• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
No teeda, baby a ja ze ake dobre rady :slight_smile: Ale je fakt, ze co SF to ina rada a nakoniec asi sama najlepsie zistim, co mi vyhovuje. A to je fajn, ze uz to mate za sebou, tak mozte poradit.
Bihan, a to kde najdem Manducu alebo ergo? Mas nejaku stranku, kde sa to da najst, pripadne objednat? 22 oktobra idem na velke nakupy, tak by som si to chcela poriadne rozmysliet, co kupit a tak.
14. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak som si nieco prestudovala o tych ergo nositkach, ale fakt neviem, ci to zozeniem vo france. Asi na zaciatok kupim echarpe, ta nie je draha a ked mi to nebude vyhovovat, tak kupim porte bebe. Je pravda,ze vcera ta jedna mamina vravela, ze ked si da malu do echarpe, ma vpredu uplne volne ruky a moze robit hocico a malinka spinka na chrbte. No samozrejme moja mama pediater ma na to iny nazor. Prave ona mi odporucila, ze mam kupit toto: http://www.oclio.com/puericulture-porte-bebe-c-4_33.html?filter_id=92
Je pravda, ze z financneho hladiska je to dost palka, ale je evolutive a Martin zvladne nosit tazke 'naklady'. No fakt musim nad tym porozmyslat.
Kulicka, ta bobologie je 15.novembra, tak neviem, ci uz nebudes davno vsetko vediet z vlastnej skusenosti:slight_smile:
A inak, dnes kuknem na datum a uz som v 24 tyzdni!!! Boze ako to rychlo uteka!
14. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.zebuli.fr/index.php?page=162&lg=1
http://www.eki-eko.fr/index.php?page=shop.product_details&category_id=11&flypage=shop.flypage&product_id=694&option=com_virtuemart&Itemid=33&vmcchk=1
http://www.laptitesauterelle.fr/index.php?page=shop.browse&category_id=28&option=com_virtuemart&Itemid=27&vmcchk=1

Dobrá šatka nie je lacná záležitosť, nemôže to byť obyčajný kus látky, ale je oveľa variabilnejši. My máme doma aj babyvak (to je ten hamac, Blani :wink:), fajn záležitosť po narodení a keď už Sára vedela sedieť.. to som ju prehodila na bok a mohli sme trajdať po meste aj dve hodiny.
Na chrbte som nikdy nenosila, mám nejaký blok proti tomu, aby som nosila dieťa ako rupsak :sweat_smile:
Ver, že viem, o čom hovorím, na to "vodorovné" nosítko som nepočula jediné dobré hodnotenie.
No a v aj v Manduce sa dá nosiť na chrbte, čo sa v klasických nosítkach nedá.
14. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ,hanuk ja mam baby bjorn dokonca 2, ak chces pustim ti jeden

kulicko dobre som sa nasmial na tej poslednej casti tvojho prispevku, zaspominala som ako to bolo u mna tak isto...... :grinning:

janka mas pravdu, nemozem povedat ani slovo , co sa tyka personalu , 24 hodin k dispozicii....
14. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby jedny! Vsecky! nejen vy :wink: :angry: To jsem byla tak rada, ze jsem si konecne vybrala par latkovek v tom hroznym neprebernym mnozstvi, kde se da najit super vec ale taky pekna kravina a ted koukam, ze ohledne noseni mi to zacne na novo?? :astonished: :angry: :frowning2: Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Pomoooooooooooooc! :sweat_smile: Navic tady je ve hre zdravi mimi na cely zivot (pater a tak) :pensive: Teda to mam radost :rolling_eyes:
14. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak na Manducu jsem taky slysela jen samou chvalu. Ale jednou jsem mela jednu klientku, ktera mela nejakej ten porte bébé a rikala, ze ho tam nejak nedokaze nainstalovat, ze prej to porad neni ono... tak fakt nevim. Ale dobre uvazat satek bude taky veda :sweat_smile: a chce to hlavne cas - to je na nem asi to, co odradi.
14. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriko, estli mas tuten : http://www.oclio.com/porte-bebe-original-classic-p-2573.html?cPath=4_33
tak ja ho beru, prave me byl doporucen jednou kamoskou :dizzy_face:
14. říj 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po prestudovani mnozstva stranok sa zacinam priklanat k tej echarpe - hlavne na zaciatok v pozicii koliska - http://www.babysatka.sk/main.htm Ako sa poznam este 20x zmenim nazor, ale ved ja mam este dost casu:slight_smile:
Len ten sposob uvazovania sa mi zda totalne komplikovany :unamused: Asi si to budem dopredu cvicit na babike :slight_smile:
14. říj 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulicka, ten má aj Erika a práve chcela jeden púšťať :grinning:
Len mi tak napadlo.. bol ti doporučený aj jej mimčom? :sweat_smile: :wink:

No nič, mne mladá stále bojkotuje jedlo, teda hlavne mäso a brokolica je najväčší nepriateľ...mám taký pocit, že mi za posledných pár dní schudla, ale neviem do nej dostať nič iné okrem mliečnych výrobkov :frowning2:
14. říj 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuk, ja v tom vazani nic slozityho nevidim :slight_smile: jsem si to nechala predvest a je to jednoduchy, akorat v nekterych situacich to muze pripadat zdlouhave : chce to dobre nainstalovat (zabere to tak minutku, ale kdyz mas mliko na sporaku, mimi rve, nekdo zvoni... tak to asi nebudes mit naladu neco vazat :grinning: ). Dobry je, ze ten satek je hodne adaptabilni : mimi nalezato, nastojato, vepredu, na zadech, na boku... rychlej uvaz, pevnej uvaz... proste s tim jde snad vsecko. A jak tam pisou : je to skladny :slight_smile: a da se pouzit na vicero ucelu (prikryvka - to me nenapadlo, ale je to tak :confused: :slight_smile: )
Tahle je pekna, co jsi nasla, ale jsou nejak vyprodany
14. říj 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tento , len je modrej farby :wink:
14. říj 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prima?! Tak mi napis treba do Ip za kolik bys ho dala + postovny :slight_smile: Si myslim, ze manza by se mi s satkem umotal :grinning:
14. říj 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, chces rict, ze je velky rozdil mezi Manducou a tim BabyBjornem? Jakej?
14. říj 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriko: koukalas dneska na maternelles? byla o bronchiolite
14. říj 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme nosili v satku, dokonce i Yann, ale musela jsem mu ho vazat :grinning: Ale vyuzili jsme to jen prvni pulrok, pak uz mi Leucha pripadala moc tezka ;) Ted ho ma pujceny kamaradka s dvojcatkama, ani nevim jestli vubec nosi, budu se ji muset zeptat.

Dneska mi napsala nejaka holka z Nantes, ze me tu nahodou nasla na beremku, ze je taky cerstve vdana za francouze a ze v Nantes je vice cechu a schazeji se na kafco, tak ji jdu ted psat, kazdopadne me moc potesila.

Tini, tyyy jo, to se mas!!!! :sunglasses: A kdo hlida Alexe? Manzel? Tak kazdopadne stastnou cestu a dej pak vedet jak ses mela ;))
Taky bych hnedka nekam sla nebo jela se odreagovat, asi na me leze naka podzimni depka :sweat_smile:
14. říj 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, neštvi ma! ty tam furt máš niekoho "od nás" :sweat_smile: Závidím :dizzy_face:
14. říj 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
KULICKO NIE, dnes nie, ale bronchoilite, je ine ako bronchite, este stastie ze sme tym nikdy nepresli.....

hroza.....
14. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, tak ja som sa vas pokusila (marne :sweat_smile: ) trochu docitat. Vy pisete ako o 106 :grinning: :grinning:
Erika, Joshovi je uz lepsie? Nech sa rychlo uzdravi :wink:
Chcela som aj zablahozelat Sarke k 1. narodeninam. Trochu som to prepasla :sweat_smile: ale tak predsa, posielam velikansku pusinku a nech vam tak krasne rastie nadalej. Pozerala som fotky, su krasne :dizzy_face:
14. říj 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAROL, TY ESTE ZIJES,? :slight_smile:

ano uz mu je ovela lepsie, ma len 38 C takze uz je lepsie, dakujem za opytanie..

a ty co robis, neozyavs sa teraz vela...
14. říj 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol ahoooj.. Sári aj tak veľmi pekne ďakuje :dizzy_face:

Ja som asi fakt fanatik, našla som UK stránku s nádherným oblečkom z Bio bavlny a keďže u nás je leto a majú tam výpredaje, tak som si nahádzala do košíka veci za 40€.. Papa ma asi za tie moje nákupy raz nakope :sweat_smile:
15. říj 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak co je dnes s vami?

Bihan, ty si doslova shopholic.... :grinning:
15. říj 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe Erika no zijem.... hej :grinning: :grinning: :grinning: Ked vy tak vela pisete, ze ked vas nestiham citat :sweat_smile: , uz ani neviem co pisat :sweat_smile: :wink: Ale slubujem ze sa polepsim, ved sa tak dobre pri vas citim :slight_smile:
Bihan :dizzy_face: :dizzy_face: Ty vies stale take "bonnes affaires" najst :wink:
15. říj 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moja , ved ja som to zle nemyslela , s tym zijes...... :wink:

hlavne ze zijes.... :grinning:
15. říj 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Bihan, a ze by ses podelila o takovej prima link? :sweat_smile: Noooo? :angry: Sup sem s nim!

Eriko to to trva :confounded: tak at vam ta horecka brzo klesne jo?

Jinak u nas nic noveho, jeste nerodim :grinning:
15. říj 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kulicko tak ako ti je dnes, no trva ..
ale este som vam nepovedala co nam spravili v nemocnici, josh je alergicky na proteiny mlieka, atak som si pytala flasu pre neho, aby co to dostal po 7hodinach do seba u nich, a pytala som si peptit junior, a sestricka mi doioesla, o lac, s tuym , ze je to to iste, a nie je.....
zistila som to az na druhy den, o lac je pre deti co maju hnacky, j ebez laktozy, ale su tam proteiny mlieka, josh sa nevysypal, na druhy den, tak sm tam volala a povedala , len normalnym hlasom , ze sa sestricka zmilila a treba si davat pozor...

lenze on sa vysypal vcera vecer, na bruchu okolo krku a isiel ma slak trafit som poriadne nastvana....
15. říj 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeje Eriko, teda to je ale blby :unamused: clovek aby myslel na vsecko a preptal se 20x :angry: Chudinka Josh.

No dneska je mi celkem dobre :slight_smile: Dala jsem si psyllium, tak mi to snad trosku to traveni spravi. Je to obyc vlaknina, tak by to melo ty streva trosku protahnout. Opet jsme spinkali az do poledne, opet nas trosku zlobi klouby na rukou (pry to boli pac zadrzuju vodu), ale neotejkam... proste mam takovy ty prtavy zanedbatelny problemky konce tehu. Takze si vse uzivam :slight_smile:
Jen se klepu, aby nam konecne poslali ten odhad kvuli krbu. Uz se tesim, az ho poprvy zapalime, ale to nam nejdriv musej nainstalovat ten insert dovnitr. Meli jsme mit odhad uz koncem minulyho tejdne, tak jsem jim tam volala a prej to jeste nemaj hotovy, ze prej maji moc prace a ze bychom ho meli mit tento tyden. Tak doufam doufam. Pred temi 14 dni mi rikali, ze by mohli prijit v listopadu, tak snad to pred vanocema sfouknem! To by bylo smutny mit vanoce bez krbu. Na to se tesim jak mala holka : koledy a ohnicek u stromecku a pod nim hrejici se miminko :dizzy_face: no idylka :dizzy_face:
15. říj 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, napadlo vas nekdy proc ti smajlici jsou zluti? :confused:

Tini : hlasim se do klubu "zavaznych problemu" :grinning:
15. říj 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj tak nech sa ti len polepsi, no kazde tehotenstvo je ine ...

ja osbne nepochopim zeny ktore povedia, ked su tehotne tak im je super dobre, a nevedia si vynachvalit dlho som si myslela , ze su sado machistky :grinning:
15. říj 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika, to snad musis aj sestricky kontrolovat :unamused: no fakt hroza. Chudacik Josh, nieto, ze je chory, este sa mu aj alergia vysypala :pensive: no nech ste rychlo fit :wink:
Kulicka, my sme tento tyzden zapalili kozub na skusku :slight_smile: bolo to super, teplo az do druheho dna :sweat_smile: to bude asi aj tym, ze este nie je vonku zima. Chceli sme vyskusat, ci je vsetko OK, mne bolo tak dobre teplucko, ze som uz pred desiatou zaspala :grinning: Verim, ze do Vianoc to uz budete mat hotove :wink:
15. říj 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika, si môj človek.. 9 mesiacov utrpenia s pár malými pauzami potešenia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek