• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
Hanuk ja som mala jedno tricko z H&M, neviem ale co stalo, to som mala od svagrinky, ale tam su veci lacne.
Nenosila som specialne oblecenie na kojenie, teda okrem tohto tricka.

Adka aj ja gratulujem Samkovi k druhym narodeninam.

Ja zajtra zase balim a ideme do Frejus na cely tyzden. DUfam ze bude pekne pocasie.
9. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prepac Adka, som ti premenovala synceka, FILIPKOVI prajem vsetko naj naj naj k narodeninam :slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem aj za Filipka, narodky mal v marci a oslavovali sme ich na Slovensku :wink:
9. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozaj este gratulujeme Alexovi a Leuske aj ked oneskorene.
9. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,

jé Fréjus, tam je nádherně!! :dizzy_face: Přibalte mě sebou! Jednou jsme tam s manželem byli na víkend, je to úžasné! tak si to pěkně užijte, fakt závidím! :slight_smile:
Já se jedu vymrazit do česka...no ale prý je tam taky teplo, tak uvidíme!

Hanuk,

tak snad dobře pořídíš s tím Vertbaudet! Já objednala 2 trička přes tu mamaway, protože už sem si asi rok a půl nic nekoupila, tak si říkám, jednou za čas nevadí...

Zdravím Adku, Eriku, Bihan,

holky mějte se!
9. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem nakoupila u 3suisses (dziny) a kiabi (tricka) :wink:
9. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte, Adka sa nam vratila :slight_smile: my s Leus oslavujeme narodky spolu, vsak? 7., 8. a 14., vsetko naj Filipkovi!!!
Jani, to ste nemohli s cestou do Frejus pockat az na dalsi tyzden??? To sa teda nestretneme, skoda!
Hanuk, ja som si kupila 2 tricka u Vertbaudet, ale na moju vysoku postavu mi nesedeli, ten otvor na prso som mala niekde pod krkom a teda mne to bolo velmi nepohodlne! Ja by som ti ich aj poslala, obidve su biele, uplne obyc.

My nadalej veselo dovolenkujeme, s kamoskami a detickami, Alexovi som kupila na trhu korbacik, tak s nim bezi a sibe kazdeho, kto mu pride do cesty. Vcera sa strhla burka z tepla, ale inak nadalej krasne a teplo a navyse v celych Kosiciach parkovanie zadarmo!
9. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky vecer vsem !

konecne je hezky a tak jsme furt venku. Taky resim kojeni a obleceni, mam nejake tricka ale hledam nejake saty na leto a to jsou palky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hanuk - jeste na natiloo.com maji nejake veci, tak se koukni.

http://www.natiloo.com/grossesse-allaitement-vetements-dallaitement-c-3_215.html?osCsid=9a6a7d90d76b3ada768611e31638c8e0

My jedem za tyden na hory, uz se moc tesim. Tajne zavidim vsem co jsou v Cechach nebo na Slovensku, my pojedem az na konci cervna :frowning2: Ale taky se dockam.

Tak se vsechny opatrujte a hezky vecer :wink:
9. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau Bisule,

já ti zas závidím ty hory! :sweat_smile: Já tam zas nemůžu manžu dokopat na víc než jeden celý den..

no omrkla jsem ty stránky, ale přijde mi to dost drahé, sehnala jsem levněji na té mamaway. jinak je to trochu opruz, celkem mi chybí nosit šaty, ale zas si to furt celé vyhrnovat, no je to škoda..

měj se moc krásně!
ahoj
10. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, prajem vam vsetkym krasne sviatky vramci fr.normy, my uz balime a odchadzame k nasej babi na vidiek.
10. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyb neblbnete, jaky vyhrnovani? :sweat_smile: chce to peknej dekolt a je to :wink:
10. dub 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kuličko,

dekolt jsou zkoušela, jenže jak mi to mlíko teče tak to zas...re to oblečení..jak to steče po břichu tak to pak jenom utřu a je klid..
navíc vypadám teď příšerně mám ta prsa o 2 čísla větší a mám pocit že mi na ně každý čumí s tím dekoltem... :rolling_eyes:

holky co už nekojíte, zmenšila se vám zpátky prsa na původní velikost, nebo už to tak blbé zůstalo? :frowning2:
10. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vůbec, zhubly jste někdo při kojení? mi to vůbec nejde. tak doufám, že se to podaří po.
10. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Adi - vitaj po dlhej dobe :dizzy_face:

Meleri - ti je super, ze idete domov - tak vam vs trosku zavidim - my tento rok nejdeme - slovensko musi dojst k nam - tak dufam, ze si to tu spolu potom uzijeme :dizzy_face:

Peti - ja som kojenim neschudla,ale prsia mi neostali, skor naopak - to je jedina vec, co som "zhodila" po porode a kojeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri ja som zas rada tym prsiam, predtym ich ani vidno nebolo :wink: ale o chudnuti ani rec, horko tazko mam dole po 2 mesiacoch kilo a este 6 mi ostalo. A ta koza na bruchu, to uz ani nehovorim. potom povedz ako vyzerali tie veci z mamaway, niektore su tam pekne. ja teda skusim nieco pohladat na sk a ak nie tak to vyriesim asi cez ten vertbaudet, hadam nedopadnem ako tini...
chceli sme ist inak na vikend do pays de cathars a predpovedaju otrasne pocasie tak sa nikam nejde :unamused: skoda
10. dub 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, hanuk ja uz roky objednavam s verdbaudet a nikdy som nemala problem.. snad ta to potesi a taktiez la redoute.... :wink:
10. dub 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo jako ja :grinning: blbouni z verbaudet :angry:
10. dub 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,

ahoj! tak snad vám to vyjde příští rok! Já jsem doma už rok nebyla...kvůli tomu krvácení sem se tam vůbec nedostala.. no aspon že přijede rodina k vám!

taky doufám, že mi ta prsa splasknou..:slight_smile:))

Hanuk..

pays de cathars.. :dizzy_face: tam jsme byli, bylo to úžasné, hlavně ty hrady...plánujou blbé počasí a sakra...

mi šlo břicho celkem dolů, ale ta prsa, to je průser...já dřív taky nic moc neměla ale vyhovovalo mi to tak, teďkom je to naprd..

Kuličko,

jak to..?

já s vertbaudet nemám zkušenosti, akorát párkrát jsme vlezli do Aubert nebo jak se to jmenuje, ale ty ceny.. :rolling_eyes:
10. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze to je sranda ked dieta rozprava dvoma recami, ako ste vy baby na tom? ja obdivujem Filipka ako to zvlada; on si dokonca aj sam preklada, napr. mne povie maminka cikat idem, et a papa povie papa pipi :wink: Tooolko sa na nom teraz nasmejeme? a co vase deturence ako im ide franina :grinning: ?
10. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adko,

to je pěkné! :dizzy_face:

No tak na našeho Samsonka je ještě brzo, ten tak říká ma ba pa a errrr a nevím jestli je to česky! :sweat_smile: ale jak se "rozmluví" tak se taky směju protože jsou to zvuky jako od břichomluvce...
10. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to i tak ti meleri, zavidim. Ja nebyla doma uz roky 2 :astonished: Pac v tehu semi teda fakt nechtelo a ted planujem az v zari, coz bude delat rok a skoro pul :pensive:

co se tyce verbaudetu jsem tu uz psala, ze jsem objednala tehu kalhoty a ony mi neprisly ani po 3 mesich a po 10000 urgovani pres mejl, kdy se furt vymlouvali na problemy s logistikou jsem jim poslala dopis s acusé de reception a konecne mi vratili aspon penize s tim, ze prej jim pocitac spletl adresu a ze prej teda se jim jako vratil balicek a bla bla, pritom jsem to objednavala pres kupon tj. pres postu tj. meli to tam cerny na bilym :angry: no a nakonec mi poslali dopis, ze jako tuna prilozenej sek a sek nikde :angry: pak prilozili sek a nakonec mi prisel jeste jeden dopis se sekem na castku, kterou jsem jim nedala :astonished: :sweat_smile: Proste tam maj bordel :angry:
a pak jsem cetla komentare jako ze si pani objednala, zaplatila za rychlejsi dodani, pac to potrebovala driv a nejenze to nedoslo driv ale nebylo tam ani to, co si objednala, jen spousta reklamnich sr@cek a kdyz to reklamovala tak ji bylo receno, ze chyba neni na jejich strane :astonished: Proste boudel na entou :angry:

adka, me jest mimo nerozprava (teda rozprava, ale jeste mu clovek prd rozumi :grinning: ) ale uz se tesim :slight_smile:
10. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, to jsou pocty :angry: skoro 2 roky a pul, co jsem nebyla doma :pensive:
10. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulicka a Meleri ja som myslela tie starsie deticky :slight_smile: Kulicka veru sa mas na co tesit :wink:
11. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To s tim dvojjazycnym mluvenim mate dobry, my jsme oba cesi, tak nevim nevim, zalezi jak tu dlouho vydrzime a jestli tu bude chodit do skolky nebo jeslicek.

Jinak ja s Vert baudet mam jen ty dobre zkusenosti, zatim :wink:

A s tim shazovani prebytecnych kil, musela jsem zacit poctive cvicit a behat kazdy den, ze zacatku jsem si myslela ze to pujde dolu ale pak se to zastavilo a 4 kila mi jeste zbyla, no a vytahane bricho, ale pomalu se zacina ztracet. Nebyt pritelovi podpory , tak se do toho asi nedam, porad chvali jak to je super ze cvicim a jak to je videt a to me asi zene dal :wink:
11. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kuličko,

2,5 roku, to je doba!! to bych se asi zbláznila! a co vaši na to? přijeli za váma? Jinak s tím Vertbaudet to je fakt bordel! no teda...člověk se kolikrát tak spálí..

Adko,
jo jasně, jenom jsem si dělala trochu srandu... :sweat_smile:

Bisule,

a já měla za to že je Francouz, no neva...pozdě ale přece. Tak to je super! Mě cvičení nebaví ale začala jsem jezdit trochu na kole a taky celkem chodím. mě těch kilo zbylo 6. :(

zrovna dneska jsem poprvé byla na kole,a úžasné! to mi tak chybělo! celé těhotenství jsem na něho nemohla, ted to vynahradím..
11. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby prajem Vam prekrasne velkonocne sviatky... :slight_smile:

co sa tyka dvojazycnosti take lahke to u nas nebolo...ale uz sa pato rozbieha ma co robit aby dobre rozpraval francuzsky, a nie ze by som na neho tlkacila slovensky...

zato josh urcite bude , dost silny , len mu musia vyrast zuby stale ma len 4 zuby v predu a jednu stolicku v zadu s tym vela nenahovori :grinning:
11. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
preju vam vsem pekne Velikonoce!! :dizzy_face: Zvlaste tem, co maji to stesti je slavit doma, tady to je celkem o nicem... ;) Aspon teda ja nemam vubec svatecni pocit.

Adka, to vis ze jsme na tebe nezapomneli, dodatecne prejeme Filipkovi vsechno nej nej k druhym narozeninam!!!! S tim mluvenim je to sranda ;) Minuly tyden Yann ucil Leu rict "je t aime papa" chtel at to po nem zopakuje a ona s takovym kulisackym vyrazem rika "je t aime.... " a pak se podivala na mne a "..maman" :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, ty uz jsi nebyla tak dlouho doma :astonished: To je sila, neni ti smutno? A vasi k vam aspon jezdi?
No kdybys mela nekdy cesky splin, muzes dojet na sraz ceskych matek s detmi do La Baule ;) Neni to az zas tak daleko. Sbalis maleho a udelate si celodenni vylet :wink:) Minule jsme s holkama delaly celodenni piknik na plazi, a bylo nas tam 4 baby a 5 deti, docela tlupa :grinning:
Anebo mivame sraziky v Nantes - to byva spis vecerni akce, to bys musela mit hlidani. Mam to sice hodinu cesty autem, ale vzdycky se tam strasne nasmejem a nakopne me to minimalne na mesic ;))
11. dub 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, pri kojeni jsem zhubla, docela dost, ale taky ne vsechno, zustalo mi 8 kg, jenze ja jsem extrem, ktery nabral 33kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: A diety nezabiraj, tak uz jsem byla taky jednou behat, no kez bych se donutila k nejakemu pravidelnemu pohybu... Prs
11. dub 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mi zustaly celkem stejne velikostne, akorat tak divne splaskly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kojici veci maji v HM nebo Kiabi.
11. dub 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek