• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
Jani, krasa, plati sa vopred po vysetreni :grinning:
11. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ja vas nestiham docitat :sweat_smile:

Tini, ty jsi normalka domaci kutil ;))) Furt neco spravujes, vylepsujes, zahradnicis ;) Nechces se u nas zastavit, mam tady par dodelavek... :grinning: :grinning: :grinning:

Kuli, super, dalsi dite jedu rodit do Rennes :wink:

Kisska, taky jsem sem jela zpocatku "na pul roku" - ehm ehm, v zari 2004... :grinning: :wink:
11. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co vy dve, ze tu taky jeste strasite? ;))
11. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
citala som vas priebezne a ako citam, tak zabudam :grinning:

Tini - ja som bola vedena ako rizikovka a tak ma kontrolovali dost poctivo (pri kazdej kontrole u lekara som mala aj sono (mal vlasnte) a vzdy mi dal predpis na krv a moc- ku koncu ma to uz stvalo, lebo od 6- 7 mesiaca som mala prehliadky kazde 2 tyzdne - obcas sa zlutoval a odbery som mala iba raz mesacne :slight_smile:
- tento luxus ma aj daco stal - uplne obycajne vysetrenie ("rychlovka na koze":grinning:) unho stoji 45 - a kedze som to mala aj so sonom - tak sa cena pohybovala 65-150 € a DVD nam nikdy nedal :angry: (ale aspon fotky :slight_smile: :dizzy_face: )
11. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no vies, ked u nas sa to akosi samo nespravi :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - sa mi nechce spat - uplne ma dorazili cez telefon - tetuska z CAF - volala som, ze kolko a ake davky budeme mat, ked pojdem spat do prace a deti ku pestunke (kedze tu uz mame dohodnutu) a tetuska mi zahlasi, ze v podstate mame narok na preplatenie spolu nejakych max 270, 14 na dieta a my budeme za 4 plne dni platit cca 650 na dieta :angry: - takze by som rada vediet kde je tych vsade spominanych 50% :angry: (matematicky mi tych 650 a 270 nesedi :frowning2:

normalne mam tokli odrenalinu, ze asi dojdem k Tini a namontujeme aj druhu zaluziu :wink:
11. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tokli malo byt tolko :grinning: :grinning: :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, u nas taky ne :grinning: Ja furt cekam ze se toho Yann chopi, ale nejspis to budu muset taky udelat sama :sweat_smile:

Jani, no tak to je klasicka francouzska logika... :unamused:
11. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tini - sa mi zda, ze sa ti moja slovencina a hlavne logickost mojich viet akosi pozdava :grinning: :wink:
11. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To fakt? Zaujimava matematika...
Ja som dosla k zaveru, ze si budem musiet najst nejaku pani, co sa mi bude starat o Alexa pocas jeho choroby, dalej v stredy, a dalej ho bude vyzdvihavat zo skolky, atd. Netusim, aku v tomto kocurkove budem mat raz pracovnu dobu :fearful:
11. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak sa pridam do klubu - manzeliek "muzov skorokutilov" - u nas toho je, co by bolo treba opravit :angry: - no ale moj mi aspon navari :wink:

sa asi dam preskolit a zamestnam sa ako technicien maison (a budem robit doma a nech si tu caf daju zase tym "bunul" na bavorakoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, prosim ta, ved si cele dni len doma a nic nerobis, tak preco este nemas vsetko tip-top???
11. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak - a zabudla si na prazdniny (este ze ich tu nemaju az tak vela - iba po dva tyzne kazdych 6 tyzdnov + vianoce a leto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
minule som videla v maternelle, ze rodicia by mali brat do uvahy, ze assistante meternelle by mala mat prazdniny vtedy, ked jej vlastne deti) - takze hura do prace - najlepsie k nejakemu sukromnikovi, kt ti prvy rok ani neda dovolenku a nedava ani rtt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
skvele! ale vies co? ta nasa nounou mi nahodou ponukla, ze nam vezme Alexa v pondelok cez prazdniny (23.2.), aby sme teda sli lyzovat. Jasne, ked bude na svahu cely region :angry:
11. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si z chuti zalyzujete
11. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
co k tomu dodat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes som volala s tou mojou francuzstinarkou atak sme preberali situaciu pekne zosiroka, tak som na nu rovno vybafla, ci by sa nechcela starat o Alexa, ved ide tusim o rok-dva do dochodku. Nebolo by zle, keby sa toho ujala...
11. únor 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ty nevies spat?
tini - tak dojdite lyzovat tuto do lyonu - sice nemam sneh, ale ani lyziarov :wink:
na 1 den? sa nam neoplati!
11. únor 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som ako Janka, az okolo 01:00 je moj cas a teraz uz treti den ma Jullian hrozny asi mu uz konecne idu zuby
11. únor 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenadarmo sa hovori, ze susterove deti chodia bose: dentalna laborantka a zubky nikde. Aj tebe tak vysli pozde? alebo Franckovi?
11. únor 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini a doma uz rozpravas len francuzsky?
ja som si vimla, ze ty zvycajne prispievas az tak okolo 23-23.30 :wink:
a ty??? :grinning:
11. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicka ja sa pripajam, aj ja som rada ze som rodila tu.... :wink:
no mame... ale som taka rada.. ze uz mame vsetky vysetrenia za sebou...
11. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky - idem ja aspon co to sfacknut, kedze byt mam stale hore nohami a este mi treba pracovny odev MM ozehlit (ani sa ma nepytajte ako velmi sa mi chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
11. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala v 6 mesiacoch prvy ale Franck, no to je otazka, ten to urcite bude vediet......
nahodou, ja som dnes najviac tlachala cesko-slovensky s tou mojou ceskou kamoskou, boli sme sa doobedu spolu hrat! a deti si dali nadherne jazyckove pusinky!
clovece vy ste sa ale rozbehli.... :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek