• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

14. listopadu 2017 
krutibrk, doufam, ze to doctete nez to pustite detem :confused:
10. říj 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, proc se ma jit do porodky, kdyz se mimi hybe hodne?
A jak se kvalifikuje to "hodne"? Me se treba dneska mimi hybe docela dost kazdy 3-4 hodiny. Zda se mi to vic, nez obvykle.
10. říj 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani - ja eviem, ze preco - ja som o tom vobec nevedela :confused: - skus sa na to spytat SF, ked za nou buduce pojdes
osobne som si myslela, ze sa tam ide az ked su kontrakcie dost caste, ci pri vode, alebo, ked maminka citi, ze nieco nie je v poriadku (urcite s nic nepokazi tym, ze v nemocke povedia, ze kludne chodte domov, bol to iba plany poplach; akokeby mali nastat komplikacie, kvoli tomu, ze sa neslo :wink: )
10. říj 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!!
Blani to jsem nikdy neslysela ze by se tam melo jit kdyz se mimi hodne hybe :confused: Spis bych tam bezela kdyby se hybalo malo :sweat_smile: Kazdopadne pokud mas jakekoliv pochyby, jdete tam, za to nic nedas, i kdyby to bylo zbytecne, oni jsou na to zvykli a ty budes klidna ;))
Ja jsem byla pred porodem na posledni kontrole u gyn. 6 tydnu pred porodem, mi rekli ze uz nemam chodit, jen cekat az porodim, ale bylo to strasne dlouhy, tak jsem potom porad doma mela nejake pochybnosti, no a tak jsme jeli 2x do porodky zbytecne, jenom s poslickama, ale aspon jsem se uklidnila :wink:

Bihan tak jste dobre dojeli :wink: Ale co to pises, ze tam neni mliko croissance?? :confused: A ani ty kompoty a jogurty v sacku, jo? :astonished: To si teda asi budu muset na dovcu nejake dovezt :sweat_smile:
My uz mame koupene letenky na 24.11. a budeme do 14.12. v St.Gilles - Hermitage les bains ;) Uz se hrozne moc tesime !! :dizzy_face:
Fotky ze sraziku jsou super, ja jsem fotila akorat parkrat Saru a Leu, ale to jsem sem ani nedavala, jak ten nas maly drzoun Lea hned zabral kocarek a hracky Sary :grinning:
11. říj 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ale no tak :slight_smile: Leuska nahodou byla hrozne skvela! Sice zabrala Sare kocarek, ale Sare to evidentne nevadilo, kdyz ji zajimal bar :grinning: a tam si dolezla po svejch :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vzdyt mi Leus nanosila vsecky svoje knizky, dala mi i Krtecka : o vsechno se podelila! :dizzy_face:

No ja vcera trosku stresovala, pac nejenze se mimi dost hybalo, ale bylo mi i celkem blbe, tak jsem si rikala, jestli zas otvirani nepokracuje. Dneska uz je to lepsi. :slight_smile:

Co je zvlastni, ze na ceskych strankach se pise, ze od 38tt bychom mely chodit co tyden k doktorovi a na nejakej kardiotokograf nebo co. A tady jako nic? Hm... No budu se snazit nestresovat :sweat_smile: Diky za odpovedi.

A jak se dneska mate? My tu mame opet moc krasne, bude hic na slunicku. Vcera jsme tu meli celych 28 stupnu :astonished: :slight_smile:
11. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kulicko, ano aj tu sa to roby, kazdy tyzden chodis, na pol hodinovu seancu na monitoring, ci nahodou nemas skryte kontrakcie, u teba by to tak malo byt, teda aj ja som chodila posledny mesiac na monitoring...

tak dufam , ze si v poriadku a oddychuj :slight_smile:
11. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, možno to bude kvôli tomu, že ak sa mimi veľmi hýbe, môže to byť znakom, že mu niečo chýba, nedostáva sa mu dosť kýslíka, tak sa brání, al. niečo podobné. Takže keby si mala blbý pocit, tak určite tú cestu do nemocnice neodkladajte :wink:

Kontroly mojich "spolurodičiek" mi teda poriadne liezli na mozog, lebo ja som bola na poslednom vyšetrení v 36tt rovno v nemocnici a potom som už len stresovala a počúvala, ako chodia na prietoky a neviem kam všade a tu je to každému jedno... aaaale zase som bola rada, že mi žiadny doktor nehovoril, že to už vyzerá na pôrodu a nakoniec by som prenášala. Vždy mi na otázku, ako to u mňa vidia s pôrodom, povedali, že mimi príde, keď bude jeho čas :grinning:

Luci, lait de Croissance tu je, ale v prášku, čo som zase nevedela zohnať v metropole :stuck_out_tongue_closed_eyes: Gourdes nie sú a dosť ma to štve, nenatrafila som na ne ani v inom obchode, ale možno kým prídete, tak už budú... tu ledva začali dodávať Nestlé Naturnesse :grinning:

No a už sa na vás veľmi tešíme!!!

My sme dnes boli na očkovaní a kontrole u lekára, tak náš "drobec" má 78cm a 10kg (presne to neviem, zabudla som carnet de santé v aute :sweat_smile:), ale zato sa jej urobil nejaký ekzém za uškami, má to celé červené, tečie jej to, tak som z toho trošku na nervy, lebo JY vkuse rýpe, že je to z náušníc, ale na náušnice predtým vôbec nereagovala, tak pochybujem.. každopádne sme začali dezinfikovať a natierať, tak snáď to prejde...

A ako keby to nestačilo, som poriadne nachcípaná, nám hrču v hrdle a je mi na odkvecnutie... bleee... asi tá prekliata klíma. Som tak grogy, že kufrov som sa ešte nedotkla. :pensive:
11. říj 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozaj, Blani, chceš tie mušle? ja som na to úplne zabudla... a keby ste niekto mali záujem o DM mať s na bradavky, tak sa ozvite :grinning:
11. říj 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci estli se ti chce je posilat... rada bych. Mam sice od kamosky, ale ty maji jen ctyri malililililinkaty direcky nahore, tak nevim estli to bude stacit na to odvetravani :sweat_smile:

Jinac je mi nejak blbe uz zas :unamused: Teplotu nemam, ale celkem se mi mota hlava a mam bouffés de chaleur, tak nevim nevim. Asi brnknu tchynce nez se nekam budem kodrcat autem. Mozna je to jenom z toho, ze ted furt jen lezim a spim :grinning:

Luci ,tak se poradne vylez. Urco to bude z ty klimky. Jednou jsem jela TGV asi 2 hodky. Venku 40 a vevnitr tak 12 BLBCI! a pak jsem 3 dny nemohla spat, jak jsem mela hlavu velkou jako patraci balon :confounded: rymu jako tram. Pekne me bolela :angry:

Eriko, me tady nikdo nic nerikal : prijde na monitoring. Ale mozna to mi reknou na kontrole v 9 mesici. Tak uvidime.
Zatim pa, my jdeme konecne papat.
11. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, MM vcera uspesne pokazil net a bolo po parade, takze az dnes! Ta fotka je super, urcite dajte este dalsie.
Blani, ani ja som nemala ziadne kontroly v poslednych tyzdnoch, ziadny CTG, nic. Len som cucala doma a pozorovala sa, raz sme sli zbytocne, ale aspon som bola chvilku na monitore a zaroven zistili, ze mam zlu tu knizocku o krvnej skupine, pretoze mi tam napisali len meno po manzelovi, rodne uz nie, a SF to demonstrativne rozthrhla, ze co si to dovolujem, ze nesedia papiere a udaje... tak som jej to vratila, ze co si to dovoluje, ze sa v ich debilnom systeme nevyznam a ze tak mi to dali v labaku a povazovala som to za spravne, tak sme sli este raz do labaku.
Luci, tiez ziram, ze tam mate len praskove mlieko, ja uz som si zvykla na to tekute, ale trvalo mi to, doma som krasne poctivo odmeriavala Sunar :sweat_smile: tiez letime najviac na Nestle, 1 petit pot od HIPP a od Blediny mame 3 osvedcene a koniec. Ten ekzemik za uskami sa mi nezda, ze by to bolo z nausnic, aj Alexovi sa obcas vyhodi. Taky mokvavy mal vlani, musela som uz dat kortikoid, nech sa mu to zahoji. A ten mineralny puder myslis ten od L' Oreal? Co to vlastne je? Akurat som videla reklamu s Penelope, ale neviem, ako to funguje :fearful:
Ja som zbalila krabicu plnu veci pre nounou, teda pre Alexa na stredu. Zajtra mame rande s Hankou, v po balim a hura v utorok letim :dizzy_face:
11. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, teraz ma napadlo, kedy ma Sarik 1 rok? Este k tomu vasemu stoliku :grinning: nas stolik sme davno zrusili a teraz na nom troni telka, dvd, veza atd. a na jeho povodnom mieste je este vzdy ohradka, v nej su uskladnene vsetky hracky. Je fakt, ze s tym stolikom je to o drzku. Blani, a presne viem, o com pises aj ty, o vasej psine :sweat_smile:
11. říj 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, takto presne pred rokom sa mi začínali pomaličky rozbiehať kontrakcie a zajtra o 8:05 porodím :grinning:

Na odrátavanie som si už akosi zvykla, ale aspoň budem žiť s pokojným svedomím, že jej neohrievam mlieko v mikrovlnke :grinning: Inak petit pots u nás už vôbec nefičia... už ich vôbec nechce.. žiadne.. ale dnes som ju oklamala, nabrala som jej fazuľky do misky, tak sa mohla krmiť sama a ja som ju oklamala tým, že som jej medzitým strkala do úst lyžičku, ale bol to boj, takže u nás sú už PP passé.

Dúfam, že ten krém, čo nám dal lekár na ekzém, jej zaberie a bude po probléme...

Poudre minerale je púder a make-up v jednom s tým, že obsahuje naviac minerály, ktoré priaznivo vplývajú na pokožku.. ja mám maybelline (či ak sa to píše).

Inak som dostala ďalší parfém do zbierky, Black XS od Rabana... to už mám piaty :grinning:

A Sára práve chytila hysák, lebo odcupitala do kuchyne a videla tam práve perúcu práčku :grinning:
11. říj 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci drzim pesticky, aby ten exem zmizel. Ja pocitam s tim, ze estli bude mit mimi neco mokvajiciho, tak na to budu sypat Talc. To je ten bilej pudr.
Ten parfem jsi dostala k narozkam? Nebo k jaky prilezitosti? Pochlub se :slight_smile:
Hi hi to je sranda, ze pry zitra rano rodis :grinning: Preji tedy vse nej nej nej Sarince k prvnim narozeninam :dizzy_face:
11. říj 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ved sa mi zdalo, ze by to malo byt v tychto dnoch. PP mame na stav nudze, tiez je nase jedlo, on yb jedol hocico, ale uplne sam, tiez to je boj s nim. Ked sme pri parfemoch, teraz sa mi celkom paci od DKNY Be delicious, take svieze, ovocno-kvetinkove :dizzy_face:
S talcom skusenosti nemam, akurat je v sterilnych chirurg.rukaviciach, aby sa lahsie obliekali. Na Alexa som nemala nijaky puder, teda vlastne ano, ked sa mu zacal ekzem, to bol na nozickach vzadu pod kolienkom, a ked to uz aj mokvalo, tak som mu to zasypavala pudrom s antimykotikom, ale bolo to naprd. Zabral kortikoid, je jasne, ze je to hnus, ale v urcitych indikaciach nevyhnutny.
11. říj 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini : ja nevim estli to je talc nebo ne, vzdycky kdyz mi mokvalo neco (odrenina) tak to rychle spravil takovej pudrik z lekarny. Byl zlutej. Proto si myslim, ze by to ten talc mohl byt, ale jista si s tim nejsem.

Kortikoidy brrr :confounded: ale rozumim. Hlavne ze neco zabralo i kdyz teda s podstatou pusobeni kortikoidu absolutne nesouhlasim. Kvuli podobne zalozenym praseckum jsem malem prisla o mamku, ktera s pekne pochroumanou imunitou :frowning2: ted zije uz 10 rokem.

Co se tyce parfemu, tak ja pouzivam pouze deo. Prijde mi diskretnejsi. Fakt jsem teda moc rada nemela, kdyz se mama kazdy rano "nacakala" nez sla do prace a ja zrovna vstavala a dychala to pri snidani :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja mam radsi diskretni veci :slight_smile:
11. říj 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, talk mám doma a tak ako som ho kúpila, nikdy som ho nepoužila :sweat_smile: Dnes už sa neodporúča, lebo ten zásyp potom len zbytočne kvasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tini, Be Deliciou má sestra a je fakt delicious :wink: Dona Karen práve vyšla s Delicious night.. ešte som nečuchala, ale podľa zloženia by sa mi to malo páčiť :grinning:
Dostala som ho len tak, lebo sa manželíček sekol - poprosila som si Ultraviolet tiež od Rabana a kúpil mi Black XS... a potom dokúpil Ultraviolet, tak som ho pôvodne chcela ísť vrátiť, alebo predať, ale bola som ho čuchnúť a nechám si ho :grinning: a ešte mám Coco Mademoiselle od Chanelu, to je pecka, Inspiration od Lacoste - ten je tiež svieži... takže som sa sekla a nemám 5, ale len 4 :grinning:
11. říj 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - tos me nepotesila. My ho koupili kvuli haptonomii a neotevreli, pac pak jsem zacala mazat rostouci brisko kremem a ruce po nem tudiz pekne klouzaly. Tak jsem si rikala, ze ho pouziju aspon na prdylku miminku :sweat_smile: Tak nic no :grinning:
11. říj 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nevim jak to delaji jinde, ale ja jsem teda byla u doktora naposledy 5 tydnu pred porodem a pak mi rekli at dojdu az budu rodit. Takze zadne 1x tydne nehrozilo. Ale jak jsem psala, vnutila jsem se jim na ten monitoring 2x pred porodem, protoze jsem trochu panikarila a chtela jsem vedet na cem jsem :wink:

Pokud jde o parfemy, jsem hrooozne konzervativni :sweat_smile: Uz pres 10 let pouzivam Issey Miyake a jeste dlouho budu, zvyk je proste zvyk :grinning: Prijde mi takovy lehky, svezi ale pritom uzasne rafinovany.
Akorat ted pred svatbou jsem si rekla, ze kdyz se chystam udelat tak zavazny zivotni krok, mela bych to oslavit novou vuni, a koupila jsem si CK one, takova klasika zase no :sweat_smile: :wink:
11. říj 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

Kulicka ja som asi 4 tyzdne pred termin chodila kazdy tyzden na monitoring a bola som tam hodinu a kedze sa maly nenarodil v termine tak potom som chodila kazdy druhy den. Potom mi stanovili termin na prijem v utorok a pred tym som bola v piatok, v nedelu a aj v pondelok na monitoringu.

Bihan prajem vsetko najlepsie k prvym narodeninam Sare. Dufam ze jej ten ekzem prejde co najskor.

Luci ja som mala strasne rada CK one ale uz som si ho straaaasne dlho nekupila. Teraz mam Lacoste pour femme, Elizabeth Arden- provocative woman, Hugo Boss-Intense a mam rada Moschino L'eau Cheap & Chic je to strasne jemna vona ale uz sa mi minula a tu som ju nevidela.
11. říj 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja sa hlasim neskoro, prisli sme domov neskoro, a pred hodinou dostal josh horucky ma 40 presne a ziadne ine priznaky, najprv bol culy a neskor uz len plakal , najhorsie to bolo vo vani tam uz len vrieskal tak som ho rvitiahla, a terz haja a teplotu ma 39,5 tak ho sledujem..

co sa tyka toho mineralneho pudru , najlepsi je v sephora, je lepsi ako od inych.... :wink:
12. říj 2008 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte - ja som si nakoniec toho gucciho nekupila - ale idem si od Fragonard (fr parfemy, vyrabaju sa v Grasse - cize Tini s nimi asi susedi :wink: ) - ja sa totiz stale neviem rozhodnut, ze kt vona mi pasuje najlepsie - mne sa totiz po tehu strasne nabural cely hormonalny system a ostali mi aj niektore tiky (niektore vone, co mi predtym vonali, mi teraz neskutocne vadia....) - tak ten fragonard mi posiela stale nejake vzorky - tak idem kupit taku minisadu 5parfemov a snad si uz konecne nieco opat vyberiem :sweat_smile:

Erika - dufam, ze sa z toho Josh skoro dostane (nam mimochodom vana vobec nezabrala - skor sa mi zda, ze to bolo horsie - lebo tak mi Ana plakala (ale to bola este babo), ze sa mi zdalo, ze jej teplota este viacej stupla; to mne pomohlo nechat ju iba v plienocke a prehodene tenulinkou plenockou, aby nechytila prievan)
to sa dnes zrazaju nase babulky, tak prijemne jemne zrazenie :dizzy_face:
12. říj 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - vsetko naj naj naj Sare k jej prvym narodeninam a vela vela krasnych spolocnych dni
12. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsetko najlepsie k narodeninkam aj ja sa pripajam... :slight_smile:
jani, nam tiez nepomohla, celu noc mal cez 40C teraz sa hraje, ale uz ma 38,7 takze cakam este hodinu a dam mu dolipran, ale mali sme pestru noc....

ja mam pocit, ze ma velke bolesti v bruchu;.... uvidime zoberiem ho na pohotovost neskor, nach mam dusu na pokoji....
12. říj 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika - my sme vtedy volali ku nam SOS medecin - je to pohotovostny lekar z tvojho regionu, ktory pride priamo k tebe do bytu (jeho zakrok stoji cca ako dvojnasobok beznej tarify)
a este sa nam stalo, ze sme museli volat pohotovostneho lekara k MM, ked ho seklo v krizoch, a to sme boli v takej odlahlej casti - tam nebola siet SOS medecin - tak to sme volali 15 - a ti nas prepojili na sluzbukonajuceho lekara (a tarifa bola tiez asi dvojnasobok) - co stoji osetrenie na pohotovosti neviem, ale vyhovovalo nam, ze sme nikam nemuseli ist, ani cakat kym pride na nas rad, lebo lekar dosiel priamo ku nam (a tiez aj take uistenie, ze keby to bolo vazne, tak sam lekar zariadi prijem pacienta v nemocnici a vsetko potrebne)
12. říj 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani , , som uz tiez raz volala, lenze doteraz nemal ziadne skoro symtomy, a teraz si myslim, ze asi ma gastro, pretoze uz sa dvakrat tak pokakal , na limite hnacky vodovej, , ale bez zapachu, takze radsej idem do nemocnice , aby mu urobili testy , aspon budem kludnejsia , ze to nie je nieco ine

josh uz mal gastro a dokonca rotavirus, ked mal 5 tyzdnov, takze somprekvapena tou vysokou teplotou, a bolestami, normalne uz by mal byt slabsi priebeh....
no nevadi preventivne som mu dala tiorfon, na hnacky a hydratujem ako diva, dala som ho spat, ale ma uz znova 40 , takze radsej idem, nema este rok , takze nestoji to zato nieco zanedbat....
12. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriko : jejej :frowning2: tak at se z toho Josh rychle vyseka :dizzy_face: Tfuj tfuj. 40 horecka je sila :confounded:

BIHAN : TY MUSLE NEPOSILEJ :sweat_smile: prave jsme se vratili z jedny braderie a ja tam sehnala 2 pary za 2 eura :slight_smile: ve velmi ale velmi slusnem stavu a s velkyma dirkama (Avent) :slight_smile: Posta je mnohem drazsi.

Taky jsme tam sehnali kombinezu krasnou bilou za euro, az pujdeme z porodky, nebudem muset slikat mimi do auta :slight_smile:

Taky bych nerekla, ze Sarik to ma od nausnicek. doufam, ze ten exemek brzo zmizi.
12. říj 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak mineralovy puder stoji za to? ja som vahala a kupila som si drahsi makeup a puder som iba tak na zmatnenie vzala ten od l'orealu s tou puzzle, nespomeniem si ako sa vola :grinning: Inak super typ na maskaru, vyskusajte hypnose od lancomu, je mozno trochu drahsia ale mne pri kazdodennom liceni drzi uz osmy mesiac co som v zivote nevidela a nezlepuje, nedava dojem "umelych mihalnic" proste uplne prirodzena a zaroven dodava taky dramaticky podton, no jednoducho vidno ze je to lancome. Fakt perfektna.

A black XS je dobry? ja som od piatku na love za eau de galliano, od augusta o nicom nevravia len ze 10/10 john galliano uvadza svoj najsamprvsi parfem tak sme samoska vsetci boli zvedavi a cuduj sa svete ani v douglas, ani v marionnaud nevedeli ze vobec vydal daky ten parfum, dokonca niekde ani nevedeli kto to je :sweat_smile: tak som zasa bola za blbu :rolling_eyes: no nakoniec som ho nasla, ale neviem co si mam o nom mysliet...
ja teraz pouzivam Diesel, ten strasi s bielou cipkou a prilezitostne Gautierovu Classique, no ale v zbierke mam este biely Noa od Cacharelu a Tresor od Lancomu, na prestriedanie :sweat_smile: Inak co sa tyka Gautera, som bola sklamana novou Madamme... :frowning2: Ale XS som chcela zakazdym ovonat a zakazdym som zabudla :grinning:

Inak baby k tomu vasmu stretku, lucka a lucka, uz vam povedali ze sa podobate?
12. říj 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vse nej nej nej Sare k prvnim narozkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nguyen - nepovedali :grinning: Ale jak na to foto koukam, je pravda ze jsme podobny typ ;)

Erika, tak jak jste na tom? Uz lepsi?

Blani - super kup! :wink:

Na pohotovosti jsem tady jeste nebyla, my vzdy volame SOS medecin domu, je to sice drazsi, ale secu a mutuelle to proplaci.
12. říj 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak sme doma, mame bronchite, a zaciatok gastra od 6 vecera, takze parada

kocky aj ja volam SOS doktora, ale ked nema ziadne priznaky tak sa mi neoplati, z dovodu, ze cakam 2 hodiny pokial pride a potom mi povie ze musim ist na pohotovost, na odbery , pretoze takto mi nevie povedat....

uz poznam; strateny cas
dnes mu zobrali moc , krv, a rontgen ktry ukazal bronchite, aj bez toho aby kaslal ,, alebo nie co ine, ani pocuvanim dychania nato neprisli ,a to sa zisli 3 doktory a potom a j ich profesor labo boli z neho na makko, neako nikto nevedel co mu je...az rontgen to zaistil....
takz esom dala antibiotika,a cakam aka bude noc , este aj gastro chuadacik, neako je toho vela....

idem si vas precitat...
12. říj 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tak sme tak isto natom ako vcera, vecer mame cez 40 a este aj gastro v plnom prude, este ze nevracia.....
jedina vec co nas zachranuje , ze pije adiaril ako divy, takze sme sa nemuseli vratit do nemocnice.....

je mi ho tak luto.....; nie jedna choroba ale dva naraz
13. říj 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek