• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
Ja tiez uz cakam v napätí, ze co to bude!
Dufam ze sa nebude schovavat na ultrazvuku. :slight_smile:
19. srp 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nam se Lea ve 22. tydnu jeste nechtela ukazat, potvurka mala :sweat_smile: :grinning:
19. srp 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne obidvaja urobili to iste zakrivali si tvar oboma rukamy, ked prepla na 3d, zakazdym to iste, nebudem sa tajit nastvalo ma to
19. srp 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte, ja som Alexa odhalila dokonca uz v nejakom 16.tyz, ked som bola na uplne 1. kontrole vo FR a ten gyndos mal vlastny usg a navrhol mi spravit maly kuk na mimco. Ale najlepsie bolo, ze som sa pytala, ci je vidno pohlavie, ale on mi len nastavil obrazovku a povedal, ze teraz to vidim, tak som povedala ze co vidim a on na to, ze mi to nemoze povedat, co to je, ale suhlasi s tym, co vidim :sweat_smile: ze on ako gyndos nemoze povedat, ze co ked povie zle a bude na neho, ze to musi ten radiolog povedat, jeho slovo plati. :unamused:
ja tipujem dievcatko :wink:
19. srp 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tipuju kluka ;)
19. srp 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak som sa konecne dokopala k pc (mm je v praci - sice ho este bolel chrbat rano - ale on mi tvrdi, ze to rozchodi :unamused: )

aj ja som zvedava na babatkovske novinky :dizzy_face:
ja tipujem ako Lucka - chlapca :slight_smile: - ale (po vlastnej skusenosti) zelam radsej dievcatko (pridu mi ovela pokojnejsie a bezproblemove :wink: - zase s chalanmi je o zabavu a zbojstva vzdy postarane :grinning: ) - hlavne nech je vs ok - a tak isto aj u Blanky a Hanky :slight_smile:

vcera ste sa u bavili o spinkani deti - tak ja vam len ticho zavidim - moji idu do postele pred osmou (no castokrat ich este dlho pocujem hrat sa a volat na seba) a potom mi vstavaju asi o pol siedmej rano a cez den je to iba 1x a to cca 1,5hod (takto to trva uz vyse pol roka - vobec neviem, ci takym malym detom staci spat iba raz denne :frowning2: )

pohlavie sme sa dozvedeli na velkom sone - ale lakar ho vedel aj mesiac pred tym (aj sa nas pytal, no ja som povodne nechcela vediet :sweat_smile: )

tini - uz mam telefon, co ma nevypne kazdu chvilu :wink:
19. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, uz je tu zas vicero stranek. Tak postupne.

Meleri : letos vanoce asi zadny neudelas, pac budes mit tolik driny s miminkem, ze na to ani nepomyslis. Uz abychom zacaly nakupovat darky, pac pak uz vazne nebude ani cas ani myslenka! My budem mit asi mesicni mimi o Vanocich, ale i tak si myslim, ze se s nicim delat nebudu. Manza snad pritahne stromek (ta nase jedlicka letos v lete dostala takovou facku, ze asi chcipne) a pak snad nejaky cukrovi priveze mamka nebo tchynka. A utrum. Co jsem slysela, tak je vetsinou aspon prvni mesic mamka jako zombie. Dyt mimi papa kazdy 3 hodky, kamosce papala holcicka 1,5 hodiny. No tak to ti zbyde 1,5 hodiny na to ji prebalit, obliknout, sebe nakrmit a trosku si odfouknout. A znova... No ja radsi strasim, aby sis to nemalovala. Mozna budes z tech mamin, co zari energii :slight_smile:

Elektricky topeni? To jsme meli v jednom byte (44 m²) a plynovy v druhym (70 m²). Faktury ale bohuzel nemam pri ruce.. je je no nejakou jsem nasla...

takze od dubna do kvetna tech 44 m² bylo za 50 euro vsecko. Byly tam stary elektricky plotynky, ktery zerou hodne, ale zas se netopilo jako v plny zime. V tom novym byte 70 m² za plyn (topeni+tepla voda) jsme platili tak 70 - 80 euro. Takze mi to prijde jakz takz nastejno :confused: No uvidime ted v zime. Mame tu v baracku taky el. topeni a bojler, takze jsme na to zvedavy. Navic bude mimi...

K tem ekologickym topenim a ekologickym vyrobkum vubec : holky koukejte pod poklicku, skrabejte, informujte se! Ted je tu hrozna moda vsecko oznacit za prirodni a ekologicky, ale kdyz clovek trosku nakoukne do kuchyne, tak se spousta veci projevi jeste nesetrnejsi k prirode a k nasemu zdravi nez ty veci "obyceny". :pensive: :confounded:
Taky je muj sen byt jednou uplne nezavisla jak energeticky tak ohledne vody. Ale asi to neni realizovatelny. To bychom museli koupit nekde pozemek, postavit pasivni dum a zaridit sbirani destove vody. Jenze ouha. To stoji nemaly peniz, na to bychom nemeli. A navic pak napr tu vodu samozrejme musi clovek filtrovat => chemikalie, energie, opet zavislost na nejakem vyrobci. Kazdy ma proste svoje. Ale vylepsime co budem moct :slight_smile:

Hanuk, ve 32 tydnu uz te nevemou. Berou do 7 mesice, pak uz bys z toho mohla porodit :confused:

Z okurek miluju pave ty malicky a kupujeme Maille doux. Mnam, ty nejsou vubec kysely, jsou jako nase cesky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak Meleri taky drzim pesticky. Ale ty stehovani ti nezavidim. Me uz to staci, ja uz nikam nejdu :grinning: A krb je genialni, taky mame a na Vanoce urco budem palit polinka o 100 péro :slight_smile:
19. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mimi roste, uz me v noci i obcas budi jak sebou mele.

Akorat nevime, do ktery krabice jsme dali fotak a pac jeste nemame opraveny skrine, tak ty krabice ani vybalovat nebudem... :confounded: Uz je to 2 mesice co jsem nevyfotila brisko :frowning2: ale coz. Tak nevim, kdy pridame fotecky.

Opet jsme byli na par blesacich. Ted uz dokupuju jen co chybi (uz mame snad vsecko :sweat_smile: ) krom par detailu jako PUL kalhotky na plinky, separacni papirky do plinek a pak veci pro me do porodky a kojici podprdu. Mamka s tatkou valili voci, proc prej kupuju tuto a tamto, ale reknete : zimni kombineza za 50 centu, kdo by to nevzal ze jo? Prinejhorsim za rok pujdu na ten blesak prodavat ja :grinning:

no nic, jdu si udelat neco k snedku a pak pracovat. Heh, uz me to nejak unavuje.

Tak drzim pesticky, at jsou mimi v poradku.
U nas zatim vsecko OK :slight_smile: ani nevim estli jsem psala o druhem UTZ. Vsecko je "aspect habituel" takze dobry :slight_smile:
19. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kulicko, som rada , ze ta opet pocujem , citam, no proste ,ze si v poriadku.
19. srp 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, Kulicka. Dakujeme za zaujimave "psanicko".

Ta Peta nas napina, uz aby bola doma z toho ultrazvuku. :slight_smile:
19. srp 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze , aj sa stale pozeram ,kedy to uz tu hodi;clovece, to su nervy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
19. srp 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha ha ha, ja presne to iste.
Ale to bude aj preto ze som doma, tak len chodim a cekujem ci uz ta Petra nenapisala
19. srp 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja su taky rada, ze je u vas vsecko OK :slight_smile: I pres ty maly "vady na krase". Ale to je zivot, bez takovych zadrhelu bychom ani nevedely, ze jsme stastne :slight_smile:

Taky jsem napjata jak ksandy :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde ta Peta je?
19. srp 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja že už prídem na hotové a tu zatiaľ žiadne novinky :grinning:

Urputne som dnes znáňala v meste topánočky pre drobca, má nožičku 19 a okrem nejakých hlúpych papučiek som nič nenašla, ale Sára nutne potrebuje novú obuv, tak tom jej ich objednala na nete :sunglasses:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=260274134844
19. srp 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan tie ruzove ze, tak peknucke, ty , ja som si prave uvedomila , ze ja som nikdy nekupila z tadial nie je ziadne riziko?
19. srp 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tie na vrchu sú len od toho istého predajcu, ale tie ružové sú naše :dizzy_face:
Riziko samozrejme je, ale na to sú tam tie feedbacky predajcov a kupujúcich
19. srp 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mozno skusim raz, ja kupujem len la redoute a verdbaudet, som s nimi spokojna.
mozno zmena nzaskodi
19. srp 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau holky,
tak jsme konečně zpátky, byl to fakt náročný den....tak je to kluk!!!! :sweat_smile: My jsme doktorovi říkali, že doufáme že to bude holka, kvůli jménu páč se nemůžem dohodnout, ale že mám tušení že je to kluk, a on na to: no tak se ještě budete chvíli hádat...a nemusel ani nic říkat dál, páč jsem viděla pindíka se vším všudy... :sweat_smile: :grinning:

Doktor to pak přepnul na to 3D ale tvář ukázal asi na půl sekundy ale jako by se tam mihl profil mého tatíka.....
:fearful: :sweat_smile: Pak to chtěl vyfotit, ale už tvář neukázal,otočil se zády....ale je to sranda fakt...

Tak a ted baby raďte jaké jméno....Gabriel, Yann, Samuel, Frederic, Thomas...všecko manžel zavrhnul.... :rolling_eyes: :angry: Pak vyrukoval se jménem Alfons :angry: to je strašné jméno! Prý Emil Cornellius Alfons Gabet (naše příjmení)....hrůza ne..... :grinning:
19. srp 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupiiii, citala som to prva! :grinning:

Dobreho som mala tusaka ze to bude chlapec. Skoda, ze sa nechcel ukazat na fotenie ale to nevadi. Mozno na buduce!
Este mate casu, na mene sa urcite dohodnete.
Ale Alfons urcite nie, to uz rovno Adolph asi.
19. srp 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hura hura, ja druha, blahozelam,
skus ponuknut ralph, mne sa paci , a ako tebe
19. srp 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééj, ta sa potvrdila drvivá prevaha pipíkov.. tak už budem len dúfať, že nás ešte zachárni Blanka :grinning:

Peti, gratulujem :dizzy_face:
19. srp 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

Peti - :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - no a na mene sa urcite aspon nakoniec dohodnete :wink: (alebo date take to zlozene a kazdy si vyberiete po jednom :wink: ) - inak sa mi ta tvoja ponuka celkom pacila
ja osobne, kebyze sa neviem dohodnut a "pasovalo by mi to" tak by som navrhla meno nejakeho spolocneho dobreho kamarata, ktoreho mame obaja radi (a dufala by som, ze mi taky kompromis prejde :wink: )

este ste sa tu vcera bavili o spotrebe kurenia - my si moct vyberat nemozeme - u nas sa neda regulovat (je to regulovane pre vsetkych na spodku baraku v kotolni a nejako je to zapocitane do poplatkov :sweat_smile: ) - ale cele prazdniny chodi na TF1 taka relacia (vzdy pred spravami) o moznostiach zateplenia, vykurovania atd (urcite su tam aj take veci ako spominala Blanka) - ale aspon to moze rozsirit obzor o mnohe veci, o com sme ani netusili, ze je to tu na trhu
19. srp 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan - som si pozerala ten tvoj link - no na co vsetko ty neprides :wink: a co vsetko ty nezozenies :sunglasses:

inak tu je otrasna burka - strasna hrmavica - sa mi zda, ze mi zahrmelo pri dome - asi idem chytro sfacknut po detoch, lebo kebyze nas odstavia od prudu - tak ma MM nepochvali ze aku to ma zienku domacu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,

dík... :dizzy_face:
Jsem strašně unavená ale štastná....:slight_smile:

Jzfr,

jo, tady taky prší a moc a ty bouřky....
S tím jménem je to těžké..naši dva společní kamarádi Jakub a ještě Jan, tak ty jména se mi líbí, ale manželovi zas ne....

Bihan,

jo něco na tom bude, chlapů se prostě asi rodí víc! :slight_smile:

Eriko,

dík, Ralph je krásné jméno, ale manžel zas řekl že ne.... :confounded:

Leni,
taky doufám, že aspon ten příští (to už je snad poslední) ultrazvuk se ukáže na dýl než na půl sekundy...jinak z toho gelu kterým mi pomazal břicho jsem se celá obsypala.... :confounded:
19. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto ;))) Jsem rada, ze muj tip vysel a mooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mne se libi akorat Yann, Thomas, mozna jeste David, Patrick... Bojuj!!! To jmeno co vymyslel manzel je naprosto sileny :grinning: :grinning: :grinning:

Kulicko, u vas tipuju holku, tak doufam, ze se taky nespletu :sunglasses: :dizzy_face: Jinak jsi to vylicila naprosto presne ten mesic po porodu ;)))) Kdyz je mimco zdravy a papa co 3 hodky to jeste jde... ale pokud ho neco trapi, brisko, prdiky a tak, to je blby.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bihan, podobne boticky jsem koupila pro Leu a mela je jen 2x na noze, protoze ji tlacily na nartu... :frowning2: Mi to bylo teda lito. Uz takovy typ bot nekoupim.
19. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jen kuk pac se mi chce spat ale nemuzu usnout.

Gratuluju Peti ke klukovi jako bukovi. Me by se k vasemu prijmeni nejvic libil ted Frederic. Ale kdyz manza nechce...
Jinak ja se prave snazim vybirat jmena co nikoho nezname. Ono pak od ditka se ocekava, ze bude takovy a makovy a nenecha se mu ten spravny rozbeh vlastniho ja. Tak to aspon vidim. No puvodne jsem chtela neco, co se nosi jak ve Fr tak v CR kdyby se pak mimi rozhodlo zit jinde nez tady. Neco jako David nebo Filip hmmm ale Davida znam jednoho, co se z nej stal alkoholik :confounded: a Filip se nam nehodi tou posledni souhlaskou. Tak jsem zatim vybrala jiny, ale manza chce jeste projit knihu o jmenech co mame doma. Ta ma snad 400 stran... tak doufam, ze to vzda :grinning: Takze pro klucinu mam v merku jmeno hebrejskeho puvodu a pro holcicku germanskou :unamused: formu jmena *** :grinning: . Germany ja moc nemusim hihi, ale jmeno je to pekny. Doufam, ze mi jednou nevycte, ze se jmenuje jako jeden obchod, ale kdybych rekla vic, to uz bych vam mooooc napovedela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale holky nevim nevim estli tu budem neco zachranovat :grinning: Od pocatku mam pocit na kluka, mela jsem chut spis na slany... ale ted uz zas muzu i sladky, coz jsem pred 2 mesici po ranu fakt nemohla. Vyrukoval na me kamos ze prej kdyz nosim dole a kulaty brisko, ze prej holka. Jenze pry se to pocita az v 8 mesici a to mame jeste cas. Takze jeste porad UVIDIME :dizzy_face:

Preju vsem krasnou dobrou noc
19. srp 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo Blani, ja mela prvni 3 mesice chute na slane a pak presly na sladke ... :dizzy_face: takze pozor :slight_smile:))
Ale u prvniho ditete je myslim uplne jedno jestli holka nebo kluk ;)
S tim jmenem jako obchod mi to tedka bude pekne vrtat hlavou, jak se znam :grinning:
19. srp 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no meno , to je dolezite rozhodnutie, a co povies na maxim , mne sa osobne velmi nie , ale, francuzi ho zboznuju , najlepsie bude , ked si sadnete vyberiete mena ake sa vam pacia a potom vyberiete ktore sa paci vam dvom , u nas to tak fungovalo , potom len zostali mena ako milan, nathan, josh, ryan, lukas, tak to potom bolo jednoduche.
bolo po probleme, pretoze na zaciatku to vyzeralo zle.
pre dievca sme mali uz davno vybrane, nayah (naja)

drzim palce , pevne nervy
19. srp 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi hi hi Luci, no on uz ten obchod snad ani neexistuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufam, ze se aspon vyspis :grinning: A Erika taky nejni daleko s tim jmenem pro kluka. Teda pssst! Mam nejak chut to vsecko vykecat.

Ale presne, u prvniho mimi je to sumak! A u druhyho finalne taky, hlavne at je zdravy :slight_smile:

A metoda Eriky je asi nejlepsi. Kazdy vyberte co se vam libi a treba se shodnete :slight_smile: a kdyz ne, tak muzete udelat misung. Ted se mi treba libi Tristan, ale nejak vnitne citim, ze mimi by se nelibilo.
19. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek