• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
To ti spravila prekladateľ? :astonished:
15. srp 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to sprepacenim vol, ako to mohol spravit!!!!!!!
15. srp 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Bihan :dizzy_face: ; :cry: :cry: :cry:
tini :frowning2: :angry: :cry:
Lucka :slight_smile: (svadba cobydup)
erika :sweat_smile: - aj by som sa pridala - lenze ja jem velmi malo mliecnych vyrobkov (mlieko vobec ani kakao) a neviem ako by som to zvladla - ked z jogurtov jem iba yoplait a grecque (z Eda) a aj to iba ovocne
a neviem co je to to "avoine" :sweat_smile: a ani kde sa to da kupit (u nas v edovi asi nie, ze? to by som musela do nejakeho speci obchodu?) - ale pravda je, ze takych 10-15kg potrebujem (tych 10 je nutnost - tych 15 je tuzba :sweat_smile: )
ale este som si nestihla cele poriadne precitat :sweat_smile:
no - pokial idete do toho - aj ja by som mozno isla - ale najprv to musim pochopit :sweat_smile:

inak dnes sme boli u svagrinej a MM tam seklo v krizoch tak, ze nedokaze chodit a ani sa otocit - volali sme k nemu aj lekara - ten mu dal nejaku injekciu, vzal 5O€ a dovidenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: - tarez neviem, ci rano budem viest MM na urgence, ci co, kedze medecin traitant je na dovci :unamused: (uz si viem samu seba predstavit ako idem sama s autom, ako nalozim MM (s postavou hodnou svojmu remeslu) do auta - ako tam nalozim deti a ako prvy krat soferujem nasu 806ku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - drzte palce, aby ho to do rana preslo :sweat_smile:
15. srp 2008 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute - MM ostava PN - ale uz sa hybe, takze ho nemusim nikam vozit :slight_smile:

Peti - dufam, ze dojdete :dizzy_face:
16. srp 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste ke vcerejsku, Bihan, co Sara, jak pokracuje s flaskou?

Tini, to musel byt taky drsny zazitek s manzelem, jeste ze to dobre dopadlo... A ten prekladatel, no comment, co to je za blbce??? :angry:

Jani, teda to je naprd s tema zadama, snad ho to brzy prejde :frowning2: Aspon ze teda nemusis soferovat ;)

Erika, diky za recepty!

Holky, tak kdy na to vlitnem???? :grinning:
16. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE DNES NEMAM CAS JE DOMA AJ MOJ MUZ, takze az neskor , som d'avoine, kupis len v BIO predajni stoji to 1,40 sacek takze to nie je drahe, receptov je vela tak vam ich dam pomaly, je dobre ,z esu tam aj nahrady na sladke, takze clovek zabudne ,ze je na diete, .
dajte mi vediet kedy zacnete, tak pojdeme spolu, JZFR, ked to nechapes tak skus pozriet ine stranky na internete , pri najhorsom daj mi adresu okopirujem a poslem ti to zakladne.

majte sa zatial, peknu sobotu vam prajem
16. srp 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahpojte , vy ste vobec nic nenapisali, museli ste byt ale riadne zaneprazdnene, co?
tak je skaredo a tak neviem , mali sme ist do disneylandu dnes dufam , ze nebude prsat to by bola pohroma

prajam Vam prijemny den
17. srp 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau holky,

tak tady je taky škaredě dneska, ale jsem ráda..včera jsme byli v Lyonu, pochodit po městě a odpoledne jsme byli za Janou, tak to bylo super, ale dneska jsem úplně dolámaná! :slight_smile:
Mám chu´t dneska něco upéct,a pak asi budem doma...

holky přeju pěkný den!
ahoj
17. srp 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

ja by som teda do toho isla s vami - ale ja mozem az po krstinach a tie su v nedelu 24. - takze ak zacnete skor - ja sa pridam od pondelka (nechce sa mi totiz vsetkym tam vysvetlovat ze co a ako :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

inak vcera mi vecer zavolala kamoska a kecali sme spolu vyse 2,5 hodiny - takze ani som si vecer MM nevidela a dovtedy som musela obriadit deti a veceru (MM je teraz out, tak musim varit ja :frowning2: )
17. srp 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

tak se zas po dlouhe dobe hlasim. Uz mame doma internet, jsme nastehovany akorat se tu prerazime o krabice :confounded:, v kuchyni nemame zadnou poradnou pracovni plochu (jen 10 cm!) a tak to budem muset radne promyslet. To bude jeste prace! Ale jsme spokojeni. Ted jsem tu mela na tyden rodice, tak nam trochu pichli, ale uz jsou doma v CR :cry: No znate to. Je mi moc smutno, ani jsem si je poradne neuzila. Na Vanoce asi taky neprijedou pac mame doma starou babicku a to by ji tatka na svatky samotnou nenechal, to se rozumi. Tak az zas za rok :frowning2: Snad se tam s mimi dostanu driv.

Koukam, ze vase ratolesti rostou jako o zavod :slight_smile: jeste jsem vas nedocetla, ale gratuluju zatim aspon Sarince k tomu objevu.

S tou pani co ji umrel manzel to je strasne. Posledni dobou taky zacinam byt hodne citliva na podobne veci a zacinam se v koutku bat, ze by se neco mohlo. Clovek nikdy nevi. Zrovna vcera, kdyz jsem zamavala nasim co odjizdeli jsem si rikala, ze nemit tu manzela tak prdim s nima bez jakykoliv vycitky, ani se neohlidnu a cela FR mi muze byt ukradena. No co. Vybrala jsem si to takle, tak se s tim musim vyrovnat. Ale je to tezky... no znate to.

jejda, si vylejvam srdicko a manza ma hlad :grinning: tak ja padim. Mejte se pekne, uzivejte nedelu a manzely a deti.
Luci drzim palecky at se vam ta svatbicka vydari.
A zdravicko vsem ju?
zatim pa pa
17. srp 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini jasne, ze v aute by si mu nepomohla. Ale keby sa mu to stalo doma, tak tiez treba vediet ako zareagovat. Ja by som asi nevedela co robit, okrem toho ze "pobuchat po chrbte"!

Co s tym prekladatelom? Treba to dat reklamovat nech to prerobi.

Kulicka, vitaj konecne medzi nami.

Peti, Jzfr... ake bolo stretnutie? Bavili ste sa?
17. srp 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kulicko,

tak to ti řeknu, že mám stejný pocit....kdyby se něco manželovi stalo tak se vracím do česka, tady jsem kvůli němu, ale jinak by mi to tu fakt nechybělo, i když je tady krásně....

Jinak gratuluju k tomu přestěhování, hlavně že jste to všechno zvládli a že jste štastní...a neboj nějakou kuchyni určitě koupíte, vždyt se dají pěkné kuchyně koupit celkem levně..

Lenko,

jo pořád jsme se bavili o těch dětech, ale příště snad už pokecáme i o jiných věcech...:slight_smile:)
17. srp 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Francúzky!

Blani, rada ťa zase vidím :wink: Nesmúť, za chvíľku už máš mimi a koniec-koncov môžete ísť na vianoce k vašim aj vy, nie?

No a Sárik je moje milované miminko! Už pije z fľaše aj mlieko, takže ráno a večer má mliečko z fľaše, na večer aj s kašou.. som úúúplne spokojná a dojčenie mi absolútne nechýba :dizzy_face:
17. srp 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme Bihan!!! :slight_smile:
Je to super ze Sare takto smakuje.

Meleri, uz len par dni a budete vediet co to je!

Inak uz viem co som sa chcela minule opytat. Rada by som Gabrielovi kupila pancuchy vo Francuzsku. Ale inej ako ruzovej farby. Proste normalne, vhodne aj pre chlapcov, Viete kde by som ich tu mohla dostat?
Ja mu strasne rada davam pancuchy po dome, ako navliekat nohavice a ponozky. A tie ponozky aj tak vzdy strati...
17. srp 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, dík :dizzy_face:

Vo fr. asi chlapčenské pančuchy nezoženieš :sweat_smile: ale ja osobne ich ani nemám rada.. nechceš radšej BabyLegs? to sú také návleky na nožičky.. niekde ich mám možno aj v albume
17. srp 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte, vsetky vas pozdravujem, neviem, kde mi hlava stoji z tych prekladov, uz je to opravene, hotove cervene more chyb :astonished: keby som nemala ine starosti, tak by som asi podala staznost na toho cloveka :angry: Bude to prerabat, najviac ma stvalo, ze znehodnotil overene kopie, ale daju sa pouzit, ale napisal, ze vydavky aj za pripadne nove kopie uhradi.
Bihan, no vidis, nakoniec to ani dlho netrvalo. A uz vobec vobec nedojcis? Teda chcela som napisat, ci nekojis, ale to by bola jasna odpoved :grinning: my sme dnes ani raz, ale tak inokedy 1x denne musime.
Leni, ja som raz nasla puncosky svetlomodre v Aubertovi a potom sa dali nejake vybrat aj v Kiabi, asi to boli dievcenske, ale take unisex farby ako bezove, svetlozelene. MM kupil tie svetlomodre, oni su take akoby moherove, teplucke, tie z Kiabi nemam vyskusane, ja som si kupila v C&A v Prahe.
Mne je dnes tiez tak smutno, vikend sme stravili s babickou, na obed sme sa rozlucili a ktovie, ci sa o rok uvidime. Uz ma 81, ktovie :frowning2:
17. srp 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, to poznám :frowning2: Moja starká na tom zdravotne vôbec nie je dobre a bojím sa, že keď teraz odletím, tak sa uvidíme naposledy :cry: Je mi z toho smutno.

Nedojčím už vyše týždňa, Sára prsník vôbec nechce, takže som si včera ešte odsávala mlieko, aby sa mi neurobil zápal, ale keďže chce fľašu, tak to už nebudem ani skúšať... pre istotu jej dávam hypoalergénne mlieko, ale to len kvôli tomu, že som ho tesne po našom príchode kúpila.

A ten prekladateľ musí byť dobrý manták :angry:
17. srp 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked si este tu, podla teba vyraz katetrizacia (centralnych zil) je cathéterisme alebo cathétrisation ??? 3 sa nevieme dohodnut...ja uz idem na kute, ale zajtra si to tu mrknem
17. srp 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulicko ahoooj :dizzy_face: Mate co delat teda. Ale jsou to urcite prijemne starosti - zarizovat si vlastni bydlenicko ;)
S tim smutnenim, jsme na tom vsechny stejne, to se neboj :frowning2: Ja se tedka tesim na zari do cech, ale potom taky vubec nevim kdy se tam dostanem, to zas bude. A co uplne nesnasim, je travit tady vanoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

Bihan, Sara je velika sikulka :dizzy_face:

Leni, v Kiabi meli celkem velky vyber ruznych barev, jak pise Tini. A byly i levne.

Dietu zacinam zitra, chtela jsem uz dneska, ale nemela jsem dost ingredienci, zitra si pojedu koupit zasoby a rozjedu to ;)))) Pripoji se teda nekdo???
17. srp 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
puuuf.. odborný slovník tu síce nemám, ale tipla by som catheterization skús si to zadať do googlu a uvidíš, čo ti to vyhodí
17. srp 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak sme sa vratili, precitala som si vas, puncochy mozes kupit aj tu C&A vo francuzku vsetky farby.

Bihan, to je super, Sara je sikulka.
luci uplne s tebou suhlasim nie je nad vianoce u nas? tu je to akesi take nevianocne,
17. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cauec holky,

tak jste se rozepsali....

Bihan,
to je fajn že si to Sara rozmyslela....takže už vůbec nebudeš kojit? To si odpočineš, viď...

Tini,

jak se vede?

Lucijo,

tak nás tady letos vánoce neminou..jo, jsou tady smutné..bez sněhu a pořád samé jídlo nic víc....já nevím jak na tom budu, ale ráda bych aspon stromek, dárky atd...ale jestli budem v porodnici tak nic nebude..
Super by bylo strávit štědrý den tady a druhý den jet rodit..:slight_smile:

Leni,

jo, už se těším! Snad to doktor dobře uvidí!
Jinak s těma punčochama nevím, já mám tady problém tady sehnat zimní punčocháče...jo včera jsme se dívali na těho. oblečení a je to síla...krásné bylo to jo, ale gatě za 70 €, halenky a šaty za 30-40€, ať si trhnou!

Držím palce s tou dietou, ať vám to pomůže...

ahoj!
17. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, jo jo, kuchyn uz mame vybranou, ted uz jen ji radne promyslet :unamused: a pustit se do toho :confounded: :sweat_smile: Hlavne ji radne promyslet. Uz jsme meli navrhy dva, ale aspon me to porad nebylo vono. Ted uz mam jakz takz predstavu ale nevim, kam zabudovat troubu, takze se to opet odklada...

Tini naprosto te chapu. Ja mam dedu co letos oslavil 96 let! A videli jsme ho naposledy vloni na nasi svatbe :frowning2: Od ty doby pry trosku sesel, uz se nemuze moc hybat... :pensive: snad se jeste s pravnoucatkem poznaji

Na Vanoce tam nepojedem, mimi bude mit mesic... to by bylo moc brzo a hlavne bude zima... Ale jako Luci a Erika tady ty Vanoce moc nemusim. Chybi mi hrozne snih :unamused: A vubec. I kdyz si rikam, estli to nebude tim, ze uz nejsme deti u rodicu. Asi mam taky splin, pac si uvedomuju ze budu brzo maminkou, ze nasi budou babi a deda a ze uz teda nebudu mit narok na to citit se jako dite, ze uz musim tu dospelackou zodpovednost konecne vzit na zada. V detstvi je vsecko asi krasnejsi, vanoce vanocnejsi, prazdniny odpocinkovejsi, v lete slunce hrejivejsi... chybi mi ta bezstarostnost. A nebo uz moc filozofuju.

Meleri, ja si koupila jedny gate u 3 suisses : jeany za 50 euro a pak za 9 u La Redoute na leto lneny kratasy. Jinak tricka nosim takova volnejsi, stejne ted uz bude jen zima. Souhlasim s tebou ze v kramech je to silene drahy, i kdyz ty dziny za 50 taky neni levna zalezitost. Ale jsou hrozne pohodlny a v zime mi prikryjou brisko, takze nebude vadit plandaci tricko, pupik bude v teple.

No mejte se ja jdu spinkat. Zitra rano mam zas vyjezd ke klientovi. Jsem nejak moc aktivni. Hned takle po dovoleny
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kulicko,

je to zvláštní, tahle myšlenka mě taky přepadla a hned jsem ji zahnala, protože jsem se zastyděla...prostě že už nebudu ta kterou někdo rozmazluje, ale že budu matka, a je se srandou konec....:( Ale co, věděla jsem do čeho jdu a chtěla jsem to tak nesmím na to myslet..

Já se přiznám že taky pořád řešíme ten barák, ten do kterého chtěl můj muž jít jenže to bylo "vybydlené" tak to jeho máti začala opravovat a je to lepší ale nevím no...

Jo miminko by to asi nedalo tak brzo!

A tu kuchyň si chcete udělat úplně sami? Ono se to dá, manžel to jednou dělal, ale je to fuška..Hlavně ta kuchyňská deska, na to fakt radši asi někoho pozvat no...

dík za ten tip na gatě, já letím te´d v pátek do ostravy tak není možné abych něco nesehnala....:slight_smile:)já právě nechci do toho tak moc dávat, jako tolik prachů....

holky mažu do práce mějte se moc pěkně! ahoj
Petra
18. srp 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko , prejem vo spolok.

meleti ja tiez som kupila urcite doplnky ako puncochy na slovensku , alebo v cechach, mama tam teraz pracuje , takze vetsinou mam, vsetko s tamadial.
naco vrazat do takychto blbosti vela?
ale zas do normalneho davam, kupujem im kvalitne veci, avsak ,atsinou v predstihom dopredu ked su vypredaje.
18. srp 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano!

Dakujem za typy na pancuchy.

Kulicka s tymi Vianocami si to dobre napisala. Tiez ked si tak spomeniem, ze ako som ich prezivala ked som bola dieta a ako ich prezivam teraz. Je to uplne ine. Teraz ani neviem ze su Vianoce ked su.
18. srp 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo nakonec jsou ty vanoce vlastne svatky pro deti....me prijde, ze dospeli si to uz tak moc neuzijou....
18. srp 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ted je to holt uz na nas, abysme ty svatky nasim detem udelaly takove, aby se na ne kazdy rok tesily a vzpominaly na ne... tak jako my :dizzy_face:
18. srp 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nemate nekdo zkusenost ve Francii s ustrednim topenim ktere neni na plyn ale na elektriku? Je to velmi drahe nebo je to stejne jak ten plyn? v cesku vim, ze je ne to nehorazne drahe...proc se ptam...manzel me porad premlouva do toho domku, ktery se zacina pomalu renovovat, ale je tam prave el. topeni.
18. srp 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja sa pripajam , k tym vianociam, snazim sa vytvorit tu uplne slovenske vianoce, ako sa len da zatial sa to paci aj mojmu muzovy. ale je to fuska.

Meleri ty , ustredne na elektrinu je drahe velmi drahe, je vhodne investovat pri domceku , do niecoho ako pump a chaleur, a mate aj vyhodne danove ulavy, je to ekologicke.
potom su aj ine moznosti lacnejsie a hlavne ekologicke.
18. srp 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek