• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
pokracovanie: mladi isli do restiky konecne a ze ona sa postara o maleho. ja som ju hned uzemnila, ze ak pojdeme do restiky pojdeme aj s malym. A este bola nespokojna ze jej nikdy nenecham maleho. a just nenecham aj keby sa co robilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja jej proste neverim.
Dievata, vy sa nebojite nechat drobcov u niekoho?
6. lis 2007 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som neskusala - ale nechala som ich u nas doma na cca pol dna s mojou maminou a potom aj so svokrovcami a svagrinou, ked sme potrebovali vybavit papiere

ale inak ich nechavam obcas ich tatovi :wink: (ved on si to aj velmi uziva - ved ich cele dni nevidi - tak ked je doma, tak sa im snazi venovat) :slight_smile:
6. lis 2007 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj moj mi kolko krat povie ze on sa postara o maleho nech idem do mesta alebo proste nech si oddychnem, ale mne to neda, niezeby som mu neverila ale neda mi odist od maleho.a pritom viem ze by mi urobilo dobre na par hodin vypnut.napr.rodicom by som maleho zverila ale nie svokrovcom, asi preto ze viem aki francuzi v tomto su," von bez ciapky, naco pancusky, ochutnat kavu na jazycek "atd.
6. lis 2007 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ta chapem - ale niekedy je dobre ho muzovi nechat (svokrovcom nemusis, alebo iba ak tam bude aj tvoj muz) - nech si sam "uzije" so synom - ale zas im vsetko pekne priprav, nech to na prvykrat nie je a taky sok
ja zistujem - ze musim deti nechavat castejsie same - teda byt v inej izbe, kym sa hraju - lebo najma moj dobec si teraz strasne zvykol na moju pritomnost a akonahle som sa vzdialila z dohladu - tak zacal plakat (aj ked mu nic nebolo - a proste, nechcem v nich vypestovat nezdravu zavislost na seba - lebo co ak nahodou najdem dobry flek po materskej (rada by som s nimi ostala doma kym nepojdu do skolky, ale nerada by som z nich vypestovala deti, co maju strach z ludi (a uz mi to spravili viackrat, ze sa v spolocnosti cudzich strasne ale strasne rozplakali :frowning2: ) - ja viem, ze aj to je jednou z etap v ich vyvoji, ale nechcem, aby ich to handicapovalo

inak ja teraz ked je uz sice riadna kosa, ale este nie je okolo ani pod nulou tak ja ich obliekam iba do body a pancusiek + kosielka ku krku a na to natiahnem kombinezu a z koca im potom trcia uz iba licka - a kym prideme domov tak su obaja vycersvteni, vyspinkani na cerstvom vzduchu a pekne v teplucku - az na licka - tie si take studeno-cervene :slight_smile: :slight_smile: (neuznavam ich kocikovat s tym igelitom - neviem, ci to az tak zabrani zime (ale podla mna im to zabranuje dychat cerstvy vzduch a nechava ich to iba v tom ich nadychanom - ja viem, ze su tam tie vetracie otvory, ale predsa :sweat_smile: )
6. lis 2007 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky dobru noc a krasne sny a babatkam spinkajte co najdlhsie a buddte sa co najmenej cez noc :slight_smile:
6. lis 2007 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adka, keď som čítala ten tvoj príspevok, tak som fakt nevedela, či sa mám smaiť alebo plakať... Mne pediatrička pri odchode z nemocnice hovorila, že bez čiapočky ani na krok (kuva a to je tu 30 stupňov) a ja zase som mala tendencie malú strašne babúšiť.. my sme boli v kraťasoch a tričku a malej som nahodila bodíčko, ponožky, nohavice a tričko s dlhým rukávom... navyše čiapočku.. A potom ak sme mali niekam cestovať autom, tak som ju rýchlo vyzeliekala, lebo sa, chúďatko, potila ako v saune.. takže teraz ju obliekam tak ako na nás aj tak jej jej teplo :sweat_smile:
Ale to je asi chorobou tohto ostrova, minule som tu videla decko v svetri.. to som bola ešte tehotná, potila som sa ako zápasník sumo a nieťa v svetri s dlhými nohavicami..
Francúzsky sú fakt kravy a niektoré by si fakt zaslúžili jednu po hube.. mám jednu známu, ktorej umrelo prvé mimi na SIDS, bola znovu tehotná v tom istom čase ako ja a napriek tomu fajčila 4 cigarety denne (ku všetkému epileptička) ale absolútne jej nevadilo upozorniť môjho manžela, keď som si dala cidre doux k jedlu, že alkohol aj v malom množstve škodí miminku v brušku... Krava jedna sprostá (navyše manželova bývalka :angry: )
7. lis 2007 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan - ved to je strasne :cry:
este ze mal tvoj drahy dost zdraveho rozumu a ze si vzal teba :slight_smile: - ja fakt neviem, ale niekedy mi pride, ze ti fr krav. vobec nemaju kusok citu a empatie - hlavne, ze je to na ukaziu :angry:
co sa tyka alkoholu v tehotenstve - vsade sa pise, ze ani kvapku - lebo tu maju vo zvyku stale pit okrem aperitivov aj vino k jedlu (ale niekde som citala, ze ak sa neprekrocia dva pohare vinka denne, tak by sa to dalo este tolerovat - lenze prave kvoli tomuto "skrytemu alkoholizmu" sa teraz propaguje ani kvapka alkoholu - ale ono je to presne tak ako si pisala - tie uvedomele maminky si davaju pozor, a ak si aj niekedy nieco slabe daju - tak si to potom dobre ze nevycitaju a tie ostatne si kludne vyhuluju a slopu cely den- s tym, ze ved nie vela!!!!

no, co uz sme ine a je to dobre! - nasi drahi nas chceli presne preto, ze sme ine (nabonzujem na svojho - ten mi sam raz povedal, ze by so zianou francuzskou zit nevydrzal :grinning: - takze na tpm asi nieco bude, ze sme ine :wink: )
7. lis 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave som chcela ist von aj s detmi - ale kym som napisla a obliekla sa - tak mi drobec zaspal :grinning: - a potom ked sa prebudi - tak to zalomi bambulka :grinning: - no co uz - tak uvidime kedy sa znovu dostaneme von - :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to ako som vravela (pisala :grinning: ) Mato sa zobudil ale zas hrni Ana :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no tak pojdeme opat vo az poobede :grinning:
7. lis 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ako som sa dobre pobavila, pokym som to precitala :slight_smile:
My sme sa prave vratili z toho noveho Aubert v Grasse, mam to blizsie ako do Auberta v Cannes a tu v Grasse je to len 1 mes otvorene, velke, vzdusne, malo ludi o tom este vie,...parada, len tie ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Omrkla som tu stolicku peg perego, mne sa velmi lubi a uz viac, ako tie drevene a kaslem, ze sa nevojde do restiky! Ten moj bude v tomto asi taky natvrdly ako priemerne fr.karvy, cos te o nich pisali. Uz chapete, preco to u nas doma tolko vrie??? Vcera bol v tom svojom Rotary, mimochodom, vsimli ste si, ze tu je moda byt v nejakom zahadnom klube a najlepsie hned v 2 :grinning: Tam je aj 1 zubarka, ktoru ako odbornicku velmi neuznava a pytal sa jej, ze od kolkych rokov treba cistit detom zuby, povedala mu, ze od 3. A ked ja som sa na tom rano dobre pobavila, tak sa opat nastval, ze proste ja si robim dobry den z nich, velkych Francuzov a mam svoju pravdu. Nemam svoju pravdu, len mam viac zdraveho sedliackeho rozumu. Ja som v Prahe uspavala deticky 2-5 roc s totalne zhnitymi ciernymi zubami od tych kadejakych Jupikov a cokolad, a vsetky zuby im museli v anestezii vytrhnut. Jasne, neprehanam, Alex ich uz ma 8, zatial sme este necistili, ale uz zhanam info ako na to, zatial berie ten preparat, neviem meno, vit.D + fluor, ale uz mame Elmex detsku pastu :grinning:
7. lis 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radsej napisem na vickrat, lebo uz sa mi stalo, ze pokym som dopisala, tak ma zrusilo. Keby ste poculi teraz Alexa, ako chrape v autosedacke a to prave je diskusia na babatkach, ze je nebezpecne nechavat mimca dospat v autosedacke, no to ho mam zobudit??? Tu je pri mne a chrape.
Co som to chcela, jaj, puncosky, nasla som v Aubertovi svetlo modre! Ale nekupila som, zatial nevynosil to, co mame, ale nasla som aj ja. A hned vedla AUbert je Kiabi pre vsetky vekove kat., tak som nakukla, ale sa mi nepacilo, ale aj tam mali puncosky, sice asi 95% pre dievcatka a 5% take zelene, drapove, hnede, takze aj chlapcekom by sa hodili.
Aj autosedacku som nasla, nakoniec asi Roemer, bud Britax alebo nejake Duo neviem co, este je otazkou ten isofix, Fred vymyslel, ze kupime 2x zakladnu a 1x sedacku a budeme naklikavat do toho auta, kde bude treba, opat raz jeho prakticnost prehovorila.
Inak ja nepoznam obchod Bebe9 alebo co ste to pisali, my tu este mame La HAlle, tam kupujem body na 'jednorazove' pouzitie, vynosi a rozpadnu sa, na doma take staci.
Adka, ty si pisala, ze sa bojis nechavat mimco s druhymi, vies, ze aj ja mam ten problem? Jak som si zvykla, ze som na neho sama a Fred sa ho bal, a samozrejme, ze ak kojim, tak nech sa o vsetko staram sama...svokra ma 72 a 400 km daleko, svagrina bezdetna v Parizi, nema skusenosti s detmi, len nasim som ho dala prechadzkovat v lete v KE a aj teraz, ale hned moja mama, v lete utekala s cumlom do cukru, aby sa napil vody z flasky a teraz mu dala kusok chleba, inak je moja mama velmi lucidna!
7. lis 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze uz teraz je obcas s Fredom, ale vsetko musi mat nachystane, lebo inak by si neporadil. Uz sa naucil aj prebalovat, lebo doteraz to bolo tak,ze bol hned prepisany cez boky a opat JA som mala roboty navyse. Aaa, uz sme hore, ideme papat jablcka...tak zatim
7. lis 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz aj bambulka vstala - a uz jedia - tak sa snad coskoro dostaneme aj von (pokial je este teplejsie, lebo vecer to uz v tej zime nema zmysel)
7. lis 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nenapisala som najdolezitejsie, kupila som tie vrsky na kelimky!!!
7. lis 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini :slight_smile: :wink:
7. lis 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, uz sa Ti dlhsie chystam napisat, no hlava derava. Vies o tom, ze novorodenci nad 4 kg maju zdarma narok vo veku 1 mes na usg bedrovych klbov? U nas sa dava siroke balenie, chodi sa k detskemu ortopedovi, robi sa usg... tu nic take, tak som sa v porodnici po tom pidila, na mna pozerali ako na blbu, este aj pediater len sucho utrusil, ze to len nad 4 kg a pred nosom mal cedulku s Alexovymi mierami a vahami. Pisem to preto, ze minule v prilohe zdravie v Nice-matin o tom pisali, ze by bolo vhodne to zaviest u vsetkych novorodencov.
7. lis 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adka,u nas svokra to stejne! Hrozne by chtela hlidat,a je nastvana,ze ji tam malou nenechavam pres noc :angry: a porad mi vyklada o nejakych znamych,co hlidaji denne (!!!!) dvoumesicni miminko od sve dcery atd...No neresim,proste ma smulu :grinning:
Ty francouzky jsou opravdu strelene,ja mam kolem sebe same takove,jedna zrovna je tehotna v 7.mesici a dela cvicitelku fitness a porad pracuje,predcvicuje denne nekolik kurzu,vubec neji aby nestloustla,a minule mi rikala,ze je to hruza ze uz pribrala 6kilo a jestli to takhle pujde dal,tak ji doktorka serve,ze hodne pribira! No uplne blba...a dva mesice po porodu jde do prace a dite k chuve. Je mi jich lito,si ty deti vubec neuzijou.

Paradne jste se rozepsaly,jeste nemam vse docteno,tak budu reagovat postupne jak to pujde... :slight_smile:
7. lis 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata, tak ja uz kraaasne do ruzova, Alex este chrni... Normalne az sa mi plet prejasnila :cry: Zase som chcela nieco dobre napisat, aha, s tym alkoholom v tehu, Bihan to zacala. Asi pred mesiacom, mozno ste to aj vy zaregistrovali v spravach, davali, ze vyrobili piktogram, ktory bude na vsetkych flasiach s vinom zakazujuci tehotnym pit (lebo to sa tu asi za alko nepovazuje, vsak take 2 dvojky na obed + vecer je nic...) Proste im to treba takto rukolapne!
A dnes na obed po spravach sme prepli na LCI a tam zacala diskusia dna o Baby first TV a pod, ze mnohi fr. rodicia si myslia, ze ked pustia mimcu telku,tak bude viac 'vzdelanejsie', bol tam riaditel tv x psychiater, no ja s mojou francuzstinou a skriekajucim alexom na rukach som neporozumela vsetky detaily :grinning: Vraveli, ze take mimco do 2r moze max 5 min sledovat telku. Ja s apriznam, pustam mu telku, ale jeho nebavi, skor to ma ako kulisu, obcas na to mrkne, skor vyuzivam, ked musim na wc alebo nieco nutne v kuchyni. Ked som ale obcas ja pozerala, tak naozaj nejaka postavicka tam prizvukuje detom, ze treba jest 5x denne O+Z, alebo ako sa teplo obliekat, jeste cerealie a nie cokoladu a same take naucno-vychovne rozpravky tam chodia. Presne uz vidim taku fr.mater, ako posadi dieta pred telku, nech sa same vzdelava :grinning:
Mam tu 1 znamu jej dcera je zubarka niekde na severe, nemoze byt tehotna, lebo ma vela pacosov, a jej kolegyna nastupila na matersku 1 tyz pred porodom a 1 tyz po porode uz opat robila zuby, a to si akoze mam brat priklad, ak =a to je hrdinka, ze sa da sklbit kariera doktorky s materstvom.
A dalsia znama doktorka anesteziologicka ako ja na mna cumela ako na zjavenie, ze som ako tehu tu nepracovala, tak som to mala v plane, v Prahe sme sa mohli hodit na PN?,lebo je to rizikova praca dychat tie jedy cely cas, ona hrdinka uspavala este v 7-mes, no pochybuejm, ze sa s tym bruchom dostala medzi hlavu pacienta a anest.pristroj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2007 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz som zacala davat Alexovi ten Sedatif pc, a spi ako zarezany...
7. lis 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, vďaka za info s tým sonom, ja som oň požiadala rovno v nemocnici (s váhou nič pediatrička nespomínala) práve kôli tomu, že Jean-Yves je Bretónec (tam sa to množilo kedysi medzi sebou, takže mali problémy s kĺbmi) a kôli mne tiež.. som hovorila, že u nás je toho tiež dosť, tak mi doktorka napísala papier, precestovali sme celú nemocnicu, malá pri sone ani nemukla, len keď jej ten studený gel dal aj na druhú stranu zadku :grinning: a všetko máme v poriadku :wink:

Čo sa týka toho alkoholu, tak ja mám skôr pocit, že to tu neskutočen s tými piktogramami a reklamami a všetkým preháňajú... inak ten piktogram musí byť na každom alkoholickom nápoji, nie? myslím, že na pive je už dávno..
Ale ide o princíp, som zodpovedná za svoje mimčo, celé tehotenstvo som si nedala nič silnejšie ako pohár toho 2% cidru a možno trošku vína, ak bola príležitosť a tákáto krava sa bude do mňa starať.. a keby to povedala aspoń mne.. ale povedala to manželovi a potom sme sa kôli tomu pohádali napriek tomu, že táto téma bola predebatovaná už dávno pre tehotenstvom.

Inak to fakt povedala zubárka, že až od 3 rokov? Ja som počula, že odkedy sú zuby, treba čistiť :grinning: Inak kamoškina dcéra má 4,5 roka a zuby už má deravé napriek tomu, že viem, že "brúsia" každý večer a so sladkosťami to nepreháňa...

A dnes som mala super deň :wink: s malou sme spali skoro do desiatej (teda 2,5 hoď. intervalmi kŕmenia), MM prišiel na obed, trošku sme nakupovali (pre mňa zase nič.. ako blbá zháňam podprsenku na dojčenie v mojej veľkosti - nehrozí) a potom sme si skočili na pláž, pozerali sme západ slkna (už mám za sebou premiéru v dojčení na verejnosti :wink:) a teraz som unavená ako pes...
Okúpali sme malú, nachovala som ju, šupla do postieľky a ani nezamrnčala :grinning:
7. lis 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte - tak ja dnes nic nestiham - lebo z prechadzky sme sa vratili rovno s tatom a potom to uz islo v jednom kole a este ma kopa veci caka kym dojde domov moj drahy a ja som si este aj navyse na seba usila budu - ze upeciem slane pecivko :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no tak ma este caka rozrobene cesto na stole; a perie sa mi jedna varka detskych veci a byt ako po vybuchu (ale aspon riady uz umyvacka umyla - takze aspon daco uz mam z krku :wink: - rano si pojdeme iba vylovit salky a ak aj vsetko stihnem este dnes tak ako som povodne planovala, tak zajtra by mohol byt celkom pekny den - co poviete?

vsetkym prajem krasnu dobru nocku :slight_smile:
7. lis 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, Tini pocuj co to davas Alexovi za sedatif? To co za blbost, ze az od troch rokov cistit zuby? Maly ma zatial en dva a uz ich cistime :wink: akoze on sa tak hra s kefkou a mozno ze to ma aj daky vyznam :grinning: Ved ja som mu kupila kefku v lekarni a to je od siestich mesiacov.tak co taraju ze staci od troch rokov. hned treba zacat ucit dieta umyvat si zuby. nie potom ked polovica zubov je cierna, to uz ani bieliaca pasta nepomoze :grinning: :grinning: :grinning: . No dobre, idem sa ja balit kym mi maly spi :wink: Ozaj ja berem so sebou asi styri litre mlieka, kym u nas najdem take co mi bude pit, lebo bojim sa ze ine mi nebude chciet.takze 4 kila navyse v batozine :frowning2:
8. lis 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo sa deje? :confused: Nekoníkujeme? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konikujme :wink: len ja mam dnes iba pol dna a potom bezim este do avignonu a musim dnes este rozposlat dopyty tak mam fofry.

a ty co nove? uz so mnou nekomunikujes :frowning2:

dobre rano vsetkym babam
9. lis 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja som bola vcera mimo domu, rano dosla femme de menage a to sa radsej snazim vyklidit pole, nech sa nerozculujem, ze napr. vysava balkon :astonished: Tak a kedze mal Fredas volno, tak sme sli nakupovat a kupila som tu stolicku, uz je foto v albume. Rovno sme kupili aj autosedacku, uz nic ine nevymyslime, nic nove sa nevyrobi a teraz v tom novom Auberte maju vela tovaru na sklade, tak nakoniec Roemer duo nieco s isofixom, poevdali nam, ze isofix sa nakoniec lahsie odopina a pripina ako bez isofixu, teda len s bezp.pasmi, takze budeme davat z auta do auta. A este som kupila nadhernu zimnu kombinezu, pretoze my sme mali 1 ako dar, ale je mu len tak tak, lebo je vacsi ako normal.
Potom sme sli do Nice na vystavu nabytku, no ja by som tam mohla stravit cely den, ale Alex mal ine plany, ale dovolil nam apson 4 hod sa pomotat, no kraaasne veci tam maju. Sme si povedali, ze ked budeme velki a nasetrime na vacsi dom, tak si doprajeme nieco z takeho krasneho moderneho nabytku. Ja som totiz do nabytku blazon :slight_smile:
Zhaname ale postel, pcujte, co myslite, je lepsie s 2 zvlast matracmi alebo s 1 velkym? Lebo som skusala taku postel s polohovanim matracu a je to parada, moje nohy a chrbat si prisli na svoje.
Adka, asi uz cestujete, davam mu Sedatif PC, ej to homeopatikum na spanie, no zatial len predvcerom dostal a spal poobede, v noci sa budel ako obvykle, este budem skusat.
Ja sa inak tiez smejem na 'dobrej rade' tej zubarky...
9. lis 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikto?! BOli sme v meste a kupila som v lekarni malu zubnu kefku od 0-2 r a provokativne som ju postavila na pult v kuchyni :wink:
V pondelok 12. bude mat Fred narodky, akurat 11. pred 2r po 3-tyz trapeni zomrel jeho otec na nador mozgu, povedal, ze uz nikdy nechce oslavovat narodky, vlani sa mi priznal, ze mu to bolo nakoniec luto. Tak som mu teraz kupila nejake darceky a chcela by som mu upiect nejaku malu tortu, budem musiet zajtra, lebo cely den robi a potom uz nebudem moct v ne+pon, lebo budeme spolu doma.
9. lis 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak sa ozyvam po dvoch plne rusnych dnoch - a ani dnes to nevyzera na volnejsie - zasse predzubkujeme :frowning2:
inak sme boli u lekara a bambulka ma o 1cm menej ale zase o 600 g viac ako drobec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co som piekla to pecivo - tak sa podarilo a stihla sm to pekne v rytme, takze poho (no uz som sa zas potom nesla roztrhnut pri ostatnom upratovani - tak som vsetko len veeeelmi narychlo sfackla a bolo :grinning: )
babiky - musim ist - lebo drobcek velmi place :frowning2:

inak Tini - myslim, ze robis spravne s tymi narodninami - ono chlapi ti vzdy boli a aj ostanu take velke deti (takze predpokladm, ze aj torta a aj darceky potesia :wink: - prajem vam spolu pekny cas :slight_smile: )

babulky :slight_smile: majte krasny den
10. lis 2007 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jzfr, tak to vyzera, ze sme tu ostali len my 2! Uz mam hotovy korpus, mne slo okolo tej torty o to, ze zajtra by bol najlespi cas na pecenie, ale zato je to vyrocie smrti jeho otca, tak som to nechcela 'oslavit' tortou.
Pevne nervy pri tych zubkoch, viem, ze neuznavas homeopatika, ale ked bude najhorsie, kup mu Camomilla vulgaris, Alex bol s nimi kludnejsi.
10. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hellou!
Tak ja dnes zase sedím pri počítači ako cez týždeň :unamused: Manželovi volali z roboty, že majú nejaký problém, tak tam kvasí už pár hodín a vraj to na skorý koniec nevyzera :rolling_eyes:
Malá tu pri mne spí už 3. hoďku a púšťa pri tom do plienky, tak sa asi čoskoro preberie a ja sťahujem ďalšie kity na digiscrapbooking... Idem robiť babine kalendár :grinning:

Inak homeo sú supiš.. nedám na ne dopustiť :wink:
10. lis 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééjda. tá moja malá koza sa prekakala cez plienku :sweat_smile: sila!
10. lis 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek