• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
Peti, este stastie, ze sa to stalo pred odletom, fakt stastie v nestasti. Nozky hore a klud a podla vsetkeho ta asi neminie cisarsky rez, upozornili ta na to? Ked je ta placenta tak zle ulozena, ze zakryva vchod do posvy, tak to je jasne.
27. srp 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini nestras, ja ma pocit, ze ta placenta muze jeste precestovat ne? Vzdyt je Peta "teprva" v 25 tt :slight_smile:
Jo jo Peti, hlavne odpocivej, nenech se nikym vytocit, tvoje zdravi a zivot miminka jsou prednejsi. Tfuj tfuj!
27. srp 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 25tt už asi veľmi hore nepolezie.. možno sa trochu posunie, ale treba s tou možnosťou rátať.
27. srp 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jak pisou holky, stesti v nestesti. Je dobre, ze te to zastihlo jeste tady. Tam by te mozna nechali v nemocnici a kdovi jak by to dopadlo s navratem :confused: Drzime palce, at se miminko udrzi co nejdele, davejte na sebe veliky pozor!!

Blani, je to tak nejak, tehu demence nekonci, naopak posiluje ;))) Ja nekdy uplne zapominam slova, veci, je to hruza.. Doufam, ze se to nekdy vrati do puvodniho stavu, jinak nevim...

Holky jinak diky za slova utechy :wink: Tini, s tema darkama je to fakt, ze je to vyhodne :grinning: Po narozeni Ley se nam treba snesly dary fakt z cele Francie, od vsech tchyninych kamaradek, co jsem je predtim v zivote nevidela... To bylo fajn. Akorat jsem jim pak musela psat dekovne dopisy (tchyne mi je predepisovala :grinning: ), posilat fotky Ley a kdyz sem nekdo prijel, tak hned sednout do auta a jet tam aspon na 4hodinovou veceri a "ukazat" Leu ... Takze neco za neco :angry: :grinning: Je to proste rozena organizatorka, vse musi byt podle ni, to je to co me vytaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
27. srp 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam takovou otazecku. Taky jste mely obdobi nocnich mur? Me skoncilo zhruba pred tydnem, trvalo asi 14 dni. Zdalo se mi hlavne o valkach, bylo v nich nasili, zrada a tak. Nikdy jsem nebyla pozorovatel :unamused: celkem drsny emoce.
27. srp 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, tak to uz si nevzpominam... :confused:
Jedno obdobi nocnich mur jsem mela asi pred 2ma mesici, kdy se mi den co den zdalo o nepovedene svatbe - nasi :grinning: To bylo porad, ze jsem na neco zapomnela, ze jsem tam sla neoblecena, neucesana, ze jsme ztratili prstynky, ze nas neoddali... :stuck_out_tongue_closed_eyes: psycho :grinning: Jeste ze to skoncilo.

Tini, s tim mlikem nevim co ti poradit, mne prestalo uplne samo, az jsem byla prekvapena, cekala jsem ze to bude horsi. Asi jsem ho uz ke konci mela fakt malo.
27. srp 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute dievcata

ty pocuj luci posli mi tu tvoju svokru lebo al mi uz tiez so svadbou pili usi uz asi rok a pol a okrem milion osobnych dovodov ma na tom dopaluje aj tato nekonecna priprava, ze by mi ju zorganizovala, pockaj aka bude rada :grinning:

sa mi rehoce ked ja moju vidim dvakrat za rok, druhy bude tento vikend a potom asi az na cinsky novy rok, to preto si o nej myslim ze je skvela aj ked aj ona ma svoje muchy ale ako to tu uz niekto spominal, uvidime ake my budeme, je to asi zlozite byt matkou dospeleho cloveka, napriek vsetkemu je to predsa len vase dieta a nevesta je ine dieta ale predsa a akokolvek urcite to nerobia naschval, oni len nevedia prekrocit hranicu dospelosti vlastnych deti :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulicka, tak to je sranda. Veru ze minuly tyzden som mala obdobie nocnych mor.
Mne sa zvykne snivat o zombie. Akoze sa stala katastrofa, ludia sa nakazili nejakym jedom, menia sa na zombikov a prenasleduju ma - ja sa musim schovavat.
Ked sa potom tak vecer na to zobudim tak sa velmi bojim ist na WC. :confounded:

A ked som bola tehotna, to boli fakt zive sny! Asi aj ty mas take.

Nguyen... dlho sme o Tebe nepoculi. Uz si doma vo Francuzsku, ci este stale prazdninujes na SK?
27. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, a ked uz spominate tu vojnu...
David tu stale haluzi ze bude vojna. Ako kvoli tomu Rusku co teraz vycina... Zacinam sa celkom tej vojny bat. :confused:
27. srp 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nestras :confused: Snad tak horky to nebude! Radsi ani nemyslet... :frowning2:

Nguyen ahoj, prima, ze ses zase ozvala.

Luci neboj, to je normalni o ty nepovedeny svatbe. Me se takle zdalo, ze mi moji krasnou robu moje mamka vecer pred svatbou bez myho dovoleni a uplne zbytecne vyprala a pak se ji to nejak nelibilo, asi zasedla nebo co, tak mi ji obarvila na takovou hnusnou cervenou :sweat_smile: A taky pak jak pises, ze uz byl cas na obrad a ja tam nakonec sla v pyzamu :grinning:

Realita byla trosku jinci hihi, nastesti se nasi dohnali, ale dlouho jsem nemohla zkousnout, ze byli tak nervozni, ze mi zabordelili spoustu veci. Tak abych ti to vysvetlila, vecer jsem jim vsecko pripravila na jednu hromadu na schody. Obleceni na prevleceni, nocni kosili, zubni kartacek a tak. Pak jsem tam dala ty knizecky s obradem, prstynky a dalsi do jedny igelitky. Prstynky jsem udelila mame jako bojovej ukol predat farari jeste pred obradem. No a co myslis? Sedime, poslouchame oddavajiciho a Xav na me : a kde jsou prstynky? No a ja : jak kde jsou prstynky? Prece taaaa.... mhle uz ze me nevypadlo pac jsem zustala s otevrenou papulou koukat na oltar kde prstynky nebyly! Tak houkam dozadu na nase kdeze jako jsou prstynky... Mama hleda, v tasce nejsou. Tata hleda, no fakt ne! Svedkyne hleda - nejsou! To neni mozny! Tak misto poslouchani obradu hledam v tasce ja! Dokazes si to predstavit? Chudak farar! No a fakt tam nebyly. No hruza me jimala. Este ze byly "jen" vykramareny v aute, takze je mezitim tatka mohl donyst, ale jen ja a mama jsme vedely, jak vypadala krabicka, takze chudak tatka hledal ani nevedel co. Ale nasel. Je to pasak.
No a vecer rikam ; se prevliknu. Hm a kde mam veci? Joooo... tak to jsme nevzali. Jaky nevzali? Tak pac vsici uz meli upito jela mama v 11 vecer domu taxikem aby mi vyzvedla aspon zubni kartacek. No privezla vsecko tak dobry, ale teda myslela jsem, ze je zaskrtim. Hi hi. Ted uz se mi to smeje, ale ty prstynky jsem dlouho nemohla zkousnout. Ale jeste ze je fakt meli v tom aute, jinak fakt nevim. Ale kazda svatba ma neco a na to se nejlip vzpomina :slight_smile: No doufam, ze u vas to probehne jeste lip nez u nas. Ted uz nase omlouvam, museli bejt vic nervozni nez ja :grinning:

Jinac mam dalsi otazecku. Strasne me svedi brisko. Hlavne na prostredku v lini od pupiku mezi prsa. Taky vas to svedilo? Myslim, ze to je tim, jak se ta kuze natahuje, ale mazu kazdy vecer proti striim, ale na svedeni to evidentne neucinkuje. Nemate nejakej napad?
27. srp 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte; Meleri, tak si ma zaskocila , este dobre , ze sa ti to nestalo , v mietadle, alebo na ceste, proste, osud urcil sam , som rada, ze sa to skoncilo dobre, teraz naozaj len oddychuj?

co sa tyka zlych snov, tak tie som mala pravidelne, pocas oboch tehotenstiev, strasne, stale som sa budila z placom.
kulicko, s casu na cas ma svrbelo, ale stale som kremovala, len s kremom na suchu pokozku, rano a vecer a to pomahalo, a aj napriek tomu ,ze som nabrala, vahu , tak som nemala, ziadne jazvy.

vsetky vas pozdravujem, musim si znova vsetko precitat, popisali ste toho vela.
28. srp 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,

tak první ráno doma, manžel mě velmi překvapil jak krásně je všude uklizeno! :dizzy_face: Kéž by to tak vydrželo napořád... :sweat_smile:
Jinak jo, s císařským řezem už tak nějak počítám, a podle toho co mi říkali v nemocnici tak je to celkem v pohodě, už jsem se s tím smířila..akorát jsem tady četla že pak prý ta děloha se špatně zavinuje nebo co...
No oni řekli že do toho 26 týdne tam šance je, že se placenta posune, že ji prý dítě vytlačí nahoru, proto jdu zas na ultrazvuk..
Jinak pořád ležím, protože se ani nic jiného dělat nedá, protože jakmile vstanu, tak mě to břicho velmi tvrdne..

holky nechce se mi vás dočítat.. :frowning2: ani to sezení mi nedělá moc dobře, jdu si zas lehnout, tak se mějte moc pěkně a já zas napíšu.... :wink:

no já správně nejsemv 25 týdnu ale v 24, nějak to ten modrý koník blbě píše..musím to změnit
28. srp 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ MOJA ? TAK TO JE OD NEHO pekne , ze ta takto prekvapyl, nech mu to vydrzi, oddychuj, ako sa len da, a neboj aj ked to bude cisarsky, tak to nie je pohroma, ja som po dvoch , a pohoda, nieje to az take zle ako to vyzera , ma to aj svoje vyhody.

tak len oddychuj; :slight_smile:
28. srp 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

Meleri strasne moc drzim palceky a hlavne lez a oddychuj.

Kulicka ja som tiez mavala zive sny ale nie o vojne.Mne sa snivalo ze sa Jullian narodil a nemala som pre neho nic na oblecenie a vonku bola zima tak som si musela v nemocnici veci poziciat a take to sny som mavala stale dookola ale potom to preslo.

Erika Patrick je uz v poriadku?

Ked som kupila malemu mrkvu hipp bio a zemiak tiez tak to cele zjedol bez problemov a teraz som mu zacala varit v babycook a to mi nejako odmieta.Zje 2-3 lyzicky a potom uz nechce.Kupene zjedol uplne cele :confused:
28. srp 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tak , ked si zvykne na kupovane tak nechce, varene doma, a naopak, ja varim , doma, a kupovane , nechce ani vidiet.
pato uz je v pohode uz nekaslal celu noc, a Josh hlavne sa zlepsil, len je este stale urevany, pre somariny,
dakujem za opytanie
28. srp 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Nguyen!!! Tchyni rada zaslu, klidne vam za ni i zaplatim, jen si ji nechte prosim prosim hooodne dlouho :grinning: :grinning: :grinning:

Kulicka, supr story s tema prstynkama, teda jako na poslech to je supr ;))) Ale nechtela bych byt ve tve kuzi :grinning: Je fakt, ze aspon mate na co vzpominat... :slight_smile: Ja uz ted moc veci neresim, to hlavni je zarizene, jen par malickosti zbyva.. Takze jsem kupodivu celkem v pohode ;) Snad me pak nerozhodi nervozita ostatnich... :grinning:
Brisko taky svedilo, ale jiny trik nez kremovani na to nemam :sweat_smile: S tim se asi nic moc delat neda...

Meleri drz se!!!! Jeste par tydnu a budete i s miminkem za vodou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je prima, ze jsi v poho. Ja byla v poho az do rana pred svatbou. Kupodivu jsem byla i vyspana :sweat_smile: Pak to na me zacalo lezt v kadernictvi hi hi. Ale coz. Skoda, ze jsem si neprehodila pres oblicej zavoj aspon na chvilu na ten zacatek co jsme prichazeli ke kostelu, to by me byvalo izolovalo a uklidnila bych se, ale ja nechtela byt na fotkach jako strasidlo, tak jsem na to zapomnela a pak stresovala. Neboj, nervozita ostatnich te nerozhodi. Ja ani nevedela ze nasi byli nervni :sweat_smile: to mi doslo az hodne dlouho potom, ze na tom byli hur nez ja :grinning: o moc hur! :sweat_smile: Nejvetsi nervik me chytl tesne pred slibem. To mi projelo hlavou "tak a ted jde do tuhyho, posledni sance jeste zmenit nazor :grinning: " tak jsem chytla manzu za ruku a bylo. To doda sebevedomi. Jste na to dva a v manzelstvi se musite podrzet. Tak jsme se na sebe usmali a bylo :slight_smile: Neboj, je to vas den, berete si jeden druheho, tak si to uzivej! Estli budou ostatni nervozni, to je jejich problem. Snazim se ted se naucit, ze za sve emoce je kazdy zodpovednej sam! Preci jen zalezi na tom, jak se clovek k situaci postavi. treba Petka : rikame ji, ze mela stesti v nestesti a nakonec vsecko dobre dopadlo a ona je pysna na svyho syna, jak pekne bojuje, takze je stastna a mimi je stastny a vi, ze ho mama chce. Kdyby Petka stresovala, ze je to jeji tehu na pytel a co ji to to mimi provadi, hned by mela tehu zkazeny a to by byla skoda. Ale bylo by to jeji rozhodnuti si to tehu takle kazit, takze jsem moooc rada, ze to vidi pozitivne. :slight_smile: :slight_smile: Vid Peti :slight_smile:
Tim chci rict, ze kdyz lidi budou okolo tebe nervni, tak se na ne vyprdni. Chytni Yanna za ruku, usmejte se, obejmete se a uvidis, jak se uklidnis :slight_smile:

Uf, takovej elaborat :sweat_smile:
Zacinam byt jeste zavislejsi na tomhle foru, to je des :sweat_smile: Kdyz nepisete jsem smutna a chodim sem co hodinu jukat estli nekdo neprispel...

Tak ja budu mazat a mazat no. Kdo maze, ten jede.

Jo jo, Peti, drz se! Odpocivej, manza se umi vytahnout s tim uklidem, to ocen hodne nahlas! oni to potrebujou. Nikdo ti do hlavy nevidi. Drzim pesticky at to vsecko dobre dopadne :dizzy_face: Posilame velkou naruc kuraze i miminku.
28. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulicka, len pis :slight_smile: Ja rada citam Tvoje prispevky. To su take rozne predslovy a ponaucenia do zivota.
Ako myslim to vazne.

Jani, ze by si fakt Jullian zvykol na to kupovane?
Inak je tiez pravda, ze nas Gabriel kupovane velmi nechce ale doma spravene zje. Mozno to bude tym ze som mu ako prve zacala varit.
Ale uvidis... skusaj dalej a zvykne si aj na take robene doma. Lebo je pravda ze mrkva kupena Hipp ma uplne inu chut ako mrkva ktoru spravis.
28. srp 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni hihi, diky. Obcas si pridu jako prisernej filozof :sweat_smile: Tak mi to holky prominte estli je toho obcas moc.

S temi prikrmy doma/kupovane to jste me zarazily. Jeste si sice otazku nepokladam, to az tak za pul roku/rok, ale asi na tom neco bude.
Vzdyt i jen co clovek koupi mrkvi, tak nikdy neni stejna. Jednou jsme dokonce koupili mrkve co byly desne horky a palili na jazyku jako cili papricky :confused: Tak to slo do kose :unamused: A nekdy clovek koupi mrkvicku sladouckou, jen se rozplyva na jazyku.

Ted teda odbocim od deti, ale slysela jsem, ze do tech barevnych granuli pro psy, co jsou na ne furt reklamy v TV davaji nejaky prichutidla, aby to psum jelo a panicci kupovali, pac "muj pejsek to miluje", ale kdyz se clovek jukne na nutricni hodnoty, tak by zaplakal. Nemyslim, ze pro deti je to to same, ale jen me to tak napadlo.

A je fakt, ze na co si clovek zvykne / co ochutna jako prvni, to mu vetsinou chutna porad a to druhy uz moc ne. Treba diskuze kniha nebo film? Co se libi vic? Ti, co cetli knihu jako prvni budou rikat kniha a ti, co videli film driv nez knihu budou (ve vetsine) rikat film.

A mozna je to otazka zvyku : na co si dite zvykne = rassurant. Tuhle jsem zrovna cetla, ze pry se maji detem delat veci na velmi rozlicne zpusoby nez dospejou do stadia asi 2 let nebo kolik, kdy vse nové = nebezpeci. Takze treba i kdyz znaji a miluji napr. brokolici v polevce, tak ji nebudou jist jako pyré, pac tu konzistenci nikdy nevidely atp.
Tak a ted se jdu trosku taky prospat :sweat_smile:
28. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtela jsem rict : tu danou zeleninu v te dane konzistenci
28. srp 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre si to opisala, tak chod hajkat, pekne snicky :slight_smile:
28. srp 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To kupovane som mu zacala davat na dovolenke lebo mu to chutilo a bolo to este aj pohodlne ale tak teraz mu uz len varim. Urobila som mu aj morcacie masko a to mu velmi chutilo. Napriklad banan ked mu roztlacim tak nechce ale ked mu ho dam ocuckavat tak ze si z neho odkusne dasnami to mu chuti :fearful:

V sobotu som zacala sportovat, chodim korculovat mame tu pekne trasy a dnes je vonku krasne tak idem aj s malym na korcule.
28. srp 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne popoludnie, hlasim sa v pre mna obvyklom case Alexovej siesty :wink:

Kulicka, len pis, ja ta tiez rada citam, pises take pekne uvahy. A dobra bola aj story so svadby! U nas sa stalo to, ze tiez som doma nachystala vsteko na prezlecenie, aj na dalsi den, kedze sme vsetci mali spat v hoteli. Na dalsi den som mala nachystane dlhe siroke gate so satenovym topom a ten top sa sakra tazko zehlil, pekne som si ho zavesila na vesiak a co spravili nasi? Aby to vsetko v aute nezaberalo vela miesta, tak sup sup a z topu spravili taku gulicku a dali ju niekam do igelitky... a ja som v nedelu mala top a la krave z pysku :grinning:
Na brusko nic ine len kremy. alebo skus rovno olivovy olej, niekto to pouzival.

Janka-fr, my sme mali tiez taky problem, ale prisla som na to, ze jemu nechutilo, ked som mu to velmi jemnulinko rozmixovala so vsetkou tou vodou, co skondenzovala, teda, ani mne to nechutilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: to sa spravi, neboj, skusaj, vyhadzuj a dalsi den odznova :grinning:

Bihan, vies ake homeo na zastavu laktacie? zeby som skusila? :grinning: ja nie som proti, akurat ze nam/mi doteraz ziadne homeo na nic nezabrali :grinning: problem asi bude v mojej hlave :sweat_smile:
28. srp 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozrejme, pekna story Zo svadby som chcela napisat
28. srp 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, diiiiky! :dizzy_face: Budu na to myslet, az pujde do tuheho :wink:
Jeste ze se bereme na urade, protoze ten slib v kostele bych asi nebyla schopna odrikat, to je tak dojemna zalezitost, na svatbe moji sestry v kostele jsme pri tom slibu museli pockat, protoze ji to normalne rozbrecelo, a docela dlouhou chvili trvalo nez to dorekla :sweat_smile:

Janka s tou zeleninou je to u nas to same, zeleninu jako kousky sni Lea jen hrasek, brokolici, zelene fazolky, salatovou okurku...jen zelenou zeleninu! Zbytek musim vse mixovat do polivek, treba kousek brambory nebo mrkve nebo rajce jen tak nesni, ale v polivce jo :angry:
Tak to resim tak, ze ma na obed vzdy testoviny nebo ryzi s kousky masa a tou zeleninou co ji ;) A na vecere ji davam ty mixovane polivky.

Ovoce mi taky moc neji, ale to je mozna proto, ze jsem ji je jednu dobu prestala davat, kdyz mela ty exemy, a asi do tydne byly exemy pryc a zatim se nevratily :confused: takze supr, jsem rada :slight_smile: ale od te doby bohuzel ji jen banany a jablka, a jeste tak,ze banany jen vcelku a jablka jen rozmixovane :sweat_smile:
28. srp 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabriel uz chrni tak som tu :slight_smile: Uvidime do kedy, vcera bol nejaky na nic, stale sa budil az som sa musela prestahovat k nemu do izby.

Lea, je teda narocny stravnik. Ale ja budem mat doma asi rovnakeho lebo ja som nechcela jest ako dieta a David bol na tom este horsie.
Kulicka to mas pravdu, co sa tyka toho jedenia u deti. Ked som bola mala tak som dlho jedla len svoje oblubene a overene jedla - nic ine do mna nedostali lebo som to vzdy okomentovala ze: "Ja to jest nebudem lebo som take este nikdy nejedla!".
Mama si este doteraz robi zo mna srandu. Ale chudatko nemohla varit ziadne speciality. Az ked som bola starsia tak sa to vo mne nejak zlomilo a zacala som jest aj ine veci.

Jani dufam ze si dorazila z tych korcul v poriadku.
28. srp 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viac ako za dva tyzdne mame vyrocie zalozenia nasej temy.
Uz to bude rok co tu takto pisete (ja som sa pripojila az v aprili).
28. srp 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz rok, ako to pekne sledujes ja som prisla kedy ani sa nepamatam :unamused:
28. srp 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo :slight_smile: prave jsem se hledala a nemuzu najit svuj prvni prispevek, ale v breznu jsem vas tu uz otravovala :grinning:
28. srp 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to to leti :confused:

Navi toto tema zalozila Meleri : tak ja dekuju Pete, ze mela tenhle cupr napad :slight_smile: Doufam, ze si uziva jak ji manza obletuje, pripravuje veceri a pak ji spolu romanticky spapaji v postylce kdyz se nesmi moc hybat hummmm! :dizzy_face:
28. srp 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek