• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
jzfr inak kus od veci este som sa chcela vratit k tym filmom o afrike a vobec teda ja som bola dost mimo aj z pesnicky od zazie - je suis un homme, hlavne ked som videla klip, super urobene, ziadne krvaky a o to je to silnejsie, teda aspon na mna to dost silne zaposobilo :frowning2:
2. lis 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, ty to máš teda poriadne ružové :sweat_smile:
Alex má atopický ekzém? a kôli tomu nemôžeš mliečne výrobky? žiadne? Z toho by ma asi švihlo a v mojom prípade by som zrejme uvažovala o umelej výžive...
Ja som zatiaľ úspešne otestovala mliečne výrobky, pomaranče, čokoládu... teraz váham nad jahodami a zdá sa, že Sára je v pohode ale čo nebolo, môže byť...

Nguyen, tá pesnička sa aj mne páčila :wink: teda zdá sa mi trefná.. niekde na nete je stránka, ktorá počíta za nejake časové obdobie koľko je na svete pôrodov, úmrtí, koľko ľudí v priemere umrie na rakovinu, koľko sa nakazí AIDS atď...
Teraz sa teším na Premier cri... Tato bude strážiť a mama pôjde do kina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, asi si budes mysliet ze nie som celkom ok ale mne vyleteli normalne slzy ked sa tam zjavil ten napis ze "vyprodukovana potrava za rok" a boli tam myslim ze stovky ton a pod tym to strasne cislo a predstavujuce "population afamee" :frowning2:
2. lis 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava afaimee
2. lis 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zienky, co vsetky pozerate Star Academy :grinning: ? ja pozeram a nechapem ako dokaze niekto tak super spievat, mna staci ked spievam malemu a potom ked sa na kamere nemozem ani vidiet ani pocut.jednoducho nemozem sa na seba v telke pozerat :astonished: :sweat_smile:
Tini blahozelame Alexovi ako krasne si sedka :slight_smile:
Bihan malinka je zlata taka baculka uz od narodenia, to o drobec ked sa narodil vyzeral vychudnuty ako maly somalcan :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2007 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, to su vsetko moje uvahy, aj od viacerych som pocula, ze atopikom nerobia dobre mliecne vyrobky (kravske mlieko), aj moja SK lekarka mi to doporucila. Vies, aku umelu by si mu dala, ked vsetko je na baze kravskeho mlieka??? Sojove??? Ved to je hnus!!! a tiez alergen. Jednoducho som vypozorovala, ked si dam nejaky mliecny vyrobok, tak mu to vylezie, (hoci fr.pediatricka na mna cumi ako na zjavenie, ale nikdy sa k problemu nevyjadrila, alebo asi ani netusi, ktora bije), preto si davam len maslo a emental. Kozie mi nechuti, skoro ma naplo, uz nebudem riskovat.
Aj ja si dam obcas cokoladu, no zo zaciatku som ju vobec nejedla, vies, ked sa nic neprejavi den-tyzden po tvojej konzumacii, este neznamena, ze sa nic nestane o 5-10-15 rokov, to je ten problem :cry: Ked sa vseobecne u nas nieco nedoporucuje, ja si myslim, ze je to niecim podlozene. Tu nech si jedia pomarance, kolko chcu, je to ich 'geneticka pamat na jedlo', my sme z ineho kraja.
ADka, nepozeram Star Academy a kazdopadna sa na seba neznasam pozerat na kamere, ani svadbu som nedopozerala :grinning:
Ja teraz pozeram na M6 nejaku reality show Top model, lebo tam je v komisii Adriana Karambeau, nie ze by som ju nejak zboznovala, jednoducho som na nu zvedava, ako 'zije' a vystupuje tu vo Fr., a mne sa tam paci, je tam jemna, jednoducha, len priserne hrubo nalicena, a podla mna nema ani nejaku extra francuzstinu na to,ze tu zije tak dlho, tak sa ja vooobec nemam co hambit do buducna za moj prizvuk a pod. Spolu s nou tam je aj manzelka sameho velkeho sefa mojho muza, no teda, to je krava, a bonznem, ze Afflelou ju klofol Alainovi Delonovi. Mozno ste to vedeli, ja nie.
3. lis 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak, sorry, na vasu diskusiu o filmoch sa nechytam, ani o tej pesnicke a klipe...
teraz som si vsimla, Karembeau alebo ako sa to vlastne pise.
3. lis 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
"vikend" nam dopadol velmi dobre - aj ta navsteva :wink:

Tini - videla som zubky :slight_smile: - tak uz budete mat aspon na chvilku pokoj - ze? nasho drobca zase dnes tiez chytili bolesti - tak sa mi sem nedalo prist az takto neskoro - uvidime, ako sa ti betari budu predierat na svet :frowning2:
inak mame rovnaku hrkalku a aj body :slight_smile: (zelena s dvomi gulickami a zlta absorba so zajacikom :wink: - to znamena, ze kupujes v dobrych obchodoch :wink: ) - samozrejme urcite aj ostatne maminky :wink:

Adka - co sa tyka star ac - tak si to obcas s muzom pozrieme (v piatok, ked tu nemame nikoho a ani my u nikoho niesme; takto mi sem tam predstavuje fr spevakov, autorov a textarov :wink:)

Nguyen - uz ste prestahovani?
Meleri - ak sa mas? Dufam, ze lepsie ako dnesne pocasie :wink: - prave sme sa dnes s muzom zamyslali, ze kam sa vyberieme v novembri - aby sme sa vyhli tomuto skaredemu pocasiu - ale zatial sme na nic neprisli - lebo si aj u nas doma nie je teraz velmi pekne :frowning2:
3. lis 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, tak teraz si ma pekne "natrela" :sweat_smile: Mne ani len nenapadlo, že vlastne všetky umelý stravy sú na báze kravského mlieka :rolling_eyes: A s tými alergénmi mi moja doktorka (slovenská :grinning:) hovorila, že ak som nejakú potravinu jedla počas tehotenstva a nie som na ńu ani ja alergická, riziko, že bola na ňu bola alergická Sára, je dosť malá... ale teraz už fakt neviem.. mám pocit, že čo lekár, to názor :sweat_smile:

No, Star Ac nepozerám, nikdy ma tieto reality show nebavili ale tak ako Tini som bola zvedavá na Adrianu...s make-upom súhlasím :grinning:, teda vlastne aj s jej vystupovaním, ale prízvuk má poooriadne tvrdý a hovorí s kopou gramatických chýb :grinning:... takže babulky, žiadne stresy :wink:

Adka, keby mi niekto pred pôrodom urobil UZV a povedal mi váhu, tak by som zrejme rodila v neskutočnom strese, lebo som si myslela, že od nejakých 3600g už robia cisára :sweat_smile: Nikdy by som nepovedala, že sa to dá zvládnuť aj prirodzene :grinning: Ozaj, začala sa vedome usmievať.. to je taká paráda :dizzy_face:
3. lis 2007 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, jojo Ostrava uz je trosku lepsi posledni dobou, ale porad je to hrozny, ten smrad co te prasti do nosa kdyz tam vjedes... Mne se doma vzdy zhorsi exem. A jak casto jezdis domu? Co rika na Ostravu tvuj manzel? Hehe,mozna se tam nekdy potkame,to by byla nahodicka :wink:

Nguyen - ne le dis a personne jsem videla a moc se mi libilo,akorat ani kdybys me zabila si nemuzu vzpomenout jak to dopadlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: uplne vybileno v hlave...leda ze bys mi nejak napovedela ...

Bihan, Sarinka je fakt zlaticko! A jaka uz je velka... :dizzy_face: Z akne si nic nedelej,to prejde samo...

Jinak se priznam dobrovolne,ze se obcas na StarAc kouknu, kdyz neni zadny jiny program...Vcera jsem nevidela,sla jsem vecer hlidat deti..po celem unavnem dni s Leou se mi teda dvakrat nechtelo,ale slibila jsem v hotelu,kde jsem delala kdysi,ze o prazdninach par babysittingu udelam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tini,gratulace k sezeni!!! Ted uz nebude Alex delat nic jineho,to se priprav! :grinning:
Adriana K. s muzem si pry koupili barak par kilometru od nas, v Croisic. Mozna ji tu nekdy potkam :wink: Muj chlap ji zna z thallasa,kde dela a pry byla vzdy mila,skromna,prijemna.

Jzfr - drzim palce,at se zoubky co nejdriv prorezou at drobek moc netrpi :frowning2: :dizzy_face:
3. lis 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lea prave sedi jak dama v zidlicce,v jedne ruce piskot v druhe lahvicku s cajem a je desneee dulezita...jak hezky sama papa :grinning:
A vcera se naucila davat pusinky,tak me furt pusinkuje :dizzy_face:
3. lis 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viete co? Teraz som si spomenula, ze ako 6-roc som bola s rodicmi na dovci prave v Ostrave, FM a okoli. Velmi sa na to nepamatam, akurat to, ze ma strasne bolelo brucho pri konci, sli sme aj k lekarovi, a nakoniec to bola zapcha, ale hned to vyriesil doktor tym, ako mi prehmatal brusko :wink:
Uz sa vam par dni chystam nieco napisat, no ja hlava derava... to sa stalo, este ked tu boli nasi, pri otcovi sa pristavila nejaka zvedava suseda, ze co tam majstruje v zahrade a vyklula sa z nej Slovenka!!! Ma cez 50 a prave ju opustil manzel s nejakou mladou husou, no svet je maly! a byva necelych 100 m od nas. Ale nieco mi na nej vadi, mam taky divny tusak...ale raz skocim na kavu a preverim ju!
3. lis 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poobede som vam skontrolovala albumy, mozem porovnavat akurat tak s Filipkom a Leuskou, tak teda moj Alex je riadny lenivec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A vseeetky fotky sa mi velmi pacili, musim vas pochvalit.
3. lis 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, svet je jedna malá diera.. raz som pracovala v Chateauline (taký zapadákov vo Finistere medzi Qimperom a Brestom) a jedného pekného dńa sa tam zastavila v reštike, kde som pracovala, jedna staršia Slovenka (o ktorej mi tvrdili, že je Poľka alebo Juhoslávka :angry: ) a čo čert nechcel, dokonca bývala v BB tak ako ja :grinning:
3. lis 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucija, vy uz jete piskoty? Keby mi vsetky 4 balenia nasich piskotiek opavia nezozral pes, tak som aj tak mala v plane az tak okolo Vianoc. A pediatricka takisto prikazala maso, zeleninu a ovocie. Kto sa v tom ma vyznat? Ake mas piskotky? Nejake ich? A aku stolicku? My sme este nekupili.
3. lis 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini,na ty piskoty je casu dost. Ja jsem ji ho dala jen na zkousku, na "brouseni zoubku", koupila jsem zn. babybio - boudoirs bio,je na nich napsane od 8.mes a je v tom gluten,takze fakt neni kam spechat, cim pozdeji tim lepe. Ty boudoirs jsou takove dlouhe tycky akorat do rucky, tak se jim to dobre drzi. No chutnal ji mooooc, sedela jak kralovna, zuzlala ho a rikala pri tom "mnam mnam mnam", coz umi moc pekne, no srandaaaa :grinning:
Stolicku jsem koupila takovou tu obycejnou bilou v Ikea.
My jime dopoledne jogurt (takovy ten special z lait infantile od nestle) v poledne maso+zelenina nebo jen zelenina a odpoledne ovoce a dokonce davam uz i kasi na noc (bez gluten). Ale porad kojim jeste tak 4x za den a 2x v noci,vzdycky hned po jidle nez jde spat. No je to dost, ale tlusta zatim neni :sweat_smile:
3. lis 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ešte dojčíš 2x v noci? a ja som dúfala, že najneskôr v 4 mesiacoch sa konečne vyspím :sweat_smile:
Ozaj, existuje tu niečo ako "žužlacie" keksy pre mimčá? videla som to v UK - bolo to bez cukru a prísad a rozpúšťalo sa to slinami - myslím vhodné od 6 mesiacov...
3. lis 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja som sa prave chcela pytat na tie piskoty? mam jednu susedu taka sialena baba ktora v troch mesiacoch maly rypla opatrovatelke. a minule ma pozvala na kavu a vravela mi ze ona dava malej do rucky piskotu od tretieho mesiaca :astonished: ja som sa skoro zhrozila. ja som malemu kupila od Hipp Mon premier biscuit a je to bio bez glutenu. je to od siesteho mesiaca ale stale sa bojim mu dat do rucicky, ja sa bojim ze mu kusok ostane v hrdle :confused: tak zatial mu ich mixujem do ovocia.
3. lis 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sranda, no ja neviem, my mame alergie v rodine, ja sa radsej nebudem nikam ponahlat, nevyzera, ze by mu nieco chybalo. Ale diky aspn za tipy a znacky, ked bude cas, tak vyrazim do Casina nakupit. Bihan, aj my este kojime v noci, ale odkedy mu vysli tie zuby, tak si musim potukat na drevo, zobudi sa 1.krat okolo 2.00, ale nejak extra nechce pit mlieko, skor sa len tak pohra zaspi a zobudi sa okolo 6.00 a vtedy pije ako duha! ale pri mne v posteli na boku a tak spolu zaspime tak do 7.30-8.00. ja davam ovocie doobedu po prechadzke, maso+zeleninu okolo 14.30, a vecer okolo 19.00 opat zelenina. Ani kase radsej neskusam, nie ani kvoli glutenu, ale pre to kravske mlieko. Ano jogurty zatial nedavame, no u nas to bude vesele :cry: Bihan, co si sa pytala na tie zuzlacie keksy, tu som po nich nejak nepatrala, ale na SK tez su, to su take kukuricne sulky, bez soli, a rozpustia sa na jazyku, ale neskusala som.
Lucija, takze vy uz 'mnam, mnam'? My zatial tak 2-3 dni, mama, papa, baba... Pojdem uz omrknut tie stolicky, my zatial krmime v tom polohovacom kresielku. Tak prajem dobruuu, lebo my uz chrnime a ja uz nevidim na oci, pa zajtra.
3. lis 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte - citam, co ste popisali o piskotach - mnam - ja velmi lubim piskoty (najma s kavou ale u nie su tie nase klasicke zlate :cry: - a tie ich boudoir - to nie je to prave :angry: ) - detom som este neskusala - aj ked ma to lakalo kupit - ale dam im az po dohode v nasej lekarni (tie tetusky su strasne mile a vzdy dobre poradia (ved tam aj chodim 2-3x tyzdenne :wink: )

mne tak minule prislo luto, ze uz nemam mliecko (rada by som vratila cas - ale neda sa :cry: ) - aj vam tisko zavidim :wink: :sweat_smile:
- ale zas ma tesi, ze papaju aj to umele a ze namaju ziadne zazivacie problemy - a este ma tesi - ako sa radostia, ked vidia "petit pot" alebo flasku :slight_smile:

teraz spinkaju - ale Matko cele popoludnie trpel - ani ruky nepomahali, aj sme mastili dasna, aj sme dali studene hryzatka - a aj tak plakal :frowning2: - dufam, ze sa skoro prerezu - len mi je divne - lebo zatial mu najviac naviera ta cast, kde su ocne zuby (tak neviem, co to znamena)

neviem, ci som sa pochvalila - ale kupili sme a zlozili detske stolicky - velmi sa im v nich paci (aj ked ich tam davam iba na chvilku, kedze mi este sami pevne nesedia - teda najma drobec nie)

este ma jedna vec potesila - muz mi dnes hovori (ako dosledok vcerajsej navstevy - ked sme zistili, ze svokrovci sa nepohodli s ich dcerou, ked tam minule boli - a to kvoli jej starsiemu dietatu) - tak mi moj drahy zahlasil - ze ja si mam s jeho rodicmi udrziavat dobry vztah (totizto spociatku si ma velmi oblubili, svokra ma brala takmer ako vlastnu dceru - to ja som zacala vytasovat pazury, ked ma chceli poucat o detskom rezime :wink: )
tak mi povedal, ze ja mam ostat tou milou a usmievavou a rolu toho "zleho" na seba berie on (neviem, ako to zvladnem, ked sme obaja cholerici :grinning: :grinning: :grinning: - tu jeho by som hadam aj lavou zadnou, ale tu milu, ked mi budu chciet davat rady do zivota - no neviem -asi pojdem trenovat zakusovanie si do jazyka :grinning: )

dobru noc dievcence a zajtra krasny den vsetkym :slight_smile:
3. lis 2007 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan,my uz jsme meli obdobi bez nocniho kojeni,ale pak se to znova rozjelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdyz vylezaly ty prvni dva zuby,tak to bylo kojeni i 5x za noc..no sila. Snad se to nestane pravidlem s kazdym novym zubem :confounded:

Adka,diky za ten tip na piskot bez glutenu,ja jsem takovy nemohla sehnat :wink: se po tom podivam...

Tini,to je super kdyz reknou poprve mama,ze? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Lea rekla 'mama' kolem 6.mesice,rikala to asi tyden a pak to uplne zapomnela,zacala rikat 'bababa' asi 14dni,pak mela obdobi 'bebebe', no a ted rika 'tata' a 'papa',a to uz ji drzi tak tri tydny :grinning: no a to 'mnam mnam' je fakt sranda a taky jeste umi 'neeeee' a vrti pri tom hlavickou ;))))

jzfr - jake jste to koupili ty stolicky?
Na zoubky mame homeopatika "chamomilla vulgaris" muzes zkusit,kdybys chtela. Pry pomahaji,ale Leusce zuby vyrostly jak jsme byli zrovna v cechach a nemela jsem je sebou,tak nevim.
4. lis 2007 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - stolicky sme kupovali cez ebay

dam tu jeden link na jednu konkretnu stolicku (my sme sa zabavili s drazbou a nekupili sme ju priamo (ale je to od toho isteho predajcu a este sme u neho kupili muzovmu krsnatku drevenu villu komplet zariadenu aj s garazou a babikami) - doslo nam to asi 5 dni po zaplateni

http://cgi.ebay.fr/Chaise-haute-reglable-Antique-Pine-NOUVEAU-H07_W0QQitemZ110188128005QQihZ001QQcategoryZ132494QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

dufam, ze ten link bude fungovat
inak ja som tie svoje stolicky vzadu previazala este elastickym obvazom (lebo sa mi zdalo, ze by tamadial mohli deturence prepadnut - muz sa mi sice smial - ale mne to nevadi - ja viem, ze ked sme boli my male, tak nase stolicky boli podobne vratane operadiel a vzdialenosti medzi sedakom a opierkou, ale co uz - pre pokoj duse, som tam vyrobila taku pavucinu a tak tam teraz dam deticky bez strachu, ze mi prepadnu vzad :slight_smile: )

inak povodne som chcela stolicky combell - take, ktore sa potom premenia aj na nizku stolicku s velkym pultikom (aj ja som taku podobnu ako dieta mala) lenze my by sme tie combelky u nas v byte nemohli vzhladom k malemu priestoru pouzivat)
ine stolicky (tie umele - napr peg perego) u nas neprichadzali do uvahy, kvoli tomu, ze podvozok maju velmi siroky a nevosla by sa nam ani jedna, nieto ste dve :grinning: )

dnes som fotila deturence - tak pockam, kym ich muz ulozi do pc a potom pridam do albumu

dobru nocku
4. lis 2007 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
este mi tak napada - je dobre dobre pozerat jednotlive oznamy - lebo ten isty predajca ponuka stolicky aj s vankusikom, ale aj bez a treba ich potom zakupit zvlast - takze bacha na to :wink:
4. lis 2007 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano a pekny den vsetkym :slight_smile:
4. lis 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonjour, Jani, pridaj uz fotky deticiek, som zvedava :slight_smile: A chcela som ta opytat ake mliecko papate. kupujes uz hotove?
4. lis 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Adka, mliecko kupujeme od styroch mesiacov - ale ja som mala mix kojenie + umele mliecko - lebo som nemala dost mliecka (kupujem v lekarni znacku picot)
fotky budu - ale az po uprave v pc a tu robi muz :slight_smile:
4. lis 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no, pekne stolicky, aj ja by som nieco take, len sa mi nepaci farba. Tu v obchodoch maju same tie umelohmotne, typu 7 pozicii chrbtovej opierky, ... ako kociar, budem hladat.
Lucija, ja mam chamomillu,ale nemam dojem,ze by nejak extra pomohlo. Asi to bude aj v podavani, homeopatika sa maju podavat pod jazyk a nechat rozpustit, no vysvetli to miminu, tak som ich drtila lyzicou, lebo vo vode sa mi len tak nerozpustili, a dala som mu to vypit. Pisala mi moja SK pediatricka, ze to treba vyliat pod jazyk! Skuste. Pisala mi o dalsich homeopatikach na spanie, ale uz som zabudla nazov, mam ho v e-maili, zajtra pojdem skusit.
Uz som sa raz pytala, ale ste mi nenapisali, aku mate doma podlahu? My len tu kamennu dlazbu a mne to nepride vhodne nechat na tom miminko ucit sa plazit, studene, tvrde a u nas este aj samy psi chlp, zase dnes prebehla hadka ohladne koberca do 1 izby. Ved aj ked sa snazi sadnut, obcas tak fajne zleti dozadu rovno na hlavicku, zatial je len v ohradke a na velkej roztahovacej posteli. Ja asi zbalim kufre a pojdem domov k rodicom, oni by urobili prve posledne pre Alexa a tu doma... no skoda reci.
4. lis 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Tini - my mame dlazbu (kuchyna, kupelka, wc, predsien) a lino v izbach
dodetskej potrebujeme to lino vymenit - lebo uz nie je pekne - a tak este neviem co dame - mozno parkety, alebo plavajucu podlahu (amozno opat lino - ja viem, ze uz vyslo z mody :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dobre sa udrziava :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) - a chceme im tam dat aj koberec - presne - aby mali od spodku teplejsie (ich izba je sice najteplejsia a je aj vyhrievana od spodu (od susedov), ale naco riskovat zapal mocovych ciest zo studenej podlahy
este neviem aky koberec vyberieme - ale rada by som s detskymi motivmi (bud ten s takym tym mestom, alebo nieco na disneyeho sposob - ale este sme sa potom nepozerali a tak neovladam ceny - rozhodneme sa az potom podla ceny a kvality)

inak mas pravdu - tu ak maju koberce - tak iba na okrasu - to ze koberec moze byt aj funkcny ich asi vobec nenapada :confused:
viem, ze moja svagrina mala dlazbu v dome tak rozprestierala malemu deku - no on na nej samozrejme nevydrzal (a sem tam ho posadili na taky ten mini okrasny kobercek pod koferencnym stolikom - ja by som to riesila inak - lenze tym, ze mame gumu a sme na piatom poschodi, tak ked sedis aj na zemi - tak nie je az tak studena) - ale ako som uz pisala -urcite sa poobzerame, po dacom maksom - ved deticky casto padaju (a vzdy tak velmi nestastne, takze suhlasim s tebou - skus sa poobzerat po vyslovene detskych motivoch - mozno sa to dokonca muzovi aj zapaci :wink: ) - to by nebolo, aby sme tym chlapom nepresli cez rozum :wink:
4. lis 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini - ja som povodne pozerala po tejto stolicke
http://www.aubert.fr/le-repas/chaise-haute-transformable-bois-combelle,fr,351751.html

ale tu by sme nemohli vyuzit - kvoli priestoru (aj my, ked sme boli mali - sme mali stolicky tohto typu a boli sme v pohode) - inak k nim je este treba dokupit vankusiky - su roznej farby a za cenu cca15 eur

potom sme este pozerali na tieto:
http://www.aubert.fr/le-repas/chaise-haute-tripp-trapp-stokke,fr,2370654.html
ale tu nas zas odradila cena

skus mrknut cez ebay - je tam vela napadov - mozno vas nieco oslovi (a aj ja sa pokukam, ci maju v ponuke nejake detske koberce - len tak mimochodom na vianoce sa chystame kupit tej spominanej svagrinej (resp jej synovi) prave ten detsky hraci koberec s mestom - takze postupne tu presadzujem svoje nazory :wink: ) - a aj tebe tak zelam - treba len vydrzat a najst muzovo citlive miesto :wink: hore hlavu -a ak mas vsetkeho plne zuby - tak mi zavolaj :slight_smile:
4. lis 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini - tak som nasla napr jeden link na koberec mesto
http://cgi.ebay.fr/MAGNIFIQUE-CIRCUIT-POUR-ENFANT-TRES-BEAU-TAPIS_W0QQitemZ290177300216QQihZ019QQcategoryZ140356QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

este jeden - len ta foto je akasi nevydarena:
http://cgi.ebay.fr/SUPERBE-CIRCUIT-TAPIS-POUR-ENFANTS-160-X-250-NEUF_W0QQitemZ170165319737QQihZ007QQcategoryZ140356QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

a este napr macko pouh
http://cgi.ebay.fr/TAPIS-GEANT-WINNIE-LOURSON-NEUF-CHAMBRE-BEBE-ENFANT_W0QQitemZ160176268356QQihZ006QQcategoryZ20588QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

alebo abecedovy:
http://cgi.ebay.fr/TAPIS-ENFANT-ALPHABET-EVEIL-ET-JEUX-TBE_W0QQitemZ170165068714QQihZ007QQcategoryZ66744QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

ono cez ebay je vela veci z druhej ruky - ale daju sa najst aj uplne nove veci za bezkonkurencne ceny - len treba dllllho hladat (ja na to nemam vzdy nervy :angry: )

ale ako som tak zbezne pozerala - Tini - tvoj muz za to vlastne ani nemoze - podla mna oni to vs francuzi maju niekde zakodovane v genoch - totizto ked som hladala koberce - tak vsade iba same koberceky s rozmermi do 1 m² :unamused:

hore hlavu - idu vianoce - no tak sup sup a Alex bude mat o jeden darcek viac (alebo o dva, ak to dotvoris aj tapetami, vankusikmi a plysakmi "v tone" koberca :wink: )
4. lis 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek