• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
Tak ma napadlo, da sa vo FR niekde v obchode alebo v lekarni kupit pletova maska z bahna z Mrtveho mora? Mate niekto vyskusane???
19. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tini, tak jsem si to myslela dobre, ale ten je takovej jemnej, kdezto ta rebarbora (reven) je takova kysela...
specialni vydani babycooku je takove sede a je na nem hnedy emblem s korunkou :dizzy_face: Ale ten zelenej je taky peknej :sweat_smile:
No to vis, ja to znam, uz se mi u nasich pripravuje balik :sweat_smile: tak at ti to vsecko vezmou do letadla/busu.
s maskou zkusenosti nemam :unamused:
19. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co, vsetko mi snad vezmu, akurat si vo Viedni musim priplatit za Alexov neplanovany kufor navyse 20e, ja mudra hlava, ked som objednavala letenku, tak ma to nenapadlo a chcela som usetrit 11e :sweat_smile:
Ten zeleny je ovela krajsi!
19. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ani ja nedam dopustit na baby cook, moj zatial funguje anepokazil sa.. fuj fuj..
tin ja mam vyskusane, ja som pouzivala hlavne ked som bola v izraeli je to super vac.. mask aa lebo sol s mrtveho mora...odporucam..

viem si predstavit tvoj kufor, aj ja tak skoncim uz sa vidim co vsetko budem nakupovat...

baby dakujem za podporu , uz som menej nasra..ta, ale bolest je..

bihan drziom palce daj potom vediet co a ako...
19. dub 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj, Tini, kufor nespomína, my sa musíme so Sárou zbaliť do 20kg, to bude zase výkon :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Babycook som pri Sáre nemala ale celkom ma to mrzí.. aj ja chcem teraz parný hrniec tak ak máte tip, budem vďačná.. alebo kúpim na slovensku ten hliníkový parák? ale k hliníku nemám veľmi dôveru :unamused:

Kočky, nechala som si dnes pomaľovať ruku henou a je mi ľúto, že to za chvíľku zmizne.. je to paráda :dizzy_face:

Masku z mŕtveho mora nepoznám, ale viem, že sa tu všade predáva ten zelený fr. íl.. vraj je tiež super do masiek... ja mám ešte stále len prášok, nejako sa k tomu nemám :grinning: a hlavne mám masku od Lushu a tá je neprekonateľná.
19. dub 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan, tak ja ti odporucam, parny masinku.. teda nie parny tlakovy... o tom sa nebavyme ze?
aj ked aj to je suepr vec..
nie my mame radi a varime vela nad parou.; hlavne kuracie nohy nad parou ako vyprazane su bozske a ryby.. taktiez..
tead ja uz ma 3 roky.. od SEB VITA SAVEUR;; je sice drahsi akolo 60 euro a le stoji zato vyskusam asom 3 druhy ale tento neprekonatelny u mna, ma aj gombik turbo, para takze na zaciatoko sa rychlo vsetko vari
dokonca aj mrazene das a za 1 mas pekne upecene, teda uvarene masko..
ja som vzdy zabudala odmrazit.. :grinning:
19. dub 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan, do hliniku bych nesla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinac my mame tlakovej hrnec, ale umi i varit v pare, ma tam takovej ten kosik s dirama a specialni diru v poklicce (no ono jich je tam vic : jedna na vitaminy, dalsi na maso a treti na zmrazeny veci :wink: ) jak uz jsem psala od sebu. Ale taky existujou z nerezu takovy ty sitka s nozickama, jak uz jsem taky psala :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se pak da jen poklice na hrnec a je to.

jo jo, jinak me se ten kakaovej babycook vubec nelibi bleeee :grinning: takze mame zelenej a basta.
19. dub 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicko aj my mame zeleny.. :wink:

ale moj parna masinka je cela s umelej hmotu.. :wink:
19. dub 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmoty.. :wink:

ak by ste chceli vidiet pata ked bol drobec. ako jsoh a menej..
kvalita s mobilov , no bolo to uz davno.. :wink:
http://picasaweb.google.fr/erikasadek/DossierBluetoothExchange?authkey=Gv1sRgCJPd2s2C8-rjuAE#5326454434788462482
19. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

dnes sme sa vratili z Frejus domov. Tini dufam ze v lete sa neminieme :wink: .

Kulicka aj my mame zeleny baby cook a zatial funguje.Je to naozaj super vecicka, ak nemoze jest s nami nase jedlo, tak mu varim v tom.

Tini ja som to pouzivala v Australii a bolo to od firmy AHAVA. Moja kamoska tam robi kozmeticku a pouzivali tuto kozmetiku. Bola som spokojna a nemala som ziadne reakcie na nu, pri mojom atop. ekzeme.
19. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcence - idem len pozdravit - zas som na behu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vcera sme mali super cas s tou mojou polskou kamoskou - cele popoludnie a az do pol jednej v noci - ani sme si nevsimli ako presiel cas - decka boli uplne super, chodili okukavat jej trojmesacne babatko :dizzy_face: a pekne sa hrali a my sme kecali a behali kolo deti a atd.... (ale bola super pohoda, take super uvolnenie - normalne akokeby boli prazdniny, leto a pohoda :dizzy_face:)

dnes sme vstali az okolo deviatej (aj nasi drobci, co zvycajne byva uz okolo siedmej pol osmej) - a tak kym sme rano pospratovali zo vcera a pochystali deti (isli popoludni k pestunke - uz na taku neoficialnu skusku) a my sme mali vybavovacky okolo pracovnej zmluvy pre pestunku (neviem ci ste to uz absolvovali - ale pre nas je to ina svanda, kedze ani ja ani MM nemame pravidelne hodiny a nepozname ani dni volna v tyzdni a ani prazdniny (teda ja budem svoj planning vediet vzdy tak cca 2 tyzdne vopred) - takze je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a zmluvy pre assmat su presne vymedzene na tyzdne a presny pocet hodin - takze je to feeeeest sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes: - potom sme sa isli kus poprechadzat do toho svedskeho obchodu s nabytkom - ozaj Jani (lyonskatiezjanka :wink: ) - ak tam pojdete -tak sme sa este neprestahovali :wink:

Vitam novu Janku :slight_smile: - Janku v Alsace este nemame :dizzy_face:

a mam taky mini navrh - co to tu tak premenovat na "Janky a ine zienky vo FR?" :grinning:

Luci - dnes sme v ikee videli klasicky parak (ako maju doma na knedle alebo na parene buchty) - ja som si taky kupila doma z tescomy a aj ten co mam ja aj ten z ikey su nerezove :wink:

Erika - citala som si to o tom neuspesnom odvolani :frowning2: - ono uz som ti to mozno spominala, ze fakt velkost bytu moze byt prekazkou, kedze aj nasa nounou aj ta nasa suseda maju byty cca 90m² a maju pravo iba na 1dieta mladsie ako 2 roky a na dve starsie ako dva roky plus jeden skolak (vratane ich vlastnych deti co je spolu 3-4 deti aj s ich) - takze je to fakt velmi prisne kontrolovane a strazene - drzim palce, ze ked dostanete vacsi byt, tak aby si uz nic nemuseli vymyslat a nechutne klamat, ale aby ti to uz konecne odlkepli :wink:
20. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka dakujem, .. dam vediet zajtra mma pohovor na radnici na obnovenei , ziadosti o byt...
mna stvalo to klamanie...;; a podobne somariny...

drzim palce s tou novou , pestunkou... ano davj si pozor na zmluvu ahodiny je to poriadne zlozite ale ak by ste tapali tak nevahaj sa obratit ; na pomoc pre rodocov co zamestnavaju , assietent.. mate pravo na pomoc , pri zmluvach.. :wink:
20. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, MM to prave riesi s tou nasou sibnutou susedou :sweat_smile: takze viem, vo co go. Daco si vytlacil z netu a potom siel na CAF, ale sranda, ze trebalo vypisat spustu papierov, ale len na 1 su potrebne info od ass.mat., a kedze vieme, aka je zvedava, tak on jej dal len ten jediny papier a vsetky tie, kde su info o nas, si nechal a posle to potom on spolu. Vravel, ze bola riadne vytocena, ze jej to nedal vsetko vyplnene s info o nas :grinning: chcela smirovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baby, tak my na obed vyrazame do Martina a zajtra o 4.00 smer Vieden :frowning2: tazko sa mi odchadza...
A ohladom velkosti bytu/domu, ta nasa ma dom s rozlohou tipujem 120 m2, je vacsi ako nas a ma 3 deti + svojho pubertaka. Takze nieco na tom bude.
21. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tini , tu okolo man su 5 assitent a mju ten isty byt ako ja..

takze stvalo by ta to ako mna....
su identicke.... vsetky.. su to 4 bloky s rovnakymi 3 izbovymi bytmi....

a zase v parizi velke byty zase nie su , netreba snivat..;;

ano urcite su nove normy ale treba povedat priamo a a nie tahat ma, za usi a vyhovarat sa na somariny ktore ma vytacaju ...
21. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čafte, Tini, tak šťastnú cestu späť ;)

Jani, a kde to začínaš pracovať? Nejako sa nám to tu rozbieha :dizzy_face: Ja som dnes bola zaniesť moje CV, ak som zvedavá.. síce mám z toho zvláštny pocit, lebo prídeme o voľné popoludnia v stredu a piatok, ale decká majú milión prázdnin, tak to zase niekedy doženieme.. fuj.. ešte nemám ani job a už plánujem.. ja som fakt na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Erika, to je fakt, že v Paríži to asi bude s rozlohou trošku iné ako v provinciách ;)

Jéé.. a o Ikee si môžem nechať zdať.. tu je len biedna Conforama a But.. ale niečo obzriem, som nažhavená na parák :D
21. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikeu vraj zacinaju stavat aj v Kosiciach, moja mama uz slinta.
Bihan, sme rovnake, ani ja to este nemam cierne na bielom a uz planujem, ako budeme existovat a tak vsetko okolo.
Miesto 2 kufrov beriem 3, aj ten maly prirucny neplanovany, zase pojdem ako idiot a mam len 2 ruky a v Nice nam ako vzdy daju buginu az na pas a Alex sa bude pytat na ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uz sme sa naobedovali, oco uz nosi kufre do auta :cry:
21. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - idem do starej prace - ku telefonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - lebo v dnesnej dobe si clovek moc vyberat nemoze a navyse ostavam na ciastocnej conge parental a to by som v novej robote nemohla a nerada zase by som od deti zmizla od pondelka rano pol osmej do piatku vecera do pol osmej :stuck_out_tongue_closed_eyes: kvoli praci a mhd- takze preto tak - no dufam, ze si casom najdem nieco lepsie (vo vs smeroch :wink: )

Tini - tak stastnu cestu a prijemny let (aj ked urcite nebude prijemnejsi ako pobyt doma na Slovensku :unamused: )
21. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni,jsem už asi zapomenutá,ale něják jsem se nemohla pořád dokopat.Ted už je i víc času a hlavně žádné starosti.Teda ty budou asi vždycky,ale to nejhorší je za námi.Možná se budeme stěhovat,ale ještě nevím kam,možná zůstaneme.U hor je fajn,ale blíž k domovu by taky bodlo.Pavlík zvládá jinak cesty autem dobře a letadlem taky.Malej cestovatel toho stihnul už docela dost.Zatím pa pa
21. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vlasti, jsem si rikala co je s vama... Co se u vas delo? :confused: No snad uz je vse ok.
Budete menit klub? A co prcek, jak to spolu zvladate? :wink:
21. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, stastnou cestu a at to s tema vsema baglama a Alexem nejak zvladnes :sweat_smile: My s tema kuframa taky vzdycky valcime, at to spocitame jakkoliv, pokazde mame nadvahu a doplacime :sweat_smile: tak jsem rada, ze nejen my :grinning: uz jsem si myslela ze jsme nejaci divni :grinning:
21. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci neboj, urcite nejste :grinning: divni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ha, vlasta mi nejak unikla :sweat_smile:
tini, uz jsi asi v letadle co? Tak stastnou cestu.
bihan : super to malovani hennou :slight_smile: jakoz i uvaz à la paréo :grinning:
21. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Tak mame za sebou cestu na SK. Vcera v pohode, aj v penzione v Taliansku bola mala ukazkova, len dnesny den bol narocny, takze asi zvazujeme cestu naspat lietadlom. No uvidime.Majte sa a dobru noc.
21. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija:už vše o.k,slibuju,že se polepším a budu psát.Možná budeme měnit klub,ještě vůbec nevím,Pavel poslal nové CV,tak když se naskytne něco dobrého,tak se přestěhujem.Jsem tu spokojená,ale přece jenom do ČR je to štreka.A o půlku cesty se přiblížit tak můžeme jezdit na prodloužený víkend. :wink: Ted jsme byli u Romana v Normandii,toho znáš ne?V červenci se chystáme autem do čr.Taky když jsem byla před velikonocemi doma měla jsem nadváhu 8kg,ale nic po mě nechtěl abych doplácela.Tak jsem byla ráda.S Pavlíkem to zvládáme dobře,je to naše zlatíčko a je to pořádný kus chlapíka :wink: Už se i pěkně pronese,je to asi tím,že papká dobře :grinning: A co vy?
21. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri koukám máš krásného chlapečka,tak Ti dodatčně gratuluji.
Kulicka jo unikla a to na dost dlouho,ale už jsem tady a budu se snažit s vámi komunikovat,pokud to bude možné(když se nepodělá internet) :confounded:
21. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlasti - nechcete se priblizit sem? :grinning: Treba St Nazaire neni zas tak spatny klub :grinning:
Jojo Romana znam dobre ;)
Kolik to ted mate kilometru domu?
Od nas to je taky streka, necelych 2000km :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze jen litame, 2x jsme to dali autem, ale bylo to peklo, uz nikdy vice :sweat_smile:

Hod nejakou fotecku maleho, jsem zvedava. Poradny chlapik to bude, po tatinkovi urcite, ze? ;))

Hanuk, vy jste taky na cestach, tak si to tam pekne uzijte!!!

Janka, Tini, hodne stesti v praci! :dizzy_face: Kdy nastupujete?
22. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nestras! My jedeme na podzim v zari a manza nechce jinak nez autem... :confused:
22. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, ale vy to ale mate v CR podstatne bliz.. :wink:
My musime pres cele cechy a moravu az na sever :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyby to bylo tak 1500 tak to jo, ale ty 2000 to je zahul, my to jeli vzdycky na jeden zatah a Yann se nechce ani za nic stridat...Ma nejakou uchylku, jakoze ridit musi vzdycky on :grinning:
22. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, keď o tom hovoríš: minule som bola celkom prekvapená, lebo sme s kamarátkou obe išli vyzdvihnúť našich chlapov rovno z MC k nim do práce a ja som, samozrejme, zostala sedieť za volantom a ona si presadla :grinning:

Ja fakt neviem, či by som sa dala na cestu na jeden záťah.. už to vidím, že s deckami to budeme brať cez Prahu, to sa ešte na jeden ťah dá a potom na Slovensko.
22. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ja zapomela :sweat_smile: no jo, podstatne mozna, ale blizko to nejni :unamused:
pojedem v noci, snad to zvladnem
22. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekna fotka, Luci! Takova strasidelna :slight_smile:

Ono by se to i na ten jeden zatah dalo, kdyby to jelo dobre... My jsme vzdycky meli smulu na nejake zacpy, objizdky, jednou jsme se ztratili v nemecku :sweat_smile: Takze jsme to jednou misto 17 hodin jeli asi 30 hodin a to byl fakt maras :grinning:
22. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek