis naozaj urobit stabilizaciu a potom nie je problem ja som zatial stratila 17 kil.
takze som stratila nabrane pri Joshovy, moj muz tiez a on nie je na diety zhodil 12 kil chcel len 8 za mesiac uz skoncil aj stabilizaciu a v pohode.
13. srp 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
10tisíc za osobného trénera? :sweat_smile: Tak to je tisíc eur za kilo.. kurńa.. ani keby som ich mala, tak ich nedám :grinning:

No jasné, bryndzi a pyrohom sa nedá odolať :stuck_out_tongue_closed_eyes: a maminkiným koláčom
13. srp 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak moja mamča je super. do koláča šibne pár plátkov kiwi a hovorí : daj si, to môže, to je diétny :grinning: a tá smotana na piškótovom ceste nie je dôležitá
13. srp 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi nesibe, ani mne, tu mozes jest ked si hladna , len dovolene , nie co je zakazane, a nemusim vam hovorit , ze vsetko ako cokolada a pod. je zakazane
13. srp 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika, dík.. ja si to zajtra vygooglim, keď už viem, čo hľadám.
tak to je asi jasné :grinning: ale čoko mi veľmi nechýba.. ja som skôr na slané - syry, smotana na tak.. no mliečne výrobky mi teda idú :grinning:
13. srp 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mlieko mozes len odtucnene, syry az v druhej faze.
najlahsie je zhodit to ide rychlo ale potom stabilizovat to je tahsie, ale ked vydrzis tak pohoda mozes pekne jest a nepriberas.
13. srp 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze by? To bych jeste do svatby shodila, kouknu na to, i kdyz u sebe to fakt vidim blede ... :pensive: :grinning:

Bihan :grinning: Asi tak.... Ale spis jsem nadavala Yannovi, ze by mel taky za cours de natation brat takove honorare, jako 1000e za den :grinning: :grinning: :grinning: To by bylo fajn :sunglasses:
13. srp 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci skus fakt to funguje.
13. srp 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, dáme stávku? Kto prehrá a rýchlejšie to vzdá, platí obed pre celú tlupu v reštike na pláži (na ostrove :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
13. srp 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli do toho jdes se mnou, tak to beru :grinning:
13. srp 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruku na to :grinning: (len ešte musím zistiť, čo to všetko obnáša, ale od bud. týždňa by sme mohli začať)
13. srp 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobra! Zitra to taky nastuduju :grinning: :wink:

Erika, vidis co jsi zpusobila??? :grinning: Ne ne, diky, kez bych to vydrzela :wink:
13. srp 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci drzim palce, potom vam dam viac instrukcii na nete tiez vsetko nie je naschval .
pri najhorsiom vam urobim fotokopie zakladnych stran a poslem vam postou. co poviete?

inac ja stale drzim dietu takze som v tom s vami
13. srp 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v zaklade a v skratke je to to ja sa nato pozriem a zajtra vam tam napisem urcite body ktore tam nie su
zda sa mi to napisane dost komplikovane, teda dufam ,ze to dobre pochopite.
ne
13. srp 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika, ja by som ti bola vďačná za zoznam toho, čo je povolené a zakázané :grinning:
13. srp 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
slubujem zajtra vsetko dam rozmislam ako by som mohla prekopirovat stranky a dat ich na net alebo vam poslat na e mail nemam stym skusenosti, viete mi pomoct.
13. srp 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
som blbá.. je to tam napísané :sweat_smile: ale budem ti vďačná, ak na to mrkneš jedným očkom a doplníš, čo je dôležité :dizzy_face:
13. srp 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek