• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
autor
Jo tak to mi prijde ze byl fakt jakt andelicek..
ja jsem asi hrozna, ale moc s e mi nelibi takove ty blondate holohlave mimina, ja byla presne takova kdyz jsem se narodila, tak doufam, ze nebude po mne! :grinning:

zas kdyz lidi chteji tak se pak spolu dohodnou...no s japoncem si to moc predstavit nedokazu! :sweat_smile: zas asi musi dobre varit, mnam mnam....

no ja jsem strasny zvedavec a rada bych aspon videla, jak vypada! na tom ultrazvuku je to jenom kostricka...a na tom tri D se nechtel ukazat, vystrcil na nas zadek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj tebe , aj mne , obe moje deti sa nechceli ukazat pato si zakrival dvakrat tvar s rukami a joshovy sme videli tak polovicu tvare, no hroza, a ked som ho videla tak som sa zlakla, ale nie vazne bol z profilu , nebolo to najkrajsie, velke nadeje som si nedavala
29. zář 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Tini: tie obrazky su krasne:slight_smile: Napisem do IP kde by sme sa mohli stretnut v tom oktobri.
Erika: Nastastie sa s muzom nevadime, ale niekedy je to este horsie, lebo ked sa nastve tak je absolutne ticha domacnost a ja sa furt musim uzmierovat, lebo on by sa ani za svet, co uz muzi su z Marsu a my z Venuse ako sa hovori.
A k tej robote: ha ha, ja som dopadla najlepsie, ja ucim deti anglinu zadarmo!!! (ako benevolat v jednej asociacii pre deti s problemami s ucenim) Totiz pracovat som nemohla kvoli administrative, ked sa to zmenilo, tak som otehotnela:slight_smile: To ucenie sa mi velmi paci aj ked nemam za to ani fuka, ale vsak co by som tu v tejto dedine robila:slight_smile: A aspon budem mat nieco na zivotopise (aj ked pochybujem, ze to niekedy vyuzijem, kedze tu neplanujeme ostat).
29. zář 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas aspon dobry pocit v srdci.... :wink:

no aj ja stale ustupujem , a uz ma to nebavy, on je skorpion , v pravom zmysle slova a ja ryba, takze som ticha voda, ......
dokedy?
29. zář 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky

Meleri vitej zasejc - no cely mesic necti, klabosily jsme tu o vsem moznem - ja o kocarcich, dneska u nas konecne zvonili ale ja byla u SF :grinning: , holky o zdravi - deti byly nemocny no a pak jsme samozrejme myslely na Tebe. Copa asi delas jak se mate a tak. Pekne odpocivej, ja zacnu taky, uz dva, tri dny me chytaj kontrakce :confounded: tak to nesmim prehanet. Takze chapu, jak je pro tebe tezke zustat lezet a koukat se na ten bovdel, co ti chlapi dokazou behem jednoho vecera udelat :wink: Preju pevny nervy.

Co se tyce souziti, tak si myslim, ze je jedno estli je clovek evropan, muslim nebo eskymak. Kazdy jsme osobnost a hazet lidi do jednoho pytle je pekna blbost. Znam (sice jen jednoho) cigana, co se umel krasne zaclenit do spolecnosti, spousta Cechu jsou, jak uz tu zaznelo, pekni tydydi, manza ma kamose muslima a je to super kluk... takze takovy ty klise je lepsi zapomenout. Navic nabozenstvi je dost subjektivni vec, kazdy ho proziva a chape jinak. Chce to proste toleranci a otevrenost. Tot vse :slight_smile: No a pak asi i pevny nervy, ze Eriko a Karol :grinning: ale to i s tema nasima ostatnima (muj manza napr. je obcas taky na "zabiti", ale jen obcas, to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: pac ja su cholerik po tatinkovi :angry: )

Bihan preji prima dovcu.
Hanuk : to je fajn, ze delas aspon neco. To je hodne dulezity pro sebevedomi. Ja kdyz byla doma a hledala praci, tak me to drzelo nad vodou nekam jit, videt novy lidi, pokecat s nekym jinym nez jen se psem a unavenym manzelem.

Jsem se vratila z lekarny, nechala jsem tam 50 euro brrr, ale mam celej arzenal homeopatik (hihi Eriko) k porodu, ten dexeryl a lanisoh. No ja se frcim natahnout, at tohle vsecko jeste zatim nepotrebuju :sweat_smile:
29. zář 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja mam doma skorpika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

Meleri som sa potesila ze ste v poriadku.Takze len pekne lez a oddychuj a na bordel kasli.

Erika no vidis nakoniec sa to urovnalo.

Bihan tak to budete mat super dovolenku. Len tie ockovania pred tym su neprijemne.

Tini videla som obrazky nadherne. Si raz spominala obchod Cultura, tak ja tam dokazem stravit hodiny maju tam strasne vela inspirativnych veci a uz sa tesim ked Jullian bude trosku vacsi. No a super je, ze sa tam priamo mozes naucit robit rozne techniky.
29. zář 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.koncertypredeti.sk/index.php?id=disc
KOCKY NASLA SOM TOTO MOZNO TO VASE RATOLESTI POTESI.
29. zář 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono sa to ukludnuli, ale vo mne sa nieco lame, uz sa to tahsie hoji a toho sa bojim , dufam, ze to vydrzi co najdlhsie.

moju poznamku si zle nevysvetlujte, len oni maju tiez inu mentalitu je ine ich poznat a je ine aj spolu zit, vsetko sa meni, zober si zidov, nie je lahke , s nimi zit , tiez maju ine pravidla v zivote ale to je na dlhe rozpravanie..
nema to spolocne nic s nabozenstvom ale so sposobom zivota, je odlisny... :wink:
29. zář 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.auchandirect.fr/frontoffice/index/produit/famille/15243/rayon/15244/ssrayon/16062/article/45995

kulicko nasla som toto na nete, ja objednavam s auchan, cez internet nakup a toto je novinka vyzera to byt zajimave, tak som si to objednala, dam ti vediet
je tu aj velak skala ekolo produktov a nie su tak strasne drahe ja niektore pouzivam a som spokojna
http://www.auchandirect.fr/frontoffice/index/catalogue_s/famille/17704
29. zář 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ano, Cultura je super, tiez by som tam stravila cele hodiny. Fabienne odisla, my sme boli vonku s Alexom a s detmi, tolko tu je nakoniec malych chlapcov, taki su smiesni vsetci spolu, ked sa 'hraju'. Ale som rada, ze nakoniec to vyzera, ze tu Alex bude mat kamosov. Mam letenku do Prahy, kupila som cez www.alibabuy.com maju tam fakt dobre ceny! Raz ste sa niekto pytali na letenky po nete, toto mi dnes ukazal MM a teda cumim.
29. zář 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.monnuage.fr/

ja ti dam aj tento , tiez super..
29. zář 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicka , tak to je super, dala si sa na homeo... daj potom vediet ako sa dari.... :wink:
29. zář 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
chouette, tak nakonec je to arbre vert co pouzivas? Prima, my mame dospelackou verzi, takze kdyz koupim pro mimi zustanu u overeny znacky :slight_smile:
DIKY, to potesi, ze uz takle mam dobre vybrano :grinning:
29. zář 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinac z tech ostatnich produktu : maison vert me teda nepresvedcil, tablety do mycky pouzivame Reinette. Mela jsem od ni i jar na nadobi s morskou soli a myje fakt uzasne, krasne voni, je setrny k rukam a jeste je ekolo :dizzy_face: Je to nemecka firma ta Reinette a ve znaku maji.. no co jineho nez zabicku :grinning:.
29. zář 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nielen arbre vert ale ja ine, mne sa osvedcil aj s leader price ako som ti predtym hovorila, su este dva co mam rada , tak dufam , ze zajtra pojdeme do carrefouru, na nakup
29. zář 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju, rikas ze v Caroufu ho maji? Ja totiz koukam na internet, kde by se ten Arbre vert Bebe dal sehnat, a bud je 10 euro postovny a nebo (u Auchanudirect) musim nakoupit za 60 euro mini - coz predstavuje 10lahvi tudiz 400 varek :sweat_smile:
29. zář 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak rob nakup ako ja cez internet , vsetky tazke veci si dam priviest domou a len zeleninu a maso kupujem , v carrefurea taktiez neake veci , ked su promotion, al es auchan , mam tie nejlepsie skusenosti , su rychli spolahlivy a hlavne na nete najlacnejsi, a spon som si to dlho myslela , a potom sa to potrvrdilo jednou anketou , v jednom casopise tak som bola rada.

vazne skus , ja napriklad nakupujem ked uz deti spia mam pokoj zaberie mi to dobru pol hodinu.
hlavne take 5 kilove zemiaky alebo mlieko a podobne juj aj moj manzel ocenil , ze sa stym nemusi tahat dve poschodia...
29. zář 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dbre ranko francuzsky...... tak ako sa mate dnes?

nasi chlapci su zdravucky , len ja som od nedele neako chytena, a lutujem , ze som nebola, vcera u mojej lekarky, ked fidim farbu a vsetko okolo toho tak spravne som mala skoncit na antibiotikach no nic necham to tak a poliecim sa dlhsie, aj bez antibiotik..
no neviem, preco neako uz treti krat co som chytenza toho roku to je moj rekord , normalne ked som bola raz za rok nachladena , tak to bolo vela....

dufam ze ste vsetky zdrave, a zelam pekny den tu je skaredo a zima brrrrr....
30. zář 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Kulicko,

shanis kocarek? tak drzim palce at nejaky pekny vyberete. taky se urcite setri, clovek nikdy nevi v tom tehotenstvi, co se muze prihodit, a mas pravdu, ten muj chlap je sice zlaty, ale za jeden vecer je fakt schopen udelat takovy bordel...uz se modlim at je patek, to ma prijit ta pani na uklid, ona je zlata, uklidi rychle ale dobre, to bude tim, ze neni francouzka, ale anglicanka.... :sweat_smile:

Holky

se vam priznam ze me to znameni Skorpion fakt desi!!!je to totiz moje svokra a manzelova sestrenice, a pak jeste par lidi co jsem poznala, a jsou to fakt protivni lidi..nejhorsi je; ze to hrozi tomu memu miminku, jestli se narodi predcasne, proto si rikam, musim to vydrzet do toho 26 novembera a pak uz to bude Strelec a ti jsou super.... :sweat_smile:

Jinak chlapi jsou nekdy strasni, a myslim ze je pak jedno jake jsou narodnosti...clovek asi furt musi videt jen to pozitivum...ale je to nekdy tezke...
30. zář 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj meleri, neboj pride v pohode babo, inak pato je strelec a josh je skorpion ako moj muz, no povedz mam to ja stastie ze?

tak nech uz ta pani pride cim skor ti poupratovat, ulavi sa ti , ja som tiez nervozna , ked je doma binec...
30. zář 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ahooooj - som rada, ze ste v poriadku :dizzy_face: - tak a teraz sa drzte a vela vela oddychujte- a co sa tyka nasho stretnutia - tak neboj - daco sa urcite vymysli :wink: - ozaj - uz ta necha manza vybrat meno pre synceka?

co sa tyka znameni - v tom nemam ziadnu prax ani skusenost (ale vsetci mame svoje i nesvoje dni - a je pravda, ze niekto ich mava castejsie ako ostatni - a teda nam ostava iba si zazelat pevne nervy :unamused: )
30. zář 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika - dik za ten link na pesnicky - vcera mi to neslo otvorit - ale dnes ano - tak si idem ucit Ani- Ani- Anicku umyvat licka ako jablcka :wink: (a mozno sa i Mati prida :wink: )
30. zář 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coucou moje holky francouzske :wink: Tak uz to mame za sebou, ale fakt nemam cas byt na netu, tak jsem nahodila jen par photos jako ochutnavku :slight_smile: Byl to hrozny chaos, nic neprobehlo dle planu ale byla sranda, parili jsme az do pondelniho rana a az bude cas tak napisu vic :dizzy_face: Zatim jen tohle http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=107651
30. zář 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci super - tak po tej ochutnavke sa uz teraz tesim na ostatne fotocky ako aj na pokec :wink:
30. zář 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci super, tak uz sa na teba tesime, ako nam vsetko vyrozprvas,
tie krabicky na draze , su nadherne, vyborny napad, ale ta robota.....
30. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eriko,

tak to je sranda, manzel skorpion a synek taky....mam ale kamaradku a ta je v pohode i kdyz je taky skorpion; mozna ze je to nakonec blbost to brat vazne...me jen desi aby proste nebyl jako moje svokra!!

Jani,

dik moc!Jo je to uz v poho, pracovne mu rikame Samson, pac je tak silny a vsechno vydrzel...a me se to jmeno fakt libi, ale kazdy se nam smeje, co je to za jmeno, ze je to jak za trest... :angry:

a jak se dari tobe, co dvojcatka? rostou asi jak z vody? a manzel? vzpominam na ty letadylka, to bylo pekne!

Lucko

super takze jestli se nepletu tak svatba? mrknu na fotky!
30. zář 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.auchandirect.fr/frontoffice/index/catalogue_s/famille/19016
tuto som ti dala este kulicko aj brodukty bio pre baba , ja som velmi spokojna s kvalitou

ahoj Meleri, tak ako oddychujes , len pekne oddychuj
no sranda , to niekedy nie je, ja neviem maju strasne povahy, budes sa smiat ale aj psychologicka mi povedala , ze jeho blokaz , je aj jeho pavahova crta, ma stym cisi do cinenia

a ked teraz uz vidim Josha a ko sa hodi o zem a bije si hlavu do ruk, a place , a potom sa pozera dookola ci niekto vobec registruje , co roby, tak sa modlim co ma caka....
maju to uz v genetike, ach jaj jaj jaj...
30. zář 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte, no Luci, paraaada! teda, Yann musel byt z teba paf, ked ta uvidel :dizzy_face: Ked som zacianala v Prahe, dost dlho mi trvalo, pokym som pochopila vyznam slova 'parit' :grinning:
Peti, bravo za november :slight_smile: nechapem, preco vy mate listopad, povacsinou v kazdom jazyku je to 'november'. Femme de menage sa ti teraz naramne hodi, len jej krasne povedz, co si ako zelas. Ja som bola pri 1.ticho, lebo som si netrufla jej 'kafrat' do roboty, a potom to tak aj dopadlo, s 2. sme mali same hadky, ale tato posledna je zatial super a fakt vie upratat! Vcera som jej dala stare plachty a obrusy, co som nasla v MM krabiciach v garazi, nech si ich postriha na handry, bola nadsena. Ona si dokonca so sebou nosi aj handry na cistenie, ze jej vyhovuju, doma ich vyperie a ma ich vzdy krasne ciste. To som teda zirala :astonished:
Detske pesnicky su super, my ficime na CD od Podhradskej a Canakyho, ale mrknem sa aj na tie od Eriky :wink: akurat ze sa mi to jednoduchsie pusta z CD ako z PC.
Chudak ALex vcera spadol, ked sa produciroval s flasou v ruke, on pije zo sosaku, nie z cumla, a tak si nim fajne prerazil tu uzdicku, co je medzi hornou perou a dasnom, dost to krvacalo, chudacik moj, plakal a priserne mu to cele opuchlo napriek tomu, ze som mu to aj chladila. Vyzera ako kacer Donald :confused: :frowning2: a dnes sa potkol a spadol, a zase si to rozbabral a rozkrvacal :fearful:
Krasne ma odmenil, ked v izbicke vidi obrazky, tak sa zacne usmievat, pribehne k nim, ukazuje na Maju a tak krasne hiiika :dizzy_face:
Tak ja koncim nateraz, idem pozerat Zufalky, minuly tyzden som nestihla v premiere, a mam v plane upiect slivkovy kolac, mnam. Malokedy tu maju normalne bystricke slivky, vsade len nieco ako ringloty, tak som ich kupila do zasoby a dam ich zmrazit, uvidime :unamused: Co som kupila tie 'bystricke', su vacsie ako slepacie vajicka :confused:
30. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eriko,

odpocivam odpocivam....az mi to leze krkem.. :confounded:
pockej jak to myslis, ze to ma z toho ze je skorpion nebo z toho ze je po manzelovi? no treba to s vekem prejde, ja se v tech detech vubec nevyznam, jeste diky bohu ze je to tak zarizeno ze miminko jenom spi a ji a kadi, hned resit ty slozite vychovne situace, to bych fakt asi nevedela jak! uz mi staci jen patnact minut ta Super nanny a mam z toho depku...

Tini,

no v listopadu padaji listy, tak to asi Praotec Cech tak vymyslel... :slight_smile: my cesi jsme takovi romantici co se prirody tyce....myslim ze Polaci taky.... :sweat_smile: ale je fakt ze je to celkem naprd.
jo slovo parit..... :sweat_smile: tak to uz tak vidim leda napsane...o pareni si muzu tak leda nechat zdat...

jinak jo s tou pani na uklid mas pravdu, my meli nastesti stesti hned.

jinak s tou zahradkou ta je super, akorat moc nemusim ten hmyz jako stonozky, pavouky a spol...
30. zář 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek