• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
A ja proc nesnasim klauny :unamused: Proc ho pousteli dovnitr s nalicenym oblicejem? To je nejaky divny.
23. led 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pane Bože, to je príšerné! :cry: Tu píšu, že zomreli dvaja dospelí, 3 deti (dve deti a jedna žena umreli na mieste, ďalší dvaja v nemocnici) a 20 zranených detí... si ani nechcem skúsiť predstaviť, že by sa mi stalo niečo podobné.
http://www.lejdd.fr/cmc/societe/200904/belgique-tuerie-dans-une-creche_181777.html
23. led 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to rikam furt : takovy lidi nema cenu nekam zavirat. Jsou proste nebezpecny pro spolecnost, tak co s nima? Je to husty, ale je to tak :confounded: To je hrozny :frowning2:
23. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,sorry ze som sa vam tu tak vtrela,ale zaujmalo by ma,ci je niektora z vas byva v Avignone,alebo blizskom okoli.my sme tu od augusta,tak preto ma to zaujma :wink:
24. led 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zoeno, my byvame pri Aix en Pce, cize asi 80km od Avignonu.
24. led 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuk,sice neviem kde to je ,ale je to celkom blizsko :wink: fiiiha kukam,ze uz vas bude za chvilocku doma o jedneho viac,gratulujem,nech ste zdravi! :wink:
24. led 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tak vy ste toho vcera nepopisali :sweat_smile: co ma vlastne tesi, lebo nemusim vela dobehovat :grinning:
To s tymi jaslickami je hrozne. Ten chlap sa vraj inspiroval Jokerom z noveho Batmana :confounded: Kulicka, co s takymi ludmi? Ja by som ich dala do ruk tym rodinam, ktorym pozabijal blizkych, ti by si uz vedeli poradit :angry:
Inak nikoho nepostihla ta hrozna smrst? Myslim, ze asi nie :wink: U nas tiez dost fucalo a ani to v spravach nehlasili, kopa stromov popadala, tiez riadny bordel tu je :unamused:
25. led 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zoeno, to je severne od Marseille a dakujeme:slight_smile: No zatial drzime pokope, dufam, ze nie na dlho.
25. led 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte, tak uz marodime cela family, napriek izolacii MM a vsetkym moznym opatreniam sme tu porantanu chripku schytali aj ja s Alexom :angry: Najviac ma stve to, ze ju MM schytal u seba v obchode od susedky-kamosky, ked dosli vsetci chori kupit skulky detom, oni su uz 3 tyz chori na homeo, veselo si behaju a rozdavaju virusy :angry: Nechapem, ako mozu byt ludia takto nezodpovedni, som chory, tak sedim doma! My sme si kupili v lekarni Tamiflu, a fakt to funguje, takze ked nebodaj schytate chripku, tak sa oplati zainvestovat. Alex bol na tom vcera velmi zle, ani nevyliezol z postele, nechcel pit a zvracal... ale dnes uz nelezi a hra sa ako obycajne, aj pije a je. Tak uvidime, vo stvrtok by sme mali cestovat :fearful: A este dnes v noci mal pes epilepticky zachvat, takze to mame vesele!
Karol, tiez som pocula,ze ten vrah z Belgicka sa insiroval Jokerom z Batmana a ze to spravil na vyrocie smrti toho herca.
Zoeno, este tu mame Meleri zo St. Valier, to je niekde juzne od Lyonu a potom Lyoncanky, dalej nic nablizku.
26. led 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - idem vas aspon pozdravit (uz zas sa mi pc zahrieva, takze sa mi coskoro vypne :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
kym si clovek precita maily (odpovedat ani nestiham - nemala by som kedy, bo by a skor zrusil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), potom spravy z domova a aspon kuk na MK a uz je moj pc prepracovany (asi sa inspiroval od anpe - a denne nepracuje viac ako par minut (max 2-3hod) a aj to s prestavkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Zoeno - my sme v Lyone - inak podla mna je vo FR dost Sloveniek, lenze nechodia na konika - cim je vacsie mesto, tym vacsia pravdepodobnost, ze niekoho z domu stretnes (v Avignone byvala jedna baba tuto z MK, no prestahovala sa do Lyonu- tymto ju pozdravujem a opatovne pozyvam ku nam :wink: )

Tini - rychlo sa vyliecte aby ste mohli do toho Londyna :dizzy_face:

inak v tych jasliach to je iny brutal :frowning2: :cry: - normalnemu cloveku musi rozum nad tym zastat :frowning2:
26. led 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby j avas nestiham, mali sme asi poriadne perny tyzden minule, uz mam toho dost....
tak uz do utorka taha josh gastro a pporiadne silne, boli sme uz dvakrat na pohotovosti, no chuadcik vracal, hnackoval aspon 18 krat za den, nic nejedol ale nic len adiaril stale pil.. no hroza..
dobra sprav je, ze uz mu zacina byt od dnesneho popoludnia naozaj lepsie tak uz zacinam trocha oddychovat teda poviem mam poondiany tyzden za sebou, pato mal len jeden den ale aj tak si vytrpel , len sa plazil vo stvrtok..

ja osobne ti nepomozem, ja som s okolia pariza...
26. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, preju pevny zdravi!
Ted tu mam mamku, tak taky moc psat nebudu, ale myslim na vas.
26. led 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby prajem vam vsetkym co mate chore decicky, alebo co ste chori cela rodina, aby ste sa co najrychlejsie uzdravili.
Kulicka uzi si mamku, ved konik neujde :sweat_smile:
27. led 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak konecne uz odfukujem, po tyzdni sa nam josh ukludnil dnes sa zobudil a ziadna hnack a amal aj trocha hlad tak som rada.. konecne;. clovece to bola sila to gastro. :angry:

kulicka tak si uzi tvojej mamaicky, ta musi byt v siedmom nebi, vidiet svoje vnuca... :wink:
27. led 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Erika, to je vyborne, ze sa uz Josh citi lepsie.
Prave pozeram spravy, ze sa narodili osmorcata v Kalifornii. Viete si to predstavit? Doktori si najskor mysleli, ze su iba 7 a potom zrazu tam bolo aj 8. A ta mama ich chce vsetky kojit...no Francuzky by si mali brat priklad :slight_smile:
27. led 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuk no waaaaw :sweat_smile: to je sila teda. Niekto rozmysla ci vobec bude mat druhe dieta a niekto ich ma osem naraz :grinning: :grinning: :sweat_smile: a ze vsetky kojit, to je obdivuhodne, ale ju aj lutujem, sak ta bude mat 24h denne niekoho prisateho na ceckach :grinning: dookola.
Erika super, ze sa uz Josh citi lepsie a ze si aj papat pytal :wink:
27. led 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejo prave pozeram spravy o tych osemtorcatach :sweat_smile: 6 chlapcov a 2 dievcatka a ako vravis, to osme bolo pre nich prekvapenim :sweat_smile:
27. led 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dakujem,
no uvidime ako jej to vydrzi ta euforia kojenia.. teda ako dlho.. pri jednom su matky unavene, i ked stastne, tak ja neviel 8 to by uz zabilo aj vola... ved sa to ani neda ked si zoberies ze niektore deti piju aj 30 minut tak vynasobit 8, a potom to y musela mat super tvorbu mlieka vsetkych nasytit...
ked sa to zoberie logicky... :wink:
27. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Erika to je dobre ze uz sa malym polepsilo, teraz potrebuju papkat a nabrat vela sily.

Aj ja som to videla v spravach a teda to si neviem vobec predstavit.

Karol ako sa mate??Malinka kopka o 106? Neukazes nam nejake foto s tvojim bruskom??Este pracujes alebo uz oddychujes doma?
27. led 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hej, mala kope ako diva :grinning: najma ked sedim pred pc :sweat_smile: ale vlastne aj ked lahnem pred telku, tak dava o sebe vediet :grinning: No foto by som aj nejake dala, lenze mi brusko este nie je tak vidiet, aby sa dalo povedat, ze je to tehu :sweat_smile: ved niekedy mi je az trapne ked mi ludia vravia, ze ako je to mozne ... Ale najma vecer mi tak "vypukne", tak spravime nejaku foto a pridam :wink: Teraz oddychujem doma kedze tu som robila najma cez sezonu. Chodim si na ten uctovnicky kurz, sem tam nejake relaxacne cvicenia pre tehulky a to je vsetko :sweat_smile: Uzivam si to, lebo viem, ze mi to rychlo zbehne :wink:
27. led 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka dakujem neboj ini to dobehnu raz dva, su to labuznici....

karol uzivaj si , ams pravdu prejd eto rychlo.... ani sa nenazdas a uz bude chodit..
27. led 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Karol, pekne si to uzivej. Strasne to utika :unamused:
27. led 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky - PC cez den ani nezapinam - neoplati sa, totizto vacsinou na nom pisu drobci a ja mam co robit, odohnat ich odtial, pretoze kym odnasam jedneho - uz je druhy opat hore na stolicke a ak im vezmem aj stolicku, tak si donesu alebo dotlacia aj dalsiu svoju malu stolicku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: - takze som kapitulovala a sedim tu az teraz vecer

pripajam sa k Blanke - uzivaj tehu, ako sa da - strasne rychlo to utecie (mne nakoniec aj deti v brusku chybali - sice iba prve dni, nejak som si na ten privilegovany stav, ze deti su iba moje, velmi zvykla a tazko sa s nim lucilo
:sweat_smile:

Erika - to je fajn, ze ste uz za gastro - strasne neprijemna choroba :frowning2:

inak s tymi osemcatami si ani ja neviem predstavit - dve naraz su tak akurat :wink: - uz ku trom potrebujes neustalu vypomoc - a tak si teda ani nejdem predstavit kolkych ludi na plny uvazok potrebujes k osmim novorodencom :sweat_smile:
27. led 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, od teb ato ide , najlepsie, ty mas co rozpravat, nezavidim ti...

pockaj este budes sladko spominat.. ake to bolo... :wink:

mas pravdu velmi neprijemna, a teraz to bola sila naozaj 6 dnove gastro... to je sila, pre dospeleho a nie pre take babo, no nic je to chlap zvladol to....

len sa teraz bojim , aby nedostal tie kiahne ked je tak oslabeny , v sobotu ubehne presne 14 dni.. tak uvidime.. :unamused:
28. led 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj, baby, ked vravite ako rychlo to uteka :unamused: No mne sa to priserne vlecie. Uz ani nikde nechodim, lebo mi zacali neskutocne liezt ludia na nervy - tie ich pohlady, ze este furt nic? a pod. Vlastne sa tu ani nikde velmi neda chodit, vacsie mesta su aspon 60km daleko a to sa uz neodvazim, nech to na mna nepride niekde na dialnici.
Mama je presvedcena, ze nebudem prenasat ale to vravi uz od Vianoc :slight_smile: Vseobecne sa mi zda nejaka pokojna na to ze mam uz tak blizko termin - myslela som, ze bude vyvolavat kazdy den...no co, mozno to este pride.
Inak, ako je to tu s pediatrami? Nemusim si nejakeho vyberat uz pred porodom, ze?
28. led 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, veď ešte ani nemáš termín, tak to všetci čumia :sweat_smile: A tiež sa pridávam, že mi teda tehotenstvom rýchlo neutieklo... nekonečných 9 mesiacov a na konci konečne vytúžené vykúpenie :grinning: ale druhé určite utečie oveľa oveľa rýchlejšie. Kamarátka je teraz tehotná tak ako Karolínka a mám pocit, že ešte len pred pár týždňami mi posielala fotku s testíkom.... a už s lekárom rieši, na kedy jej naplánujú cisársky atď...

A podľa stoličkového testu by to mal byť druhý pipík, tak som zvedavá, či to vyjde :grinning:

Mne nejako čas utiekol závratnou rýchlosťou odkedy sme sa vrátili na Reunion... fakt netuším, kam ten čas uletel od začiatku októbra :confused: Sára už chodí, ja chodím do MC, stretávam viac ľudí, menej času trávime doma, sobota - pláž, nedeľa - hory...
28. led 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan blahozelam sare, k chodeniu; teraz mas viacej sportu... :grinning: utekas aj ty co?

aj josh uz chodi, vo velkom, a stale nieco rozprava, pekne vyslovuje slova; som na neho hrda, on nielen ze sa podoba na dievcatko, ale je aj do predu ako dievcatka...

hanuk, mozes a nemusis, riesit lekara, mat pediatra nie je povinnost, po prve su strasne drahy, len male percento ludi chodi k pediatrovy, a po druhe skus sa radsej informovta dookola , od ucha k uchu, tak ti to viac pomoze, aby si zistila ci je dobry....; i ked sa bojim, ze tam kde si asi velky vyber nemas...
28. led 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte, marodi sa hlasia :confounded: ale napodiv sme ako-tak celkom fit, a napriek vsetkym neprajnym okolnostiam to vyzera, ze zajtra fakt letime, nakoniec ani nemozme ten zajazd zrusit napriek poisteniu, pretoze sa to na nic z nasich problemov nevztahuje :sweat_smile: Poculi ste o planovanom strajku dopravcov na zajtra? blbci, uz dlho zase pracovali :angry: sa tesim... tu hlasili, ze aj letiska zrusila lety, nakoniec len Air France z/do Pariza a na British Airways ma tiez upokojili. Tak verim, ze nezostane len pri nacerpavani sil v hoteli, ale ze z Londyna aj nieco uvidime.
tak sa vsetky drzte, a Hanuk, do nedele mas zakaz rodit, ok?
28. led 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vela stastia tini zajtra............. :wink:
28. led 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, Sára už chodí skoro dva mesiace :sweat_smile: to bolo len tak na zovšeobecnenie :grinning:

Tini, držte sa, budem na vás myslieť :wink:
28. led 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek