• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
Bihan no praveze nie, tie co poznam tak sa snazili kojit aspon take 4-5 mesiacov, niektore "dotiahli" do 11. Ale jasne ze som sa stretla s takymi ktore mali k tomu normalne odpor :rolling_eyes: :unamused:
10. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini ja tu nie som ani za ani proti arabom :wink: akoze viem, ze na kontinente je to uplne ine ako tu, staci mi pozriet spravy alebo reportaze z tych "cités"....a mam dost.... :unamused:
10. bře 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol nie je arab..... :wink: krestani asu potomkami starych egyptanov.. su iny oproti , arabom.. krestani asa nemiesali , teda dobrovolne... :wink:
10. bře 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ľudia, ja som sa dnes zase spálila.. asi sa nikdy nepoučím :pensive:
10. bře 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaj tak ked to takto beries, tak ani ten moj nie je arab, lebo je potomkom povodnych marockych obyvatelov (a ti nie su arabi :sweat_smile:) , arabi dosli do maroka az v nejakom 15.storoci a tiez sa velmi "nemiesali" :sweat_smile:
Bihan uz sa chodis slnit :grinning: :grinning: tu to pri nasom vetre nehrozi a tiez sa obavam zeby sa mi spravila ta "masque de grossesse"
10. bře 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak kolko tam mate teraz stupnov? A nemali ste mat na Reunione nejaky strajk? Nieco som zapocula v radiu...
10. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa slním furt :grinning: teda tomu sa nedá vyhnúť, keď si niekde vonku, ale Sáru vždy napatlem a na seba väčšinou zabudnem.. a preberiem sa až keď ma začne niečo páliť.. slnko je tu sviňa..
Stupňov mám tak 32-35.. v byte asi 29.. a min. štvrtok bol generálny štraj, v sobotu sme sa skoro nedostali z Carfouru, lebo zablokovali vchody, dnes bol tiež štrajk a ešte neskončili...ale ja ich mám na háku, chodím iným smerom :grinning:
10. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol.. :wink:
10. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hej o tom stvrtku som pocula ale sa mi zdalo ze som pocula, ze tento tyzden nieco chystali, takze to bolo dnes.... Mas pravdu, radsej sa chod slnit, to mas zadara a mas ich na haku :grinning: :grinning: :grinning: Ja som mavala taky zlozvyk, ze som sa vzdy na zaciatku leta chcela rychlo opalit, tak som pouzivala tie monoïove oleje atd a vzdy som sa hned na zaciatku leta spalila :sweat_smile: Aspon som sa ponaucila a uz sa statocne maslujem :grinning:
10. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj bihan, ja chci taky takovy krasny pocasi :dizzy_face: Teda... aspon neco tam mas prima :sweat_smile:
preju brzke odpaleni :sweat_smile:
Eriko promin, taky prejem vse nej, jakoz i Leusce a Alexovi
No jestli jsem na nekoho zapomela, tak to pardon, ale posledni dobou mam vazne asi syndrom vykojenyho mozku :sweat_smile: (no na neco se vymluvit musim ne? Uz je to se mnou vazne desny :sweat_smile: :pensive: )
10. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte, Bihan, a proti comu strajkovali tentoraz :grinning: teda, aj tu uz zacina slniecko hriat, rano v aute zapinam topenie a na obed uz klimu, lebo ma nenapadlo si vyzliect bundu. Alex sa dnes nareval v skolke a to som sa tesila minuly tyzden, ze ako paradne to zvlada, a navyse nam ponukli dalsie predpoludnie :dizzy_face: jasne, ze sa im hodime, ved aj vela platime, tak kto by nas nechcel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co som to chcela este, vcera som skoro odpadla, Alex sadol na bicykel a zacal slapat do pedalov a ono to slo! tak 5m po rovnom zvladne!
Dnes som mala zase taky 'slovansky' den, rano v halte garderie som natrafila na POlku a v Yves Rocher na predavacku Rusku. Ake mate skusenosti s tou kozmetikou?
11. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte lidi..
jak se máte?

ahoj Tini!

Yves rocher je fajn..mají fajn sprchové gely..a voňavky..krémy jsem nezkoušela..mi nejvíc vyhovuje Weleda.

tady zase prší. tak sedím doma..malý spí. chtěla jsem aspon nakoupit nějakou zeleninu, no co se dá dělat..bude mražená... :sunglasses:
11. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, ja zasa 90 percent kozmetiky mam odtial, odskusane uz asi vsetko:slight_smile:
Kedy uz prestane ten hnusny mistral :angry:
11. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si tak kupila asi pred mesiacom nieco a dali mi k tomu kupon, ze pocas 2 mes mam vsetko za 50% cenu, no mna nebavi ist nakupovat len preto, ze to mam za 50% ceny. Ale vcera v schranke bolo zase nieco, ze mam aj 2 darceky zadara :grinning: a kedze som sla na nakup, tak som zasla aj tam mrknut a maju akciu na kadejake vybrane produkty. Tak som nakupila, presne 6 veci za 16e! dobre, nie?
11. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

erike dodatocne vsetko naj naj naj :slight_smile:

Tini - ja osobne ju nemam velmi odskusanu - ale zda sa mi cenovo najprijatelnejsia (a ked som bola minule v sefore, tak som za dve veci vysolila cca 30€ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) - takze yves mi pride ako dobra ponuka :wink:

inak tie fotky mi aj tak nejdu otvorit - nenahodi mi tam tu moznost precedent-suivant :frowning2:
11. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, šak nepoznáš? vždy si vymyslia niečo, s čím nie sú spokojní :grinning: ale bojujú proti vysokým cenám, tak ak sa im to podarí, tak asi aj trošku prestanem na grévistov nadávať.. na chvíľku.

Yves Rocher som mala kedysi veľmi rada, ale majú hrozne agrestívny marketing - vkuse ti niečo posielajú do schránky, lákajú ťa na zľavy, tovar k nákupu zadarmo... ale ja som prešla na Lush, už odtiaľ nakupujem všetko okrem krémov na opaľovanie a nemenila by som :wink: Teda pár lakov na nechty mám ešte od Yves Rocher, ten "bieliaci" (taký fialový) je bezkonkurenčný, mám ho hrozne rada.
11. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka dakujem

tini ja ta nepotesim niekedy som ich mala rada, ale pred par rokmi som mala silnu alergiu po ich kreme tak uz nekujem nic, a co sa tyka ich marketingu suhlas s bihan

baby ja som objenala dnes pata ku ocnemu na buducu sobotu ...;tak uvidime ked uz mu nasli minuly tyzden ze je astigmat , tak nech sa to da poriadku hned.......
hrozia mu okuliare........; :unamused:
11. bře 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hellou dievky
Yves Rocher mam velmi rada, objednavam z katalogu, cez net a este k tomu kupujem v obchode a nevadi mi marketing, dokonca k nim chodim na kozmetiku a vobec mam velmi rada vsetko co robia hadam okrem maskar. Myslim ze maju super kvalitu na to aku malo za to pytaju a navyse kedze tam fakt casto kupujem mam stale zlavy, niekedy az do 60% alebo 2 veci za cenu 1.
inak k tomu marketingu ja mam pocit ze s redutou, 3suisses, francoise saget, createurs de beaute je to uplne rovnake ale nejak ma to neotravuje skor mi to vyhovuje, ak nechcem nic tak to vyhodim ale vacsinou v praci s babami dame dokopy objednavku, rozdelime si postovne a uplatnime vseliake zlavy.
dokonca teraz sa tu v Lyone rozmohla taka vec, nieco ako pandorf ale v malom a kazdy tyzden ina znacka, jeden taky destock mame hned oproti firme a druhy je o par km dalej a maju take akcosky ako esprit svetre za 20 euro alebo jeany miss sixty za 60, no sila :sweat_smile:
Bihan Lush som minule videla v Geneve, som skoro odpadla v tom obchode, u nas nie je aspon tu v okoli som nevidela a ani som to pred tym nepoznala ale raz si mi tusim o nich vravela a teraz ked spominas tak ma to napadlo, mi to tam pripadalo ako v cukrarni :grinning: , velmi prijemny obchod ale nejak neviem ja mam svoje sampony aj sprchace tak som iba tak obzerala ale bola to prijemna skusenost, mozno raz...ale drahi su nenormalne :confused: By the way bihan z cheap smell zmizla hypnose-ka, stihla si ju objednat? Ja nie :cry: co budeme teraz roooobit :angry: Ked som videla ze v sephore stoji skoro 30 euro skoro ma slahlo :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lush je drahý ako šlak, ale majú jediný krém, ktorý zaberá na moju vyrážkavú tvár (upravilo sa to jedine keď som chodila na čistenie ku kozmetičke a to tu nechodím :confounded:), milujem ale fakt milujem ich šampóny - majú tuhé šampóny ako mydlá ale čo to robí s mojimi vlasmi, to sú zázraky. Nesmierne mi vyhovuje ich politika minimálnych obalov (preto majú napr. masážne oleje v kockách, tuhé šampóny, veľa veľa mydiel) a čo najmenej chemických sračiek ako silikóny (ktoré sú vo všetkých "obyčajných" šampónoch a zaťažujú vlasy), parabény a spol. Nemajú label prírodnej kozmetiky, lebo pomerne často pridávajú farbivá, glitríky a podobné čačky mačky.
Ja to objednávam z lush.co.uk a tam sú ceny v porovnaní s Fr polovičné ;)
No a dekoratívku objednávam z iných šopov :grinning:
Hypnose ani Virtuose som nestihla.. chcela som ju objednať, ale hovorím si, že ešte počkám, keďže začala oslabovať libra a už ju tam nemajú.. nechápem...možno sa znovu objaví :grinning:
12. bře 2009 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nguyen suhlas s tym marketingom inych firiem, mne sa zda ze tu vo fr to robia vssetky firmy, vertbaudet, redoute atd...
Bihan lush je v Aix a fakt ten obchod vyzera uzasne no ale drahota jak slak, skusim pozriet tu angl str.
Dnes sme boli na tom stretku parents and toddlers, len 4 sme boli - deti od 6 tt az po 2 roky - bolo fajn, jedna Australcanka s manz, jedna z usa a jedna fr. Mala bola super, ked plakala len som jej dala prso a zabralo, obidve sme tam s Australc kojili, tie pohlady fr a majitelky obchodu boli dost rozpacite, dokonca sme sa bavili o kojeni - Fr povedala svatu pravdu - ze fr nekoja lebo sa citia otrokmi!!! deti potom. V USA zasa v niktorych statoch nemozno kojit na verejnosti :unamused:
No je to kazdy druhy stvrtk v mesiaci tak sa aspon stretnem s nejakymi mamami :slight_smile:
12. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pre damy z lyonu,
idem do ba 11/04, tak ak nieco chcete doniest odtial alebo opacne poslat, tak som k sluzbam
12. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirka, no to si tu snad ani nemala davat ten link :frowning2: nevies o niecom podobnom tu u nas na juhu???
Hanuk, tak aspon si sa trosku prevetrala, len skoda, ze to budete mat takto obcasne, no mozno sa viac spriatelite a budete sa stretavat castejsie. A to je u vas v Manosque alebo musis dalej autom?
O znacke Lush ani len netusim :fearful: teda v tomto som fakt vedla. A ani nic take som si tu u nas nevsimla.
A co sa tyka marketingu nielen kozmetickych firiem, mne to nevadi, pokial mi to chodi postou raz za cas, ale rozhodne nedavam mailovu adresu, lebo tie skoro kazdodenne mailiky by boli neunosne. Z Y.R. mam zatial viac-menej len sprchove gely, deodorant, krem na ruky a na ksicht som zakupila jednu sadu, no este sa k ucinku neviem vyjadrit, neskodi, nepomaha :sweat_smile:
Nakupujete z vente-privee? Niektore veci ma zaujmu, ale ked ja sa dostanemk PC po 9.00, tak lepsie kusky su predane. Dnes napr. predavali detsku bielizen Absorba, uz mi ale ostali len take smiesne slipy, inak by som asi kupila viac.
Nguyen, pocuj, ked chodis na kozmetiku do Y.R., tak o com to je??? ja som tak uvazovala vcera, ked sa mi tam v obchode prihovorila ta Ruska, ze s nou by som mozno aj skusila, ked bude Alex v halte garderie...

A od utorka stale premyslam nad tym, kde som bola s Alexom, viete, v tom centre sponzorovanom evanjelickou cirkvou... ze co maju za lubom??? POvedala som to tu 2 ludom, ktorym verim a vazim si ich, este aj MM a vsetci 3 hned ako prvu odpoved, pozor, zavana to 'sektou'. Ze tu su evanjelici vsetci spinavi kocovni cigani nastahovani v karavanoch na okrajoch miest :fearful: tak neviem, moj oco a jeho cela rodina su evanjelici, je to normalne nabozenstvo, ale tu sa na to tak divne pozeraju.
12. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, mas Mask of magnaminty? ta sa mi zapacila na prvy klik!
12. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tni, hej je to u nas v Manosque.
Aj moj oco je evanjelik, to ma prekvapuje, ze tu na nich tak pozeraju - lenze, to bude asi tym, ze tu davaju ruky prec od vsetkeho nabozenskeho. Mama bola zhrozena, ze na Velku Noc boli upne vymrete kostoly.
12. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
necudujte sa .. co sa tyka nabozenstva za chvilu , tu bude ine, nemenovane nabozenstvo cislo 1....
aspon vo vazniciach tomu tak je , tam uz jea

ja som strasne mala rada body shop , v anglicku.. ale tu je o nicom , skoro ziaden vyber , ale zase su ine butiky, kde su super veci , len treba cvakat... :wink:
12. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neviem, ale je pravda, ze ked som tam bola, tak som zasla za tou zenskou, co to ma na starosti, prislo mi to samozrejme ist sa predstavit a tak. A medzi recou doslo na to, akeho som vierovyznania, a ci chodim do kostola ... jasne som jej povedala, ze sme katolici, Alex je pokrsteny a do kostola nechodim, lebo to nejak necitim. A bavili sme sa dalej uplne normalne. Bolo tam vela cudziniek a vlastne len 3 Fr, ta jedna a este 2, no strasne ochechule, neupravene, zanedbane, take predstavitelky zien, ktorym ostava len ich viera. A obidve sa ku mne nenapadne priplychtili na vyzvedy a pocuvali cely nas rozhovor s tou sefkou. Aby to nebolo tak, ze ako nam je tu dobre, sme jedna velka rodina a starame sa o deticky, a ked ti bude tazko, tak prid medzi nas a tam a tam, a my ti pomozeme...
12. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika, nepochopila som nic z tej prvej vety!
12. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
necuduj sa, co sa tyk anabozenstva tak tu je krestanstvo vyhynute... staci.... :wink:

uz je len malomiest kde vidis plny kostol a spon v nedelu.. ved ani krst skoro nerobia ani, prve prijmanie, strasie osoby , to vidia same, a rozpravaju, za 20 az3à rokov sa to tu , neskutocn ezmenilo.. co sa tyka krestanstva..
12. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tini, poviem to otvorene, nie je tajomstvo, vsade sa to aj hovori hlavne tu.. za chvilu , bude francuzsko skor , muslimske ako krestanske....
12. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek