• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
no ja som to nasla i ked nie pod tym ako si mi dala, teda neviem kde mam napisat, to heslo tak na albumoch som nasla, ale preco ja jedina tam nemam svoje plne informacie :frowning2:
19. zář 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika tu tabulku robila myslim bihan, tak to musis jej poslat info o tebe a ona to doplni :wink: My ostatne sme tam len pridali fotky :slight_smile:
19. zář 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale vad ja som uz avala aj svoje info to nevadi...
ako tam davate fotky , mne to nepusti dat fotku :unamused:
19. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave som si citala to o tvojich vysledkoch :frowning2: je to fakt hrozne. Dufam, ze je to naozaj len reakcia na to, ze mas vela protilatok. Ja si pamatam, ze mna tiez ockovali do pleca ked som bola mala, tak som ich asi nemala dost :wink: Nejako to vydrz do pondelka, aj ked to je v tvojej situacii to je veeeelmi dlha doba :rolling_eyes: a vsetko bude ok. Drzim palce :wink:
19. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
musis sa prihlasit ako uzivatelka france s heslom france :wink: cize sa musis odhlasit z konta erikasadek :slight_smile:
19. zář 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja , ja viem , uz som nato prisla, ospravedlnujem sa ta historka , s tou tuberou mi zobrala aj mozog :grinning:
prepacte aj to sa stava som dost roztrzita, :unamused:
19. zář 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol dik ani nevies ako som natom zle psychicky, uplne mato zobralo a zaroven nasr...o :unamused:

v pondelok mam o 10 30 rontgen a to som ich len uprosila volne mali az vo stvrtok.
19. zář 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ta chapem :frowning2: lebo mna vedia uplne vytocit aj dost nevyznamne udalosti, tak pri takejto udalosti ani neviem co by som robila :frowning2: Nezavidim ti teraz to cakanie. Ale drz sa, pevne verim, ze to nebude nic a vsetko bude v poriadku :wink:
19. zář 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde ste vsetky haaaa? Pozerate Star Ac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini : a copa se me tyka? To ohledne albika? Myho vlastniho a nebo toho, co mame spolecnyho? Estli toho spolecnyho tak ja to zkusim zmenit, zkusim manzu prekecat k nejakymu spolecnymu fotografovani :sweat_smile: Pac co se tyce mych osobnich tady na konikovi, tak ty jsou jen o mimi :sweat_smile:

Eriko, uvidis co rekne RTG ale estli jsi takle reagovala vzdycky, tak to bude dobry :wink: No to vis no, tady se doktori bohuzel setkavaji s kdovicim ve svych ordinacich, takze ty reakci bych se tak nejak ani nedivila. Holt nekdy si to moc bereme, jako ze cizinec - tak hned leprous. No ale rozumim ti, neni to nic prijemnyho. Ani ta reakce ani ten sok :confounded:
19. zář 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bambulky, nejako vás v poslednej dobe nestíham.. musíme sa so všetkými lúčiť, oslavovať.. chápete... v pondelok už letíme. Inak na cestu som pre malú kúpila Sedatif PC - sú to home proti stavom úzkosti, stresu a nespavosti, tak snáď to s nimi všetci prežijeme bez újmy :sweat_smile:
Len som zaregistrovala, že Erika má problémy, tak sa držte, kočka, nejak vás to stále prenasleduje :pensive:
19. zář 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan uzite si tie chvile do poslednej minutky. Juuuj ja tak neznasam lucenie :frowning2: a citliva aka som stale len revem :unamused: :grinning: :grinning: Inak krasnu fotku si si dala do pasu, Sara na nej vyzera uplne ako anjel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, vsetkym!
*Bihan nova fotka peknucka.......... dakujem za podporu , mas pravdu v poslednom case sa nezastavy, uz mam toho plne zuby, prave som nasla rongen co mi robili vo februari kvoli prieduskam cisty!!!!! tak nech ma nestvu !!!!
20. zář 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ERika, uz si sa dostala do toho spolocneho albumu? Tabulku robila BIhan, ja som si v lete vsimla, ze tam nie si, preto som si pytala vsetky tvoje info a poslala som ich Bihan IP, ale kedze je 'na prazdninach', tak akosi nestiha :wink: Urcite to doplni.
Blani, no Emjee to pisala na adresu spolocneho albumu, kde je dokopy viac netehu fotiek, a len 2 netehu alebo bezdetne su povolene v celom albume, takze musime niekotre zmazat :zipper_mouth: Kedze Karol je snz a zatial nema sancu mat bruchatu fotku, a chceme si ju medzi nami nechat; Meleri sem teraz nechodi, tak si budes musiet ty vymazat svoje netehu fotky a skus tam hodit nejaku bruchatu, nech ta tam mame, ok??? :slight_smile:
Bihan, my sme kupili Sedatif PC tu pre Alexa, a nezabral :grinning: ale ty veris homeo, tak vam urcite zaberie :wink: Teda, uz sa vam to krati, ale to riadne rychlo ubehlo, vsak? Chce sa ti vobec spat???
20. zář 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konecne som pochopila, no v tom strese co prezivam , tak li to nepali, necudujte sa mi.

dala som tam aj fotku drobcov, ak vam to nevadi.
skoda , ze homeo nezabera, u teba, cim to je? :grinning:
20. zář 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa teda nikdy nechce ist naspat :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Normalne sa uz neviem dockat, kedy konecne vycestujeme :dizzy_face:
Erika kludne mozes nechat fotky chlapcov, mohla by si nejaku hodit, kde si s nimi :wink:
20. zář 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja slubujem dam ja vela s nimi nemam, pretoze stale ich fotim ja, moj muz nevie fotit, odsekuje hlavy ruky :grinning:

dockas sa moja :slight_smile: dockas
20. zář 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcence - idem vas trosku pozdravit, kym sa mi ti moji pekne spolu hraju :dizzy_face:

dnes mame vonku velmi pekne, no pokazeny vytah :angry: - takze sa pojdeme poprechadzat akurat tak asi na balkon :stuck_out_tongue_closed_eyes: - niekedy mi :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tie Murphyho zakony - no fakt - vytak sa nam kazi takmer vzdy cez vikend, alebo vtedy, ked sme sa vracali z porodnice a ja som sa nemala namahat kvoli cisaraku (byvame na piatom), alebo ked som tu mala stareho velkeho psa, ktory ledva vladze chodit a mala som ho vyvencit vecer a rano ( tak si to chudacik odtrpel po schodoch - hore aj dole sme isli asi 20')

Karolina a vy kedy cestujete? - idete uz zacat obehavat urady? alebo to vyriesite postou?

Erika - drz sa - je to od tej lekarky trosku netaktne takto sa k tebe spravat :frowning2: - verim, ze v pondelok bud vs ok, aby si bola kludna a aby ti koecne dali to povolenie (kvoli tomu si to robila, ze?)

Bihan - stastnu cestu a dobre dojdite - z vlastnej skusenosti viem, ze je potrebne sa nabalit vsetkym, co by mohlo drobcov zamestnat a potom cesta prejde OK (ak Sara lubi piskoty a hamky - tak si ich nabalte, kolko vam do batozin vojde - nasich to zabavilo celu cestu - sice sme potom mali v aute tak po dve kila z kazdeho, ale aspon sa cestou dalo v klude cestovat :wink:
21. zář 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no este presne neviem, kedy vycestujeme, sezonu koncim koncom oktobra, potom sa pobalime a ideme :grinning: :grinning: Papiere zatial nevybavujeme, lebo si to asi nechame na buduce leto tu, ako som uz spominala :wink: . Na slovensku nemame sancu zosobasit sa :frowning2: a keby som vybavila papiere uz teraz, tak buduci rok v lete nebudu platne, kedze maju platnost len 6 mesiacov. A rodny list myslim len 3 :angry: :sweat_smile:
S tym vytahom je to teda fakt ako naschval :unamused: aspon by ste sa presli. U nas je dnes tiez krasne, rano vyzeralo na dazd, ale nejako vietor rozfukal mracna a uz svieti slniecko :sunglasses: Ja som mala pracovnu nedelu, teda este mam :grinning: lebo teraz cakam prichody :wink: Krasny dniiiiiik :slight_smile:
21. zář 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prijemnu pracu :wink: - a potom iba milych a chapavych uradnikov

inak sorry za ten preklep (akosi mi tam vypadlo "k") a aj ine pismenka v celom texte :sweat_smile:
21. zář 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky...
jani fakt naschval, no aj balkon postaci raz :dizzy_face:

ja som sa dala do vymany zimneho oblecenia a davam aj male veci na jeden rok do sacokv a sup do pivnice, idem sa stoho zblaznit je toho vela..

co sa tyka lekarky je to tava, aspon , ze to nie je moja , na moju nedam dopustit ,len je odo mna daleko, tak som musela ist k tejto tave.
zajtra mam rontgen o 10 30 tak sa uvidi, uz sa neviem dockat , nech to mam za sebou.

karol neboj vsetko bude dobre, je mi len luto kvoli tebe ze to nemate na slovensku ako si chcela, no stale este aspon tu, lepsie ako nic :wink:
21. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac Josh sa zobudil doslova znetvoreny, na tvary neaky otuzili komar ho dostipal na cele 5 krat na licach aspon 7 krata ma to opuchnute, na zaciatku som si myslela , ze dostal kiahne len to nie je ako kiahne, no proste kata..
neako nas to neopusta :unamused:
21. zář 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,

Erika drzim na zajtra palce. Je jasne, ze ziadnu tuberu nemas ale cloveku taka reakcia nazenie strach.
Neznasam komare, najviac si dovoluju na male deti lebo tie sa nevedia branit. Inak v noci len ked nejakeho zacujem, uz zapinam Raid do zastrcky.

Karoli, v piatok si mala pravdu, pozerala som Star Academy! Cela som bola "het", uz som sa nevedela dockat kedy zacne.
No a v sobotu som pozerala Koh Lontu. Pozeral niekto?
Bertranda (neviem ako sa to meno pise) mi bolo dost luto chudaciska. Ked chytal ryby, chodil na "kokosky" tak bol kazdemu dobry - az mali grce za usami.
Inak s vyherkynou som bola celkom spokojna.

Nechapem tu tie ofuky s tymi albumami. Nie je jedno co tam mame? Sme mamicky vo Francuzsku? Sme! No, idem si asi precitat "pravidla". Este som ich nikdy necitala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriko, Jani - to mate teda pech! No Erice drzim palce na zitra. Urco to nic nebude :slight_smile:

Mno estli nekdo pujdete do naseho spolecnyho albika, tak me smazte no. Ja zkusim s manzou udelat nejakou tehufotku :sunglasses:

Dneska jsem byla na vystavisti. Vystavovat. A nasla jsem tam prodejce jednoho praciho ekologickyho prasku (jo jo uz je to tu zas :grinning: ). Jenze je nejakej drahej, i kdyz ta pani rika, ze za 30 euro mi vydrzi pul roku. No to me vydrzi ten Arbre vert taky a je asi za 4 nebo kolik... tak fakt nevim. Meli i nejakej specialni na jemny pradlo, co pani doporucovala na jinci veci nez na povleceni do postylky a tak, ze jako je pak to pradlo mekci, ale to stoji flasticka 14 euro na 60 varek, takze taky celkem drahy. Navic voni uplne stejne jako ten Biolane co jsem tady uz zminovala. No jeste chvilu pockam, estli se Eriko dostanes do toho kramu.

Jinak me porad svedi to brisko :confounded: a to jsem zmenila krem... je to divny. Ze by nejaka alergie na nejaky jidlo? Oni pisou, ze to muze byt vedlejsi priznak zeleza co beru (pac mam velmi ale velmi nizky hodnoty), ale ze by me to svedilo jen na brisku??

Mno nic, jsem utahana, prave jsem vylezla z vany, napapam nas a pak asi pujdem do hajan. Tak hezkej nedelni vecer.
21. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky , zajtra vam dam vediet slubujem

teda chudacik keby ste ho videli napuchol tak som mu dala krem kortizonovy aby trocha odpuchol a le nepaci sa mi to mal aj teplotu 38 tak ja neviem ..

kulicko slubujem pozriem sa . al emas pravdu trocha drahy ekologicky prostriedok

zo zeleza asi tazko no nie som doktor,podla mna mas jemnu pokuzku a taha ju tak ta svrbi, no co uz vydrz a lebo sa spytaj lekara nech ti da krem na suchu pokozku a dexteril ak sa dobre pamatam, je vyborny pre deti tak aj tebe pomoze
21. zář 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babule
aj ja som pozerala koh - lantu - a suhlasim s Lenkou - chudak Bertrand (ale to bolo jasne, ze nevyhra - ved najsilnejsi nikdy nevyhra :unamused: - no na druhej strane to bolo trosku nefer dat tam byvaleho militaire, kedze on si takymito ulohami dakedy presiel a navyse to musel vsetko splnit v istom casovom limite, takze tam bol ako ryba vo vode)

a co sa star ac tyka - videla som, ale asi odignorujem ako minuly rok - to som sledovala primy kvoli tej kuceravej blondike, co neskor vzdala a toho roku, o mozno vzdam aj ja :grinning: (princip star ac sa mi pacil a pozerla som v r 2005, ked som dosla do fr - ale tie dalsie roky ma to nejako nezaujalo :unamused: )

Erika - drzim paste a dufam, ze konecne dostanes to povolenie :wink: a drzim palce aj drobuliatku, aby sa rychlo dostalo z toho postipania :frowning2:

Blani - ved prave clovek by aj kupoval ekolo veci - len keby boli dostupnejsie (cenovo a aj plosne) - snad zozenies ten pre vas nej naj naj :wink:
22. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte teraz len rychlo na skok

HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, nemam tuberu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

su to voli takto ma nastrasit, ozvem sa neskor
22. zář 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriko : co to bylo za komara zpusobit takovou reakci? :unamused: Tak at ti rychle zase odpuchne... chudinka. Jak ja tyhle mrchy nesnasim! I kdyz porad mam komary radsi nez klistata :confounded: brrrr

Jo jo, ten Dexteril (ja si zapamatovala jako detox :grinning: ) mi chtela doktorka napsat uz pred 3 nedelema, ale zapomnely jsme na to. Tak to dozeneme ted ve ctvrtek.
O tom svedeni ze zeleza jsem se docetla na pribalovym letaku. Ze je to jedna z vzacnych nezadoucich reakci. Ale je fakt, ze me svedi jenom pupik, takze to musi byt tim natahovanim. No ted mazu obyc niveou. Tam zadny sajrajty snad nejsou. Jsem koukala v krame, meli jeste Nivea sensitif, jenze tam byly parabeny :pensive: Rikam si posledni dobou : cim min ingredienci, tim lip! A vypada to, ze to tak je.

Me teda Bertrana lito nebylo, ze nevyhral. Je fakt, ze je prirozeny vudce a v tech podminkach co prozivali je asi kazdy totalne vystreslej, ale je fakt, ze ta taktika "vsechny zaslepim" se mi moc nelibila. Prala jsem to vic Frederikovi, pac by ho to vytahlo z kazdodenni driny, ale Cristelle byla taky sympatanda :slight_smile: Lito mi bylo, ze se tam tak porafali. Ale to bylo urco vyvolano tou situaci. Clovek kdyz ma hlad, je mu zima a je nevyspalej - to je uplna nacasovana bomba!

Na star'ac uz nekoukam. Moc se to opakuje.

Jani : tak tak. Ale ono i zalezi na tom, co nazyvas ekolo. Treba latkovy plenky jsou ekolo a vyjdou levnejc nez jednorazovky :wink: Dezinfekce : staci obyc ocet! A ten teda drahej taky nejni... A misto ruznych samponu a pen do koupele pro mimi budu asi pouzivat bylinky - hermanek, repik... koupim si na to knizku a bude. Neco napestuju na zahradce a neco holt koupim no. Snad to nebude drazsi nez ty sajrajty.
22. zář 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriko SUPER!

Ale ono to bylo spis ocekavany vysledek :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
22. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a v Koh-Lante byl taky moc sympatickej Regis. Ten starsi pan. Skoda ze ho vykopli jenom proto, ze byl puvodne zlutej a ne cervenej - proto se mi ta "taktika" Bertranda moc nelibila. To je uplnej rasismus :sweat_smile:
22. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek