• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
Ahojte, no vidim, ze ste rozoberali bylinky. Ja som tiez taka bylinkova, akurat, ze tu na mna pozeraju uplne divne, zavedu ma niekde dozadu do lekarne kde mi odvazia 100g lipy za 2,50! Tak som si nakupila vseliake bylinky na Slovensku. Tu totiz na kazdu kravinu davaju antibiotika - teda neviem ako u vas, ale tu je to otrasne, ved antibiotika znicia uplne crevnu floru atd, ja sa radsej liecim po domacky, cajiky atd, pobyt na cerstvom vzduchu a hlavne strasne vela ovocia a zeleniny.
Inak, na gynde mi predpisali vitaminy, vola sa to gynefam, vraj to mam brat kazdy den, ale su tam take davky vitaminov az hroza - napr.vit D 200 percent dennej davky, to je trocha vela, nie? Ved tu amme kopu slniecka. Tak to radsej beriem kazdy druhy den. Sa mi zda blbost, ze len tak predpisu vitaminy, bez toho, aby mi zistili, ci mam niecoho nedostatok.
A inak, vcera vecer ma dost bolelo v podbrusku, to je asi normalne, nie? Manzel sa splasil, ze ci treba ist na pohotovost, no ked takto bude stresovat, neviem ako zvladne ked uz naozaj budem mat porodne bolesti :slight_smile:
23. zář 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ,
Hanuk , tak to mas smolu na lekara, pretoze vatsinou nechcu davat antibiotika, alebo to mam ja take stastie , az na tu tavu s tym testom?
co sa tyka vitaminov , niektore presahuju cez 100% a nie len francuzske, ja som pouzivala CALIBRUM, a tam bolo niekedu aj 150% 300% a le ja som bola velmi spokojna s nimi, obe tehotenstva som ich brala.
zalezi ako ta bolelo v podbrusku?
ked mas obavy tak radsej chod vzdy k lekarovy ako sa mas strachovat a nervacit, takto budes kludnejsia a, aclovek nikdy nevie.
verim , ze si v poriadku.
co sa tyka bylin tak v lekarni nie , ale skor v bio obchodoch ti budu na pomoci a nebudu na teba pozerat, tu nie je az takym zvykom, bylinky,no je to ina kultura co narobis?? :slight_smile:
23. zář 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny den prajem, u nas vyzera ze bude svietit slniecko i ked je chladno

Ja som si zatial vsetky caje doniesla z SVK, pretoze ked som sa tu pytala na caj pre kojacie zeny tak nevedeli o com hovorim.Nielen s bylinkami je to tak ale aj so zeleninou. Napriklad mam problem zohnat petrzlen ale koren, pretoze len vnatku predavaju. Minule davali v obednajsich spravach ako jedna pani pestuje tekvicu(tu svetlu) a hovorili o tom ako o zazraku.Vraveli ze vela starej zeleniny zacinaju ludia znova objavovat :fearful: . No ale s tou zeleninou a bylinkami to tak bolo aj v Australii len tam sa to nedalo priviezt.
23. zář 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No presne janka, aj ja som zhanala koren petrzlenu, ale tu nic take nemaju, aj sme nasadili v zahradke a nevzisiel nam. A minule ze egrese predavali v takej malilinkej misticke po neviem kolko euro a vsetci na to pozerali ako na zjavenie, ribezle to iste. A ked v lese zbierame cernice tak na nas pozeraju ako na chorych, ze co budeme s tym robit. No co, iny kraj...
A bioobchod tu mame, ale tam maju uz namiesane zmesi, co je skoda, lebo ja mam rada v cistom zlozeni. Ale teraz som nastastie zasobena, lebo vsetko mam zo SK.
Erika s bruskom uz v pohode, mna praveze cely den nic neboli a potom lahnem vecer do postele a zacne ma boliet aj chrbat aj brucho, alebo mozno sa zacnem iba strasne pozorovat ked uz som v pokoji.
23. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak skus ten link co som dala kulicke , maju ciste cajove zmesi drogu a kvalitne, pozrite si to naozaj kavalitne.

oni tiez maju zeleninu , co ani ja nepoznam a u nas ani neexistuje , je to vzajomne.
23. zář 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika to je pravda, ale oni tu zeleninu maju ale to nevyuzivaju ale iny kraj iny mrav. Ten link som si pozrela a mozno skusim nieco na suchu pokozku i ked sa mi velmi nechce experimentovat, lebo potom to obcas dost zle dopadne a vyzeram ako by mi tvar spalilo. Chudatko nas Jullian to ma tiez a teraz ako sa ochladilo tak ma cele licka cervene, tak som mu na to skusila dat krem od weledy ale vecer to mal este horsie a aj na brade, tak teraz neviem ci to bolo tym kremom alebo tymi prechodmi z tepla do chladu. Radsej mu ten krem uz nebudem davat. Neviem mate s Weledou skusenosti??
23. zář 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardooooon Erika preklep
23. zář 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani , vies co sa mi osvedcilo na cervene az bordove licka nas detsky krem OLI od de miclen; teda uz roky ho pouzivam na detoch aj moj muz zacal v zime pretoze ho chrani dokonca som dala susede, pretoze jej syn , v zime no bola to hroza, vyskusala vsetky znacky, aked som jej dala tento , tak som jej objednala dalsie dve tuby,

ten krem je mastny ochranny s allantoinom a stoji ja neviem 50 korun.

niektora nasa kozmetika , je fakt dobra.
23. zář 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baulky - prave sme sa vratili z trhu - a taka som vytesena - totiz - kazdy, kto ma oslovil, tak ze "mademoiselle" :grinning: :grinning: :grinning: - no, zeby som pri detoch mladla :grinning: :wink: (alebo to maju ti trhovnici premyslene, ze o lichotkach clovek viacej nakupi? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

co sa tyka petrzlenu - MM vravi, ze sa da zohnat - ale v epiceries finnes a tie bylinky - ja sa uspokojujem s tym, co maju u nas v lekarni (mne aj celkom niektore ich sypane zmesy idu - no ale zase ja som tak mierne bylinkova a co sa cajov tyka mam najradsej earl grey, alebo jasmin (takze to az take byliny nie su :sweat_smile: ) - ale,ked som byvala v BB vpodnajme, tak sme si s domacou robili fajne bylinkove cajicky (ona chodila na bylinky a o bolo uplne super :dizzy_face: )

Jani - ja som kdysi na zacervenanu pokozku pouzivala cistu kozmeticku vazelinu (sice nic moc vona a aj konzistencia - ale zato mi to zaberalo (kupovala som to cez MLM lander) - a to co pise Erika o nasej kozmetike - je iste aj pravda - ja sa z velkej casti zasobujem doma na SK

Tini - super fotka :dizzy_face:
23. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ty mladica tak aj ja chcem dvojcata, mozno to bude lepsie ako lifting :grinning:

petrzlen mam na balkone aj kalerab, vyborny cerstvy, male korene ale staci do polievky...
23. zář 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky :wink:
Vidim, ze rozoberate bylinky, babky bylinkarky :grinning: :grinning: :grinning: Na slovensku sme stale s mamkou zbierali bylinky u babky na dedine, potom sme to susili a mali sme domacu lekarnicku na vsetko :sweat_smile: Tu uz bylinky velmi nepouzivam :rolling_eyes: len niektore, co som si zo slovenska doniesla. Musim sa tym zacat viac zaoberat, lebo fakt bylinky su na vsetko a clovek sa nemusi stale napchavat liekmi atd :unamused:
Erika tak ty si pestujes kalerab a petrzen na balkone :grinning: musim aj ja vyskusat :wink: Len doniest semienka :slight_smile: Mna najviac dostalo to , ze kalerab nepouzivaju vobec, pricom to je skvela zeleninka mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zato zeler struhaju a jedia ako salat :grinning: :grinning:
23. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostat kalerab zriedkavo all aky je drahy!!!!!!!

no jasne , ze na balkone nie je velky a hruby , staci ked vytiahnes s korenom a poumyvas ich par a das do polievky , plne vitaminov a hlavne da svoju chut..
23. zář 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika, tak ja som este kalerab nikdy v obchode nevidela :sweat_smile: Mozno u vas v parizi ano, tam dostanes snad vsetko, ale tu u nas v zapadakove :grinning: :grinning: sme radi, ze tu zakladnu zeleninu mame :grinning:
23. zář 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vraj zapadakov :grinning:
tak si ho daj do truhlikov ako ja...
ty si neaka aktivna dnes, najprv nic a potom hrrr :grinning:
23. zář 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bavite sa tu o kalerabe a ja som akurat minuly tyzden hladala v obchodoch kalerab. A nechcelo sa mi verit ze ho nemaju.
:slight_smile:

Jani, mne sa tiez na vela veci osvedcila vazelina. Skus to, nie je to drahe a mozno pomoze.
23. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
namiesto kalerabu pouzivaju navette, ma to tu istu chut , len inu farbu a stoji to par halierov...... :wink:
23. zář 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zeleninarky :slight_smile:
Navet kupujem aj ja, je to kalerab? Chut to ma taku istu, ale vyzera to skor ako nejaky druh bielej okruhlej redkovky. A koren petrzlenu som takisto nevidela, ale mne osobne ani nechyba, nie je to moja oblubena zelenina a raz za cas, co spravim kuraciu polievku, tak sa zaobidem aj bez neho. A takisto neviem prist na chut struhenamu zeleru v salatoch. No co uz.
Dnes mi prave volala babka, ze pocuvala nieco v radiu a tam povedali, ze najobezenejsim narodom v Europe su Francuzi. Ja tomu celkom aj verim pri tej ich skvelej forme stravovania. A neviem, vcera nieco bolo v telke, ze kolko casu travia deti pri pocitacovych hrach, ze aj 3-4 hod denne :astonished: + vecera v McDo a obezita je na svete. Obcas uz skocime na obed do restiky, hlavne v nedelu a ide ma porazit, ked sa spytam na ponukane Menu enfants, hranolky+nugety alebo hranolky+parky! Toto je detske menu??? Tak pre Alexa opytam malu porciu cestovin s omackou alebo mu dam z mojho taniera zemiaky, zeleninu...
Pocujte, aky je rozdiel medzi silicami a esencialnymi olejmi ??? :confused: Lebo sa mi pozdava prevonanie bytu niecim fajnym :dizzy_face:
Janka-fr, kam ze vy to idete??? V Senegale tusim vyrastal MM, jeho otec tam mal nejake pracovne aktivity. Weledu pouzivam, ale najviac sa mi osvedcil len krem na ritku, mame aj krem na tvaricku, obcas ho tym natriem, no nijaky zazrak a uplne ma sklamalo telove mlieko, je take riedke a absolutne nemastne, nam nanic. Mala som vzorku olejceka, ujde, ale nekupila som normalne balenie.
23. zář 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie je ale chutovo blizky
23. zář 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
silice su kvalitnejsie, teda sa vyrabaju destilaciov
ked dam olej eukaliptovy tak vonia kratko preto je aj lacnejsi

silica je kvalitnejsia koncentrovanejsia , a pouziva sa aj vnutorne, na telo, u oleja nemozne
23. zář 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalerab som chcela dat Gabrielovi, a miesto toho navette... Tiez mi to pripada taky redkovkovy styl.

Erika, pekny album s Joshom. Aky vlasac od narodenia, ze?
S Patrikom su zlaty na tom balkone.

Tini aj Alex ma paradny album. On sa vie tak zatvarit :slight_smile: ako lamac zenskych srdc :wink:
23. zář 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ty si ho uz videla, ja som este neskoncila , ale mam akosi vela roboty dokoncimdnes vecer. :wink:
23. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika tak ten Josh mal teda ale dlhe vlasky ked sa narodil :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: A ako dievcatko vyzera skvele :grinning: :wink:
No navette mi tiez pripada ako tie biele redkovky co sa aj u nas predavaju :sweat_smile: nie je to to iste nahodou?
Tini no presne s tymi detskymi menu ma teda zarazaju. Ked som toto spomenula jednemu lektorovi na franine, ze decka napchavaju len hranolkami a steakmi, tak mi s usmevom odvetil, ze keby sa zle stravovali, tak by nebolo francuzko ako vzorom gastronomie na svete :sweat_smile: :sweat_smile:
23. zář 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolinka never mu :stuck_out_tongue_closed_eyes: - zevraj Lyon je povazovany za hlavne mesto gastronomie (no MM vravi (ako sefkuchar presiel viacerymi regionalnymi kuchynami) ze je tu to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - vsetko je na baze bravcoveho a mastne, a tazke na stravenie - zevraj su aj nejake vynimky, ale vravi, ze tu sa neje ale ze tu sa zerie a aby si mala naozaj gastro jedlo - tak si zacvakas u Bocusa X desiatok (stoviek eur)

napr taka juzanska kuchyna - kopec zeleniny, lakho stravitelna strava, ryby, foie gras, truffe atd - ma urcite navrch nad tunajsou stravou :sweat_smile: :wink:
ale svetoznamost fr kuchyne urcite tvori jej regionalna rozmanitost, plody mora a Paul Bocuse, ktory sa preslavil po celom svete a najma v Japonsku :wink: (mimochodom on je z Lyonu - takze asi preto sme hlavnym mestom gastronomie :unamused: )

inak aj mne navette pride ako taky mix zemiaku a kalerabu - ale mne celkom chuti v pot au feu :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (toto by m
23. zář 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
skor mi to odoslalo - ten :stuck_out_tongue_closed_eyes: mal byt oblizujuci sa smajlik :wink: )
23. zář 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este som zabudla dodat - ze my sme v Alpach robili detske menu - zemiakovu kasu a platok sunky :grinning: (gastronomicky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
23. zář 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, Alex ma pekne fotky a ta prva je super, pekny kuk. Ja mam 4 kremy od Weledy ale malemu to uz nebudem davat. My ideme hned po svadbe do Senegalu kedze je tam teplucko a je to aj najblizsie. Co som pozerala tak to vyzera dost slusne, takze uvidime.
Fakt je ze clovek teraz stretava omnoho viac obeznych ludi ale to som si uz vsimla aj na SVK.

Erika naozaj Josh aky vlasaty, to nas nema ani teraz tolko vlaskov :slight_smile:

Ja tiez kupujem nieco podobne kalerabu, teda chutovo je to uplne ako kalerab, len neviem ako sa to vola, je to tvarovo ako kalerab len je to fialovo-biele.
23. zář 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jzfr, no ja som to myslela ironicky :grinning: :grinning: ved vidim, ako sa tu decka stravuju. Deti nasich susedov ani poriadnu zeleninu do ust nedaju :confused: len steak-frites bleeee. Je jasne, ze fr. ma tolko regionalnych specialit , tym je jeho gastronomia velmi bohata a znama.
Janka fr, to su tiez tie navets :wink: len maju iny tvar, take male gulate, marocania to davaju do kuskusu, preto viem :sweat_smile:
23. zář 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolinka - a vy tam dolu co papate? - z korzickym specialit "poznam" iba to ich bruccio (ci ako sa to pise) - ale asi by som sa to bala zjest :sweat_smile:
a mandarinky - tych tu mame kopu celu zimu :wink:
23. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jzfr, preco by si sa bala zjest brocciu ? :sweat_smile: je to skvele, chuti to ako jemny smotanovy tvaroh mnaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: robia sa tu cannelloni au brocciu. Speciality su tu vsetko co je vyrabane z diviaka (udeniny, rozne jedla, pasteky atd), chataigne (gastany) a z toho tiez vsetky mozne vyrobky, korzicka kuchyna je dost ovplyvnena talianskou kuchynou a tiez z juhu fr. :wink:
23. zář 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj az sa mi slinky zbiehaju ako tu o vareni rozpravam :grinning: :grinning: minuly tyzden jeden kamarat piekol diviacie pliecko, to bolo mnaaam a k tomu rozne udeninky a syry mnaaam. A este jedna specialita, ovci syr na chlebiku s figovym dzemom, to je naozaj skvele :wink: :wink:
23. zář 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek