• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

14. listopadu 2017 
Eriko, ja bych se ani nedivila, kdyby ti zacalo sibat :pensive: melas toho ted moc :frowning2: Snad uz to ted bude v poradku. :slight_smile:
Jani : ja tomu jeste nerozumim, kdy ma byt jake mimi velike :sweat_smile: Ale kdyz Erika rika, ze pekne miry, tak asi ju. A ze je Matinko trosku vytahlejsi a stihlejsi? To je preci jasne : vzdyt je to klucina a ti spotrebuji mnohem vice energie nez holcicky a vetsinou jsou i vyssi :wink:
Janka : jo jo, pekne zkouseni. Nezapomen na fotak! To vis, jsme tu zvedave :sweat_smile:
16. říj 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nasi patria vahovo k takym spagetkam - napr - dieta moze ist z vajicka do detskej sedacky az ked dosiahne 9 kg - a to by nas Mati tam mohol az odteraz :grinning: - ale kedze im uz vajko bolo male - tak su v sedackach uz od 9 mesiacov
vyskou su presne v priemere -aj veci nosime podla cislovania (teda okrem nohavic - kvoli obvodu pasu) :grinning: :grinning: :grinning: - na druhej strane je to aj dobre - kedze si neviem predstavit tlacit ich dvoch plus 15 kg kocik :sweat_smile: a za ruky sa este velmi neda -baj ked chvilku prejdu, ale my byvame pri ceste, kde je velka premavka, tak to by bolo o zivot bez koca :wink:

pa
idem balit a vyrazame (ideme ku nasim slovansko-francuzskym kamoskom :dizzy_face: )
16. říj 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
su asi lahsiej kosti vsak, netrap sa nad tym nie su podvyzivene, a su vysky, takze to este naberu neboj....
hlavne ze rastu..... a su zdrave....
16. říj 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak, Jani, me celej zivot rikaji Zizalka :grinning: Ani nevim, jak me napadl nick Kulicka :sweat_smile:
Hlavni je, ze jsou zdravi a plni elanu a radosti do zivota, coz uz jsi nam tu psala vicekrat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, este som ti chcela povedat skus tu polievku na noc s UM, pre papacov take robi mam pocit dve alebo tri znacky skus aj v lekarni, spytaj si taek a zmiesaj s polievkou bohatou na zemiak, tekvica,a su sytne....
skus nemas co stratit... a daj vediet.... :wink:
16. říj 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko dievcata, tak dnes mame pekny den, ale uz zacina byt chladno.... :slight_smile:

tak dnes dufam;ze na mna nespadne dalsia katastrofa, uz toho bolo dost...

zabudla som vam ovedat, vsetky papiera som poslala na assistent maternelle, a prislo mi pred 3 dnami potvrdenie, o prijati, , takze uz ma len caka domaova prehliadka, a a 60 hodin staze tak mi drzte palce, uz mi chyba len kusok, a budem normalne existovat konecne...po tolkych rokoch...
17. říj 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vy máte také normálne rozmery :wink: To Sára mala 9kg už v 5m a teraz má 10...veľmi ma to neteší, lebo by pri svojich 78cm mohla mať trošíčku viac, ale už prestala bojkotovať jedlo, tak to zase pôjde v pohode.
Inak som zistila, že ten jej bojkot bol kvôli tomu, že tie potraviny jednoducho nepoznala.. mäso ani vidieť, kým ho neskúsila a keď už ho ochutnala, tak som myslela, že si zje aj prsty :sweat_smile:
Jú, som sa zabudla pochváliť, exzém zmizol :grinning:
17. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je vybora sprava , bihan, ze jej zmizol zxzem a ktomu , este aj konecne sa sara vratila chut do jedla...

my mame 77cm a 10,5 kg a 11 mesiacov a tiez uz stojime na vahe asi 2 mesiace
17. říj 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby az na druhej strane som vas nasla, co to co to :sweat_smile:
Nuz idem si vas docitat :confused: aby som bola trochu v obraze :wink:
17. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika to mi je luto, ze sa to na teba v poslednej dobe vsetko vali :unamused: , dufam, ze toho uz bolo naozaj dost a teraz uz bude iba dobre :wink: Ved na internete sa daju najst dobre rady ale aj vela zbytocnych poplachov. To ti verim, ze ta to vystrasilo :pensive:
Ohladom tych vakcin co ste tu spominali, tak ja o tom nemam ani sajnu :sweat_smile: tie nazvy mi nic nehovoria, zatial teda :wink:
Bihan to je skvele, ze zmizol ekzem :wink: a to len tak z nicoho nic, ci ako? :sweat_smile:
Janka_fr, dufam, ze sa pochvalis satami, prijemne skusanie :wink: a Janka jzfr, deticky pekne rastu, len tak dalej
17. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korol, jasné.. zmizlo to samo od seba.. len nás to stalo 30€ za konzultáciu u lekára :grinning: Ale nie, išli by sme tam aj tak, tak mi dal nejaký dezinfekčný sprej a masť a po dvoch dňoch to bolo viditeľne lepšie, teraz tam už nič nemám, ale dezinfikujem a krémujem aj tak.. nechcem, aby sa jej to vrátilo.

Erika, no ja som malú vážila u našich a mala na domácej váhe 10,4, tak ma dosť štve, že je to momentálne menej... za chvíľku budem musieť riešiť podváhu :sweat_smile:
17. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan no ja neviem :sweat_smile: preto sa pytam :sweat_smile:
Uz ste poculi o tom Priemyselnom palaci, co zhorel v Prahe? No strasne, ako za par minut ohen pohlti nieco take obrovske :unamused:
17. říj 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol ie nepocula...
Bihan nepanikar, nema povahu neboj , deti teraz stoja na vahe v tomto veku, hlavne ze rastiea je zdrava...
podla mna podvaha by bola keby vazila co ja viem 8 kil... :wink:
17. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcence ahojte - idem iba na skok - docitam vas cez vikend
pisala mi Tini - uz je doma z Prahy - ze sa mala uplne super - aj by vam rada sama napisala, ale nejde jej net :angry:

ja balim - ideme von a vecer sme opat out :unamused:
17. říj 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol, ani ja som nepočula :confused:
Erika, neboj, ja nepanikárim, len mi to príde smiešne, že moje dieťa bolo kedysi ako bibendum a teraz má ešte menej, než by mala (podľa toho pravidla, že v polroku dvojnásobok pôrodnej váhy, v roku trojnásobok).
17. říj 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja som to pocula na obed v spravach. Ukazali aj nejake obrazky, obrovsky poziar.... :confused:
Aj som sa prave chcela pytat na Tini, ze co sa neozyva, ale Janka ma predbehla uz s odpovedou :grinning: Jani uzite si to :wink:
Bihan, Sara mi z fotiek vobec nepripada ako s podvahou :sweat_smile: ved ona to dobehne, hlavne nech dobre papa a vsetko bude ok. :slight_smile:
17. říj 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan, ja len tak do teba vrtam :wink: ja viem ze si normalne zmyslajuca baba... :wink:

jani uzite si to ...
17. říj 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

tak postupne. Nejdriv jsem spinkala az do 1 do odpoledne :confused: Pak jsem sla ven s psinou a koukam, soused venku. Tak se dame jako obvykle do reci a on, ze mu spadla manzelka ze schodu. Nastesti to odnesla jen zlomena patni kost, ale mohlo to bejt horsi, ohodne horsi :pensive: tak jsme si odfoukli. Ale jeji manza jde brzo na operaci a pac ona nesmi chodit, tak je to na pytel. No a my muzem rodit kazdou chvilu... ach aj, je to slozity ten zivot :sweat_smile:
O tom pozaru taky nevim...

Eriko super! Gratuluju! Ta vizita doma probehne v poho ato skoleni je uz jen administrativni zalezitost. Tak tfuj tfuj at to mate brzo sfoukly a muzes vydelavat eurika (hehe Erika eUrika :sweat_smile: ) :grinning:

Bihan : taky dobry zpravy, ze to Sarusce zmizlo.

Karol a jak je na jihu? Dneska tu mame celkem hezky. Rano bylo teda 5 stupnu brrrr takova zima, ale ted je tam 18 a na slunicku teplicko. No Na bihan porad nemame no.. ale coz.

Tini : ja myslela, ze jedes na prazdniny a ty jenom na skok? No aspon tak vid? :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulicka u nas je fakt krasne, slniecko svieti, obcas zaveje vetrik, ale len tak jemne. Chodime v trickach :sweat_smile: Som rada ze tu byvame, lebo zboznujem slnko, ani si neviem predstavit zeby som mala zit niekde kde kuse prsi :confused: to by som asi bola depresivna :sweat_smile: Ale tak zas, clovek si zvykne na vsetko :wink: tak aj aj by som to musela vydrzat.
Chudinka susedka :unamused: staci len okamih.....
Erika aj ja drzim palce, nech uz konecne mozes pracovat oficialne a deklarovane :slight_smile:
17. říj 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju, jsem si vsimla nove fotecky v nasem albiku : Tini, Hanuk, vy ale delate chute s temi vasimi pohariky :slight_smile: Jdu si udelat kapucino. Jinak do sebe mliko nedostanu a pry mam zvysit prijem vapniku na max bleeee :pensive:

Karol : tim, ze bys nemohla zit tam, kde jenom pris, jako myslis Bretan? :angry: :angry: :angry: :grinning: Neboj, sice se to rika, ale pravda to neni. Obcas tu mame i strasne krasne. No je fakt, ze je to vlhci krajina, ale jde to. Chybi mi tu snih.
Jo jo, chudinka sousedka, muselo ji pekne zatrnout. Vzdyt to mohl byt jeji posledni okamzik :pensive: Tak jsme radi, pac je moc moc prima.
17. říj 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulicka, no ja som vlastne ani bretonsko na mysli nemala :sweat_smile: naozaj. Skor som myslela na anglicko, alebo dansko, tam snad prsi 300 dni v roku :grinning: :sweat_smile: Mne tiez chyba sneh. Sice sme na vianoce stale na slovensku a tam idem k babke na dedinu a snehu je po clenky (kedysi byvalo aj po pas :confused: ale tie casy su davno prec :confounded: ).
17. říj 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicko tak sa drz uz finisujes.....
je mi luto tvojej susedy.....

kocky dakujem, za podporu , bude to parada, ked mi to vyjde, bude to novy zaciatok pre celu rodinu...... :slight_smile:

dam vam vediet ako to dopadne......
17. říj 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
U nas dneska bylo kupodivu docela krasne, odpoledne 25 stupnu, akorat rano a vecer uz je takova kosa, ze musime topit :sweat_smile: Byli jsme cela rodinka ve meste, vsude jsou slevy, to me v tuto dobu fakt prekvapilo, koupili jsme si spoustu hader zase :sweat_smile: zasli si na obidek a pak jsme doma siestovali vsichni tri jsme spali dve hodinky :grinning:

Bihan, Lea nam taky nejak prestala pribirat, za posledni 4 mesice pribrala odhadem tak 200g. Pritom driv to za stejne obdobi bylo nekolik kilo. Ale speky ma porad, takze v pohode, nedelam si o ni starosti :grinning: :grinning:
Jo a diky za ten odkaz na photoreflex, sice se ty fotky odesilaly asi 3 hodiny, ale odeslalo se to, tak jsem moc rada!!! ;) Jeste si u nich chci objednat fotoknihy pro rodice.

Erika, gratuluju k papirum!

Ja jsem rikala ze si hned po svatbe zacnu hledat praci... a prd, jeste nemam ani napsane C.V. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
17. říj 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriko diky :slight_smile: uz zacinam pocitovat, ze mimi vazi cim dal vic. Dneska v noci me bolely vsecky klouby panve - asi se roztahovala ci co. Este ted me boli mezi kyclem a kostrci, nemuzu to radne odblokovat... hi hi. No uzivam si :slight_smile:
Karol : hihi, no Anglie by pro me bylo smutny misto, to je fakt. Tam je porad (v lete v zime ) 10 stupnu a prsi. Brrrr. Ja miluju, kdyz se priroda meni se sezonama :slight_smile: Ale je fakt, ze nasi v CR uz taky zaznamenavaj zmeny. Leta chladnejsi, zimy s min snehu. Bylo to uzasny kazdej den se vratit ze skoly a jit bobovat, stavet snehulaky, koulovat se, jit bruslit na rybnik :dizzy_face: ebo v lete se sbalit a jit se koupat na vapenku
17. říj 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem tady celkem spokojena, vyhovuje mi ze ta zima tady neni takova silena jako u nas na morave. A za snehem jezdime kazdou zimu na hory, takze ok. Akorat lonske a letosni leto tady stalo fakt za prd :frowning2: To je skoda. Ale i v zime je paradni jit se jen tak projit na plaz, to mi vzdy zazene depku a doda energii :wink:
17. říj 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si tiez stale spominam ako sme s braskom chodili po skole na kopec za bytovkou a sankovali sa s kamaratmi a gulovali a stavali snehuliakov... To je uz davno prec :unamused: Tie decka, co tam teraz vyrastaju uz na tom kopci sneh vobec nepoznaju :confused: To boli casy..... Juuuj nostalgia :sweat_smile:
17. říj 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, nostalgie :sweat_smile: Bylo to moooooc fajn! Kdyz se clovek rano probudil a vsude bilo. Kdyz sel do skoly a pred nim jeste nikdo nenadelal stopy :slight_smile: Nebo kdyz postavil iglu a schovaval se tam rodicum :grinning: A nebo kdyz se jen tak drepnul na parez a pozoroval koniky na tom bilym nadeleni :slight_smile: A nebo kdyz hribatka videla poprvy snih - to byla sranda :grinning: A kdyz sedel doma v teple a koukal ven, jak se to tam meteli, jak meluzina houka v komine... to se mi moooc libilo. Takova ladovska zima :slight_smile: Bavilo me odhrnovat snih, ometat auto, skrabat mu okna, vyhybat se naledi, chytat vlocky do huby jak padaly... jo jo, to uz nejni :frowning2:

Luci : prochazka na plazi i v zime ma svuj sarm! Nikde nikdo jen hucici more :slight_smile: My ale zas tak blizko nejsme, abych si to mohla uzivat kazdej den :sweat_smile: Ale coz.
17. říj 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je to normalni trosicku spinit? Behem tehu se mi to stalo jen 2x - po brutalnich vysetrenich cipku, ale vcera jsem nic takovyho neabsolvovala a vecer jsem nasla trosisicku (tak 5 kapek) stary krve a ted zas - akorat mi prijde tak krev nejaka cerstvejsi :unamused: mimi se hybe normalne, akorat se mi zda porad pritisknuty ven na pupik.
17. říj 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Júúúj, tak ja tie bretónske veľké pláže milujem, tu sú maličké a vkuse prepchaté.. ale zase teplé, no :grinning:
Myslela som, že mi bude zima bez snehu chýbať, ale ani veľmi nie.. vianoce pod palmami mi prišli minulý rok priadne divné, ale tento rok už vieme, do čoho ideme.

Blani, normálne mi to nepripadá :confused:
17. říj 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no volala jsem na maternité, tak jedem na mise au point. Myslm, ze to nic nebude, ale jistota je jistota
:slight_smile:
17. říj 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek