• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
A to jsem vam jeste nerekla : lezu ze sprchy prijde manzel.

Vykuli oci div ze mu nevypadnou a prej jestli jsem se uz videla. Tak rikam, ze ne, pac mame ouzky zrcadla :grinning: No ale kdyz se vidim v odraze v okne, tak teda to brisko musi bejt kolosalni :sweat_smile:
15. lis 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani - vyfotit!!!! :grinning:
15. lis 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci : pondelni brisko mam v albiku, ale asi to tolik nevyzni. Tak ja zkusim zitra nejakou peknou fotecku. Reknu manzovi. On sam sebe clovek blbe foti :stuck_out_tongue_closed_eyes: A navic : videlas me, takova vyzlicka, zadna kulicka. Tak to ten "uzel na niti" musi bejt hodne do oci bijici :grinning: Mno nic jdeme papat a pak asi nejakej ten filmek. A zitra nedele, tak to nebudem nic delat. Dobrou :slight_smile:
15. lis 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlapci majú pipíka :grinning:

Blani, ja mám poslednú fotku s bruchom z 38tt, potom som už rezignovala :grinning: a vlastne ešte nejaké na pôrodnom stole, ale to už som bola ako vykysnutá rozvalená buchta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicko to som ja pred porodom Josha... teda moje obrovske brusisko....

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/PATRICKNAISANCEJOSH#5269027228707935090
16. lis 2008 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som sa vcera uz nedostala k netu, tak ja teda tipujem dievcatko :slight_smile:
Bihan, ja to s tou tabulkou myslim uplne smrtelne vazne, nikto a nic v nej nesmie chybat :grinning: Dokoncila som satnik, akurat som este nestihla ulozit veci, pretoze rozmyslam, ci podla abecedy alebo podla farby :grinning:

Tak sa zda, ze som sa dostala do velmi neprijemnej situacie :pensive: ako som si myslela, ze mam konecne kamosku-susedu... Jej manza je nieco ako nas hovorca, sef, prezident z rezidencie, teraz ma byt vo stvrtok nieco ako domova schodza, rozdali uz papiere a su tam popisane desne navrhy z ich strany, teda ja som dost proti, no snad nam to nenastrbi priatelstvo :fearful:

Tiez mam nejake fotky z porodnice, najhorsie su snad tie, kde lezim ako velryba v relaxacnej vani, no ani za svet som si nevedela najst ulavovu polohu. A mam aj take, kde veselo sms-kujem nasim domov napriek zakazu pouzivania mobilov :grinning:
16. lis 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, môj milovaný manžel si nezapol mobil, tak som až teraz dostala správu, že Blanke praskla v noci plodovka, tak išli do nemocnice :dizzy_face: A tak som na nich dnes myslela!
16. lis 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu nikoho? Tak to vám ani nepoviem, že nielenže jej prdla v noci voda, ale ráno o 8h58 bolo miminečko na svete ale keďže tu nikoho nieto, tak nepovieeeeem! :grinning:
16. lis 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan, tak nas nenapinaj, co je to ???? :slight_smile:

Chlapcek, dievcatko ????????????????? :sweat_smile:
16. lis 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte tak bebe je na svete gratulujem. Inak JZFR sa k vam nemoze pripojit pretoze jej nejde internet. Dnes ideme spolu von tak jej aspon oznamim novinku. :grinning:
16. lis 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa.. predsa niekto....tak nakoniec je to Tim :dizzy_face:
16. lis 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee, no huraaaa! :sunglasses: Ja sms nedostala, tak povidej prehanej, kolik vazi meri, jak to probehlo??????????????? Detaily!!! Vis, nevis? :grinning:
16. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidim, ze detaily nebudou..... Budu muset vydrzet na vypraveni Kulicky :grinning:
Kazdopadne mooooc gratulujeme k miminku!!!!! :dizzy_face: A prejeme hoooodne zdravicka a stesticka! :slight_smile:
16. lis 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeeee super spravicka. Gratulujem aj ja k miminku :dizzy_face: :dizzy_face: a prajem vela zdrvia a stastia.
16. lis 2008 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravia
16. lis 2008 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Detaily zatiaľ nebudú, lebo keď som skúšala včera volať, tak Xavier nebol veľmi zhovorčivý a Blanku mi nechcel dať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale drobec váži 3,74kg, merať ho budú dnes, Blanka rodila bez epi s pár vnútornými trhlinkami... no ale Xav mi povedal aspoň, že je "tout mimi" tak sa teším na fotky :dizzy_face:
17. lis 2008 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej baby, nie som tu dva dni a uz take nove spravicky! Tak gratulujeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Este pred dvoma stranami som chcela tipovat chlapceka no a nakoniec to vyslo :wink: Takze cakame na podrobnosti? Ale babetko je to krasne - 3,74kg! Wow! Tu je normalny priemer 2,9.
Prave som v sobotu bola na prednaske bobologie a tam jedna baba rodina o 20 dni skor, styri baby sa rozhodli rodit naraz, epi jej pichli neskoro, takze necitila kontrakcie, tak babu museli pomahat, no proste sila. To uz je asi 3 dievcina co povedala, ze nieco s epi nevyslo tak ja si to asi nenecham pichnut. Navyse ked som videla tu ihlu, co pichaju!
Inak, vcera som zvladla 7 km prechadzku, sama sa sebe cudujem. Mama mi sice vynadala, ze ci mi sibe, ale ja som sa fakt po nej citila vyborne. A uz sa ma zacala pytat, ci mam pripravenu tasku a ze ako to budeme riesit, ked pride hodina H...nejak skoro, nie? Inak, moj manzel nesoferuje, myslite, ze si potom mozem zavolat sanitku? A je pravda, ze z mobilu sa da vytocit len 112 a nie SAMU cize 15?
17. lis 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

Gratulujem Kulicakovcom k Timovi :dizzy_face: (Pheva mi vcer vecer oznamila novinku ale ked som vecer dosla, uz som nechcela zapinat PC :unamused: - zda sa, ze nam zatial funguje - tak uz sem budem chodievat normalne :wink: )

Hanuk - co si sa pytala - nemam ani ponatia :sweat_smile: - skus sa spytat SF
17. lis 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsou skvele zpravy - mooooc gratuluji kulicce k mimi :slight_smile:

Hanuk - nevim jak to mas s pojistenim ale me proplati taxi do porodnice, zkus se podivat
17. lis 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak 3,7 - krasna vaha! Takovy ceskoslovensky prumer bych rekla... Ne jak tady ty jejich petites crevettes :grinning: Krasne dopecene miminko! :slight_smile:

Hanuk, nemam poneti koho bys spravne mela volat, ale pomoct by ti meli na kazde te lince, 112, samu nebo pompiers.

Jani, to je supr, ze uz fungujete ;)
17. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou sanitkou netuším ani ja, ale skôr mám pocit, že moju kamarátku viezli do nemocnice pompiers... tiež by som sa opýtala SF alebo tvojho ošetrujúceho lekára. A tak isto ako je to s odvozom domov.

Teda dúfam, že 3kg 74 znamená 3,74kg a nie 3,074kg... to mi Blanka nenapísala celkom presne, ale je je fakt, že tie naše decká nie sú žiadne crevettes, Sára bola po pôrode najväčšia v Maternité :D
Luci, toto ťa možno bude zaujímať.. boli sme na sopke :grinning: http://www.bihan.estranky.sk/fotoalbum/reunion/Fournaise
17. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kraaaaaaaaaasne! Uz se tesim az taky vylezem nahoru! :dizzy_face:
Koukam na to vase nositko, mame ted pujcene od kamaradky skoro stejne, nebo hodne podobne.
Je to pekny kolos, nevim jak to dostaneme do letadla :sweat_smile: Do kufru se to nevejde. Myslis ze to muzem mit do letadla jako dalsi zavazadlo? Uz mame totiz golfky.
17. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi.. sa teš, nám sa Sári prvýkrát cestou pozvracala :sweat_smile: Väčšinou totiž spí, keď tými serpentínami lezieme niekam hore, ale včera to trošku nezvládla... Nosič môžeš zobrať do lietadla, ak v ňou budete mať Leu cestou (čo vrelo odporúčam, ja by som sa s kočíkom na letisko netrepala ani náhodou), prípadne vám ho vezmú ako ďalšiu batožinu, ale musíš zviazať všetky pracky, resp. skôr ho šupnúť do nejakého plastikového vreca, lebo tie "šnúrky" im ničia pásy. Mne to teda ako kolos nepripadá, ten náš má skoro 2kg, ale do kufra sa sprace pohodlne aj s normálnym kočíkom, lebo sa dá spološtiť.. čo máte za značku?
17. lis 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mame miminko, hura, hura :dizzy_face: A pindiky su vo velkej prevahe :grinning: Uz sa tesim na fotecky, Blani, drzte sa!!!
Hanuk, ja takisto netusim, vsetko si zisti dopredu. Nemate nejakych milych susedov, ktori by boli ochotni ta odviezt?
17. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE, HURAN HURA, blahozelam, k babatku, krasne miery, take ake maju byt... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Hanuk, anitkau , nie ambulance, ale treba mat mutuel, a dobru, normalne aj ambulance, je na lekarsky predpis, len vtedy je preplacana, , zavolaj normalne, pompiers, ,ale pozor ti , ta zavezu, len do najblizsej nemocnice, pokial tvoja je inde mas smolu, a potom uz le,n taxik, tvoje vylohy..... bohuzial....
17. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som vam chcela povedat ze uz mam po kontorlen co sa tyka assistent maternelles, dbes tu boli 2 hodiny strasny vysluch, no , moj muz si mysli ze mi daju povolenie, tak uvidime, cakam do januara... drzte mi palce...
vcera boli oslavy narodenin drobcov musim vam hodit par fotiek...
17. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika, co napr. sa pytali???
17. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata, ja som dnes bola v mojich 2 naj-naj obchodoch, v Castorame a v Culture :dizzy_face: MM strazil Alexa a ja som sa nerusene predierala regalmi a snivala :dizzy_face: a tak som sa v Castorame namotala na zaluzie, my este mame plno nedokoncenych veci a same provizorne riesenia, a jak nam tu prazi to juzanske slnko, tak obyc. zavesy nestacia. Daju sa dokonca namontovat bez vrtacky, takze by som to relativne mala zvladnut. Zase mam chrobaka v hlave...
17. lis 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsetko mozne, ako by ste reagovali, keby sa stalo toto, ako by ste reagovali pri teplote dieta, alebo , ak by si ublizilo,...

ako by ste reagovali na matku ktora sa boji a zaroven, je ziarliva, ako si predtsavujete, denny rezim a opateru dietata u vas, ako si myslite, ze budu reagovat vase deti, ako im vysvetlite, ze tu bude ine dieta...;

no bolo ich vela...strasne vela, a, kontrola bytu...
17. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad to vyjde :wink:
17. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek