• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
meleri ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :wink:

neboj bude rozpravat.. len si este pockas... :slight_smile:
18. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte,, Daylight, diky za ten link, prave som sa na to mrkla, akurat mam obavy, ked je tam same moumousse, moumouche, lolo, dodo, ... aby to nebol zaciatok koktania :fearful: u nas su zdrobneliny a tu sa opakuje prva slabika :zipper_mouth:
Aj u nas je krasne, dokonca som si dnes vysla na plaz, pokym bol Alex v hakte garderie... a teda uz celkom krasne prazi, par dochodkyn naokolo uz bolo aj hore bez! Ja rano o 8.00 h so psom v zimnej bunde a o 10.00 na holaky??? Normalne som mala vycitky svedomia, ze len sedim na slniecku a nerobim nic ine zmysluplne, ale vzala som si pre istotu aj odbornu literaturu. No nevolali mi o 10.15 ze Alex to nezvlada, tak som teda sla. Radsej parkrat na kratsie a bez placu ako vzdy s placom. Zajtra vyrazame aj s Alexom, este musim najst lopatku, neviem, kde som ju zapotrosila...
18. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som vam nenapisala, ze od zajtra zacinam cvicit :grinning: ved o chvilu sa leto spyta, co sme robili v zime... idem so susedkou, dokonca tu u nas v dzedzine, tu hodinu 'dzezgymnastiky' vedie trener juda tunajsich deti :sweat_smile: jej sa samej nechce, nema motivaciu, tak budeme chodit 2, a ked sa mi tam zapaci, tak budem chodit aj v pondelky vecer sama, a hlavne ze to nie je drahe ako v tych nasich exkluzivnych fitness centrach.
18. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej tini, to je super a kolko ta to vyjde? U nas su tie kurzy drahe, takze som cvicievala sama doma, teraz samozrejme mozem zabudnut, akurat tak na prechadzku s malou. Obavam sa, ze sme ju prilis naucili na auto a na nosic, inde mi uz pomaly ani nezaspi, no co uz, aspon nie sme domasedi. Akurat nam dnes prisla satka, tak ju zacnem skusat a mama k tomu pribalila aj nejake latkovky australske, tak uvidime.
Meleri ja som malej kupila biodermu 50, lebo tu je slnka az az, vcera sme sa normal s drahym spalili na vylete - spravili sme 250 km a mala spala akoby utal. No co z nej bude - kamionista?
Tni, to musel byt pohlad na dochodkyne hore bez :wink:
18. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super, zacnes satkovat :dizzy_face:
este neviem cenu, ze sa da parkrat skusit aj zadara, tu cenu si dnes zistim, vravela mi, ze cena dobra a oni si tiez popri 3 detoch nemozu velmi vyskakovat. My uz tolko nekocikujeme ako vlani, teda skoro uz vobec, tie svizne prchadzky mi chybaju. Teraz sa prechadzame, ale to tempo :grinning:
Pohlad na dochodkyne hore bez to je teda sila! No co, na plazi boli dnes tie tetusky, potom dorazilo par mamin s mrnusmi a komplet vybavou do piesku, a 1 skupinka asi 5-roc deti aj s vychovavatelmi, ved je streda, skolky nie su.
18. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tym kremom na opalovanie, ja som vlani kupila nieco od Mustely, ale bolo tak strasne huste, velmi tazko sa to rozotieralo a nechavalo uplne biely film na pokozke :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som kupila tusim od Uriage? Viac nemam vyskusanych... Bihan, a ty tam dole co pouzivas pre malu??? Vy to mate najviac vyskusane.
18. bře 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky,

super, tak skočím do lékárny...dneska jsem radši dala malého do šátky, aby se mu obličej neopálil a v pohodě...ale přesto radši nějaký ten krém koupím....bioderm používá hodně moje svokra, já s tím nemám zkušenosti, ale asi je to fajn...Od mustely máme akorát mýdlo..já mám nejradši tu Weledu, a ten liniment oléocalrcaire ale jestli dělá Weleda i krémy proti slunci to nevím...

jo šátka je super, jenom noste.. :slight_smile:

Nazdar Eriko,

no bude to sranda až začne něco říkat.... :slight_smile:
18. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, držím palec so šatkou.. to je vec, ktorá ponúka úplne nové obzory :grinning:

My máme ešte stále to isté rovnaké balenie nivea baby krému, ktoré som kúpila kým sa Sára narodila :sweat_smile: na ňu stačí tak strašne málo.. ale už dochádza :grinning: Tak sa chystám na nejaký sprej (na značke mi veľmi nezáleží, kým to má minerálne filtre a 50+), lebo patlať mladú krémom ja fakt o držku.
No a pre nás som teraz objednala Ambre Solaire Claire sprej, lebo to krémové zloženie mi lezie príšerne na nervy.. a piesok nalepený na koži.. takže ak nám bude vyhovovať, objednáme ten Kids.
18. bře 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak i u nas je uz krasne! dneska jsme s dvema kamoskama ceskama a jednou slovenkou a spoustou nasich deti poradaly na plazi piknik, jsem se docela pripalila, Lea nastesti ne, mela stesti, ji jsem namazala sebe nee ;)
jo a rano jsme byli u pediatricky, tak tini - mame 92cm a rikala teda 14,9 kg ale je to blbost, Lea vazi tak 14 rovnych maximalne, ona ji tam dneska zase hrozne rvala, mlela sebou na vaze, tak se to doktorce moc nedarilo ji zvazit presne, tudiz jsem si opet vyslechla prednasku o detske obezite.. aaaach jo :grinning:
ale me tedka mala vubec neprijde baculata, naopak se dost vytahla, se mi zda tech 14kg na 92cm uplne akorat ;))
18. bře 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam taky 1 krem vydrzi dele nez na rok :sweat_smile: Mame ted obycejny od Garnier amber solaire enfant 50+, moc dobre se roztira.
18. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, meleri... :wink:

lucia nepocuvaj ju.. , to nie je pravda... je normalna..

ja pouzivam ,avent pre deti.. :wink: na opalovanie... :wink:
18. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo meleri, na liniment fakt nedam dopustit, mala nemala ani raz zapareny zadok.
S tou satkou prvy pokus dnes skoncil uplakanym babatkom, ale ved my sa to nejak naucime. Bodol by nejaky kurz alebo co, idem kuknut ci tu nieco take nie je.
19. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau Lucijo,

teda občas mrknu na tvoje fotky, ale Lea se mi teda vůbec nezdá obézní! ti doktoři někdy mají takové pindy...

Nazdar Eriko!

Hanuk,

jo já to začla používat i pro sebe ten liniment, je to super..asi to budu kupovat pro nás dva už napořád..

jinak s tou šátkou mám podobnou zkušenost, že několikrát plakal..mi pomohlo že jsem se pohupovala nebo pořád chodila...ty úvazy se dají dobře na netu najít...ale já umím teda jenom dva, zbytek mi přijde složitý..zkus tu "kolíbku"...kapsa s křížem nebo klokan je fajn ale to je ještě možná brzo na vaše miminko..
19. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem,
koukam ze se bavite o satkach, mne ma prijit koncem tohoto tydne, tak jsem se chtela zeptat jaky uvaz je nejlepsi a nejlehci pro trimesicni bébé, dik
19. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, diky za cisla. Len som sa smiala,ze Leus ma urcite len rovnych 14 kg a nie 14,9 kg podla pediatricky :grinning: kazdopadne sme nad fr. normnou, ale normal podla nasich tabuliek.
Tak som sa vcera vytesovala, ze mame krasne a sup dnes zamracene, no aj tak sme si vyrazili na plaz, no po hodine to Alexa prestalo bavit. Ale stacilo. Od vcera ma hnacky, vcera tak 6x, dnes zatial 2x, no nechapem, co sa deje... aj menej je, nechce ani pit :fearful: kupila som banany a vcera som skusila dat Smectu, ale hned zistil, ze to nema dobru chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidime, co sa z toho vykluje. Probiotika dostava rano do mlieka. Mate tip niekto???

Liniment je super vec! POkial sme len kojili, tak ritka bola nadherna, ale s prikrmami sa to zmenilo a ani liniment to nespravil, ale dokopy nic hrozne.

Hanuk, na teba som myslela, ze ked sa budete stahovat do Mnichova, poznas tam niekoho??? Ja tam mam kamosa, byvaly kolega z Prahy, maju 3-rocnu slecnu, a uz tam poznaju Slovakov... keby si chcela, tak mu napisem.
19. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

u nas je tiez nadherne, teraz maly zaspal, tak cakam kedy sa zobudi a pojdeme do parku.

Tini nepoznas nahodou creme Tridesonit??Nemas s nim skusenost?? Nas maly ma strasny ekzem, pod kolenami, na lytkach, stehnach, na uskach, na tvaricke uz mu to zase zacina, dokonca na uskach ma tak dve vodnate bodky. Bola som u lekara a dal mi tento krem. Tak dlho sme mali pokoj a zase sa to vratilo a je to horsie ako pred tym. :frowning2:
Myslis ze by mohli pomoct trosku aj probiotika?Mam aj fenistil kvapky,ale neskriabe sa takze sa mi nezda ze by ho to svrbelo. Inac ked mu isli dolne dva zubky, tak vtedy bol tiez tak vysypany a teraz zase idu horne dva, tak neviem ci je to len nahoda, alebo to ma trosku aj nejaky suvis.
19. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nám právě liniment zezačátku vůbec nepomáhal, bylo to horší..tak já ho používám místo krému na tělo a je to super...bez parfému, bez chemikálií (teda aspon myslím).. zadek ale do tedka mažu tou indulonou..

jinak s těma úvazama...já znám teda akorát ten kříž s kapsou a klokánek...jsou to všechno úvazy na břichu..přijdou mi jednoduché...pak někdo váže všelijak na boku ale to neumím a nevím jestli to ještě není brzo na 3. miminko..

zkus třeba ten kříž s kapsou..stačí to zadat na vyhledávači a najdeš plno obrázků jak to uvázat....

ahoj Jani, já se zrovna z venku vrátila..je krásně ale začal foukat vítr..
19. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, u nas to bolo najhorsie, ked sli zuby, este vas caka 18 zubkov :zipper_mouth:
19. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teraz som nasla ten krem, je to kortikoid. No pozri, ked to ma strasne, tak mu to preliec tym kremikom. Ja to davam v pripadoch, ked je to uz naozaj velmi nepekne a neviem si inak poradit.
19. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bisule, na trojmesačne dieťa sú už skoro všetky úväzy vhodné, ale ja som mala najradšej kríž s kapsou vnútri
http://community.livejournal.com/menstrual_cups/453392.html?nc=58
http://www.didymos.cz/noseni-deti-v-satku/uvazy/ tu je aj odporúčaný vek
http://www.isatky.cz/foto-navody/index.php

Ja na Sárin ekzém na ušami tiež z času na čas použijem kortikoid... dvakrát natriem a ono to zmizne a zase máme na 2t pokoj, ale je mi jasné, že to do nekonečna takto nepôjde :unamused:
19. bře 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten posledný je priamo na klokana, toto je všeobecný prehľad http://www.isatky.cz/foto-navody.html
19. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej Tini, to by bolo fajn poznat nejakych Slovakov tam, to uz bude aj nejaky spolocensky zivot vo vacsom meste :slight_smile:
Nasla som blizko nas nejaku babu co robi kurz portage, chce za jednu sesion 10 eur, to je viac menej v pohode. Tak to vyskusame, ale je to az 11.aprila, takze dovtedy budeme musiet vyuzivat web.Dik za linky.
19. bře 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan - dik kouknu na to, zda se to dost slozite ale asi to chce trenink
19. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne to taky napoprve pripadalo slozite, ale jednou uvazes, a podruhe uz vis jak na to ;)
19. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, aj ty satkovala? :dizzy_face:
Dnes sa nekonikuje alebo co? Ci strajkujete este za vcerajsok? Tu nechodili autobusy a aj niektore skolky boli zavrete, dalsie neviem.
Boli sme vcera so susedou cvicit :grinning: no teda, ono sa to vola ze'Taïso', poznate? take 'gym douce' . Je to v judo telocvicni, cvici to fesny trener juda Emanuel v judo oblecku, a v podstate je to same abdo+fessier a medzitym zlahka bezime okolo telocvicne. Bolo nas 9 + on, za 120e na rok, 2x tyzdenne. Dnes si nohy necitim :grinning: uz len sa prinutit, mne tam chyba hudba, no vzdy lepsie ako nic a vzdy lepsie ako 1h aerobicu v noblesnom fitnessku za 16e :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kedze som vcera tolko cvicila, dnes som upiekla prvykrat v zivote biskupsky chlebicek, no podaril sa, tak vam aspon takto virtualne posielam.
Od rana sa mraci, teraz uz aj poprchava,... no na prd :unamused:
20. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Tini to je fantasticka cena! To by som aj ja potrebovala. prisli mi z redoute nohavice, objednala som si take cislo ako mam tehu rifle a normalne som ich neobliekla! Aj som si poplakala, lebo nemam vobec nic na seba, ale vravim si, aspon mam motivaciu a budem chciet do tych veci schudnut.
U nas sa vonku vsetci certi zenia, ani psa by clovek nevyhnal,aj mala mi zaspala az teraz, ked to tu vsade fuci jak odusu.
A musime sa pochvalit - prvy uspesny pokus so satkou, uviazala som si kolisku, malu som v nej hojdala a takmer mi aj zaspala :slight_smile: Ja som s nou maximalne spokojna, zda sa mi to ovela mensia zataz na plecia ako s nosicom, ale zas Martin velmi satku nosic nechce, tak to aspon budeme mat podelene.
Buduci tyzden tu mam svokrovcov, strasne sa na malu tesia, tak budeme mat dalsie 4 pomocne ruky na hojdanie
:slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, satkovala jsem, kratce, Lea byla brzy hodne tezka a pak uz me nebavilo ji tahat :grinning: Ale prvnich nekolik mesicu to bylo zuzo. Akorat jsem mela levnejsi satek, nebyl uplne supr, tak na druhe ditko poridim neco kvalitnejsiho.

O cviceni mi ani nemluv, chtela jsem nekam chodit, ale ty ceny.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak chodim k Y. do prace, maji tam prtavou posilovnu, ale dobry, jenze tam nemuzu jit kdy chci, ale jen kdyz se to hodi jemu, nekdy 1x za tyden, a nekdy i za 14 dni, coz nestaci :unamused:
Chlebicek miluju, jenze jsem na diete, opet :grinning: , a muzu jen maso, zeleninu a ovoce... Ale uz jsem si docela zvykla. Si rikam ze ty posledni tehotenske kila musim shodit ted a nebo uz nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

U nas je zas krasne, akorat teda dost fouka, takze na plaz to asi dneska nebude.
Tatinka mame na sluzebce, tak jsme do zitrejsiho vecera s Leou samy, nevim kam vyrazit, jestli na prochajdu jenom nebo nekam na nakupy.... Jsem nekde zahlidla ze zase budou slevy, nebo uz jsou?
20. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jen tak mimo mísu, jak se má Lenka z Antibes, ještě jak sem byla těhotná tak tu psala a tedkom nic.

jinak dneska ven nejdu je tam takový příšerný vítr že se válejí popelnice...a já myslela že pěkné počasí vydrží a že zítra půjdem poprvé na spolu všichni na kopec...jenže vítr jak fouká tak to znamená že bude asi pršet... :frowning2:

šátka je boží ale jak to píše Lucija asi čím dřív tím líp..sama lituju že sem nezačla dřív..
20. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak tu je nadherne uz par dni... :wink:

tak ako pozeram vsetky satkujete.. :grinning: no u mna to nehrozi a, ani keby som mala mat tretie... dve nosice stacia.. :grinning:

ked bude tako aj zajtra , tak na beton ideme do disney...

pato uz pyta ako divy..a aj ajopsh sa uz moze viac zasantit..
20. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Erika u nas je tiez nadherne :dizzy_face:

Tini super cena, ja som tu vo Fr. este v posilke nebola, ale patrilo by sa. CEz vikend sa chystame zase na korcule, to je tiez dobre na stehna a zadok. Vcera som dala malemu tu masticku a dnes rano to uz nebolo take hnusne cervene, len viem ze s kortikoidmy je to len docasne :frowning2:

Kebyze este raz zacinam s Jullianom, tak hned latkujem od narodenia a aj satku by som pouzivala. Latkujeme od 11mesiacov, ale sak nikdy nie je neskoro a satku uz nemam ako vyskusat.

V pondelok letime na Slovensko tak sa uz tesim. Brali ste niekedy autosedacku so sebou??Ratali vam ju do vahy batoziny??Myslim ze to rataju.
20. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek