• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

14. listopadu 2017 
A to na to skolenie budes musiet niekam chodit, a ako je to s praxou a tak? Pytam sa, lebo som sa raz uz informovala ohladom tych kurzov co sa ponukaju na dialku a tam myslim musi byt prax niekde v jasliach ci tak nejak
12. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to nie je na dialku, len ked mi schvalia , ze som ako kandidat tak potom musis podstupit kurz doma a j niekolko krat mimo domu, to nie je na jasle len ako assistent maternele kazde je ine, moja, toto je praca na doma. :slight_smile:
12. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika no ja velmi dobre viem, ze do je praca na doma :wink: ale tak prax si niekde musis spravit. Ja som sa neinformovala o pracu v jasliach, ale proste musia ta niekde "vidiet" ako pracujes. Lebo chapes, ze ked si sama doma s detmi, tak nikto nevie ako pracujes :wink:
12. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ked chces robit v skolke to je ina vec tam potrebujes viac tu sa zaujomaju ci uz mas prax s detmi za sebou , dokonca sa pridu pozriet ako fungujesa spravas sa k detom u seba doma a pod a potom ako som ti hovorila musis mat tych 60 hodin za sebou a je to ovela jednoduchsie ako jasle a ine.
potom mas test na konci tot vsio :slight_smile:
12. zář 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tych 60 hodin skolenia sa odohrava kde?
Asi sa trochu blbo pytam, ale zaujima ma to :wink:
12. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to prave mas , ze ja sam apresne neviem, asi na PMI, v ich stretackach na tom papiery to nie presne napisane , len ze ich treba absolvovata potom aj urobit test, aj test zachrany dietata a je to, pokial viem je to vraj len formalita.
12. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak drzim palce nech ti to vyjde a budu sa ti rocky zapocitavat :wink:
12. zář 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem moja, modlim sa a este tak vymenit byt za vatsi a nemam sa naco stazovat :slight_smile:
12. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako ste na tom s tou svadbou ak sa mozem spytat?
12. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak s tou svadbou sme zatial na mrtvom bode. Vyzera to tak, ze sa vezmeme tu vo fr, kedze je to dost obtiazne na slovensku a asi este tazsie v maroku :grinning: Chcela by som aby boli pri tom moji rodicia a ti tu chodia v lete. Takze asi na buduci rok v lete :wink:
12. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to spravite tu , ved to nie je nestastie, pre teba asi hej nie je to podla tvojich predstav, aspon to mozte spravit aj na slovensku potom, z celou rodinou, ako mi 23;8 2003 bola svadba v kostole v egypte, o 2000 a pri teplote 40 celzia tak si to viez predstavit a druha na radnici tu bola 10.1.2004 v asnieres v parizi, a este chcel aj ne slovensku , c som zarachla hned pretoze , co si myslel ze ja zarabam len na svadby a ani jedna nie ako ja som si vysnivala tak dost.

neboj budete mat krasnu svadbu :slight_smile:
12. zář 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to teda dufam, aj ked bude "netradicna" ale aj tak si ju dufam spravime peknu :wink: Dakujem za povzbudenie :sweat_smile: Vy ste to teda nemali ruzove, ale tak najhlavnejsie je, ze ste svoji :wink:
12. zář 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nie, hlavne , ze teraz mame normalny zivot a dve krasne deti a to ostatne to su len take malickosti jedneho dna dolezite ale casom clovek ani nato nemysli, nie to spravy ze mame dobre alebo zle manzelstvo, takze drzim paste nech vam to vyjde co najlepsie a najkrajsie :slight_smile:
12. zář 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriko, taky drzim palecky :slight_smile:
Leni diky za odkaz. Oni delaj slevy ted tak nejak vsade :slight_smile: tak uvidime. Ja doufam, porad, ze ted uz je to dobry :sweat_smile:
A co se tyce svatby ma vlastne Erika pravdu. Nejdulezitejsi je, ze se lidi maji radi, ze na mazelstvi pracuji a ze jsou stastni :dizzy_face: Jestli meli dort cokoladovej nebo vanilkovej je ve finale uplne fuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak tfuj tfuj at to mate krasny!
12. zář 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mzv.sk/servlet/parizzu?MT=/App/WCM/ZU/ParizZU/main.nsf/vw_ByID/ID_621F5291AE4A5FD4C125715B004FFE51_SK&TG=BlankMaster&URL=/App/WCM/ZU/ParizZU/main.nsf/vw_ByID/ID_FB5AF98CE7449BC4C125718D00509F19_SK&OpenDocument=Y&LANG=SK&HM=20-specifika&OB=0#Podmienkyziskaniaprace

TAK HOVOli , ste co sa tyka papierov okolo sobasa, tak tu je vsetko co vam terba , som si ista, ze tuto stranku poznate , ale s tym osvedcenim maju pravdu urady ho prestali vydavat, je to sprostost a teraz ked sa pozeram co pytaju okolo; tak mi je stoh na nic predtym to bolo lahsie

kulicko dakujem ti za slova podpory mojpraje dobru noc :slight_smile:
12. zář 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ops tak som to pototo je mi luto

,,,,,

,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
12. zář 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak znovu skusim to opravit

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
12. zář 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
do certa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. zář 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. zář 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
do certa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. zář 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepacte mi to este sa mi to nestalo

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. zář 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12. zář 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
12. zář 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau baby

hlasim ze som prezila operaciu, moje dojmy z fr nemocnice - uuuuplne super :sunglasses: skvela starostlivost, secu zatiahla vacsinu a zvysok mutuelle. No a anesteza, tini posli mi kusok tej srandy domov, v zivote mi nebolo lepsie, vobec sa necudujem fetakom ze sa droguju ak sa potom citia ako ja dnes :sweat_smile: Som sa citila ako alica v krajine zazrakov, pamatam si kopu veci ale neviem si ich vysvetlit a miesa sa mi poradie ale je to riadna haluska, no vravim este ze nie som anesteziolog inak by som si to asi slahala kazdy den :grinning: :grinning: :grinning: A tolko veci som sa podozvedala napr som sa prebrala s tou intubacnou srandou v hrdle a nic, normalka -sestra mi ju vytiahla a supla mi masku a spala som dalej. Keby mi toto povedali pred operaciou asi by som neverila ze to neboli alebo ze to nie je neprijemne ale je to fakt, uplna normalka. Alebo taka haluz ze ked som sa zobudila na izbe a prisiel moj lekar dat mi instrukcie tak som bola normalne cula a on mi este vravi, necham vam to aj napisane a ja ze naaaco ved si tri veci dokazem zapamatat a zaspala som, ked som sa zobudila marilo sa mi ze pri mne bol nejaky doktor ale co mi vravel....ani sajnu...este ze nechal tzn papier :grinning: :grinning: :grinning:

baby ktore pracujete, minuly tyzden sme sa dozvedeli super vec a sme ju uz aj aplikovali, ak obaja s muzom, prip priatelom pracujete a mate dve rozne mutuelle, mozete sa dat napisat aj na muzovu a muz aj na vasu lebo vo fr mozete mat 2 mutuelle a co je skvele, ze ak mate depassement a jedna mutuelle zatiahne iba cast depassemntu ta druha vam doplati zvysok, no nakoklko ja mam mutuelle z roboty povinnu a al mal tu svoju uz davnejsie a ja som tam bola kym som nemala zmluvu, teraz mam mutuelle z roboty a ala som pripisala na moje konto a fakt odporucam.
12. zář 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriko :grinning:

Jsem si rikala kterej kun to sem dal zase takovej sahodlouhej odkaz, aby to rozhodilo stranku :angry: ale fakt jsi mne hooodne pobavila tim, jak ses snazila to napravit :grinning:

Nguyen - to by clovek neveril :slight_smile: hlavne ze sis odpocala. Ale radsi si to neslehej moc casto ju? :sweat_smile: Ono celkova uspavacka neni moc dobra... no ona zadna ze jo.

Jinak diky za tu poznamku o mutuel! Ja jsem momentalne napsana u manzi tak se mi nechce platit navic nekde jina, ale estli jednou budu mit taky CDI, tak asi do toho pujdu. Hlavne kvuli detem. To maj tady dobry! No jen aby se pak ty mutuelky mezi sebou nehadali a neprehazovali si te jako horky brambor : jste pojistena u tamtoho, tak jdete k tamtomu. A ten Tamtom rekne : ne ne! jste pojistena u tohoto a jdete k tohotomu :confounded: Mate odzkouseny doopravdy, ze se doplnujou??
12. zář 2008 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dam jeste jeden prispevecek, at mame brzo novou stranku :wink:
12. zář 2008 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinac preju krasnou dobrou noc :slight_smile:
12. zář 2008 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sladke sny :slight_smile:
12. zář 2008 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to snad nepreskoci a nepreskoci :angry:
nu coz, zitra zas pokecame a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ted uz vazne brou
12. zář 2008 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika ty si tomu teda dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: