• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
Tini, super, ze idete, aj ked ten strajk by mi robil nervy. Minule taxikari zablokovali pristup na letisko, takze sa tam ani nedalo dostat, ach jaj, ich narodne hobby. Neboj, urcite v najblizsom tt neporodim, aj ked by ma to potesilo :slight_smile: Takze stastnu cestu.
28. led 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan jesne ved je baba, sikulka;.. :wink:
vd prave ten strajk a ko vzdy linka RER A B su najviac postihnute B chodi na letisko a A moj muz berie do prace.. kaslat nato, zase to bude strsne, najhorsie je vzdy len parizsky , okres nato doplati najviac ved tu je to doslova pohroma.... koniec sveta , je male slovo....
su to somari, chcu strajkovat, , docerta ved kriza je vsade; ..... boze moj ta blba strajkujuca krajina, aeste su , skadalizovany ked ich vyobrazili , ako krajinu strajku.. ved maju pravdu
28. led 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Hani ten posledny mesiac je najhorsi ten sa vlecie neskutocne. No ale cas po porode nejako rychlo ubehol, Jullian uz bude mat o mesiac rok :fearful:

Tini prajeme stastnu cestu a hlavne bez problemovu a uzite si Londyn.
28. led 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co baby, aj vy strajkujete? :wink: U nas vo februarovkach sa to uz rozrodilo, do vecera budu aj 4 babatka! No hadam buduci vikend bude patrit mne :slight_smile:
29. led 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caf holky,nejako mam stale menej a menej casu,odkedy sme naspat vo fr.Na svk bolo super,dokonca mala si aj snehu uzila.Jasmi chodi opat do skolky,ale kedze tam skoro mesiac nebola,opat zaciname od zaciatku :confounded: Opat vela kriku a placu :cry:
Frantici ma opat neskutocne vytocili-secu nam vybavovala papiere dva mesiace a normalne sa to robi skoro na pockanie.Lenze nam ich 3 (!!!!) krat stratili a tak sme museli davat vzdy vsetko nanovo.Uz ked tam muz prisiel asi 15.krat s velkym krikom-zrazu sa papiere nasli zapadnute prachom v archive!Proste sa na to vykaslali,tak sme hned napisali aj staznost,ale to uz nam je tak na prd platne....Hlavne ze su,ale stalo to riadne nervy....A min.tyz. sme kupili gauc,uz sme po nom dlho polovali, a kedze bol teraz aj v akcii,tak sme ho hned vyplatili.Mali ho doniest o tyzden,tak sme sa tesili.Ked nam dosiel a my sme ho rozbalili-zistili sme,ze je na niekolkych miestach roztrhany.Ono to vobec nie je vidiet,pretoze je to najma zo zadu,ale proste je zniceny.Tak sme isli naspat s gaucom do obchodu(inak je to obrovsky gauc z dvoch casti),kde nam povedali-ze oni ho nemozu zobrat naspat,ze to preto bol v akcii,lebo bol zniceny a my sme si ho mali vtedy riadne pozriet.Lenze my sme si ho aj vtedy,ked sme ho kupovali riadne kukli,ale on im tam potom este tyzden stal v obchode.Dokonca nam povedali,ze ked je tovar v akcii,treba ratat s tym,ze nie je v 100% stave.....A to nas vytocilo na maximum,tak sme narobili kriku-ja po eng a MM po fr,no nebolo nam to na nic platne a gauc sme si museli zbalit a zobrat dom....Za jeden den sme isli 3x s tym gaucom po schodoch ku nam na tretie poschodie :sweat_smile: Teda ja nie,ale moj muz.A na druhy den nam volali,ze ho mozeme prist vratit,ze nam daju peniaze.No ale my sme sa uz na tom len zasmiali a kasleme na to-bol za super cenu a to poskodenie nastastie vobec nie je vidiet.ALe zazitok to bol kazdopadne :grinning:
29. led 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No evuliki, to je skutocne otras. To je dobra blbost, ze ked je tovar v akcii, tak mas ratat s tym, ze je poskodeny :angry: Uz im totalne sibe. Mna napr.tu zaraza aj to, ze na tovar je iba rocna zaruka, hlavne ze v EU ma byt na vsetky produkty 2 roky. A ked si mm minule kupoval topanky a pytal sa na zaruku, tak nanho iba divne pozreli a povedali mu, ze tie topanky nepotrebuju zaruku, lebo ze to je kvalita...no to co uz je kokos!
29. led 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - idem iba naskok, lebo uz mam drobcov hore a rozpisala som sa v inej teme :sweat_smile:

hanuk - tak zelam, aby ten dalsi vikend bol vas :wink:

Evuliki - s tymi zarukami je to otras - aj mne sa to stalo s topankami - kez som isla reklamovat kozene polocizmicky, tak mi povedali, ze to nie su topanky na von ked prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no asi ich budem doma po byte ako papuce nosit a susedom klopkat nad hlavou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tini - krasny pobyt v Londyne, snad ste uz ako tak fit :wink:
29. led 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evuliki, čo sa týka positenia, tak len musím klasicky skonštatovať "vitaj vo francúzsku" najbyrokratickejšej krajine na svete.. ak im nevyvolávaš 3x denne a nechodíš ich otravovať každý deň, tak majú na všetko hrooozne veľa času.

A s tou sedačkou nemám slov.. čo to bol za obchod?

Za záruku sa platí za tú, čo je navyše, nie? čiže 2+ to, čo si zaplatíš... ja nikdy žiadnu dodatočnú záruku neberiem, sú to hnustí šmejdi.
29. led 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuk zaruka na topanky existukje len u nas/!!!!!!!!
tu je len mam pocit 7 dni, mas narok na vymenu tovaru, ako topanky, teda vatsinou je to napisane, na dverach....

co sa tyk atej sedacky tak to bol naozaj velky humus, aky to bol obhod...?
29. led 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika to nemyslis vazne, ze tu nemaju zaruku! Som si ista, ze v celej EU su dva roky na tovar. 7 dni ved to je nic, to ani poriadne nerozchodis tie topanky! Ved napr na take horske top.urcite musi nejaka byt. No ja fakt odpadnem.
Dufam, ze Tini dorazila do Londyna bez problemov, normalne aj na BBC ukazovali, ze zrusili lety na letiskach atd.
29. led 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuk myslim, ja osm davnejsie bola v batovy, a pytala som si zaruku, a tam mi povedala ze je , len niekolko dni, mam narok na vymenu tovaru, alebo vratenie , penazi.. ale tak ako je u nas aby ti v batovy vypisala , list, na zaruku, na pol roka az ork uz ani neviem tak tu len oci otvarali ze tale nieco existuje;..... :wink:
29. led 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bol to obchod But .No veci tam maju super,ale ich pristup ma sklamal....No a ako je to teda so zarukou?Kupovala som u Batu topanky a po dvoch mesiacoch sa mi roztrhli,tak som veselo s blokom isla do obchodu a povedali,ze tu je zaruka iba 15 dni a aj to len na skryte vady,nie tie sposobene zakaznikom.Hmmm tak som na nich pozerala ako blazon :angry: Hlavne ze ja vsetky ucty odkladam,mozem ich dat akurat tak do zberu :angry: V piatok ideme vybavovat caf,uz teraz sa tesim,ako si nas tam budu pohadzovat medzi sebou uradnici :confounded:
Boze,s tou sedackou to bol fakt zazitok,na druhy den som stretla suseda a on sa ma pytal,ci je vsetko v poriadku.Urcite narazal na to,ze videl muza v priebehu par hodin tri krat vynasat gauc :grinning: :sweat_smile:
29. led 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
evuliky ta k si ma zachranila.... bata ma zaruku len u nas doma...... taku dlhu.......... :wink:

vela stastia na caf...
29. led 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoooo? toto sú pre mňa úplné novinky! :fearful: Tí hajzlíci tu nemajú ani záruku?!

Evuliki, na CAF to v mojom prípade išlo prekvapivo rýchlo, lebo som od nič nič viac ako prídavky nechcela (resp. nemala som nárok), tak možno vás prekvapia :grinning:
29. led 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan, no na topanky nie.. :unamused:
osobne som presvedcena, ze je to len rarita u nas... ako za starych cias batu... ked bata to znamenalo kvalitu... :wink:
29. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcence - u nas je krasne slnecno - tak urcite pojdem este omrazit tich mojich :wink: - prave sa mi natahuju v izbe - niekedy normalne nechapem, ako take male deti maju spravanie velkych deti (napr, ked sa spolu hraju, alebo aj biju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a ako vsetko odzeraju a snazia sa napodobnovat - no fakt neujde im jedna jedina vec, co robim
zatial este nehovoria, no ked zacnu - tak to si asi budeme musiet davat s MM pozor aj na jazyk

inak caf - to je iny cirkus - sice ma skoro vzdy vabavili pomerne rychlo (cca30-60') (vacsinou na este prijme), no u nas sa na caf stoji ako sa komancov na mandarinky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a najhorsie to bolo, ked som ich chcela zastihnut telefonicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: - strasne - tie vsetky automaticke odkazy a vsetky udaje, co od teba chcu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mailom mi ani neodpovedali, lebo na jednoduchu otazku mi povedali, ze pokial im nenenapisem cele meno a priezvisko, datumy narodeni vsetkych clenov rodiny, celu adresu a cislo nasho konta a aj pristupovy kod, tak ze mojej ziadosti nedokazeu vyhoviet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - proste no comment
30. led 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda aj ja som zvedava na ten CAF po narodeni malej ci nam nieco daju. Ale pojde tam mm a ten ma neuveritelnu trpezlivost a diplomaciu na takychto uradnickov. Ja by som ich tam uz v zuboch rozniesla a on len pokojne argumentuje :slight_smile:
30. led 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ,

Evuliki , mela jsem taky zazitek s Batou, koupila jsem si boty za 80 euro a po 2 mesicich dira na spicce, tak jsem je sla reklamaovat, protoze jsem na jejich strankach nasla zaruka 1 rok, v obchode mi rekli ze jsem je nemela pouzivat tak casto, mozna jen tak 1 x do tydne :angry: , dohadovali jsme se tam s nima , a nic. Tak jsme sli do jineho obchodu Bata a tam to bylo naopak, hned to uznali, ale penize nevratili, museli jsme si vybrat v te hodnote jine zbozi od nich. No alespon neco.

jzfr - ja s tim Cafem mam docela opacne zkusenosti, pres net mi odpovedeli hned a kdyz tam poslu jaky koliv dokument tak hned ve svem kontu vidim ze jim prisel a co se deje, jo jit tam osobne je peklo, ale tak to radeji vse resim postou nebo mailem, a jde to :slight_smile:

Slunicko sviti a tak vyrazime na prochazku :dizzy_face:
30. led 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evuliki s tou sedackou to je teda hroza :confounded: ale uz ma u frantikov asi nic neprekvapi :confused: To o topankach som vedela, lebo raz ked som si kupovala cizmy, pytala som sa aka dlha je zaruka, tak na mna cumeli, ako telata asi s takym vyrazom, ze kupujem topanky a nie televizor :sweat_smile: :rolling_eyes:
31. led 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem vas aspon pozdravit a popriat prijemny vikend :slight_smile: - zatial mi mali spia, tak trosku vegetim
31. led 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty, Luci, ja som dnes mrkla na ADAC testy 2008 a vaša Ferrari má nevyhovujúce hodnotenie v crashtestoch :zipper_mouth:
31. led 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby poradte mi,

zhanam nejake prakticke golfky alebo buginu ( inak, aky je rozdiel medzi buginou a golfkami )...v lete a v oktobri sa chystame na dovolenku, taku dlhsiu a nechce sa mi brat so sebou aj do lietadla nas sportovy PP.

Aky kociar pouzivate ?
A myslite, ze v dvoch rokoch este budem potrebovat kociar ? Lebo syn ma rok a ma uz 80 cm a 11 kil, tak hladam zaroven taky kocik, kde sa zmesti na buducu zimu naobliekany...lebo ten PP mu uz zacina byt tesny, teda opierka na chrbat sa mi zda uzka, a to ma zimnu bundu a deku, fusak nemam...
31. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kde ste vsetky... :confused:
1. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tu :slight_smile: ale kdyz nikdo nepise...
1. únor 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, asi sa nikomu nechce ci co... :grinning:
tak nam tu nasnezilo je krasne bielo .... :wink: :slight_smile:
ja osm nemala cas v poslednej dobe josh mal silne gastroi 7 dni!!!takze bolo toho naozaj dost..na mna.. a co vy co mate nove?
2. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte, zdravim po dlhej dobe, no ani ste toho vela nepopisali, ale aj to malo stalo za to! A vidim;, ze Hanuk sa este nerozdvojila :sweat_smile:
My sme dorazili vcera vecer, cestou tam nas nezastihla ziadna velka pohroma kvoli strajku, akurat 30 min neskorsi odlet, inak letisko bolo ako vymrete, nikde nikto, take som to este nezazila. V Londyne bolo krasne, byvali sme na dobrom mieste s nadhernym vyhladom na Big Ben, bolo slnecno cely cas, ale dost chladno a tym padom sme bolidost obmedzeni kvoli Alexovi. Ked bude cas, dam aj nejake foto do alba. Nase 'stastie' nas sprevadzalo aj tam a zavrsil to MM, ked vcera poplietol City airport s Heathrow :grinning: esteze sme mali casovu aj financnu rezervu, aspon som pokecala s taxikarom o kadecom. Vsetci statocne kasleme, ale to by sme aj kaslali po chripke, inak sme zdravi. Odchadzali sme sa snezenia a tu nam leje a leje...
Webka, ty si sa pytala na kociar. Alex ma 23 mes, chodi paradne, ale predsa len obcas sa unavi, takze ten kociar nam padol velmi vhod, mame lahulinku buginu (podla mna golfac je vsetko co ma golfove palice a bugina je jeden typ :confused: ), da sa krasne zlozit a zavesit na plece. Aj aj som pouzivala PP pliko P3, naobliekany sa tam zmesti, ale uz do toho kociara nechce! A navyse trepat sa vsade s tazkym PP len pre paradu... Do buginy si vysadne aj sam bez problemov. V tomto veku ho uz do fusaku nenatrieskam, v kociku uz nespi, v bugine raz v Londyne zaspal, tak som mu prehodila deku cez neho. Takze ja ti jednoznacne doporucujem kupit buginku, vo vetrovke sa tam v pohode zmesti a na dovolenke to velmi vyuzijes, ak nechces nosit maleho cely cas na rukach, ked sa unavi.
2. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
... chcela som napisat, ze kasleme, ale ze by sme po chripke kaslali aj tu, hoci by sme nikam necestovali...
2. únor 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Tini krasne fotky, nadhera. Mozno si MM chcel predlzit vikend :slight_smile:
2. únor 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju, sem uz nikdo nechodi?
Hanuk uz asi rodi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicko ale nao ale cakam na niekoho... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ako sa mi mas ako sa dari drobcovi... :wink:
3. únor 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek