• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
ahoj,

a co ty ? odkial si?
7. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

Mirka vitaj medzi nami :wink:, mame aj album France, dam ti sem link a mozes sa tam zorientovat, ktora odkial je. ....jzfr cize Janka je z Lyonu, Meleri cize Peta je pri Lyone, Pheva je tiez z Lyonu a este jedna Janka je tam.

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=130610&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D2060%26vOrderBy%3D2
7. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prajem vsetko najlepsie Leuske!!!!!!

Tini ako dopadla oslava???
7. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka,
napis spolu "vas ucet" a rozdel takto " va sucet" + povedz si to nahlas, takto som sa ja vracala k mojej franine ked som sa dala dohromady s mojim muzom a ked tvoja fra zatial na to nestaci tak sa opytaj Franka
- dufam , ze vas ostatne moc neodradim, no chodili sme spolu na gympel , takze sa pozname troska lepsie,
je to sranda ze sme sa obidve ocitli vo Fra
7. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
trvalo mi pol hodinu, kym som zistila ako to funguje
daj vediet ci nerusim a ak nie tak ti brknem
7. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
na skype ta najdem pod tvojou adresou??prave uspavam drobca.
sme sice vo Fr. ale na mile daleko :frowning2:
7. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
miraf aj ja ta sklamem ,pariz... :wink:
7. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maly teraz zaspava takze musim byt pri nom, ale este takych 10 minut a uz bude spat.
7. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa za parizana :stuck_out_tongue_closed_eyes: nanestastie vydala
7. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tak zavolaj, nech ti ho nezobudim, ak nie tak zajtra navecer, cez den nie som doma
7. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preco nanestastie??Brnknem ti teraz.Uz spi.
7. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanestastie?? :wink:
7. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miraf ja som z Lyonu a Sloveniek je tu ako maku takze vitaj medzi Lyoncankami.

Teraz idem hajat lebo som unavena ale ozvem sa zajtra. Inak je tu este JZFR ktora je Lyoncanka. :grinning:
7. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tak vy sa mate...., ze sa hned vsetky najdete. Ja tu na samotke :sweat_smile: mozem byt tak akurat vdacna za internet... :sweat_smile:
Vitaj Miraf :wink:
7. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol vitaj v klube osamelych..
7. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika ty si pri parizi osamela :confused: ? Som myslela, ze je vas tam kopa :sweat_smile:
7. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sama ako prst.. :frowning2:
7. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? No sila, som myslela, ze vo velkych mestach mate aj viac moznosti. Urcite tam okolo seba slovenky mas, len o sebe neviete :wink: A je pravda, ze pri dvoch detickach ani nie je tolko casu nejako ich vyhladavat :sweat_smile:
7. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam sa do klubu osamelych :frowning2:
7. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajte holky, vy jste teho ale nakecaly :sweat_smile:
Tak ja tu teda zareprezentuju CR :grinning: ale jen na chvilu, pac mi place mimi :frowning2: Manza ho sice hlida, ale znate to... neda a neda mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinac Eriko, v Parizi je lidicek! Jen ja tam mam 2 kamosky, ale ty sem nechodi. A jedna ma holcicku 15 mesicu.

Tak ja padim! Mejte se
7. bře 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicko ja viem ze je tam prevela, len akosi som nemala stastie na tych pravych...
7. bře 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, nečúlte ma, chcete vyhlásiť súťaž v tom, kto je v najväčšej prdeli zahrabaný? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tu v Lyone robime stretka jeden krat za tyzden ( najma pre mamicky s detickami) na striedacku. To su take oficialne stretka. A pocas tyzdna sa tiez stretavame. Ked ma niekto chut ist na prechadzku alebo na nakupy alebo ked sa chce niekomu prist k niektorej na kavicku alebo na obed....proste ja vidim Slovenky aspon 2 -3 krat v tyzdni.
Minuly piatok sme isli do restiky a vytiahli sme aj manzelikov, ktori tradicne ohovaraju nase slovenske obycaje a zvyky, hlavne co sa tyka vychovy deti.
A este jedna vec my tu nemame prave a neprave priatelky, proste stretneme sa vsetci a sme velka rodina.
Hodim jednu fotku do mojho albume ako to pri stretkach vyzera.
JZFR vsak? :wink:
8. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

pheva a ako vas ohovaraju , manzelikovi a an tych stretnutiach co sa tyka vychovy a zvykov.. :wink:
teda zaujima ma to..
8. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé někdo nový a poblíž Lyonu... :dizzy_face:
8. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
velmi rada sa pripojim do vasej malej komunity.

rada sa flakam po obchodoch a restikach, no s 2 babami to neni lahke.
no take stredove popoludnie ci sobotu s vami stravim s radostou, aby sme sa spoznali,
cez tyzden ja skor mozem vecer a aj raz za cas nejake popoludnie mozem zdrhnut z roboty

takze ak nieco naplanujete , pocitajte so mnou :wink:
8. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coucou !!! Prisla som vam len zazelat krasny den zien :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ideme sa trosku prejst lebo dnes je tu naaaadherne slnecno, to by bola skoda ostat doma :wink:
8. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miraf,

sobota je supr...začínají pěkné dny..mohli bychom s manželem zajet do Lyonu. Ráda bych viděla zase i Janu a poznala Phevu, no uvidíme...určitě se připoj.... :slight_smile:

Ahoj Karolínko, tak si užijte krásné procházky! a je u vás už teplo? měj se moc krásně!
8. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis, no ja sa snad prestahujem do Lyonu !!!
Nasa oslava vcera dopadla dobre, taky bordel a hluk nas dom este nezazil, deti sa vysantili a to bolo cielom vsetkeho.
A to je sranda, ze ste sa tu nasli spoluziacky z gympla. Aj Bihan tu ma Nguyen,... aky je svet maly nakoniec.
8. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek