• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
drzim palce a hlavne, nech si najde svoje miesto v skolke(teda take,aby jemu bolo dobre a aby ho aj ini akceptovali a mali radi :wink: )

Leni - neviem, ci je to s tym jedenim iba chvilkove, alebo si zacina presazovat svoje (ono ti prcci dobre vedia ako na nas :angry: - oni su 'vyspelejsi' ako si myslime) - snad mu nejako povedat, ze najprv spapa 2-3 lyzicky zeleninky (to aby si neodvykol) a potom mu dat ovocie, ci u z to mlieko (aj moji piju vela mlieka dokonca piju viacej ako tvoj a ja som v pohode - ja totiz nepijem vobec mlieko a jem iba niektore mliecne vyroky - tak som rada, ze mi mlieko piju) - inak aj my mame dni - ze do bambulky nedokazem dostat nic - tak mlieko, alebo petit swiss je vzdy v kurze (a tak jej dam to - ved ju nemozem nechat vyhladovat :wink: ) - ale vzdy jej cez den dam aspon zopar lyziciek maska a zeleninky (ci uz obed, olovrat, vecera)

a co je s Petkou neviem - iba dufam, ze sa maju dobre - ze lekari urobili a robia co je v ich silach, aby boli obaja v poriadku a tesim sa na dobre spravicky od buducej stastnej maminky hrdeho chalana :wink: (snad sa na mene uz dohodli :wink: )
9. zář 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, o te patho premyslim, ale mam jeden dulezity den, kde bych mela byt jinak prijdu o spoustu informaci a o seznameni se se spoustou dulezitych lidi v ramci prace. A ja mam bohuzel pocit, ze mi to spada uz do ty patho. No asi zavolam doktorce a pozeptam se. Nechce se mi brat specialne konzultaci jenom kvuli tomu, ale asi to udelam. Navic mi chtela napsat nejakej ten krem na to brisko proti striim, pac ta Mustela mi ho pekne podrazdila. Od ty doby, co ji nepouzivam uz me to tolik nesvedi :pensive:

jinac mimi roste a samo je cim dal tim tezsi hi hi. Ale zatim to zvladame na jednicku. Zadny otoky, v noci spim taky celkem slusne TUK TUK NA DREVO :grinning: Akorat se mi cely dopoledne chce spat, takze asi tak. Odpoledne pak muzu pracovat. Musim jeste dodelat 4 studie a fakt myslim akorat tak na mimi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vcera jsme teda objednali ten kocarek tak se uz hrozne tesim az ho budem mit doma a poradne ho prohlidnem. Tak mi to neda se soustredit na praci :sweat_smile: No toho nejdrsnejsiho jsem se zbavila.. teda jeste musim zavolat klientovi a prekecat ho, ze to bude Ok prestoze to nebudu ja kdo mu tu studii udela :rolling_eyes: chjo je takovej zvlastni tenhle. No nic. Chce to jen zvednout telefon ze jo... :sweat_smile:

Jo jo, Petka se tu dlouho neobjevila. Bud je vsecko v poradku a pekne odpociva a nema nam co rict, protoze je vsecko Ok a nebo ma problem a uzavrela se. Ja ale verim v prvni variantu :slight_smile: , pac jinak by si urcite prisla poplakat. Kazdopadne jim drzim palecky :dizzy_face:

Eriko : jak uz tu holky rekly : Pata je hodne inteligentni a hodne citlivy. Bude to mit tezky, ale spolu to zvladnete :slight_smile: Uz jste zkouseli techniku : "co si o tom mysli zajicek?" Vezmes nejakyho plysacka, co ma Pata rad a vlastne je to jako k nemu, co clovek mluvi. Treba : "Co zajicku, co myslis, jak se dneska libilo Patovi ve skolce?" a Pata odpovi : "zajicek si mysli, ze dobre". Nebo tak nejak. Tim vlastne vyloucis natlak na Patu, ze se musi vyjadrit, pac se vyjadruje zajicek... No nevim estli by vam to pomohlo, ale proc to nezkusit?

Leni s tim jidlem, ted tu byla kamoska a do mlicka pridava nejaky instantni cerealie. To by mohlo pomoct ho trosku zasytit. Jinac ja se nedivim, ze Gabca chce spis ovoce nez zeleninku, je to preci jen sladsi :wink: Preji pevny nervy.
9. zář 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink:
Bihan takze ty si uz vo fr? Tak sa dobre aklimatizujte :wink: a aspon aj Papa vidi svoju princeznicku.

Erika, tak ja tu len zopakujem, to co sa tu uz povedalo. Pato sa rozhovori to je jasne, budete to mat trosku tazsie, ale vidno ze je to inteligentny chlapec, aj ked veelmi citlivy :slight_smile:

Kulicka, dobry je to napad s tym zajacikom, trochu to to dieta odbremeni od natlaku. Formou hry je vela veci moznych :wink:

Jzfr nasmiala som sa na tych tvojich drobcoch. To ked zacnu robit nezbedy, mate doma riadnu raziu :grinning: No verim, ze ked ich vidis spolu sa zabavat si rada ze su dvaja
9. zář 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini no je to hrozne s tym autobusom :frowning2: . Ja som to citala na internete a vcera mi mamka rozpravala. Najhorsie je, ze v telke hovoria takmer iba o tom a niektore novinarske (s prepacenim) svine fotografuju vsetko a potom to predavaju novinam a televiziam :confounded:
Ja stale ked som cestovala busom, tak som si obcas pomyslela na to, ze ak nahodou vodic zaspi, je po nas a ani to nemozeme nejako ovplyvnit. Posledny krat som sla busom do talianska a fakt som sa bala. Pretoze to bolo v decembri, vozovka mokra, mozno aj primrznuta a ten sofer obehoval ako blazon ked sme sli cez tatry :confounded: No co uz, co sa ma stat stane sa :confused:
9. zář 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriko jsem nejaka netrpeliva :sweat_smile: uz jsi nasla ten nazev toho praciho prostredku pro mimi? Ja jich par nasla : Arbre vert, Etamine du Lys, Pain de savon, Persavon... vsecko se to hlasi ekologicky, uzasny. Tak fakt neviiim !

Karol : taky me obcas v autobuse Fr-Cr napadaly takovy myslenky. Vlastne kdyz jsem odjizdela poprvy na delsi dobu, bylo to v zime a hned v Praze sotva autobusak vyjel z Florence uz brzdil jako ko*ot, pac zapomnel dat prednost z prava, pak skoro prehlid cervenou... no fakt jsem se bala!
9. zář 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy - a čakateľky :grinning:

my ešte nie sme vo FR, ale doma u našich aj s MM, ktorého som si bola vyzdvihnúť na letisku :sweat_smile:

Ozaj, k tomu prášku.. zo začiatku som prala v LeChat, teraz mám Arbre Vert - je ekologický, hypoalergénny a perie rovnako ako dobre :wink:
9. zář 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
KULICKO SLUBujem pozriem s
9. zář 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
slubujem pozriem sa zajtra alebo pozajtra. :wink:
9. zář 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za mliecne rady. Asi som to zle precitala a miesto maximalna davka 500 ml bolo myslene ze je to minimalna.
Zeleninu mu ponukam vzdy, ale vzdy zje tak maximalne 5 - 10 lyziciek. Teraz ma 5 lyzickove obdobie.
Davam aj cerealie, ale v nasom pripade to velmi nezasicuje.

Kulicka kde si prisla na ten napad s tym zajacom! Ale je fakt dobry.

Ja som bola vcera na peso v Carrefoure. Troska som sa preratala lebo je to fakt daleko a ledva som dosla domov. No co uz... absolvovala som turu. Kupila som si farbu na hlavu aj som si zafarbila. Gabickovi som kupila pancusky, tak som bola mile prekvapena ze som nasla.
Inak cim prikryvate deticky v zime? Doteraz som ho prikryvala dekou, lenze uz je teraz dost pohyblivy a odkope sa. Na teraz to nevadi, lebo ma pyzamo a vonku je teplo. Tak neviem ake riesenie vymysliet na zimu. Ten spaci vak kupovat nechcem. U nas uspech velmi nemal.
10. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

Leni - nasi dostali taku supravu - mini paplonik a tour de lit - tak im nechavam to - aj ked sa odkopavaju - ale snad sa v zime neodkopu, ked im bude chladno (so spacim vakom je to podobne ako u vas :wink: )
inak ten paplonik je taky bez obliecky (da sa oprat a ma take pevnejsiu vnutornu stranu - aby sa don babo nezamotalo a nepridusilo)

inak si si dobre zatrenovala - a to si sla domov s velkym nakupom? lebo ja ked kupim drobcom mlieko a este zopar drobosti - tak mam teda co robit a to ja byvam aci 50 m od eda :sweat_smile:
10. zář 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata, vidim, ze tu rozoberate mlieko a kolko denne. Teda neviem, odkial beriete info tipu, ze minimalne 500 ml a este navrch jogurty. Od 1r do 2r je prijem mlieka 400-500ml denne + 1 plnotucny jogurt. Ta troska syru, co zje sa pocita do mlieka. Mlieko je nutricne a energeticky bohata potravina, vsetko s mierou, nadbytok mlieka = nadbytok zbyocnych kalorii a nechut k inym potravinam.
Takze Leni, gabco, kedze sa len blizi k 1r, moze mat o 1 flasku viac :wink:
10. zář 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No do Carrefouru som to vcera mala asi okolo 7 kilometrov aj s cestou domov. Nakup nebol veky, isla som len tak v ramci prechadzky a kupila som farbu na vlasy, pancusky pre maleho, flasu perrier a pistacie aby som mala co chrumat po ceste.

Kde dostat taky maly detsky paplon? Mozno nie je tazke zohnat, este som nehladala ale dajte typy kde ste kupovali vy.
Takze som citala dobre ze nie viac ako 500 - 600 ml mlieka. Gabriel tak ci tak ma aj s jogurtom 780 ml denne, preto sa mi zda este ta jedna flasa na obed dost vela.
10. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, ja som to videla na kojeni.net, že mliečna dávka do jedného roka na príkrmoch je 500-600ml, pričom sa do toho zarátavajú aj kaše, jogurty a syry. Sára má 2x denne 210ml mlieka plus jogurt alebo kašu... tiež si myslím, že to s mliekom netreba preháňať, ale ani podceňovať...
Ozaj, koľko stoja tie pokračovacie mlieka, čo sa rovno kupujú v litrových fľašiach a sú od 10m?

Mamča malej tiež kúpila taký mini paplónik, ale ako keby ho ani nemala, lebo drobná sa vkuse hmýri a presúva... takže som jej kúpila trošku teplejšie pyžamko, na zimu by dostala spací vak.
10. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja uz nevim, kde jsem to cetla ci slysela nebo videla, ale je fakt, ze to musi totalne to ditko oprostit od jakyhokoliv stresu... Jo uz vim! Cetla jsem to v "Muzi jsou z marsu a zeny z Venuse" :slight_smile: Pry kdyz se resi nejaky problem, a ten druhy neposloucha, da se to "preposlat" treba pres psa. Aby to ten druhy nebral osobne :slight_smile:

To mi pripomina, ze mam nekde jeste i knizku "A deti jsou z ..." ted nevim ze ktery planety. Tak to az pojedu do CR tak ji musim doma vystrachat! Fakt se mi tyhle nizky libily, je v nich hooodne zajimaveho.

Jinac na to odkopavani : mas Gabcu jeste v ty mrizovy postylce? Jestli jo, tak existujou takovy ocka, co se zahaknou na ty tycky a z druhy strany toho ocka je takovej ten krokodylek, co jsme na to nektere vesely zaclony. Tim pricvaknes deku a mimi se tudiz nemuze odkopat :wink: Zkusim ti poslat link pres IP abys videla jak to vypada.
10. zář 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, co sa tyka paplonov existuju aj na zips, su spojene s plachtou, takze sa neodkope :slight_smile:

ja neviem tini , vsade mi vzdy hovorii ze je dobre ak dieta pije tych 500ml denne a do toho sa pocita a jogurt a syry, co je naviac nie je na skodu hlavne do 3 rokov, potom staci aj menej a je to aj zdravsie.
tot moj poznatok :wink:
10. zář 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. zář 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja se picnu! Ted mi volali i z toho tretiho kramu, ze ten kocarek v tech nasich vybranych bravach uz taky nemaj :frowning2:
11. zář 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, tak vezmi iný :sweat_smile: Podľa mňa sú tie maličké kolieska aj tak hrozne nepraktické :wink: Aj keď v teréne by som nekočíkovala, ale nosila, ale to ty asi nebudeš :grinning:
Inak kočky, keby som mala zase vyberať kočík, tak určite Bugaboo Bee... je od narodenia a neskutočne skladný.. len dosť drahý, no :sweat_smile:
11. zář 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, to je smola, ale este mate trosku cas. Ale na nervy, to mas pravdu. Skuste sa popytat, aka je cakacia lehota, aj v CR/SR sa caka okolo 6 tyz, ja som tu cakala 3 tyz na PP
Co sa tyka paloniku na zimu, my sme kupili celu supravu do postielky v Autour de bebe hned na zaciatku, je tak celkom sikovny paplonik, obliecka je vacsia na bokoch asi o 20 cm, teda sa da pekne zastrcit po stranach matraca, aby sa neodkopal. A MM rz objednal na nete, este ked som bola tehu, supravu vankusik+paplonik, on tak rad nakupuje vyhodne na nete :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz to stoji v skrini, ale snad to raz vyuzijem. navyse debilna velkost, obliecky na to neexistuju, takze musim nieco spichnut a ja mam zo sijacieho stroja traumu, doteraz som ho vzdy pokazila :grinning: :pensive:
Inak sme marodi, lex bol cely tyzde taky divny, cire sopliky a suchy kasel, no zrazu vcera vecer horucka, dnes rano napriek nocnym paracetamolom este vzdy, tak ideme o hodku k nasej skvelej lekarke. Tesim sa ako vzdy. Mari sa mi, ze mi raz povedala, ze ak ma dieta teploty, tak cakat 3 dni, davat a 6 hod paracetamol a az potom prist. Taku radu si moze niekam rovno strcit :zipper_mouth:
11. zář 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja sa hlasim, dnes sme zaspali , takze ani skolka sa nekonala; proste sme sa vsetci zobudili o 10 rano co uz raz nas to nezabije.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://search.babytrain.es/?SH=QT1qYW5lfkI9amFuZX5EPTE1fkk9RVVSUHJpY2V_Sz00fkw9MX5NPTN_&SI=2e13fb73-2a6f-4b9e-b7f6-1178d3b107ce&LAP=0&Action=13&PageSize=33
kulicko dala som ti tu stranku , je spanielska, je to od vyrobcu, jane mas tam aj novinky, ktore este ani niesu na trhu pozri sa na nieco , v pripade, ze zrusis objednavku alebo len tak.... :slight_smile:
11. zář 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, to ma mrzí :zipper_mouth: a s teplotou to tak radia aj na Slovensku.. síce neviem, či čakať až 3 dni, to asi nie, ale neutekať k lekárovi s jedným soplíkom (čo už nie je váš prípad).

Erika, to celkom poteší :grinning: My sme dnes spali do ôsmej... po dlhom čase rekord, lebo zvyčajne sa malá budí o siedmej.
11. zář 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vies ze potesi, len neviem co poviem zajtra , preco nebol v skolke doslova sa hanbim povedat prepacte zaspali sme :grinning:
s tymi teplotami to je vsade , aspon 3 dni moja mi to znizi aj na dva , pokial nie su ziadne ine priznaky, to mas ako moji prednedavnom cez 40 orucky a ziadne priznaky a aj na pohotovosti sme boli a stale to iste bohuzila treba nechat audrziavat telo hydratovane, trvalo to cely tyzden, a zo dna na den klesli ak by sa nic nedialo a ktomu ziadne priznaky. :slight_smile:
11. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za rady o paplonoch.
Tini nekupil manzel ten paplon z Ikei? Oni maju sikovne vymyslene specialne rozmery ktore nikdy inde nezozenies. Takze ked chces kupit povliecky tak kupis len u nich!
Alexovi prajem skore uzdravenie. Napis nejake perlicky co odporucila lekarka potom.

Blani, tak s tym kocikom to je o nervy. Asi osud chce aby ste ho nekupili, alebo ja neviem. Alebo berte teda inu farbu. Ta zelena co mas v albume je tiez celkom schopna :wink:

Erika to ste si teda dobre "schrupli"! Do skolky uz nejaky vymysel prinesies, to je najmenej.

Vcera som pozerala vecer v telke na M6 o tej vrazde Valentina. Poznate ten pripad? To je fakt hrozne. Ked vidim ze sa take veci deju tak mam chut sa doma zamknut s Gabrielom a vypustit ho az ked bude mat 20 rokov. :frowning2:
11. zář 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak este nieco pridam, pato celu noc zle spal stale len kychl a mrvyl sa celu , noc tak aj preto som rada , ze to dospal, rano som nevedela ci to bolo alergiou pretoze to prislo z nicoho nic, a lebo je nachladeny , pre istotu som mu dala ran aeriu, na alergiu, a chudak asi dost hlienu mu preslo do zaludka , pretoze sa teraz povracal chudacik , no strasne , takzez som rada ze nakoniec to osud zariadil , ze sme zaspali , nviem si predstavit keby takto im vracal tam? :unamused:
11. zář 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan : ja prave shanim ten s velkejma kolama, myslim si, ze kdybych chtela ten s malejma tak takovej problem nebude. A v terenu samo nosit budem :wink: To i doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bogaboo je oskliveeeeej :grinning:

Tini ja uz nic nechapu. Jsem jim volala a oni ze nemaj opravdu, i na strankach to zmenili a ted odpoledne uz je zase dispo :astonished: tak jsem na to zvedava. Vzplala jiskricka nadeje... Doufam, ze me znovu nezklamou :pensive: Cekam az mi brnknou :angry:

Jinak dodaci lhuta byla 10 dni od objednavky, tj pristi utery. Moc casu uz nemame, kdyby se nahodou mimi chtelo driv na svet, tak nemame zadnou autosedacku :confounded:

Tini doufam, ze se z toho vyhrabete. No ti doktori jsou tady divni. Obzvlast kdyz clovek do toho vidi zejo :sweat_smile:

Eriko diky za odkaz. Jsem nevedela ze tam je to primo od vyrobce, stranky znam, ale maj tam jenom ty novy hnusny barvy :confounded: Proste pekne barvy 2007 nebo i dokonce 2006 uz nejsou :frowning2: No snad mi brnknou, ze finalne v bordelu entrepot nasli jeste par kousku toho co chceme :sweat_smile:

Leni hihi, no ju, prave ze ted uz shanime oba (ten coko uz asi vazne nikde nebude) a mame tenhle silenej problem i s tim modro-zelenym! Zbytek barev je bud cerna, oranzovo-modra, zeleno-cervena - sama "krasa" :confounded:

O tom Valentinovi jsem slysela. Je to strasny vedet, ze se v "prirode" potulujou takovy, co jim hrabe. Ze se proste rozhodnou, ze nekoho zabijou jen tak. Jen tak! JEN TAK! A pak si vyhlidnou ditko, co se ani nemuze branit :confounded: :frowning2: Je to hrozny. A ta jeho mama ho jeste omlouva, ze je nemocnej. :pensive: Sice jsem vcera nevidela M6 ale uz jsem neco malo videla a stacilo mi to. Takovy lidi by nemeli lecit ale rovnou euthanazie a nebo zavrit na dozivoti :pensive: Clovek aby se vazne bal vystrcit nos ze dveri - "et encore"! Je to moc moc smutny :frowning2:
11. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz sme spat :wink:
Erika, to som sa pobavila, ze ste rano zaspali, je to starsne zlate :wink: boze, uz je to riadne davno, co sa mi to stalo naposledy :sweat_smile: a co, v skolke by som povedala pravdu, niekedy je pravda, hoci aj trapna, lepsia, ako vymyslena dokonala loz. Moja mama raz zaspala v robote na poobednajsi seminar s povinnou ucastou. Proste bol piatok poobede, ona uz toho mala dost po celom tyzdni a navyse si rada schrupne poobede. Skoncila prednasky a cvika a mala cakat nejake 2 hod, tak si lahla na zem a schrupla si. Zobudila sa 5min po zaciatku, to by este slo, ale v zrkadle uvidela svoju tvar s otlacenym vankusom na lici :grinning: tak to by bolo silne kafe, takze sla domov, sef byva o ulicu dalej, tak vecer mu volala a povedala pravdu a bolo :wink: vsetci to vzali s humorom.
Podla lekarky to bude virus alebo mocovy infekt, tak zbieram moc a uvidime poobede, ked ho odnesiem. zatim pa
11. zář 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, tak drzim palce aby dnes zavolali. Nech vam vyjde polovacka na kocik.

Bogaboo mi pripada taky kocik na styl nakupneho voziku. Ale je pravda ze je zaujimavy.

Erika, to bolo fakt stastie ze ste dnes zaspali. Chudatko Patrik. Co teraz? Zavolas do skolky ze je chory a vybavene? Neviem ako to tu vo Francuzsku frci.

Tini, super prihoda s mamou. To by bola fakt sranda ze by prisla s hniezdom na hlave a vankus na lici otlaceny. :slight_smile: Este furt sa smejem.
11. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v skolke pokial jeden den chyba tak fajn nemusis volat, no ked je to viac dni tak to nie je povinnost , len si to zo slusnosti vyprosuju, keby nahodou neaka epidemia a pod. aby mohli upzornit aj inych rodicov.
on to ma stale tak ked je nachladeny proste mu hlieny stekaju v noci tak si mozem byt ista , ze na druhy den sa povracia, vo velkom a je dobre, ma taky zaludok co uz. :frowning2:
11. zář 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jsem tu zas.
Volali mi z allobebe, ze pry modro-zelenej neni a nebude. Maj tam peknej bordel! Jeste ted na jejich strankach to je dispo a ta pani nebyla schopna mi na to odpovedet, proc to tam teda este maj :angry: Do 4 dnu by nam meli vratit prasule.

Tak jsem objednala u bebegavroche. Maji ted slevy, takze nakonec nas vyjde na necelych 400 euro. To jde. Akorat nevim jaka barva mi prijde. No, ale uz je mi to fuk, pac za ty prasule... normalka stoji 700! Takze bud to bude sedo-zelenej nebo cerveno-zelenej. Tak uvidime. Dala jsem foto do albika.

jo jo, Eriko, zaspat se muze stat kazdymu. Tini : s tou mamou to je bzunda :grinning: uz ji vidim, jak prichazi do tridy s otlacenou tvari :grinning: to bych to asi taky vzdala.

Preju Patovi at se z toho rychle vystracha. :dizzy_face:
11. zář 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

Erika dufam ze Patko bude v poriadku a este ze ste zaspali. No a neviem to je problem ak zaspite a nepride do skolky?

Tini :grinning: :grinning: :grinning:

Kulicka tak to mate smolu na kocik. Prepac ale som to asi prehliadla, aky ste si vybrali, Jane Nomad? Ja keby ze mam este raz vybrat tak beriem s velkymi kolesami ale vsetkymi 4 a nafukovacimi. Ja mam len dve velke a druhe su male(PP Skate), podobne ako Bugaboo (inac mne sa osobne velmi paci), ale niekedy na kamienkoch je to problem. Teraz som kupila od kolegu z SVK sportovy kocik so vsetkymi kolesami velkymi tak uvidim ked ho budem moct vyskusat v terene.
11. zář 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek