• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
musi, no moj muz mi povedal, ze podla neho to vyzera byt v suchu, ze to bolo vidiet na ich tvarach, a ani nemali pripomienky ku bytu, proste ziadne.... tak dufam....
17. lis 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nosic mame McKinley. Asi ho teda vezmem na zada a do letadla. A ty golfky dame jako zavazadlo, ja bych je nejradsi nebrala, Lea uz ujde pesky pekny kus, s ni chodim uz jenom pesky, ale Y. ho chce, on ji zas radsi vozi.

Erika, a co po tobe konkretne chteli? To me celkem zajima... Delala jsi nejake skoleni, treba "premier secoure" nebo neco takoveho?
17. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ted vidim, ze uz se tini ptala na to stejne.
17. lis 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolik lidi k vam prislo na tu kontrolu?
17. lis 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

Tini ja som bola v piatok v Culture a stravila som tam skoro 2 hodiny :slight_smile:

Mame novinku, Jullian chodi sam. Spravi tak 6-7 krokov spadne a zase sa postavi a pokracuje. Teraz ho najviac bavi sa schovat za zaclonu a potom s nou kracat:

http://n-joy.cz/#/video/jullian/p3edruysq7sq51hv/

Dnes priletia nasi a aj brasko s rodinkou. JA sa tu uz asi neukazem, v sobotu je svadba a potom odlietame na dovolenku.

Lucka dopredu prajem vsetko naj k narodeninam a prajem vam prijemnu dovolenku.

Pozdravujem vsetky kocky a prajem krasny tyzden.

Ja budem mat asi aj abstak bez MK.
17. lis 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka, video je supr! Teda Julian je rychlik :slight_smile: Si pospisil s tim chozenim :grinning:

Preju vam kraaaasnou svatbu!!!!!!!!!!!!!!! At se vse vydari podle vasich predstav :dizzy_face: A taky hezky prozitou svatebni cestu, moc si to uzijte!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Budem se tesit na fotky!!!!!
17. lis 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jank aj ja sa pripajam krasnu svadbu prajem ,a vsetko spojene s tym.......

luci, prisli 3 zenske, jedne naozaj neprijemna, kurz ano budem musiet absolvovat, az ked mi daju odpoved, a co sa tyka zakladnych hmatova prvej pomoci uz dnes som musela odpovedat na tieto otazky co budem robit ak, alebo ako to spravim, a ine;;... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem :wink:

Erika drzim palce a to odpoved budes mat az v januari??To je dost dlha doba nie? :fearful:
17. lis 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je, nezalezi to na mne bohuzial taka je procedura, do 3mesiacov je odpoved... ach jaj, zas len cakat...
17. lis 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika, no tak to je mazec :sweat_smile: Drzim palce at je odpoved kladna ;)
17. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci dakujem..... :wink:
17. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka, aj ja zelam krasnu svadbu! To je super, ze Julian uz chodi sam!

S tym odvozom to nejak vymyslime, susedov mame, ale nebudem ich budit niekedy v noci, ked to na mna pride. Mame celkom dobru mutuelle, ale keby aj taxi, tak sa to da v poho zaplatit, nemocnica je od nas autom 5 min, takze prinajhorsom aj pompiers. Len som pocula, ze niektori taxikari odmietaju vziat tehotne. No v piatok ideme na to skolenie tak sa popytam.
18. lis 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,zabudla som zablahozelat, julianovy k jeho chodeniu....
18. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

aj ja sa pripajam k prianiu krasnej svadby a este krajsej svadobnej cesty :dizzy_face:

Erika - teraz uz len drzat palce, aby ti to konecne umoznili :wink:

dnes som si bola po veci v la redoute a bola som milo prekvapena - zatial mi sedia najlepsie zo vs, co som doteraz objednavala
18. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jzfr ja mam s la redoute tiez velmi dobre skusenosti, zacala som si objednavat aj z vertbaudet, a tiez som bola milo prekvapena.
18. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja vam s vertbaudet dobre skusenosti - akurat sa mi neosvedcilo objednavat si veci na domacu adresu, ale pokial to posielam do relais colis, tak je vsetko tip top :wink:

inak doma na svk som sa vzdy bala objednavat cez katalog - lebo som si nevedela na seba odhadnut velkost :sweat_smile: - a tuto nakupujem len taky hukot (vlastne inak sa mi ani poriadne neda nakupit - kedze neznasam preplnene obchody a s deturencami sa mi tiez nikam terigat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
18. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby - zase mi pred chvilou vyplo pc :unamused: - takze ak sa tu nahodou par dni neukazem - tak ho mame asi vaznejsie chory :pensive:
ale zatial funguje a deti spia - tak ho trosku namaham :wink: - nech viem, ze co sa deje doma a vo svete
18. lis 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka dakujem dufam, ze to vyjde, tak som rada, ze aj vy mate dobre skusenosti pretoze ja uz roky objednavam od la redoute, alebo vertbaudet, veci su super, ...
18. lis 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozeram, ze dnes tu akosi nik nie je :frowning2: - a ja som mala taku slinu kecat :sweat_smile:

deti uz spia a ja jednym ockom sledujem tv a pc :unamused:
18. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jani ty sa nudis dnes... :grinning:
popoeraj si dnes na TF1 o 23, dokument, bude o secu, a zdravotnictve celkovo, podvody lekarov, lekarnikov a pacientov urcite bude velmi zaujimave....
18. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, neako sa vam tu nechcve chodit, ..... :unamused: :grinning:
19. lis 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no - tak sa zda Erika, ze sa tu zas ukazem iba ja - a asi iba vtedy - ked tu nik nebude :unamused:
my sme prave dosli z obchodu a z lekarne - dochadzaju nam zasoby a prederavil sa nam biberon (pisalo na nom, ze je nerozbitny - no nas Mati mu dokazal, ze je :grinning: - sice mu to trvalo takmer rok a pol - co sa usilovne snazil - posledneho pol roka velmi usilovne :grinning: :wink: (hadzal ho von z kocika pocas prechadzky) a teda to nasa flasa vzdala (asi padla na nejaky kamienok - lebo dierka bol uplne minimalna, le,ze zospodu a tak si vsetko pekne vytekalo a vytekalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

inak som trosku pozerala ten vcerajsi dokument - tak to je teda ina sila :unamused: - ale mne sa zda, ze podvody a podvodnici su uplne v kazdej oblasti, co je velmi smutne :frowning2:
19. lis 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak vidis sme tu sme tu same, no bol velmi dobry, ten dokument, no tie flase maju svoju zivotnost...
19. lis 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, chcem sa spytat - je dobre mat pre istotu doma biberon a krabicu dojcenskeho mlieka aj ked chcem kojit? Pocula som pripady, ze zena prisla z porodnice a nemohla kojit (mozno zo stresu) a bola nedela, tz vsetko zavrete...alebo sa taketo pripady nestavaju?
19. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuk, zober si s porodnice uz pripravene mliecko, vo flasiach, pretoze ked kojis, tak je mlieko popri kojeniu, takze to nechaj na lekara.... :wink:
19. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte, tak som tu len nakukla, a uz som zmeskala Janku-fr, Jani, ved si to budes citat po svadbe, nech sa vam to teda vydari k vasej spokojnosti a hlavne vsetko naj nadalej v spolocnom zivote, a samozrejme si uzite svadobnu cestu!!!
My dnes mame to cesko-slovensko-francuzske stretko poobede u susedky, pripravila som aj ja nieco pod zub podla dohody, nech to nie je vsetko na susedke, ved je to vlastne kvoli mne :wink: Alex sa vychrape, nahodime sa do gala a ideme!
Hanuk, podla mna ti flasky netreba a nedavaj ziadne UM popri kojeni, tvoj Martin ta urcite stresovat nebude, domacnost par dni-tyzdnov pocka a ty sa budes venovat len miminku a sebe, a s pozitivnym myslenim nebudes mat problem s mliekom. Pre pokoj duse si to mozno kup, ale pekne to odloz na najvrchnejsiu policu.
19. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuk, žiadnu fľašu nekupuj, nebude ti treba.. keby si mala nejaké krízy alebo stresy, tak radšej popros manžela, aby postrážil drobca, ty si pekne pospíš a aj mliečka bude viac. U nás nikdy žiadne sušené mlieko nebolo. Keď som prišla z pôrodnice, tak som mala príšerne veľa mlieka, tak som odsávala, kým sa to trochu zrovnalo, takže som mala v mraziaku zásobu "pre istotu" a tú istú zásobu som po troch mesiacoch vylievala :wink:
19. lis 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
resp. v prípade úúúúplne najväčšej núdze fungujú pohotovostné lekárne.
19. lis 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurnik, aj ja som zmeškala Janku, tak držím palček, aby ste si svadbu čo najviac užili :dizzy_face:
19. lis 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - na jaky dokument jsi to koukala?
Biberony - my mame plastove od doodie, takze zatim prezily vsechny pady a hazeni z postylky a podobne :grinning:

Z redouty a verbaudet objednavam minimalne, pokud maji fakt velke slevy, tak sem tam nedokazu odolat ;)) Ale stejne radsi nakupuju v obchodech. Zatim na to mam cas, je mi jasne, ze az jednoho dne budu mit deti dve, tak to bude horsi ;)

Hanuk - ja jsem mliko doma nemela. Za normalnich okolnosti bys ho nemela potrebovat.

Lea nam onemocnela, jako uz je u ni tradicni vzdy pred odjezdem na dovolenou. V patek jsme byli na 20ti mesicni prohlidce u pediatra a dnes jsme si teda navstevu zopakovali ;) Hodne kaslala, az se z toho davila, tak jsem nechtela riskovat moji lecbu ceskyma sirupama, a radsi jsme sli.
Tini, byli jste na 20ti mesicni prohlidce? Kolik vazi, meri Alex? Lea ma 88cm a 13,3kg.
19. lis 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek