• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

14. listopadu 2017 
Jo jinac mam potesujici zpravu : v jedny biocoop jsem nasla caj pro kojici matky :slight_smile: uz je doma! Takze zas tak spatne na tom tady nejsou. Ale lekarnici by se meli stydet i tak :angry:
4. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak srazik byl moc fajn :wink: Dokonce jsem koukala ze to nemame ke Kulickum ani moc daleko, jen hodinka a pul autem, a kdybysme se nezatoulali, tak jeste rychleji :grinning:
Lea byla tak rozdovadena a rozmlsana, snedla jeste dalsi nasup susenek cestou zpet a pak vecer skuhrala, bolelo ji brisko a nemohla usnout :sweat_smile:

Ted vecer jsem konecne hodila par fotek ze svatby na beremko, kdo chce kouknout: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=215915 :wink:

Blani, cajik pro kojici matky jsem tady taky objevila, ale krabicka stala 8e, tak jsem si ho stejne radsi dovezla z cech.

Odsavam taky vysavacem, je to nejefektivnejsi, a pokud je ryma poradna, je to jedina moznost, ty ostatni odsavacky vubec nesajou :sweat_smile:
4. říj 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci moc pekny fotecky :slight_smile: v CB jsou taky moc krasny.
Ty jo jsi mi pripomnela s tim zametanim talire : kdyz nam ho rozbili a cisnik podaval smetacek manzovi, nekdo z manzovi rodiny se ozval : jejda, to nech! to je jeji prace :grinning: srandisti :angry: No samozrejme, ze to myslel ze srandy ze jo :slight_smile:
Ja jsem sehnala ten cajit 100g za necely 3 eura, takze taky pekne drahy. Pocitam ze mi pak mamka doveze z Cech - budu si muset naobjednat.

Jo jo, od nas to do La Baule neni moc moc daleko a obcas se takle na tyhle pobrezi dostanem, pac obcas jsme pozvany na plachetnicu, tak az pojedem okolo tak dame vedet. Nebo se poptame kdyby se vam chtelo na vikend, ze bychom vas mozna mohli nalodit :slight_smile: lod je pro sest, tak nevim estli se tam pak se dvema detma navic vejdem, a estli se vam a jim bude chtit. Ale za zeptani nic nedam :slight_smile: No a nebo naplanujem srazik nekdy v lete, to bychom mohli prijet na cely vikend taky si uzit plaze :slight_smile:

Diky za tu zkusenost s odsavackou na vysavac. Aspon vim, co rychle shanet, kdyby ta nase nebyla ucinna. No doufam, ze ji nebudu potrebovat. Kamaradka rikala, ze je to strasny pro to mimi a tudiz pak i pro tu mamu :sweat_smile:
4. říj 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, urcite se zastavte, az pojedete kolem!!! ;) Napad s lodi genialni, uz se tesim :grinning:

Ta odsavacka vubec neni strasna, vyzkousela jsem to nejdriv na sobe, Leusce bych fakt zadnou bolest nezpusobila, ono to nesaje tolik jak si clovek predstavuje, nejde to vubec citit. Navic ji deti snasi velice dobre, je to vlastne vysaty za vterinu, zatimco s klasickou jsme se trapily i nekolik minut :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja si ji teda nemuzu vynachvalit :wink: Nemam ani tu origos, mam vlastne jen obycejnou trubickovou odsavacku z lekarny za 30kc, kterou jsem naraficila na vysavac :sweat_smile: :grinning:

Ty cajiky jsou moc dobre, ja jsem jich vypila hektolitry :wink:
4. říj 2008 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

Lucka nadherne fotky a vyzera ze zabava bola dobra.

Kulicka tiez mozem potvrdit ze odsavacka na vysavac je super.Teraz je maly chory a mame aj tu rucnu a aj ustnu ale s tym je to len trapenie, dlho to trva a nevytiahne to vsetko a vysavacom je to rychle. Ja som sa toho tiez bala ze to musi byt drasticke ale nie je.

Karol teda takto vas okaslali tak dufam ze vam to pekne vsetko vratia.
5. říj 2008 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dobre ranko, takze vyzera to , ze ste vsetky spokojne s vasou odsavackou na vysavac, tak fajn, ale aj tak ostanem pri svojej elektrickej,este mu aj hra muziku , takze je to fajn, a ta na usta tiez nie je zla z lekarne...

tak dnes je skaredo aahlavne starsne fuka von....
5. říj 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem aspon kousinek docetla :wink:

Zpetne dekuji za vsechny gratulace :dizzy_face:

Karol, to jsou teda hajzlici :angry: my jsme s nima meli taky jenom problemy, internet a pevnou linku nam zavadeli asi 2 mesice misto 14 dnu, vzdycky na ne Yann vybehne a daji nam treba 3 pausaly zdarma, nebo neco takoveho, takze jdete na ne tvrde a nechte si to bud proplatit nebo at vam taky daji pausaly zadara.
5. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciii, nadherne fotky!!! Len trosku ma prekvapil Yannov svedok, idealny ohoz na svadbu :fearful: my ked sme sa brali, tak MM dopredu sondoval, kde to bude a ako to bude, a co si maju vsetci obliect a tak. Proste oni musia byt vzdy ini, nie?
Blani, ten biocoop :sweat_smile: coop tak nahodou nie je svajciarsky retazec??? :grinning: asi preto tam maju aj caj pre kojace maminy. Inak tu vysavacovu odsavacku tu nezozenies, ako plno inycn 'normalnych' veci, tiez mam z lekarne taku malu na baterky, ale uplne na prd, to len na take pidi sopliky :sweat_smile: a ta rucna to je tak na hranie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nas nic nove, Alex chrni, takze si dam pohov aj ja
5. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som zabudla, Jzfr, videla som nove fotecky a mame taku istu korytnacku na hranie :wink:
5. říj 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Tini!
Yannuv svedek je proste takovy :grinning: My jsme ho v zivote nevideli v obleku a myslim ze ani neuvidime, on ma svuj styl a naridit mu neco by bylo nemozne ;))
Ja jsem tedka tak rada, ze tam vsichni ti frantici byli, protoze diky nim byla porad sranda. Oni tam tu dobrou naladu perfektne rozproudili, kdekoli se objevili hned bylo veselo :grinning: A taky kazdy z nich za mnou tak 20x za ten vikend prisel a dekovali mi jeden po druhem, ze jsme je pozvali, opakovali donekonecna jak je to u nas super, fakt jsem z nich byla nadsena :grinning: :wink:
A moji cesti kamaradi a znami zase byli nadseni z frantiku, oni si vsichni rozumneli i kdyz nemluvili stejnou reci, to bylo fakt uzasne!!! :dizzy_face:
Zatimco v moji rodine se nasli i takovi, co rikali ze svatba byla o nicem :sweat_smile: Tak uz aspon vim koho mam na pristi rodinne oslavy zvat a koho ne :wink:
5. říj 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vies, nevyhovies kazdemu. Navyse si myslim, ze z nich hovorila zavist, tak to proste je a bude. Aj u nas tak bolo, Frantici nadseni a poniektori nasi potom pustali kadejake hlasky :zipper_mouth: a ako sa citis, ako mlada pani??? :grinning:
A co Leus a ocko?
Viete co? Dnes som tu na koniku natrafila na spoluziacku z gympla, tak ma to potesilo, nazhavili sme linku a IP len tak svistali :sunglasses:
5. říj 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak to som rad, ze svadba dobre dopadla, a nic si nerob z niektorych, ako hovoryla Tini, tak z nich hovory len zavist, aj taky musia, byt
*
hlavne je ze ste vy boli spokojni, aco svokra? ako sa jej pacilo v cechacha a vadba ?
5. říj 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
hlasim lezici nedeli. I dyz jsem uz zacala pripravovat kufrik do porodnice :sweat_smile:
Reknete : brassière en leine to je jako jenom svetrik? To bude mimi ve spacim pytlu s ponozkama, plenou a pletenym svetrikem rovnou na kuzi? Jsem nekte cetla, ze se ma na kuzi davat jenom bavlna a pak teprva pletenina nebo froté...

Ta Biocoop je bio coopérativa. To je sdruzeni kam mistni bio zemedelci dodavaji vyrobky, tudiz je to tam vsecko bio (AB) a melo by to byt vyrobeno aspon v Bretani kdyz uz ne v okrese. Ale treba ze Etamine de Lyse vyrabi detskej prasek nevedeli. Ale nasla jsem tam mezi vecma i menstruacni kalisek :slight_smile: a koupila si pro mimi bioliniment od Natessance a crème pour siège au calendula od Weledy. Tak to mam do zacatku snad vsecko. Ted jeste objednat ten repik a esenci tea tree oilu do kybliku s plenama a bude to vsecko. Jsem zvedava co pouzivaj v moji porodnici. Kdyz nechtej ani pleny ani kosmetiku tak se tesim na peknou marketingovou masaz. Pro jistotu beru balik ekologickejch jednorazovek : bez ruznych Aloe vera a jinych kravinek. Budou stacit ty jejich langettes na utirani prdylky :angry:

Jinak jsem se chystala povlict postylku a nemuzu prijit na to, jak se vesej nebesa :sweat_smile: No stejne to budu muset vyzehlit, aby to k necemu vypadalo :grinning:

Tini to je prima, ze jsi mohla znovu najit kamosku!

Luci, nic si z takovych kecalu nedelej. To jsou akorat taci, co se neumi bavit nebo se stydi a sedi v koutku a pak vlastni chybu hazi na druhe. A kdyz pak maji sami neco zorganizovat tak jsou vedle! To je jejich problem, ale podle toho cos rikala a jak to pises, tak je ti to jedno. To je fajn, pac to je jejich problem. Vzdycky bude nekdo komu se nelibilo to a to. To je normalni, nemuze se clovek zavdecit vsem ze. I kdyz teda z nasi svatby nikdo neskuhral :sweat_smile: aspon ne pred nama. Ale taky u nas nebyl zadnej kurak :confused: coz nas mile velmi mile prekvapilo :slight_smile: Takze hned nekolik vyjimek najednou :sweat_smile:
No rekni : a co tchyne, kdyz ted poznali Ceskou republiku? Jeste skuhra? Jestli jo, tak nechce priznat svuj omyl :grinning: ber to tak! A tchan? Porad tak nadsenej nebo jeste vic? Od nas se tam nekteri i vratili letos na prazdniny. Jeden par jel do jiznich Cech a druhej jel Cechy a Slovensko :slight_smile:
5. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si prave z techto par lidi nic nedelam, ukazalo se ze se proste neumi bavit. Jejich skoda, uz je nikdy nikam nezvu ;)

Svokra stejne jako vsichni francouzi byla taky nadsena, nebo aspon tam vypadala, nevim co bude hlasit az dojede sem a budem spolu mluvit samy ;) Akorat mne uz z ni za tech 5 dni co tam u nas byli bolela hlava :sweat_smile:
Ted maji okruzni jizdu po cechach, a kdykoliv volaji, jsou uplne uneseni, tak jsem moc rada :wink:

Leu navlikali v porodnici do bodynka, na to ten brassiere en leine, vlneny vzadu na zavazovani, na to jeste dupacky a cely tento balicek jeste soupli do fusaku a na hlavu cepicku :sweat_smile: Mne z toho bylo vedro jak jsem to videla :sweat_smile: Doma jsem ji zacala oblikat jen do body a na to dupacky ;)
5. říj 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Luci, kdyz oni nechtej zadny body jenom ten svetrik :confused: ponozky a fusak. Ani dupacky nechtej ani cepicku. Proto mi to je divny. No vezmu nejakej kousek a uvidim.
5. říj 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a jeste jsem si nezvykla ze jsem Madamme :grinning: Je to takove divne :wink:

Tini, Leus ma to ocicko dobre, boule splaskla, ma ted takovou modrinku pod ocickem, porad si rikam, ze se snad jen bouchla ze to nebyl zanet spojivek :sweat_smile:
Je super, ze jsi nasla ztracenou kamosku :slight_smile:
5. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

Luci - krasne fotky - a je super, ze aj zabava bola skvela - a to, ze sa vzdy niekto najde frflajuci - nic s tym nespravis - ale ako si pisala -aspon si sa poucila do buducnosti :wink:

Blani - to mi pride divne, ze na telicko chcu dat hned ten svetrik - nasi mali svetriky, ale na pyzamku (pod kt mali body s dlhym rukavom) - deicky su totiz spociatku velmi zimomrave a nevedia si este regulovat teplotu - tak su z nich take male cibulky - ale neskor (doma) si to odregulujes ako sa ti zda (este mi napada, ze ked nechcu od vas body - ze ci nemaju oni nejake reklamne - ale ja by som urcite vzala so sebou svoje z domu :wink: )
a nebesia do postielky uz visia?

Tini - tu korytnacku sme dostali od tej mojej polskej kamosky a decka sa s nou velmi radi hraju :dizzy_face:

ozaj kde je Lenka?
a ine baby? - a aj Adka z Brestu sa tu uz velmi dlho neukazala :sweat_smile:
6. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tini, neviem ako sa tomu hovori odborne ale mne povedali ze je to jacmen, u mna to bolo o drzku lebo zacalo to presne tak ze som mala opuchnute oko ako keby mi niekto po nom dal. A kedze mi to neprislo vazne-mala som asi 15 rokov- a ani ma to nejak nebolelo myslela som ze to odpuchne a bude. Ale neodpuchlo a napuchlo mi aj druhe oko tak som sla asi az po tyzdni k obvodnemu. Ten mi na to dal ocny framikojin a suche teplo a nechal ma 2 tyzdne doma - po dvoch tyzdnoch, teda dokopy troch opuch ustupil ale v kutikoch sa mi vytvorili take hnusne hrce. Az potom ma poslal na ocne a tam mi zistili ze som to mala cele zapalene a framikojin sposobil ze sa mi to cele naukladalo vo vnutornych kutikoch tak mi to prezezali tam v ordinacii, myslela som ze vyskocim od bolesti z koze :astonished: . Dala mi ocny septonex a zasa suche teplo. Ale aj tak mi ostali tie hrce a tak ma po dalsom tyzdni (teda splu uz po 4) poslali na operaciu. Tam mi operovali jedno oko a po troch dnoch ked som ho mala uz odlepene mi operovali druhe oko aby som nebola uplne slepa :sweat_smile: no ale ta operacia...po vsetkych moznych obstrukciach ktore som mala s 3 zubami mudrusti a museli mi ich drvit v dasne a vyberat po kuskoch, potom biopsia prsnika plus operacia boli nic oproti tej operacii ocnnych viecok. Bolo to priiiserneee a hrooozne dlho bolestive; Preto radim, cil skor a rovno na ocne.
6. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby;
No ten france telecom urcite len tak nechame na pokoji :angry: :grinning: :grinning: moj drahy ked si nieco zaumieni, tak ich bude dovtedy otravovat, kym nenapravia chybu, v tom mu doverujem :grinning: Ja nie som az taky vybojny clovek, tak to asi necham na neho :sweat_smile:

Luci kraaaaasne fotky, urcite ste mali super zabavu, aj ked ako vravis, v kazdej rodine sa najdu nejaki dudrosi :sweat_smile: ktori nie su s nicim spokojni. Hlavne je ze si z toho nic nerobis :wink:

Blani, ja si tiez myslim ako ostatne baby, zeby si si tie body mala aj tak vziat, mozno ako vravi janka, chcu ti nejake ich "nemocnicne" reklamne predat :grinning:

Ako vam je super, ze ste sa stretli. Dufam, ze pridate aj fotky, nech sa mozme my, co sme tak daleko, tiez trochu z vasej nalady potesit :wink:

Tu odsavacku na vysavac som vobec nepoznala :sweat_smile: ze take nieco vobec existuje. Ale ved clovek sa kazdym dnom uci :wink: a hlavne ked to dobre funguje. Mna len ten "nazov" ze na vysavac vystrasil :grinning: :grinning: :grinning:

Inak ja som predvcerom nejako pochorela, tak len kycham ako somar a aj hrdlo ma dost boli. Dopujem sa vitaminmi a cajikom s medom a citronom, tak to dufam rychlo prejde :rolling_eyes:

Jani Lenka sla myslim na slovensko, tak chapem ze nema cas na net :grinning: :wink:
6. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak ty si si toho prezila :astonished: :astonished: :astonished: ani si neviem predstavit ako to musi neskutocne boliet :confounded: ved oci su take citlive...
6. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Nguyen, mna az mrazilo, ked som to citala :astonished: ja som citlivka na bolest, ved preto som anesteziolog :grinning: podla popisu to mohli byt upchane kanaliky slznej zlazy.
Blani, do porodky si so sebou zober vlastne oblecko podla svojho uvazenia, aj tie body, uvidis, co maju erarne v porodnici a dokombinujes podla toho. Ja som nemala ziaden vlneny svetrik, ale taky flausovy kabatik, bolo to vsetkym cum a fuk, obliekla som ho len na cestu domov do autosedacky. V porodnici bol v body a dupackach, prikryty dekou.
Aka sradna, ze ked pridu ti franctici k nam, tak su vsetkym nadesni a ocareni :sweat_smile: si myslia, ze oni tu su pupok sveta a potom sa nestacia divit u nas.
Ja som si dnes kupila nove dziny a tak sa im tesim, lebo dlzka 34 :grinning: na moje dlhe nohy, malokedy tu take najdem.
6. říj 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

diky za rady, me to prislo divny, tak uz mam dve body v tasce, jakoz i jedny dupajdy, kdyby moc topili a ten fusak byl moc teplej. A taky tam mam cepicku, kdyby zas pro zmlenu byla zima :grinning:

Copak to muzou byt "effets personnels"? To jsou jako vlozky? Ani nevim estli dostanu nejaky nebo estli si mam nabalit balik. Ale radsi si ho nabalim. Poptam se v lekarne,; pac tuhle jsem zadnej poradnej v krame nevidela :confused: Ani nevim, co nakoupit na potom. Nekde jsem nasla seznam se serum physiologique a carré coton a tak, ale na tom seznamu, co mi dali nic nejni. Tak mozna uvidim co budem pouzivat v porodce a poslu manzu nakupovat :grinning:

Nebesa uz visi, uz jsem na to prisla :grinning: az to vsecko donavlecu tak mozna dam foto do albika. No prinejhporsim pak s mimi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nguyen - ty sis teda vytrpela brrrr

Karol poradne se vylez. Cajik s medem a citronem je moc moc fajn :slight_smile:
6. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
carol, ale vies co je prca ze som nikdy nemala normalnu anginu, alebo slepe crevo alebo zapalene mandle, spojivky, stredne ucho, alebo alebo nejaku inu obycajnu ludsku chorobu :grinning:
mne ked sa nieco prihodi tak vzdy nad tym kruti hlavou cely tim pritomnych doktorov ako ked som mala tie usne zalezistosti tak to bol vrchol vsetkych mojich chorob a urazov alebo ten moj tumor co sa objavuje asi u jednej zeny z 3 milionov a aj to az po prechode:angry:

neviem co to mam za telo :grinning:

ale zasa klopem na drevo, som velmi, velmi zriedkavo chora, nemam a nikdy som nemala ziadne alergie, a take ze marodka, to sa mi asi este ani nestalo ze by som musela zalahnut na dlhsie ako vikend :grinning:

inak aj ja sa pridavam, lucka nadherna nevesta si bola, fakt prekrasne fotky:wink:

co sa tyka france telecomu nas harceluju so sudom uz druhy rok lebo oni nezaregistrovali ukoncenie nasej zmluvy este v avigone a kedze sme zrusili ucet z ktoreho oni mali prelevement tak si nemali odkial stahovat prachy, ktore uz aj tak nemali preco stahovat tak sa teraz vyhrazaju. A ze kolko im dlzime a podobne. Uz sa na tom len smejem. Vratili sme im modem v mesiaci oktober. Ucet sme zrusili v mesiaci februar nasledujuceho roku a oni mi budu vypisovat ze im nieco dlzim a uplne najlepsie je ze mame s nimi novu zmluvu aj na net aj na telefon extra od januara tohto roku, cize im platime faktury za to co uzivame a oni nam posielaju vyhrazne spravy typu dame vas na sud. Ked budem mat viac casu poobzeram sa po inom operatorovi, ved ich je ako maku, nie sme odkazani na trapny orange co nema absolutne ziadny pojem o pristupe ku klientom :angry:
6. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
carol=karol, sorry :wink:
6. říj 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ngyen, ty si si moja uzila, no aspon to mas za sebou.

kulicko , su to tvojr osobne veci ako co ja viem kake up , aby si bola pekna zubna kefka, pasta a podobne veci , takze osobne veci...

ten svetricek pisu vsade aj som ho mala , na liste, neber to do slova, je to kvoli prvemu dnu aby bol v teplom, zober si co uznas za vhodne... neboj nikto nekontroluje, :grinning:

ja idem mame dostat nastevu tak neskor
6. říj 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, netusim, co to je :fearful: urcite existuju speci vlozky do porodnice, su maksie, vacsie a hrubsie ako normalne, u nas dali 1 balenie a dalej uz len vlastne. Kazdy krvaca inak, ja az 6 tyz :unamused: Serum physiol. sa oplati mat doma dopredu, urcite vyuzijes, ale vlastne oni vam daju v porodnici pri odchode recept do lekarne na vsetko, co budes potrebovat, tak nekupuj vela dopredu a pripadne moze skocit manza kupit to, co sa ti bude v porodke pozdavat. Krem na bradavky mas? Nasa kalciova mast je super, alebo ich Bepanthen...v lekarni poradia, je aj homeo nejaky. Ja som mala problem, nemala som ani tie odvetravacie musle, tak som si riadne vytrpela.

Nguyen, ty si proste original sam o sebe :wink:
6. říj 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tini: na prsa mam lansinoh nebo jak - 100% lanolin. akorat se klepu estli budu moct kojit :frowning2: mam s normalnim vytokem z bradavek asi trosku krve ci co - je proste z nekterych kanalku nahnedly :confounded: Ve ctvrtek jdu na utz, snad budu moudrejsi a snad to nic nejni. ale bojim bojim :unamused:
6. říj 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne, Blani, na make-up nezabudni, ved co ked sa budes fotit, tak nech nevyzeras ako matoha :grinning: Ten vytok by som musela vidiet, mozno tam dnu niekde praskla mala cievka a to farbi dohneda :fearful: nic sa nedeje.
MM siel s ALexom na prechadzku, tak mam volno. Doobedu som bola na nakupoch, ked som dosla vsade spinave Alexovo oblecko, pri kazdom prebalovani cisty uterak zaspineny... ti chlapi! To aj vy mate doma takych??? Zase mozem prat, ale potom mi vycita, ze voda+energia su drahe.
6. říj 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini no oni ti chlapi su asi fakt vsetci rovnaki :grinning: Ten moj si zas na ranajky nevie vziat tanier a chlieb si reze len na takom babusovom (ci akom :sweat_smile: ) sete a tak som dnes rano mala kvapky medu z jeho tartine vsade - na tom sete, na obruse, na stole a aj na zemi :angry: :sweat_smile:
6. říj 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, to je super, ze takto viete poradit, ja to tu sledujem a pomaly si pisem podla kulicky, ze co treba do porodnice a tak, takze potom sa aspon nebudem musiet druhy krat pytat.
Inak, pomaly uz vyhladavam vsetky akcie na detske oblecenie, takze sa mi rozpocet podarilo poriadne skresat, manzel bude nadseny, ze aku on ma sporovlivu zienku :grinning:
6. říj 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek