• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
Dobre ranko, nguyen to mas pravdu, a to je este k tomu hotel fakt na samotke :slight_smile: a mozno ze sa aj my ostatne pozname, nerobili ste nahodou na Korzike? :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie ale polovica mojich kamosov z avignonu tam robila tak je mozne ze sa s nimi poznate :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja osobne som robila v ardeche, tam asi tazko este niekoho zavialo, to by ste videli ozajstne lazy, vlaky ani omylom, autobus tak v utorok a o rok, no des, ale mam na to aj pekne spomienky, napr mojho draheho :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to :grinning: mu sa vravi spomienky
29. říj 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
babulky, určite ste si všimli voľku Nelušáka za naj mimi v kočíku a dnes nejaká novo registrovaná mamča hodila linka na jej dieťa, aby posielali mamči hlas.... No a koho nevidím hneď vedľa, Lucka sa ani nepochválila :grinning:
Tak idem lobovať aj ja - POSIELAJTE LEE HLASY!!!
http://www.babyportal.cz/soutez-2kolo/
Inak číslo (až) 255 :wink:
29. říj 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coucou!!!! Bihan,ty jsi ale spion :grinning: !!!!
Takze dekuju predem za vsechny vase hlasy!!! :wink:
Ale na finale si nadeji nedelame, tolik znamych nemame :grinning:

Holky, ja jsem si dala od konika par dni pokoj, prisla na me nejaka podzimni depka nebo co...Tak jsem si hlavne cetla,hrala si s Leou,chodily jsme ven a tak... Dneska uz je lip,vysvitlo slunicko,to bude asi tim.
Musim vas docist...vy jste teda zase tak upovidane!!! :grinning:
29. říj 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Bihan - vsimla som si a este ze bola Lea hned vedla - tak som zahlasovala za nasu :grinning: babenku -
uz ste hlasovali (moj bol 15.)
papa
29. říj 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak aj ty? :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, ja som si tiež dala pokoj od koníka, keď ma chytila predpôrodná depka :wink: Ale to kôli tomu, že ma znervózňovali všetky baby z fóra, čo už porodili :sweat_smile: Ale sama sebe sa čuduje, tu je už pár dní hnusne a depka ma akosi obchádza... asi to bude tým, že ani nemám čas na ňu myslieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda som to nepochopila.. som myslela, že si mala malého ako fočku č. 15 :sweat_smile: ale už mi je to jasné :grinning:
29. říj 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic si z toho nerob Bihan - ja ked som si to po sebe precitala - tiez som z toho nevysla :grinning:
ked som naposledy overovala stav c.255 - tak uz tych hlasikov bolo vyse dvadsat :slight_smile: - tak len tak dalej (ale tusim mozeme hlasovat iba raz, vsak? - ja by som rada poslala aj viacej hlasov (za drobca a bambulku :wink: ), aby to Lea vyhrala
:slight_smile:

inak - pre vsetky babenky - ja viem, ze pochopit, to co som napisala - nie je vobec jednoduche - preto netreba brat do uvahy to, co som napisala, ale to co som myslela :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dá sa hlasovať síce len raz, ale každý deň :wink:
29. říj 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobre - pokusime sa to nasej lucke vyhrat?
29. říj 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini - tak prva varka odisla :slight_smile:
29. říj 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Meleri, dakujem za radu, ale uz sa mi hotmail umudril, tak som poslala maminke a aj tini - a ak sa nasa vzajomna spolupraca vydari - tak uvidite aj jzfr (teda este v starom ucese :grinning: )

aj v novom som "kocka" :grinning: :grinning: :sunglasses: , ale ked som minule vybehla kupit nenamalovana (bez mascary) do pekarne chlieb - tak ma nasa susedka taaak lutovala, ze aka som unavena :frowning2: :angry: (a ja pritom som v ten den spala asi do deviatej - lebo deti rano obriadil muz :grinning: - tak teraz neviem, ci si mam ist dat aj xicht prerobit?)
29. říj 2007 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, jste zlate, dekujeme :dizzy_face:

Jzfr - tak to mam taky, vecne mi nekdo rika, ze vypadam unavene, a ja pritom vyspavam do 10h.. :sweat_smile: no tak jsem se smirila s tim, ze po 30tce uz to proste lepsi nebude :grinning:
29. říj 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no - teda take povzbudenie :grinning: :grinning: :grinning:

no, co s tym urobime?
Luci nestras - ja este nemam tridsat (teda k nej uz nemam daleko), ale podla takeho nepisaneho pravidla zatial oslavujem vzdy iba osemnast :grinning: :sunglasses:
a ti, kt mi hadaju vek a uhadnu - tak :angry: :angry: :angry: :angry:
29. říj 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jzfr - nnnneeeeee,to jsem nemyslela na tebe, ty urcite vypadas uuuuzasne odpocate a mlade :grinning: Jsem se spatne vyjadrila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. říj 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne hovorili, že vyzerám unavene už v dvadsiatich, keď som pracovala v podniku, kde ma šéf len štval.. no tak potom sa usmievajte :angry:
A skôr mám pocit, že je to tým, že tí ľudia vedia, že máte mimi, tak je to také klišé na spôsob: "moja, vyzeráš unavená, ale ja ťa chápem, aj ja mám deti"
29. říj 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - nechapem - ako je mozne, ze ma tak dobre poznas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

neviem - ale na tom asi nieco bude :angry: - lebo kamarat mi este na intrakoch tiez raz zahlasil - ci som chora - a ja som sa iba nenamaskarovala :confused: :astonished: (mihalnice mam svetlejsie ako vlasy a tvar bielu ako tvaroh :grinning: - takze by som na tu maskaru nemala asi nikdy zabudat, ale ked sa mi uz furt nechce - a aj naco - ked uz som pod cepcom?! :grinning: :grinning: :grinning: )
a este teraz jak som pribrala - tak aj celu tvar mam taku spuchnutu - no co vam budem - kocka som :grinning: - presne taka ako ma Luka opisala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vidis to Bihan- neoplati sa rozculovat nad cudzou hlupostou - iba si takto skodime
ale je dobre, ze uz u nho nepracujes :slight_smile:
29. říj 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja dnes opat az tak pozde, ale je zo mna maliar-natierac. Dobre som sa pobavila, ako sa nasla Adka s Jzfr, fakt je svet malinky, nepoznate niekto aj mna??? Ale ja som nikdy cez prazdniny nikde nerobila, my sme mali na medicine povinne letne staze v nemocnici, tak som sa aspon snazila odtrepat vzdy niekam do zahranicia a spojit prijemne s uzitocnym, a ked bolo nejake to volno, tak sme mali zajazdy s mazoretkami a vacsinou tu vo Fr, a to vam poviem, ze nikdy som si nemyslela, ze tu raz skoncil a este ani ten jazyk som sa nikdy neucila az na stare kolena.
Mne tiez v sobotu navsteva hlasila, ze ako unavene vyzeram, no nech si trhnu vsetci :stuck_out_tongue_closed_eyes: To sa im hovori, ked mam stale cely den sluzbu uz od marca!
Hlasovala som 1x za Nelusaka, nakoniec vyhrali? To uz som nezaregistrovala. Lucija, teraz som chcela dat hlas aj tebe, teda Leuske, ale mi to neslo! Ked tam uz je teraz tolko babatiek prihlasenych, fakt je to uz len o tom, kto ma viac znamych, ved kto ma cas a chut si pozerat 300 fotiek babatiek jedno krajsie ako druhe...
29. říj 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze Tini - menis povolanie? bude z teba sukromnik? Malujes aj interiery? alebo len terasy - nam treba pretriet kupelku a kuchynu :grinning:

Tini - nepoznam - aj ked aj ja som povodne z vychodu, ale stale som sa posuvala na zapad - a aj moja profesionalna orientacia bola menej humanitna ako ta tvoja - teda - uz teraz ta poznam - viem,napr. ze byvas vo fr, ze mas zlatukeho syna a aj psa umeleckeho maliara :grinning: (to je postreh :grinning: )
29. říj 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jzfr, prave som mrkla postu, dosli mi fotky, ty, pocuj, ved tie fotky su male! Okolo 40 kB, ved to mas v poho, do albumov sa ma davat do 750 kB! Alebo ja som blba?
29. říj 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nie - oni su male iba ak ich niekomo posielam - doma v pc - su velke vyse 1000 kb
29. říj 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ti ich poslem spat take, ake su a das si ich do alba, ok?
29. říj 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok - a aj ja teraz skusam - cez muzovu a cez moju adresu - tak uvidime, ci to vyda
29. říj 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jzfr, tak uz su na ceste spat k tebe a dufam, ze coskoro uvidim v pase 1 z nich!!!
Alex ma poobednajsiu siestu, ja idem zehlit, lebo femme de menage ma dovcu. Aj som rada, lebo aj tak som to ja, kto tu u nas upratuje, ona to len 'udrziava', asi sa poobzeram po nejakej inej, kedze nejaku musime mat, aby sme tu boli IN :confounded:
29. říj 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, vy máte nejako veľa tých vecí na žehlenie :sweat_smile: odkedy máme sušičku na prádlo, tak sa tá kôpka prádla na žehlenie neskutočne zdredukovala :grinning:

Ozaj, maminy, potrebovala by som radu ako na potničky, malá má celú tváričku vyrážkavú (teda predpokladám, že sú to potničky.. keby to bola alergia na niečo, mala by to na celom tele, nie?)
29. říj 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan - ak su to potnicky - tak umyvat iba cistou vodou - alebo fyziologickym serom - aj mojej malej sa robia, kedze ona spava iba na brusku a velmi sa poti a pritom aj slinta (a to jej postelne pradlo menim velmi casto)
29. říj 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky - tak som dodala tie fotky -konecne!!!!
29. říj 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ahojte! Jen jsem Vám chtěla říct, že Francii miluju! Hned bych s váma měnila. :frowning2: Mějte se moc hezky a všem přeji zdravé a šťastné miminka! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek