• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
prave mi spinka :confused: uz 2 hodky :slight_smile:
celej den nechtel zaspat a to jsem byla na réeducation de la périnée (tam rval jak tur dokad nedostal nabumbat), pak jsem mela jedno pracovni rande, kde rval jak tur dokad nedostal nabumbat :angry: A to jsem ho uspavala prochajdou :angry:
Ale jinak je zlatej :dizzy_face:
Prdiky uz prestaly TUK TUK TUK na drevo. Takze je nam lip. Ted jeste kdyby chtel trosku lepe spinkat (treba v noci), ale to byc hasi chtela moc. Zatim se nam budi co 3 hodky. Jo jo kde jsou ty casy, kdy nam prospal celou noc :confused:
3. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co vy? Uz je dobre?
A co to odvolani?
Zrovna vcera jsem se bavila s holkama z Leche League na tema nounou. Taky rikaly, ze to je des najit nejakou, co nesvicne dite pred telku nebo ho neoblbne praseckama :confounded:
3. únor 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata, s radostou vam oznamujem, ze 1.2. sa nasej Hanuk narodila mala Judit :slight_smile: Vazila 3,1 kg a dalsie podrobnosti sa dozvieme od maminky osobne. Blahozelaaame!!!
3. únor 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicko prepac nebola som tu porezala som si poriadne hlboko palec pri umyvani , pohara.. ide ma slak trafit nechcelo sa zastavit krvacanie....

to dovolanie uz sa pise este ma stale jeden mesiac... nebolo casu to dat do kopy bolo toho naozaj vela.....; v poslednej dobe....

juj hanuk blahozelam...... tak to je super... este raz blahozelam... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky!
Tak i my jsme uz zpatky ve Fr, v cechach jsme si to krasne uzili :dizzy_face: Teda az na to, ze jsme jeli nabaleni jak na severni pol, protoze pred odjezdem tam byly -20 mrazy, no a pak dojedem a najednou bylo +9, +7st a tak podobne, behem 2 dnu nam roztal vsechen snih, a napadl zase az tesne pred odjezdem :grinning: Takze lyzovani se nekonalo, ale i tak to bylo fajn ;) Za mesic dojedou nasi, na oslavu Leusky narozenin, a my tam pojedem zas v kvetnu, no tak se mi snad moc styskat nebude ;))

Gratulujeme Hanuk k holcicce!!!!!! :dizzy_face:

Tini, kraasne fotky! Uplne na me dychla ta atmosfera :wink:
3. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, co davas Alexovi na kasel?
Lea ma ted peknou rymu a kasle. Dovezla jsem si z cech nejake sirupky, snad to pomuze.
Tady mi doktorka vzdycky predepise Celestene, coz ji moc davat nechci, je po tom vzdycky hrozne aktivni a treba 5-6 dni v kuse skoro nespi :fearful:
3. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu, tak to ma Judit krasny datum narozeni :dizzy_face: Gratulujeme!

Luci, to je fajn, ze jste si to uzili.
Eriko : teda, vy mate ale pech. No jeste ze to nebylo horsi. :unamused:
3. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

blahozelam Hanuk k dievcatku.

Luci moja sesterka je teraz v 13tt a v piatok som jej povedala o teste tvojej svokry na pohlavie, tak si ho urobila a sadla si na noz a dnes bola na ultrazvuku a lekar jej povedal ze na 99% chlapec :confused: takze uvidime ci to vyjde.
3. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka, zatim to fakt vsem vychazi, to by clovek nerekl :confused: :grinning:
3. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcence
gratulujem Hanuk k dceruske :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - a zelam, aby ste boli zdrave a rychlo sa zotavili a mohhli ist skoro domov :slight_smile:

my sme dnes mali na navsteve dievcence tuto z Lyonu - tak som nevedela, ze je tu tolko Slovakov :sweat_smile: - predpokladam, ze aj v inych mestach su - ale este ste ich nenasli a tak zelam vsetkym babulkam, aby ste spoznali taku fajn partu ludi aku ja tu :wink: :slight_smile:

Tini - pekne fotky - tak nakoniec vylet dopadol dobre - to je najhlavnejsie :wink:
3. únor 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak nejdrive mooc blahopreji Hanuk k holcicce :slight_smile:

Taky uz jsem si rikala ze tu dlouho nic nenapsala; tak to stihla jeste pred terminem.

Nas dnes ceka prvni navsteva lekare, tak jsem na to zvedava. Maly je v pohode, taky uz prestava min plakat, spi celou noc ale pres den furt chce aby byl nekdo s nim, ani na minutu se nechce zabavit sam. Myslite ze si na to muze zvyknout a nebo je jeste brzo a potrebuje lidi kolem sebe ? Dnes rano se na me poprve krasne a dlouho usmival :dizzy_face: uz jsem si myslela ze to snad ani neumi :wink: vzdycky se smal jen ze spani ale ted to bylo primo urceny me :slight_smile: fakt krasnej pocit.

Tini - pekne fotky :slight_smile:

Holky myslite ze je brzo jet s malym na hory ve 2,5 mesici, myslim kvuli zime ?
4. únor 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééj, gratulujem malej Judit, maminke aj tatíkovi :dizzy_face:

Som zvedavá na stoličkový test u mojej kamošky, mimi sa minule nechcelo ukázať, malo šnúru medzi nohami, ale sadla si na nožík.. doma už jedného chalana majú, tak by bolo fajn, keby test nevyšiel :grinning:

Bisule, je úplne normálne, že drobec chce byť stále s niekým. Potrebuje stimuli a nie vkuse kukať na tú istú stenu, na tú istú hračku :wink: Ja všetkým ľuďom radím kúpiť šatku.. mimi je s maminkou a maminka si môže robiť, čo len chce.

Kočky, ja som si včera v promode kúpila 40-ky nohavice (vraj eu 38 :sweat_smile:), sú mi ešte dosť nafest, ale tak ešte 5kg a budú akurát... tak sa tešííííím :dizzy_face:.. to sú motivačné spolu s tými, čo mám odložené v krabici, lebo sa do nich ešte nevpracem.
4. únor 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan - ja mam baby vak, zakoupeny v Cechach, ale nejak nevim jak ho tam spravne dat, porad je tam zkrouceny a rve, a tak napina nozicky atd. no proste kovbojka, ja se moc tesila jak ho budu nosit ale nejak to nejde, nevim co delam spatne :frowning2:
4. únor 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babyvak nevyhovuje všetkým deťom.. ja som ho naviac ocenila (a oceňujem), odkedy malá sedí.. máme ho stále v aute a keď niekam ideme na krátku dobu, tak ju šupnem na bok do babyvaku a všetci sme spokojný.
Šatka alebo ergonosítko sú po niečom úúúúplne inom a 100x lepšom :wink:
4. únor 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam jeste od babybjorn nositko, ale tam mu zase lita hlavicka, i kdyz to ma operky , tak myslim ze to bude lepsi az udrzi hlavicku, jo satek je mozna nejlespi ...
4. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, bisule tak utiahni tie opierky ked utiahnes na max tak hlavicka je skoro fixna, ale najlepsie je ak pridrizvas este rukov ak chodis rychlo... :wink:

bihan tak to si krasne schudla... blahozelam... :wink:

kulicko as pravdu smola sa na mna lepi, ale uz su aj svetle dni, teda dufam ze sa uz blizska na lepsie casy... :wink:
4. únor 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
este jedna vec baby co ma trapi je ze meleri to zobrala vazne a uz tu nechce chodit tak mi pozte ju presvedcit ze sa myli a ma tu svoje pevne miesto medzi nami... :wink:
4. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo eriko a jak ji chces presvedcit, kdyz to tu necte? :frowning2:
Je to skoda no. Nevim, proc se tak rychle nastvala. Je mi to lito.
4. únor 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem ale nechcem to rozoberat..
aj mne je to strasne luto.....

kulicko ako sa mas?? ako babo, ako sa vam dari...

inac neviem ci som to pisala na leto idem konecne domov uz som aj kupila letenky, do kosic od 6 jula do 16 auguasta s detmi len, za 350 euro strasne som rada kvoli nim..budu mat prazdniny ako sa patri...
4. únor 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Erika, teda, dobra palka za tie letenky, no co ma clovek spravit, ked chce ist domov... Ides so Sky? Pariz-BA-KE? My poletime v aprili na 3 tyzdne, Alex uz musi mat vlastne sedadlo, ale zase za batozinu mu naviac platit nebudem, budem mat prirucny kufor :grinning:
Lucija, na kasel mam len sirupy od nas z lekarne, Mucoslovan na vlhky a Silomat na suchy kasel. Co si si doniesla z CR?
Bisule, ty si sa pytala na hory... co ja viem, tak take male mimi moze byt vonku do -5 °C mrazu, dobre oblecene a samozrejme nie na cely den non-stop. Dalsim problemom je nadmorska vyska, bezpecne je to do o 1000m vyssie ako teraz zijete. Raz sme vo Val d'Isere videla isteho tatku-magora s miminkom v nosici na chrbte a veselo si lyzoval a teda riadne vysoko! :astonished: Ved uz aj ja stara som mala miestami problem sa udychat.

My sme dnes vyrazili do detskeho centra, ved je streda :sweat_smile: dosla konecne aj ta ceska kamoska, uz sa vratili z Australie, a dnes tam navyse bolo tolko anglicko-americkych rodieniek. Uplne spontanne sme vytvorili english speaking baby groupe a bolo. tak sa zda, ze sa mi konecne blyska na socialne lepsie casy :grinning:
4. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tini, a vidis a ja som rada ze ma za tuto cenu, este pred tyzdnom by ma vysla na 520; no ja mam batozinu dve pre mna, a jednu na pata, takze len batozina ma vysla na 55 euro, tie ich blbe polatky za prevod kartou 20 euro takze sila, len to uz je palka...
ale som rada a nezabudni, ze pato uz plati ako ja, teda dieta ta ista sum ako ja... takze cena stupa.. len josh plati 50 euro....
4. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modernaskola.sk/Index,c1249/...zijete-v-zahranici-a-vase-dieta-dosiahlo-vek-povinnej-skolskej-dochadzky

bay uz davnejsie som vam chcela ukazat toto, viete o tomto zakone, mna ide slak trafit.... pato ma len slovenske obcianstvo...
ale ani panovy , neexistuje ze ho zapisem abudem chodit kazdy rok na slovensko pre preskusanie.. ved ja nie som milionar.. zase jeden blby zakon..
4. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika a to ides cez skype??Teraz mali akcie na letenky ze dve za cenu jednej a teraz maju zase nejaku akciu tusim dve letenky za 50. No a my platime vzdy kartou a nikdy nam nepripocitali 20e :confused:
Citala som ten clanok co si dala link, ale na preskusanie musia ist len v tom pripade ak chces aby mali aj slovenske vysvedcenie.

Tini no tak si aj anglinu precvicis.
4. únor 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka ahoj ano cez sky, ale ano maju akcie, ale nei na leto... :wink:
mne to vyhovuje je to super cena, za nas troch....a rovno do kosic takze super...
ano ak si budes objednavat tak si pozri v lavo hore poplatok za kreditnu kartu; a potom za kazdu batozinu...

janka , dieta musi ist na preskusanie.. my sa o tom uz bavyme v jednej teme, a trapenie mamiciek, ktore su mimo , ake to maju deti tazke.. naviac este aj slovencinu a valstivedu a ine, ktore nie su v danom state..
kaslat nato , ja nedam, ako si ma najdu????
4. únor 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.rodinka.sk/index.php?id=373853
tu je to , skoro to iste.. ale ako napisla jedna baba, pokial do 18 rokov sa nehodla vratit do slovenskeho skolstva tak nato kaslat...
ale aj tak ma to dostalo...
4. únor 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda eriko, to snad neni mozny :astonished: To zas nekdo upadl na hlavu :unamused: :angry:

prima s tema letenkama :slight_smile:

No babo... posledni dobou je nejaky mrzuty a neumi zaspat. Tre si ocicka a rve :unamused: Dneska to byl boj (asi hodku a pul uf :unamused: ) ale zvladli jsme to a ted spinka :dizzy_face:
Prdiky uz snad moc nemame :slight_smile: TUK TUK na drevo

A jinak jsem se rozhodla s nim rok zustat doma. Holt nebudu nic vydelavat, ale coz. Snad to z manzovyho platu utahneme. Malej je prednejsi. No ne? :slight_smile:
4. únor 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, ted jsem se zasmala :grinning:

Niektoré školy vyžadujú (!!) pri zápise poplatok (na školské pomôcky alebo ako zápisné) poplatok nie je povinný, je dobrovoľný.
4. únor 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty sa smej ved nemas slovenske obcianstvo... :grinning:
jej tak to je super sprava, ze ostavas doma s drobcom blahozelam k rozhodnutiu , nebolo lahke ale neolutujes...

no hlavne , ze ste zdravi, .. a nech to tak ostane.....

a co ty.. uz si nabehl an anormalny rezim, myslim tym, ci uz si nabrala sil po porode a vsetko..
4. únor 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééj, Blani, čaaau! Zaspávanie je boj? skús mrknúť do "když díte nechce spát"...

Erika, to je super cena precelú rodinu! Fakt krása!

No.. Sára má dvojité občianstvo, tak ma škola nikdy nezaujímala :sweat_smile:

Meleri nekomentujem.. ak ju to dokázalo vytočiť do takej miery, že už sem nechodí, tak bohužiaľ.. ja som len vyjadrila svoj názor a stojím si za ním, takže nikoho prehovárať nebudem.. už nie sme deti, aby sme trucovali a "trieskali" dverami ako kedysi :wink:
4. únor 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Eriko, normalni rezim... co to je :sweat_smile: Malej chce bumbat minimalne kazdy 3 hodky, ne-li casteji. Nestiham si ani uvarit (pokud ho tedy nenecham rvat :confounded: ). Je to brutal, takze jsem jeste nenabrala moc sil. Obcas chodim jak ozrala, jak jsem unavena, ze ztracim rovnovahu. Ale jinak dobry. Uz jsem se s tim trosku smirila, takze uz tolik nejsem protivna :slight_smile: Zpocatku jsem byla hodne a i na Timyho, kterej za to chudinka moje malinka nemuze :frowning2:

Luci, jo jo, uz jsem si nechala od holek poslat tu knizku o spanku. Ted jsem docetla Respoktovat a byt respektovan. Taky prima pocteni. Blby je, ze ja ctu pri koju, coz se na pocitaci moc neda. Tak si to asi vytisknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jeste se juknu do teho tematu. Snad neco pomuze... jsem uplne vyzdimana :pensive: :sweat_smile:

Taky jsem nepochopila, co Meleri natolik nastvalo, ze uz sem nechodi. To vi snad jen ona sama.

Jinac ja se nesmeju, ja vas lituju :unamused: I ti cesti zakonodarci casto vyblejou takovej sajrajt... chjo. Ze normalnimu cloveku zustava rozum stat! :pensive:
4. únor 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek