• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
a pri tom surfovaní som našla jednu krásnu vetu :dizzy_face: "Avoir un enfant, c'est accepter que votre coeur se sépare de votre corps, et marche à vos côtés à jamais"
13. srp 2008 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tady studuju, to mam cteni tak na tyden :grinning:
13. srp 2008 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to pekne, raz mi nieco take povedala moja byvala sefka ked som bola tehotna, ze jej to takto hovorila jej matka.
ked sa narodi dieta tak si zoberie aj kus vasej duse je to jedna z veci ktora vas spaja.
ale vo francuztine je to krajsie
13. srp 2008 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa to tam zda byt zlozite
13. srp 2008 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aspoň si Lucka precvičí francúzštinu :grinning:
13. srp 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan nasla som jeho oficialnu stranku a aj este jednu hned pod nou talm je to ovela lepsie napisane

http://www.mesregimes.com/regime_dukan.htm
13. srp 2008 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavne je to kratšie.. dííík :dizzy_face:
13. srp 2008 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne se to tam taky zda byt slozite !!!!! :grinning: Ale aspon mam cteni na dobrou noc... misto knizky no :grinning:

Ale teda cola light je povolena, jo? To bych rekla ze jsou nejvetsi sracky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda s prominutim, mne to prijde hrozne sladke.
13. srp 2008 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, jojo, to je moc hezka veta... :dizzy_face:

Dik za tu kratsi verzi ;) Tohle bych cetla asi tak do vanoc :wink:
13. srp 2008 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je nie je tam cukor
13. srp 2008 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mi ujo dukan vyrátal, že moju ideálnu váhu by som s jeho režimom dosiahla v polke decembra.. kua.. mám čo robiť :angry:
13. srp 2008 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nasla som konecne kde je to normalne vysvetlene

http://www.maigrir.org/comment_maigrir/sais_pas_maigrir_dr_dukan.htm
13. srp 2008 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, i tak to je dobry...

Ja teda muzu zacit az v nedeli, protoze v sobotu jdeme na veceri, kamarad slavi 30tiny ;) A uz jsem si zamluvila menu - entree - tartare d avocats,crevettes,chair de crabe aux agrumes, plat - st jacques poelé..., desserts - fondant au chocolat glace vanille :grinning: :grinning: :grinning: Hlavne ten dezert by me mrzel ;))))
13. srp 2008 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm znie to lakavo potvorka , jedna chute mi tu robkas
13. srp 2008 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, taky jsem to spocitala, mne to vychazi do 6/11 :angry: On tam pocita 50 dni na consolidation :sweat_smile: Phase d attaque jen 2 dny..
13. srp 2008 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemely bysme se presunout do nejake hubnouci diskuze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Chudery holky budou muset zitra docitat :grinning:
Jdu chrnet, diky moc za info... bihan, dej vedet, kdy na to vlitnem :slight_smile:
13. srp 2008 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no najprv schudnes tolko kil kolko potrebujes a potom si vynasobis stratene kila . to je napriklad ja som stratila 17 kil takze stabilizacia je 17 krat 10 dni cize 170 dni stabilizacie to je prave na yej diete ajtahsie, ale ked to zvladnes tak pohoda
13. srp 2008 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja uz idem hajat dobru noc vam vsetkym zajtra rano skoro rano pracujem, takze zajtra
14. srp 2008 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja neozem spat a tak si citam ohladne Joshovej alergie a tak som si spomenula na teba Tini, dam ti tu link na tie pace ako sa tu robia testy, mala som pocit predtym , ze si mi neverila, tak sa nato pzri a mozno sa ti to neskor zide v tvojej praxi lekarskej , ked som to dobre pochopila , tak sa pouzivaju len malo krajinach zatial , daj mi vediet .

http://www.dbv_technologies.com/diallertest/diallertest_milk.htm
14. srp 2008 v 01:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teraz som naoaj nic nepokazila , no neda sa otvorit je mi luto aj tak sa pozri nato prosim ta
14. srp 2008 v 01:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte, pokym ste kvakali celu noc, ja som krasne chrupkala s Alexom :wink: tak co, uz sa chudne??? Drzim palce!
14. srp 2008 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko prajem, dnes je pekny den tak dufam, ze bude super.
14. srp 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A u nas po horucich dnoch zase prsi, nemozem ist ani na postu nieco poslat do Prahy :angry:
14. srp 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj tak to mas smolu, zajtra a neskor by malo byt pekne pokial som videla predpoved na tyzden takze ti bude znova horuco.
tu je pekny den ale len tak tak 20 C je to take cudne leto
14. srp 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!

Ja sa tiez chystam na postu, ale neviem sa rozhodnut ci na postu alebo len kupit znamku v stanku. Takze zatial este rozmyslam.

Baby vidim ze ste tu vcera rozoberali dietu. Mne celkom pomohla taka dieta pri ktorej som si pocitala kJ. Teda za den mozes zjest urcite mnozstvo kJ ale moze to byt cokolovek. Takto som sa netyrala a dala som si to na co som mala chut. Mas chut na klobasku? Daj si ju, ale potom uz nic okrem toho cely den. Je to take drastickejsie.
No a dalsia vec. Nekupovat vobec do domacnosti ziadne chipsy a sladke veci. Ked nebude doma tak si nedas. To viem podla seba. My chipsy nekupujeme vobec.
14. srp 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lenka, aj tu mozes jest kolko chces ale, len dovolene potraviny.
ja som profik na diety a teda ani jedna mi nedovolila zhodit kila tak rychlo, ale ako kazda dieta ma svoje za aj proti
14. srp 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes práve prvýkrát testujem ten menštruační kalíšok :rolling_eyes:

Na flora.cz je kalkulačka kalórii.. stačí nahodiť jedlo a váhu a robí to grafy.. skvelý pomocník.. ale to nahadzovanie celkom dlho trvá, tak som si často radšej nič nedala, ako by som to mala nahadzovať do kalkulačky :grinning:

Luci, ja myslím, že phase d attaque môže byť dlhšia.. aspoň to pôjde rýchlejšie dolu :grinning:
14. srp 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek