• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
bisule, tak len sa liec....

nie nepotrebuejs, nic pretoze ak to nie je lekar, teda diplom, tak nebudes mat ani preplatene secu...
ale stoji to zato.. ver mi.......... stoji jedna seanca okolo 50 euro a vyssie...

krasna vaha;;len sa liec skus si kupit v lekarni, chranic na pusy;. ako , v nemocnici, kvoli malemu.. :wink:
2. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bisule,

Philippe je krásný! Vypada daleko větší a vyspělejší než necelé tři měsíce. Bude z něho kus chlapa. Jo já byla taky nemocná a celkem slušně, a malý to trochu chytil ale fakt to mlíko ho asi chrání protože za tři dny už to neměl. Kdyby to přece jen chytnul, kup odsávačku hlenů a odsaj mu to, nám to skvěle pomohlo, a jak píše Erika, ta maska je dobrá věc..jen ty papírové se musí měnit a vyhazovat..

u nás byl týden krásného počasí a ted začlo pršet, takže z vycházky asi nic moc nebude....:( škoda.
2. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bisule, nas stoji jedna seance 45 euro z cehoz 30 proplati mutuelle :wink: a chodi se tam co nejdriv, aby ta hlavicka byla jeste poddajna a aby se mu ulevilo co nejdriv :wink:
2. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicko tak to si mala stastie je to aj lekar. ako moj ahomeoptka, je lekarka ma diplom,a potom aj studovala homoe, takze tym padom preplaca aj secu... :wink:

len ich je malo.. :frowning2:
2. bře 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik holky, tak to se tam vydame, a to jim jako nejak mackaji ty hlavicky a nebo co ? Moc si to nedovedu predstavit jak mu rovna kosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co jsem tak koukala, tak ta nase zadnej lekarskej diplom nema.
Jej, eriko, tak to zavidim, ze mas doktoru homeopatku. Taky bych si dala rict :pensive:

Bisule, no... ta nase osteopatka "posouvala" ty kosti na hlavicce, proste prilozila ruce a jakoby masirovala... no nedokazu to dost popsat :sweat_smile:
2. bře 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a meleri, chtela jsem se zeptat, jak dlouho vam schovaji ta embryjka
2. bře 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bisule, masiruje hlavicku, ale strasne jemne, nemusis se bat. Lea taky sla klestema, u osteo jsme byli hned zkraje, tusim ze mela tak mesic. Kolik jsme platili si uz presne nepamatuju. Jen vim, ze nase mutuelle proplaci kolem 70e rocne.
Jinak ma teda Phillipe krasne miry! :dizzy_face:
2. bře 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija - dik, tak to je dobry, kouknu jak je na tom moje mutuelle
2. bře 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicko - dik, a kde mas fotku vaseho kulicatka :slight_smile:
2. bře 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicko prepac, tvoja mutuelle, preplaca.. prepac;
ak by bol aj lekar tak ti preplati najprv secua potom zvysok mutuelle , ako umna;. ani homeo som neplatila na predpis v lekarni,

na taketo veci treba , vediet teda pre vas aby ste vedeli do buducnosti..
2. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak je tu neako smutno.... :frowning2:
3. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo :unamused: a pocasi stoji taky za starou backoru :confounded:
3. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu je to prave naopak, posledne dni stale len prsalo a dnes je uz konecne kraaasne slnecno. No a ja sedim na MK :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj tu je krasne v parizi je slnecno... :wink:
len ja som na nic.. :frowning2:
3. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky - ja tiez sedim striedavo pri PC a pri spravach a obede - potrebujem ist oprat detske veci a hlavne ich doudous - no bambulka mi nie a nie zaspat a tak sa mi neda ist do izby pozbierat doudous, lebo akonahle ma uvidi - tak je po spani a bude to ako vcera (to tiez cez den vobec nespala - a zaspala mi az pri dinner presque parfait na rukach :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ale to spala iba chvilocku, lebo akonahle som sa pohla tak sa zobudila

prave mi vola pheva - o chvilu dojdu :dizzy_face: - tak idem :wink:
3. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika co sa deje? :unamused:
3. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to znie skvelo s tym domcekom :dizzy_face: nech vam to vyjde!!!
My sme boli vcera u pediatricky, tak zase prazdne kecy a poznamky o stravovani a hmotnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ze by sa vyjadrila nejak k tej piatkovej prihode, tak to nie. Tak nam vyplnila ten papierik, co sa posiela v 2.roku, ze sme vzorni rodicia a starame sa o dieta, lebo chodime k nej na kontroly, dali sme jej 31e a tym to haslo. Parada.
Hlasim oblacno s obcasnymi prehankami :grinning:
tak sa majte, idem trosku vygruntovat, pokym Alex chrni, prat, a furt dookola... MM seklo v sobotu v krizoch, ledva sa hybe a aj to len vdaka tabletkam, uz sa konecne rozhodol a ide k svojmu generalistovi. Nebudete verit, ale najradsej by som ho teraz poslala rovno k tomu ostheopatovi :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ho posli neobanujes.. :wink:

karol vcera som bola po pat do skolky a po ceste mi prislo naraz , zle, zimomriavky a bolelo a v kolenach apo ceste domov mam to 2 km, len spat... som myslela ze uz ani nedojdeme domov.; no bolo mi hrozne..
tak sme doma, aja len lahnut..
tak som do seba hodila homeo, a trochu mojho kuzelneho elixiru; a lahnem si, na gauc pri detoch aspon na 10 minut, pretoz esu hladne...
a tak som si zmerala tepltu len tak , kolko vlstne mam, ja mam velmi tazko teplotu;;a co nevidim 39°C
tak ze , len som sa statocne drzla az pokial neprisiel moj muz potom som povolil a a doslova som odpadla, na gauci a zaspala.. spala som az do dnesneho rana do 9 rana.. takze uz ma nic neboli , a nemam teplotu, len som slaba.. co je normal, vcera nebolo jednej kosti co ma nebolela, a kolena ani nehovorim, aa ladviny mi islo odstrelit...
tak dnes pokracujem v kure, zazrak , nic mi uz nie je...
vcyzeralo to na chripkove , priznaky , podla vsetkeho.. ja som este nikdy nemala chripku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika tak to si mala fakt na nic poobedie. A este aj s dvoma detickami... :unamused: muselo to byt vycerpavajuce. Esteze si si mohla oddychnut a dnes je uz lepsie. Dufam, ze to uz preslo a zajtra budes fit ako rybicka :dizzy_face:
Ja som tiez este nikdy nemala chripku :sweat_smile: tak klop klop na drevo. Na moje prekvapenie som tuto zimu ani raz nebola prechladena, dokonca ani take male prechladenie, ze bolest hrdla alebo zeby mi tieklo z nosa. Mne to tehu asi fakt prospieva :grinning: :grinning: :grinning:
Tini tak nech tam manzel rychlo bezi :wink: teda nie rychlo nech ho este viac nesekne :sweat_smile:
3. bře 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas bylo par dni uplne nadherne, ale dneska prvni den prsi a fouka a je hnusne ... taky mela prijit kamaradka na prochazku, ale stavi se misto toho jen na kafe.

Meli jsme tu na obed tchyni, s celou rodinou i babickou, tak jsem z nich byla uplne vycerpana :grinning: a musela jsem si jit normalka lehnout ;) Lea taky, ta uz spi skoro 3h...

No tini, tak kolik vazi a meri Alex, pochlub se? Neboj, ja si taky vyslechnu, my jdeme 9. v utery :grinning: Rekla bych odhadem, ze ma Lea uz 14kg, a kolem 90 cm. Coz lehce prevysuje ty jejich slavne prumery :grinning: :grinning: :grinning:
Ten osteo by mu mohl pomoct, za zkousku nic nedate.

Erika, tak jeste ze uz ti je lip. To mas pekne daleko do skolky, 2km. To chodis tam a zpatky 2x denne?
3. bře 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby vy ste tu raz tusim davali tipy ako nahradit bryndzu, tak nieco podhodte, lebo mam neskutocnu chut na bryndzove halusky...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mna asi porazi, teraz by som jedla len same slovenske speciality a nemozem... ani ked som tehu :confounded: :sweat_smile:
3. bře 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol tak to ja t neporadim :unamused: taky bych si dala mnaaaam!

cheche, jsme tu meli pana na zjisteni jestli nam netecou okapy do odpadnich vod. ten byl ale srandovni. vylicil mi celej svuj zivot, udelal rodinnou anamnezu a jeste bubasovi vytvoril z balonku medvidka. dala jsem ho do albika :slight_smile: jezdil totiz s cirkusem :sweat_smile:
3. bře 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee Blani, to je mileeee :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol diky;

luci, nie tak chodim 3 krat denne.. rano , na obed a potom poobede..takze ma zase bou 15 km...
3. bře 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj zabudla som neboj luci, miery ma dobre vy mate stastie asi na blbych lekarov s tini.. :unamused:
co som chcela, karol neboj ja som mala netake chute... ale verim ti, zabija ak mas na nieco chut a nemozes to jest.. :frowning2: :wink:
3. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol, tak to ti nereknu... s tou brynzou nevim. Mas hodne tehotenske chute? ;) Ja jsem zrala v tehu porad neco :grinning:

Blani, medvidek supr ;))

Erika, tyyy jo, to je dost :confused: zase mas aspon teda fyzicku :wink:
3. bře 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda mam ver mi.. :wink: ja som tak chodila po pata aj ako tehotna, a az do termina presne som porodila... vsetci boli so mna hotovy.... :grinning:
no tam 2 km a spat krat 6 a mas to... kazdy den...
3. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika tak to mas kazdodenny sport :sweat_smile: To mi ver, ze ma to stve, ked nemozem nieco zjest ked na to mam chut. Nemam az take typicke tehotenske chute, ale tak laka ma najma to, co nemozem :rolling_eyes: Pamatam, ze ktorasi tu raz spominala, ze pouziva nejaku nahradu za brydzu, ale uz si nepamatam kto a nechce sa mi to v tych 286 stranach hladat :sweat_smile:
3. bře 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ako bryndzu neviem ci je nahrada.. :confused:

ja som mrazila a ked som mala chut tak odmrazovala a bola ako cerstva.. :wink:
3. bře 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek