Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

Cau holky,

žiju ve Fr, od roku 2004, jsem od Lyonu. Pokud jste někdo taky z Fr, tak třeba písněte, bylo by to fajn.. 🙂 Moc nás tady holek není. 😞 Tak doufám, že se třeba někdo ozvete! 🙂 x-) :-N
miraf
7. bře 2009
ahoj,

a co ty ? odkial si?
janka_fr
7. bře 2009
Ahojte

Mirka vitaj medzi nami 😉, mame aj album France, dam ti sem link a mozes sa tam zorientovat, ktora odkial je. ....jzfr cize Janka je z Lyonu, Meleri cize Peta je pri Lyone, Pheva je tiez z Lyonu a este jedna Janka je tam.

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbum...
janka_fr
7. bře 2009
Prajem vsetko najlepsie Leuske!!!!!!

Tini ako dopadla oslava???
miraf
7. bře 2009
janka,
napis spolu "vas ucet" a rozdel takto " va sucet" + povedz si to nahlas, takto som sa ja vracala k mojej franine ked som sa dala dohromady s mojim muzom a ked tvoja fra zatial na to nestaci tak sa opytaj Franka
- dufam , ze vas ostatne moc neodradim, no chodili sme spolu na gympel , takze sa pozname troska lepsie,
je to sranda ze sme sa obidve ocitli vo Fra
miraf
7. bře 2009
trvalo mi pol hodinu, kym som zistila ako to funguje
daj vediet ci nerusim a ak nie tak ti brknem
janka_fr
7. bře 2009
na skype ta najdem pod tvojou adresou??prave uspavam drobca.
sme sice vo Fr. ale na mile daleko 😞
erikasadek
7. bře 2009
miraf aj ja ta sklamem ,pariz... 😉
miraf
7. bře 2009
janka_fr
7. bře 2009
Maly teraz zaspava takze musim byt pri nom, ale este takych 10 minut a uz bude spat.
miraf
7. bře 2009
ja som sa za parizana :-p nanestastie vydala
miraf
7. bře 2009
jani tak zavolaj, nech ti ho nezobudim, ak nie tak zajtra navecer, cez den nie som doma
janka_fr
7. bře 2009
Preco nanestastie??Brnknem ti teraz.Uz spi.
erikasadek
7. bře 2009
nanestastie?? 😉
pheva
7. bře 2009
Ahoj Miraf ja som z Lyonu a Sloveniek je tu ako maku takze vitaj medzi Lyoncankami.

Teraz idem hajat lebo som unavena ale ozvem sa zajtra. Inak je tu este JZFR ktora je Lyoncanka. 😃
karolinkafe
7. bře 2009
Baby tak vy sa mate...., ze sa hned vsetky najdete. Ja tu na samotke :-N mozem byt tak akurat vdacna za internet... :-N
Vitaj Miraf 😉
erikasadek
7. bře 2009
karol vitaj v klube osamelych..
karolinkafe
7. bře 2009
Erika ty si pri parizi osamela =-) ? Som myslela, ze je vas tam kopa :-N
erikasadek
7. bře 2009
sama ako prst.. 😞
karolinkafe
7. bře 2009
Fakt? No sila, som myslela, ze vo velkych mestach mate aj viac moznosti. Urcite tam okolo seba slovenky mas, len o sebe neviete 😉 A je pravda, ze pri dvoch detickach ani nie je tolko casu nejako ich vyhladavat :-N
janka_fr
7. bře 2009
pridavam sa do klubu osamelych 😞
kulicka
7. bře 2009
Jajte holky, vy jste teho ale nakecaly :-N
Tak ja tu teda zareprezentuju CR 😃 ale jen na chvilu, pac mi place mimi 😞 Manza ho sice hlida, ale znate to... neda a neda mi to :-p

Jinac Eriko, v Parizi je lidicek! Jen ja tam mam 2 kamosky, ale ty sem nechodi. A jedna ma holcicku 15 mesicu.

Tak ja padim! Mejte se
erikasadek
7. bře 2009
kulicko ja viem ze je tam prevela, len akosi som nemala stastie na tych pravych...
bihan
8. bře 2009
Kočky, nečúlte ma, chcete vyhlásiť súťaž v tom, kto je v najväčšej prdeli zahrabaný? 😃 :-p
pheva
8. bře 2009
My tu v Lyone robime stretka jeden krat za tyzden ( najma pre mamicky s detickami) na striedacku. To su take oficialne stretka. A pocas tyzdna sa tiez stretavame. Ked ma niekto chut ist na prechadzku alebo na nakupy alebo ked sa chce niekomu prist k niektorej na kavicku alebo na obed....proste ja vidim Slovenky aspon 2 -3 krat v tyzdni.
Minuly piatok sme isli do restiky a vytiahli sme aj manzelikov, ktori tradicne ohovaraju nase slovenske obycaje a zvyky, hlavne co sa tyka vychovy deti.
A este jedna vec my tu nemame prave a neprave priatelky, proste stretneme sa vsetci a sme velka rodina.
Hodim jednu fotku do mojho albume ako to pri stretkach vyzera.
JZFR vsak? 😉
erikasadek
8. bře 2009
ahojte,

pheva a ako vas ohovaraju , manzelikovi a an tych stretnutiach co sa tyka vychovy a zvykov.. 😉
teda zaujima ma to..
meleriautor
8. bře 2009
jé někdo nový a poblíž Lyonu... x-)
miraf
8. bře 2009
velmi rada sa pripojim do vasej malej komunity.

rada sa flakam po obchodoch a restikach, no s 2 babami to neni lahke.
no take stredove popoludnie ci sobotu s vami stravim s radostou, aby sme sa spoznali,
cez tyzden ja skor mozem vecer a aj raz za cas nejake popoludnie mozem zdrhnut z roboty

takze ak nieco naplanujete , pocitajte so mnou 😉
karolinkafe
8. bře 2009
Coucou !!! Prisla som vam len zazelat krasny den zien x-) x-) x-) Ideme sa trosku prejst lebo dnes je tu naaaadherne slnecno, to by bola skoda ostat doma 😉
meleriautor
8. bře 2009
Miraf,

sobota je supr...začínají pěkné dny..mohli bychom s manželem zajet do Lyonu. Ráda bych viděla zase i Janu a poznala Phevu, no uvidíme...určitě se připoj.... 🙂

Ahoj Karolínko, tak si užijte krásné procházky! a je u vás už teplo? měj se moc krásně!
tini
8. bře 2009
Jezis, no ja sa snad prestahujem do Lyonu !!!
Nasa oslava vcera dopadla dobre, taky bordel a hluk nas dom este nezazil, deti sa vysantili a to bolo cielom vsetkeho.
A to je sranda, ze ste sa tu nasli spoluziacky z gympla. Aj Bihan tu ma Nguyen,... aky je svet maly nakoniec.

Začni psát odpověď...

Odešli