• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
Jo jo Jani, s tema prikrmama aby se v tom cune vyznalo :angry: Asi clovek musi se zdravym selskym rozumem. No mozna jeste prozpovidam mamku. Ja ani bracha na nic alergicky nejsme, tak se snad nesekla. Teda bracha je alergickej na mrkev, ale to je psychologicky :grinning:

Eriko je to des ta Vista vid? No ja radsi na to nemyslim. Jsem rada, ze mi tu funguje co potrebuju. Aspon zatim! A na zbytek ma pocitac manzel s XP. Nastesti!

Jinak bys mozna mohla, jak radi Janka, se podivat na oficialni stranky vyrobce te kamery, tam by mely byt "mise à jour" a ty jako uzivatel jejich vyrobku bys to mela mit zadarmo ke stahnuti, kdyz jim das seriovy cislo nebo co. Kdyztak jim napis mejl! To krutibrk musej! Nebo pozaduj vraceni penez :angry:
2. zář 2008 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja som skusila , ja som volala ssony, mam sony pocitac sony video cameru, adali mi nieco co by mohlo vraj fungovat , bohuzial nefungovalo, ten program , je Nero 8 verzia, je to jedine , co otvara, takze dakujem , za pomoc , neostava nic ine len setrit a kupit si ho. :frowning2:
2. zář 2008 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
erika je uplne fuk ci mas kameru a pocitac rovnakej znacky :wink: aj ja som mala na zaciatku tiez na vistu tazke srdce ale potom mi kolegovci pomohli s kopou veci v praci a moj drahy ma vistu uz vyse roka a pol a ma v pocitaci uplne vsetky programy co mal aj na XP takze nic nie je nemozne, vravim to z vlastnej skusenosti, zo zaciatku sa s tym chvilu pobabrete ale ked tomu pridete na kobylku uz to bude fajn a hlavne za nejaky cas uz bude prave malo takych programov co budu kompatibilne s XP, o starsich uz ani nehovoriac :wink:
2. zář 2008 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm to je zvlastni, ja mam v pocitaci Nero 7 a muj pocitac prave oslavil 1 rok. Takze estli mas opravdu uplne novej, tak bys tam tu 8 mela mit! To neni mozny :pensive: Ze by byli taci darebaci?
2. zář 2008 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
DAKUJEM VAM, ku kamere bol dany nero 6 takze nie je nefunguje s vista , len tie dalsie, pocitac ma stal skoro 1500 euro a mam len dalsie vylohy s nim,
inac je to nas prvy takze nemam starsie programy, som sive technicky typ, ale vsetko ma svoje mezdery, aj na sony linke mi nevadeli pomoct a taktiez vyrobca programu ,, to iste, je to uplne novy typ, pocitaca, takze len novy softer, mozno su ine moznosti , bohuzial nemam nikoho u seba, kto by mi s tym pomohol, a moj muz vie tak zapnut a vypnut pocitac :unamused:
2. zář 2008 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ale erika to ze je pocitac znacky sony vobec nesuvisi s tym aky program do nho narves, ked tam das XP tak ti tam pojde ten nero 6 ak tam das vistu nero 6 nepojde, a keby si mala HP, Apple alebo akykolvek iny pocitac bude sa spravat rovnako, sony je v tvojom pripade iba matros to znamena to co chytas, klavesnica, monitor, "creva" ale to aky program ti ide a aky nie zavisi od operacneho systemu a kedze mas vistu, musis so svojim pocitacom hovorit "jazykom vista" takze ak mas nero 6, chod na stranku "nero" a stiahni si na nej nera ktory fici s vistou a kasli na sony linku to s tym nema absolutne nic spolocne :wink:
2. zář 2008 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ja to viem , preto ti hovorim s vista ide len vyssii program nero a ten stoji 60 euro neda sa stiahnut zadarmo , teda da ale len skusobne, na 15 dni a to som aj davnejsie spravila, krasne mi to fungovalo, ale teraz ho musim , len kupit, to mas ako northon mala som ho skusobne a potom, uz len kupit, zakazdym , len platim.
2. zář 2008 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
a to ku kamere si mala plateny program? resp samostatne predajny?
2. zář 2008 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, s Lenkou sme dnes mali krasny den v Cannes, hodim aj fotky, ked sa k tomu dokopem. A pojdeme sa spolu aj kupat, snad to vyjde v piatok :wink:
No a k tej nasej ohrdnutej ex-zamestnankyni, vcera sa po nasej sms ospravedlnila a uz nic viac neposlala, skoda, uz som si zvykla na tie jej debilne sms :grinning: kurz franiny skoncil :fearful:
2. zář 2008 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak predem gratuluju Jance ke svatbe!!!! Ale cetla jsem to narychlo a nejak jsem nepochopila, asi jsem to presla, kde ze se budete brat? Tady nebo na Slovensku? :slight_smile:

My jsme stravili prijemny den, u tchyne probehlo vse ok, nemela dneska chut me nastvat :grinning: pak jsme jeli vsichni na nakup, k zubari, na prochazku a potom jsem se zastavila u Y. v praci, vcera tam totiz mezi klienty hotelu objevil jednu cesku, tak jsem se na ni byla podivat, moc sympaticka holka s dvouletou holcickou, a ze sli zrovna plavat do bazenu, tak jsme sly s Leuskou plavat s nima. Zitra se uvidime zase :dizzy_face: to bylo takove prijemne a necekane zpestreni dnesniho dne :wink:

Jinak mam nervy, prestal mi fungovat ICQ, zkousela jsem ho nekolikrat odinstalovat, znovu nainstalovat tu nejnovejsi verzi, hlasi mi to chybu pripojeni, pritom internet mi normalne jde, a ty parametry pripojeni mam nastavene tak jak maji byt. Je divne, ze to najednou z niceho nic takhle blbne :rolling_eyes: Ale trva to uz 4 dny...
2. zář 2008 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tini, a co vubec porad psala??? :confused: :slight_smile:
Vy doma mluvite porad anglicky? Nebo jsem nepostrehla zmenu?
2. zář 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Nguyen, prepac rychlo som prestala , prisla mi suseda apotom moj muz a az teraz som sa dostala k pocitacu

takto , ja som kupila pred dvoma rokmi sony dvd videocameru ,knej je softver nero verzia 6,
a ja som kupila nas prvy pocitac v january, tade snazila som sa ho naistalovat, a samozrejme vypisalo mi , ze tato verzia nie je kompatibilna s vista, mam kontaktovat, vydavatela nera , spravila som to a tam mi povedali, ze pre mna nemoze nic spravit, mam konataktovat sony , a tak znova , som zakaznik tak nech mi ho daju novu verziu , samozrejme, ze sa neda, mam si ho len kupit, alebo skusit , jednu verziu, ktore moze fungovat , s mojim pocitacom, samozrejme , ze nie nefunguje, takze som skusila nero verzia 8 na skusku, na 15 dni a zazrak funguje, parada, ale len na 15 dni.
takze takato je historia, kvoli vista, , mam len problemy.
2. zář 2008 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte potrebovala by som poradit so slušným ubytovaním v paríži -hotel, penzion, popr. privát niekde blízko centra , letime 11.9 a vraciame sa 14teho, ak mate niektorá bližšie info poslite mi prosim IP
3. zář 2008 v 00:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte

Tini a Leni tisko zavidim stretko a aj to kupanie. U nas len prsi a je dost chladno. Tesim sa na foto.

Lucka tak super ze vcera tvoja svokra nemala rypavu naladu. ICQ uz nepouzivam asi 2 roky, mala som s tym dost problemov, tak teraz len MSN a Skype. Svadba bude tu vo Fr. ale este neviem presne kde, chceli me na juhu kvoli tomu ze predsa to pocko je tam krajsie a aj Nice nie je daleko a v podstate skoro cela Franckova rodina zije na juhu okrem braska ktory byva v Rennes. Ak nie juh tak potom tu u nas, je tu vela peknych miest. Lucka my svadbu planujeme uz od Sydney ale nejako sme to stale oddialovali a potom som bola zase tehotna, tak ze az ked sa maly narodi.Ja som si myslela ze by to mohlo byt buduci rok vo februari ale Franck je nazhaveny a uz by to chcel teraz. Takze to vyzera na november. Nemam zatial vobec ziadnu predstavu a ten cas rychlo ubehne. Dnes poobede idem akurat poslat pappiere na ambasadu.
3. zář 2008 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!

Jani to by bolo fajn ta svadba na juhu! Prisli by sme zagratulovat nie?

Kulicka drzim palce na dnesne vysetrenie a som zvedava ake vysledky prinesies.

ICQ mi robi to iste. Jedneho dna som sa skusala prihlasit a hlasi mi to chybu az do dnesneho dna. Ja som to pripisovala v tom ze nemam v pocitaci Windows ale Linux. Teraz vidim ze to asi nebude kvoli tomu ked to robit aj Tebe Luci.
Inak ICQ nenavidim, podla mna najvacsi smejd a nechapem preco ho ludia pouzivaju. Ja som ho mala len kvoli robote inak by som po nom nikdy nesiahla :angry:

Erika su aj ine napalovacie programy nie len NERO. Skus pozriet niekde lacnejsi ktory by isiel s Vista.

Mail od Janky mi tiez nejde otvorit, pockam na vyvojara Davida. Ten to bude vediet.
3. zář 2008 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Teraz vidim ze to asi nebude kvoli tomu ked to robit aj Tebe Luci.

-

tato veta nema chybu, lol
3. zář 2008 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
leni dakujem, ide o to aby fungoval aj s kamerou sony , a bohuzial nefunguje , skusala som iny , len nero otavara tie male DVD 8 mm, ktore idu do kamery a nahrava ich

ale aj tak dakujem za rady.
3. zář 2008 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte dievcence - zase nestiham (ale aspon na skok, uz som ich ulozila na 2.krat - a zda sa, ze teraz zaspia, tak profitujem z chvilky, co mam :wink: ) - tak sa mi zda, ze Anicke sa tlacia stolicky - lebo je cela nesvoja a za kazdym mi place a nejde sa odo mna odlepit pocas celeho dna - normalne si neviem predstavit, kebyze ju mam dat do skolky, ze o com by to bolo :frowning2:

Blani - dufam, ze to len ta lekarka nejako zle pomerala a ze dnesne vysetrenie ukaze, ze je vsetko v najlepsom poriadku :slight_smile:

Peti - dufam, ze sa drzite - ze odpocivate a ze chlapina sa zakvacil a nepusti sa maminy az do (minimalne polovice 9. mesiaca :wink: ) - ozaj a ako pokracuje vyber mena? - by manzel mohol byt zhovievavy a nechat ta vybrat - to aby si sa zbtocne nerozlutostovala :wink:

Jani gratulujem - my sme tiez mali na jesen a vyslo nam uplne super pocasie normalne som zhodila bolerko a bola iba satach na ramienka (a to bolo tuto v lyone)

Tini - tak je snad uz vs ok s tou byvalou zamestnankynou :sweat_smile: - ale teda take historky :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no co, povedz si, ze si budes musiet kupit fr pre samoukov - ozaj ako s diplomami - dala si ich uz overovat tuto vo fr?

ostatnym nespomenutym babulkam - zelam pekny den :dizzy_face:
3. zář 2008 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, Leni, to co si nam chcela povedat? :grinning:
Janka-fr, ano, ano, svadba na juhu a prideme sa vas mrknut!!! To by bolo vo Frejus, nie? Ved to je za rohom :dizzy_face:
Jzfr, nejak som zaspala s papiermi, overovat ich asi nedam, rovno skocim do Komory a uvidim, co povedia. Este ale cakam na posledny papier z CR, z ceskej komory, maju ho poslat rovno vo franine.
K ICQ a pod, a kameram a verziam programov sa vyjadrovat nemozem, lebo do tejto oblasti som stale neprenikla :fearful: Od toho mam MM. Teda ale je to az hamba, aka som v tomto negramotna :pensive:
Luci, uz sa doma snazime kvoli ALexovi hovorit fr., kedy ako, ale ked je nieco dolezite, tak to radsej anglicky. A ta slecna vypisovala take kraviny ako mon petit lapin, mon ours en peluche, mon bebe, mon minet, mon petit canard, mon nounours,...gros bisous,... a ze ma na neho chut, a ze ake klobasy a pod ma rada, aj zeleninu prislusnych tvarov, Je vous veux, je pete un plomb sans vous! (toto som sa nove naucila :grinning: ) napisala adresu a ze nech pride aj s kvetmi, ze mu slubuje noci plne vasne, a ze 3 roky nemala chlapa, ze robi masaze esencialnymi olejmi...
3. zář 2008 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ta je dobre nasadena, vidno , ze jej to chyba, potvora jedna. :unamused:
3. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ouaaaaah! Tini! Takovej kurz sexy francouzstiny! Ty jo! Tak ted mas jak svadet manzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mon petit lapin :grinning: Mon minte :grinning: Ty fakt musi hrabat! No holt nekterym zenskym to po 3 letech bez chlapa hrabe no :sweat_smile:

Peti taky doufam, ze uz je to lepsi a ze se radne setris.

Ja mam jen a jen dobre zpravy :slight_smile: Uf! Mimi je naprosto v poradku, na termin velike jak ma byt, vazi 1,5 kg a cipek mam 4 cm (na zacatku byva 5-6cm, na predcasnej porod bych musela mit 3 cm). Prutok pupecnikem a ostatnima tepnama/cevama taky dobrej. Presunuli jsme treti Echo na pozdeji, pac jsem tam mela jit za 14 dni. Uz uz mi chtela rict pohlavi, ale ja rikam : ne ne, to je prekvapko :grinning: :dizzy_face:

Holky s tim papirovanim uz toho moc nemate, tak preju at uz je to za vama. Jani, to je hezky, ze manza tak "specha" :dizzy_face: a i v zime muze byt pekne! Obzvlast tam na jihu. No pro me to bude daleko a navic listopad je nas mesic porodu, takze nehrozi, ze bych na vas jukla. Ale budu na vas myslet.
3. zář 2008 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Tini, v te same rodine "je pête un plomb" je jeste "je pête un câble" :grinning: Ti francouzi maji ale vyrazy :sweat_smile:
3. zář 2008 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Blani, tak super novinky!!! Vsetko je ok :wink:
Tie sms-ky uz skoncili, jasne, sme radi, ale na druhej strane sme sa dobre bavili :grinning:
U nas sa kratko vyprsalo, ja sa konecne babrem s fotkami, to je roboty...
3. zář 2008 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Este som vam ale zabudla napisat, ze toto sa stalo aj inemu optikovi, manzelovi dalsej zamestnankyne MM, ona pracovala s nim takisto asi len 1 mes, vyhodili ju a ona ho zacala kontaktovat. Proste psycho :fearful: :unamused: On ju teraz spoznal na fotke, ked mali vsetci rozluckovy obed s tou pani, co odisla k 1.7.
3. zář 2008 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Tini a je to jasne - je to vinou tych optikov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2008 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Tini moc tomu nerozumim - to ta sama zenska nebo jina? Je to des. Tady na konikovi je taky jedno takovy tema "muze se stat i vam" nebo jak. Je tam odkaz na blog jednoho pana, co jeho manzelku takle harasi uz od Vanoc jeden chlapek pres mejl. Nekteri lide jsou fakt ujeti a meli by se jit lecit :pensive: Tenhle chlapek, o kterym se pise na tom blogu (jehoz mejly tam ten manzel ty harcelovany pani dava) ale asi je i nebezpecnej :confounded:
3. zář 2008 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani : jasne! Meli by ti optici dat takovejm zenskejm nejaky poradny brejle, aby prohlidly :grinning: Dyt s takovou nikdy nikoho nenajdou, aby uz nebyly "3 roky bez chlapa" :unamused:
3. zář 2008 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Blani, ta psycho sa vola Sonja, a dalsia zamestnanyna je Sandrine, (ma spolu 4 normalnych zamestnancov) tak manza Sandrin je takisto optik pre inu znacku a Sonja u nich davno pracovala a potom, ked ju po 1 mes vyhodili, zacala ho bombardovat ako MM sms a telefonatmi. Ten Sandrin manza spoznal Sonju na spolocnej fotke z obeda...snad uz je to jasne :pensive:
no a pokym som tu vypisovala, ze je uz klud, MM mi preposlal z prace novu sms, salut mon coeur, a ja ze si robi srandu a vo volnej chvili pise mne, tak mu odpisem mon petit minet, ça va ? a on vola, ze to zase Sonja! tak uz bol na gendarmerie, nateraz jej volali a povedali, co a ako, ze este raz a podame trestne oznamenie :zipper_mouth:
3. zář 2008 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Kulicka super ze baby je v poriadku a teda pozeram ze uz 31tt :fearful: To uz mas za chvilku. Nedavno ste tusim tipovali ze co to bude tak ja tipujem kulicaka.

Tini ten tvoj kurz franiny je lepsi ako moja kniha pre samoukov :wink: ...3 roky bez chlapa tak to jej fakt musi hrabat.

Leni, Tini to je jasne ze by ste prisli. Na to som aj myslela, tak uvidime kde to nakoniec bude. Uvidime ako dlho im bude trvat mi poslat papiere. Inac si mi pripomenula ze aj ja si musim dat prelozit diplom a papiere zo skoly, lebo buduci rok by som chcela zacat pracovat ale uvidim ako Jullian.

Jani teda castokrat si na teba cez den spomeniem (ked moj drobec sa stvera kade tade) ako to ty stihas tych dvoch drobcov. Teraz uz chodi po styroch a vsade sa stavia a teda vcera rozbil vazu este ze sa mu nic nestalo.
3. zář 2008 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Uz viem, co je to ta 'auta', aoutat a pise sa to s vokanom nad 'u', a ako cumim na klavesnicu, tak cumim, taky znak tu nemam :fearful: a po cesky je to larva sametky, ale po slovensky nemam paru, co to moze byt :sweat_smile: hlavne, ze fla z nohy zmizol.
3. zář 2008 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek