• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
luci mozes ju chytit aj v dopravnom prostriedku, ani nebudes vediet ako, je to blbe tak nic vsetko len vydezinfikuj a bude po probleme.

mojej znamej sa to stalo ked mala garde partagee, u jednej rodiny ta zije cisto bio a nepouzivju pracie prasky a perie len raz za cas, tak jej syn zacal chodit so stipancami domou , az ked sa pozrela po niekolkych dnoch do ich izby kde spaval jej syn, tak pochopila.
4. zář 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupili jsme v lekarne nejakou bombu proti tomu, tak dneska jsem jen prevlekla postylku a vytrela, nebylo moc co, luxuju a vytiram max. co 2 dny, a zitra dame tu bombu :pensive:
Dopravnimi prostredky nejezdime, jen autem, v jeslich byla uz minuly tyden, vcera jsme byli akorat na nakupu a u tchyne, ale vecer jeste nic nemela, kdyz jsem ji koupala, na noc dostala ciste pyzamko, je to sila teda :confused:
my jsme vecer sli s Y. ke kamaradum na poker, u nas byla tchyne a hlidala, tak leda ze by ona byla ten donasec hmyzu :grinning: :grinning: :grinning: ne,delam si srandu, to bych doma ani vyslovit nemohla :grinning:
4. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak jok, ja jen ze bych poprala stastnou cestu a prima svatbicku. Tak ja s tim jeste pockam no :slight_smile:
Eh, me tuhle taky porafalo neco jako blecha, byly to takovy mini pupinky blizko u sebe. Ale fakt se da chytit vsude. Jak rika Erika, radsi poradne vygruntuj a pak par tydnu pekne vetrat (to kdyby nahodou zanechala vajicka - to pry blechy nemaji rady, kdyz se jim vetra). No snad se k vam nenastehovaly.

Jinak uz kulikuju kde bychom mohli jit na dobrej papac na tom zacatku oktobra :slight_smile: Snad mi kamaradi napisou nejakej dobrej tip :wink:
4. zář 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, v pondeli prileti segra, a 18.9. spolecne odletame vsichni do CR ;) Svatba je az na konci mesice :dizzy_face:

No myslenka na to, ze bychom mohli mit doma breberky me paradne vydesila...to si snad ani nechci predstavovat, zitra vlitnu na poradnou desinfekci, necham tam pusobit ten sajrajt, co prinesl z lekarny, a radsi budu myslet na to, ze na ni bleska skocila nekde venku... :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: V tomto byte jsou vsude uplne nove drevene podlahy, kdyby jsme meli nekde nejaky plesnivy moquette tak nereknu... :sweat_smile: Jinak ma v pokojicku novy koberec - koupeny letos, novy nabytek - koupeny loni, ja nevim kde by se v novych cistych vecech mohly vzit blechy? :sweat_smile: Ale je fakt, ze jsem si nasla k tomu neco na netu a psali ze konec leta je pro puce de parquette vylozene sezona, a vlhkost tomu napomaha...Tak vlhko tady u more je, to jo.

S tim zacatkem octobra pocitam!!! Budu nejspis sama, Y. ma zrovna pracovni vikend, takze i kdyz jsem psala "dojedu kamkoliv" :grinning: sama s Leou v aute by 200km bylo asi prece jen trosku moc, pokud bysme nasli neco trosilinku bliz, tak bych byla moc rada :dizzy_face:

Debatovala jsem s muzem a zas jsem vas nedocetla...
4. zář 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to bude dobre.;;;
kulicka ako sa mas? dufam ze dobre brusko rastie a babo pekne kope...
4. zář 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vis Luci, s tema blechama to je hned! Ja myslela, ze to odnekud prinesl pes. Tak jsme hned psikali do pelisku a tak. S tim, ze mas vsecko nove to nesouvisi. Ani moc s uklidem (to by souviselo, kdybyste je meli pravidelne). Takle jste to opravdu museli prinest nekde zvenci :wink:

Rozhodila jsem site tady okolo Rennes, tak to budete mit vy Lucky s detma na puli cesty a ja nebudu muset nikam v mym 8 mesici se skrhotat :slight_smile: Snad najdu neco mnam mnam :slight_smile: A tech 100 km by treba i Yann bral ne? Dame nekde prima veceri, kdyby se vam chtelo tak byste mohli u nas i klido prespat. Mame bud nafukovaci lehatka a nebo i kanape je dost pohodlny a pro Leu ti muzu pujcit postylku.

A s psinou bychom to taky nejak zaridili. Prinejhorsim by spala u nas v pokoji zavrena no.

Eriko diky za optani. Mame se dobre. Brisko roste, uz se zacina obcas pripominat : treba kdyz utiram stul tak najednou citim, ze se mi "neco" opira o pupik. No a on to neni stul, co se opira, ale to brisko uz je tak velky, ze se proste toho stolu dotyka. Stejne tak kdyz sedim tady u pocitace, tak uz mam ruce jak saxana, pac me brisko odstrkava od stolu :grinning: Miminko pekne kope to jooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska nejak min. Rano spalo pekne tvrde a pak melo asi pul hodinky skytavku :grinning: chudinka moje malicka! No je to sranda.

A co u vas? Je to lepsi? Uz Pata pujcuje hracky nebo je jeste takovej "moje moje"? Drzim pesticky na to pondeli.
4. zář 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem to konecne docetla, ze vcerejsi kontrola dopadla dobre, to je moc dobre, Blani :wink:
No jo, se to nezda, ale za chvili rodis ;)))

Nevite, co Meleri, jak je na tom? Snad je taky vsechno v poradku...

Tini, tak to byly teda zajimave sms :grinning: Ses neco priucila, ne? :grinning: Ne, delam si srandu, muselo to byt dost na hlavu, ta pani bude asi nemocna...
Jestli doma mluvite i anglicky, tak by to bylo naopak supr pro Alexe, ze vlastne odmala pochyti vsechny 3 reci, ne?

Janka, tobe je 35???? :confused: Protoze na to podle fotek vubec nevypadas, ale z toho zazitku s hlidanim chlapecka mi to tak vyslo, jestli jsem nepocitala blbe... :sweat_smile:

Erika, drzim palce at se Patko rozmluvi!! Jedne moji kamaradky holcicka nemluvila ve 3 letech vubec, rozmluvila se az nejak kolem 4, ale pak to tedy stalo za to :grinning: tu pusu fakt nezavre ;)
4. zář 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za podporu uvidime ako to pojde dalej, inac co som chcela, aj ked som mala brusko tak som si musela hlavne davat pozor, ked zehlim a ked varim, niekedy to bolo naozaj blizko ku popalenine

kocky prajem vam dobru noc.
4. zář 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, jsi hodna, ale 100km zvladnem s Leusakem i na otocku ;) Yann s nama kvuli praci prave asi nepojede, tak si udelame vylet samy holky. No treba se to jeste nejak vyvrbi, ze by mohl, ale pochybuju.

Jdu chrnet, zitra musim na gyndu a k zubari, Lea do jeslicek.. to bude zas den, same jezdeni tam a sem...
Dobrou noc vsem!
4. zář 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriko, ja uz psala, ze nezehlim (nastesti) pac si to brisko fakt jeste neuvedomuju. A kdyz varim, tak jsem celkem daleko. Navic mame indukcni, tak se snazim drzet se co nejdal :unamused: ale je to desne praktickyyyy buuuu :frowning2:

Ale legracni je, ze sedim u pocitace a nejednou citim neco polozenyho na stehnech. Co to je? No jo! Brisko :grinning: Je to fakt sranda :wink:

Luci nestras : Ani me ani Eriku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My mame jeste 2 mesice! Jen at tam mimi vydrzi. Ale mas pravdu ze to utece ani nebudem vedet jak.
Brrr gynda, zubar... samy blee doktori. Ale clovek tam musi, to jo. No taky jdu (jdeme) do hajan. Chudak mimi nema na vyber :grinning: Tak preju vsem krasnou dobrou noc a sladke sny :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
teda kolko ste toho popisali :wink:

Kulicka mne sa pravidelne stavalo ze som si buchla brucho o kuchynsku linku :grinning: , teraz si uz ani neviem predstavit ze som mala take velikanske brucho. Parkrat sme boli v Rennes v jednej creperie a robia tam vyborne palacinky. Rada by som sa k vam pridala na stretko ale to by sme museli byt prave v tom case v Rennes. Kedy to vlastne mate zraz???

Lucka tak teda s tvojim navstevnikom nemam ziadne skusenosti ale najskor ste to asi priniesli z vonku. No a vypocitala si to presne a v novembri to uz bude 36 :unamused: .

Lenka s Tini sa mozno uz niekde clapkaju v mori no a ja sa tak mozem ist akurat osviezit von pod cerstvy dazd. U nas uz prsi od pondelka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
5. zář 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janko, sraz je naplanovany na 4 octobra. To je sobota.
No estli mas tip na vybornou creperie tak sem s nim :slight_smile: A jestli se budete moct utrhnout a prijet, tak jeste lepsi :slight_smile:

36? To je jeste mladej vek :wink: No me se to keca s myma 27 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nam tady taky pekne leje uz od noci. Ani psina nechtela se jit vycurat. Jsem zvedava, jak dlouho to vydrzi :confused:
5. zář 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a s tim briskem : stejne si nedokazu predstavit jak se tam to miminko stesna! Ta moje panenka, co ma 50 cm, je desne velika i kdyz ji prepulim :sweat_smile:

Jeste otazka : taky jste mely stavy bez hladu a chuti na jidlo ve 3. trimestru? V prvnim je to pochopitelny, ale ja ted musim hodne jist, pac jsem pribrala moc malo, ale treba vcera jsem fakt nemela celej den hlad. Jsem se musela nutit : hele poledne : musis neco snist! Tak jsem snedla par vidlicek testovin a uz jsem byla prejezena :confounded: a pak mi stacil ve 4 jeden chleba a k veceri taky :unamused: Jak se da podporit chut k jidlu?

Nekdo tu vzpominal na Petku. Taky doufam, ze je dobre, ze pekne odpociva a proto sem nechodi. A nebo i ze nas cte, ale nic nepise :slight_smile: Ted uz je v 26 tt tak to uz ma jeji chlapecek velke sance na preziti, kdyby se mu chtelo ven :slight_smile: no ale jen at jeste zustane, jako to nase mimi, maji obe jeste cas!
Tak Peti estli nas ctes : TFUJ TFUJ TFUJ, myslime na vas a drzime vsichni pesticky!
5. zář 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE, tak sme sa vratili zo skolky.

Kumicko , u mn
5. zář 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
stve ma ten pocitac, u mna to tak tiez bolo pri Joshovy som nemala hlad a posledne 2 mesiace boli ako prve, stale pocit na zvracanie a ziadna chut na jedlo.
hovoria ze , pretoze dieta ma vela vlasov, vzdy somsa na tom smiala, ale u mojej znamej to bolo to iste a u mna tiez , obidve sme porodili deti z harom na hlave. :slight_smile:
5. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Eriko!
To je klido mozny, pac manzel i jeho bracha se narodili vlasaty :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak ja se budu snazit vzdyrano, v 10 v poledne, ve 4 a v 7 jist no... nic jinyho mi nezbyva! brrr nesnasim donucovani k jidlu :confounded:

A co Pata, dobry ve skolce?
5. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime az po porode, das nam , vediet!!

pato no do skolky sa mu chce, ale pred odchodom sa rozplakal, ale pohoda, no ucitelka vidi v nom velky potencional; len nechce pocuvat, je roztekany, potrebuje stale nad sebou pevnu ruku, ach jaj. :unamused:
5. zář 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hello dievcata

boli sme na sluzobke takze som dnes dobre mimo a akoby to nestacilo problemov vyse hlavy a asi za 2 hodky mam este jedno pracovne stretnute ale toto radim do kategorie tie prijemnejsie :grinning:

erika tak som prediskutovala tvoj problem, teda aspon to co som z toho pochopila s jednym mojim kamosom ktoreho povazujem za pocitacoveho genia ( a este maju s tvojim sony pocitacom aj rovnaku narodnost :grinning: :grinning: :grinning: ) a pokusim sa vysvetlit, z toho co si pisala mas kameru na tie mini dvd a chces si ich prepalit na velke, ak videa nechces strihat alebo inak upravovat nepotrebujes prakticky ziadny specialny program. Vraj mas vlozit mini dvd do pocitaca a vytiahnut z neho video ako subor a potom ho ulozit do pocitaca vytiahnut male dvd vlozit velke a cez WMP alebo akykolvek volne stiahnutelny program napalit. Ak ti to nejde pozerat mas si stiahnut BSP player alebo tiez QUICK alebo ako sa to pise tie su urctie compatibilne s vistou. Ak chces videa upravovat vraj si za tych 60 euro (co by si inak dala za novu verziu nera) mas kupit normalny program na upravu DVD napr od Corelu ktory ti toho umozni ovela viac ako iba obycajny nero. Takze dufam ze ti toto pomoze :wink:

inak dufam ze sa mate vsetky fajn alebo ja melem z posledneho a este som aj spalena od minuleho vikendu :astonished: , mimochodom svokrovci boli tentokrat poslusni :sweat_smile: takze ziadne staznosti

baby lyoncanky - nech ziju burky :angry:
5. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erik, jasne ze dam vedet :wink:

Prima, hlavne ze ta ucitelka v nem vidi to dobre :slight_smile: a ze vi, jak na to! Tak preju pevne nervy, stoji to za to! A ve 3 letech je roztekane snad kazde dite ne?

Ahoj Nguyen, ty toho mas taky nad hlavu vid? Prima, je videt, ze i desni tchanovci umi obcas zvednout nohu z pedalu :slight_smile: Brr, s tim spalenim ti to nezavidim. Ja se snad nikdy nespalila a proto jsem si jako obvykle nedavala pozor jednou u rovnikoveho more. No a pak jsem celej mesic nemohla skoro nosit podprdu, jak to bolelo. Auvajs. Takze pekne maz kremikem a at je to brzo pryc!

Jo jo, bourky si uzijte! Vcera mi volal vecer manza z Grenoblu, ze prej je tam bourka. No ale aspon mate taky teplo. Tady u nas byla celkem zima a cely dopoledne lilo jako z konve. Ted uz se to jakz takz uklidnilo. A co nevidim! Kousek modre oblohy :astonished:
5. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nguyen, moja si zlata, ze si na mna nezabudla, pozriem ,sa nato, normalne ho tam vlozit mozem , le pocitac to neprecita, takze skusim tie co ti poradil, a dam ti vediet, este raz dakujem.

kulicko , no ano , lenze on je len sam co nepocuva, chodi po triede, akoby sa nic nedialo, proste sa zdvihne a ide...

nevadi urcite sa zlepsi, verim mu :wink:
5. zář 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicka mesiac???? :astonished:
do paroma, ja som bola tiez hrdinka a to som cely rok nebola na slnku a kedze som teda bola ako riaditelka vapennej jamy tak som sa ani nenatierala a este koniec augusta a po 16tej hodine ze co sa asi tak moze stat, tak sa mi stalo to ze si nemozem asi len sadnut nie to lahnut bez prislusnej grimasy, do predvecra som bola ruzova ako prasa a to ma zvykne chytat do hneda ale uz som na tom s farbou ako tak, ale boli to, svrb,i pali, no limit rakovina koze :sweat_smile: ale to tak byva ked som bola frajerka a uchechtavala som sa okololeziacich dievcatach na plazi ako sa natieraju 50kou tak mi treba :frowning2:
5. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nguyen jo jo :unamused: presne tak : nikdy jsem se nespalila a tak velka frajerka, posledni den se skolou, volnej den, tak se toho muselo vyuzit ze jo. Flakla jsem se pres poledne :astonished: (no jo blbec) od 10 do 16 na slunce bez kremu (ani me to nenapadlo) a bylo :confounded:
S tim mesicem mozna prehanim, ale urco 14 dni me ta podprsenka hrozne drela na trapezech jak to bylo citlivy. Snad se ti to brzo spravi. Citim s tebou :pensive:
5. zář 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. zář 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, teraz mi napadlo, či sa nemôžeme nasáčkovať rovno k vám :sweat_smile: Teda niežeby som sa chcela priživiť, niečo dobré na jedenie donesieme, ale odpadlo by nám kus problémov naps. s parkovaním a orientáciou v meste, ale ak ti to nevyhovuje, tak zabudni na to, že mi to vôbec napadlo :sweat_smile:

Jani, tak ty sa takto na konci leta spáliš? :grinning: Nezávidím,ja sa slniečka bojím a pod 20 ochranný krém ani nemáme...a pre Sáru 50-ka, no...Tak si kúp nejaký dobrý poopal. krém.

Kočky, chvíľku sa "neuvidíme", cestujem za kamarátkou do BA a vyzdvihnúť si na letisku drahého :grinning:... a zajtra na nákupy do Pandorfu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale kedysi som sa pýtala a neviem, či ste zaregistrovali, aké mliečko používate...mám v pláne presedlať na Nestle Novaia... vraj je naj pre deti, ktoré boli dojčené.
5. zář 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://vanoce.webgarden.cz/jeslicky-betlem
nedavno sme, sa rozpravali o vianociach a snehu , nasla som tuto stranku; mozno sa vam bude pacit.

Bihan, tiez som pocula, ze je to dobre mliecko, pre predtym dojcene deti, tak ho skus, alebo prediskutuj to s tvolou lekarkou.
5. zář 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci klidne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Misto na parkovani tu je, holt udelame jedno auto. Akorat nemame detskou sedajdu.

Jo pockeeej! :grinning: ted mi to doslo. Ze bychom udelali nejakej papac u nas? Ju to me nenapadlo :sweat_smile: No to by finalne taky slo! :slight_smile: Promyslime to s manzou. Dam vedet ju?

Tak preji stastnou cestu.

---

Eriko diky za upozorneni uz to jdu zkontrolovat, ale koukam, netyka se tuto pouze slovenskeho fora?? :sweat_smile:
Diky taky za odkaz na jeslicky. Uz jdu "fouiller" :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie aj cesky tyka sa to oboch
5. zář 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz jsem to spravila. Skoda, musela jsem rozdelit svoje albiko do dvou, ale coz :slight_smile:
5. zář 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. zář 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicka je to super napisane, dakujem dobre som sa pobavila :wink:
5. zář 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek