• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
jej Nguyen aj my taky chceme :slight_smile: (ale este musime kupit take hlinene prasiatko, kam budeme odkladat peniazky) :wink:
ale vies kolko tu takych bytov je? asi v kazdej novostavbe je aspon jeden - dva taketo bytiky - a dokonca aj v dobrych stvrtiach a najlepsie, ze teraz ich uz robia aj priamo s dvomi parkovacimi miestami :wink:

ako sa inak mate?
nam klesli teploty :slight_smile:
teraz spia, tak dufajme, ze im to vydrzi az do rana :wink:
bru noc :slight_smile:
15. lis 2007 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak o byte mi ani nemluvte ;) My jsme si loni pronajali moc hezky duplex,v klidne rezidenci,s terasou,vyhled do parku s bazenem,400metru od more,Yann ma 300m do prace,nastehovali jsme se 1.6. a 3.6. jsem otehotnela.....a pak nam doslo ze je nas byt naprosto ale totalne nevhodny pro dite!!!!!!!! Mame velky obyvak s kuchyni dole a druhy velky pokoj nahore,ale mistnosti nejsou oddelene dverma,takze tedka u nas nehrozi zadne navstevy,protoze by vzbudili Leu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hledame neco vetsiho,ale je to des. Nejradsi bysme i koupili,jenze tady jsou desne drahy v La Baule..chjo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2007 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja by som pokojne brala nejaký malý kamenný domček ďaleko od centra mesta a najlepšie s veľkým ovocným sadom a obrastený brečtanom :dizzy_face: (taký klasický bretónsky, no čo si budeme nahovárať ? :grinning:)
Ale keďže môj drahý v armáde ešte nekončí, tak nejaká investícia do nehnuteľnosti samozrejme neprichádza do úvahy, lebo netuším, kde budeme bývť o 2,5, 7 rokov... Momentálne mi to ani trošku nevadí, lebo máme veľký služobný byt 3+1, s terasou a blízko školy, lekárne, obchodov (park ju tu v celom meste len jeden :sweat_smile:) a MM to má 5 minút do roboty a to všetko za pár šupov (ale to bývanie s ženuškami vojakov mi začína liezť na mozog :confounded: )...
V Loriente sme mali byť v centre mesta a tiež to nebolo vôbec clé :grinning: ale Lorient je strašná dieťa :sweat_smile:
Ja sa len vždy zhorzím, keď pozerám tie relácie ako "hľadám byt, dom .. neviem čo" behá to na M6 a za obyčajný malý domček mimo veľkého mesta pýtajú 120 tis a viac.. noo... hypotéka do konca života to istí :rolling_eyes:
16. lis 2007 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocuj bihan, ked vypadneme z tohto domu kde sme, ta odporucim, poviem mam pre vas kupca tak za 2,5,7 rokov :grinning: :grinning: :grinning: kamenny, 20 km od lyonu :grinning:
ale nie je bretonsky ale zas mas rada vinko, tak je uprostred beaujolais :grinning: :grinning:

je to peckovy domcek, ale miniaturny, chvalabohu iba docasne, sefovci by ho znovu radi asi uzivali ako vikendovy, ale zasa podrzal nas na cas, a viete ako sa vravi zadarmo nech aj creva trha :sweat_smile:

no my sa tiez obzerame po dvoch parkovacich miestach ale cim blizsie do centra tym horsie je to, a ja osobne milujem taky croix rousse ale tam byt s parkoviskom ... no co som pozerala tak fakt je to o drzku :angry:

no nic, musime sa dako posnazit a asi mate pravdu s tymi dvoma izbami, nech uz je to v suchu :wink:

pekny den
16. lis 2007 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute - zas nestihacky, ale snad to zvladneme

rano som bola odovzdat papiere na caf - tak dufajme, ze bude vs ok
zatial pa - uvidim ako budem stihat - aspon ockom sem hodit

inak Nguyen - croix rousse - ty brdo - to uz hej - taka dobra stvrt (snad najlepsia tuto v lyone :wink: ) - no nie nadarme patris do toho kludu najsamlepsich zien (a este aj skromnych :wink: ako ja :wink: )

Adi ako je na Slovensku?
16. lis 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jzfr :pensive: ale snivat mozme nie?

ale nie vazne ono byty sa dam daju zohnat aj za co ja viem dakych 700 / 800 dakych 50-60 metrov s balkonom super ale parkovat sa tam neda, proste garaz ta vyjde niekedy skoro ako polka najomneho :angry:
16. lis 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nguyen - urcite su tam aj take mini komplexy so sukromnym parkovanim - viem - lebo muzov ujo, tam pred dvomi rokmi kupil dvojizbak s parkoviskom pre domacich a aj navstevy a to cele ohradene a aj so zelenou (parkom, ci cim)
tak drzim paste :wink:
16. lis 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To su take problemy s parkovanim? Ani som netusila, nejak si to velmi nevsimam, to je pravda, my mame 1 garaz pri dome + 1 parkovacie miesto pred vchodom, tak to mame ok.
Aj ja snivam o nejakom super bytiku s terasou rovno pred morom :dizzy_face:
Co mate inak nove? Dnes mi uz bola taka kosa vonku, budem si musiet kupit nieco na seba, nejaku vetrovku hlavne pod rit, lebo mam len taku kratku.
16. lis 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musela som odskocit mrknut na net k MM, lebo vybral novu telku, pretoze sa nam dnes pokazila nasa stara, vy kupujete tak po i-nete? Lebo ja nie velmi, nie som na to zvyknuta a chyba mi to caro chodit, obzerat, vyberat, ale MM tak velmi rad nakupuje, aj pracku tak kupil za 5 min, ale vybornu :slight_smile:
16. lis 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, my sme tak kúpili veľkú LCD telku aj kameru a všetko došlo v pohode a v pohode slúži :wink:

Práve čakám na tvrdnutie sadry, lebo sme kúpili kit na odliatky nožičky a ručičky, celkom sme sa pri tom s manželom zabavili, tak som zvedavá na výsledok.. bola sranda držať spiacu Sáru na rukách s nôžkou v miske s tou odlievacou hmotou :grinning: A keď sme robili ruku, tak ležala na brušku na dojčiacom vankúši na kuchyňskom stole :grinning:
Máte to niektorá?
Pomätám si, aké mi to pripadalo morbídne, keď som videla takéto odtlačky pred otehotnením v nejakom výklade v Loriente.. teraz si chcem pamätať, aké malé labky mala tá naša cácorka.
17. lis 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie, Bihan, ja nic take nemam a vies co? ja si uz ani velmi nepamatam, aky bol ALex malinky, skoda, ved to tak rychlo zbehlo, nabral cez 20 cisiel za 8 mes! Uz len tie mini-saticky mi pripominaju, ake to bolo drobca.
Dnes sme spolu 2 zvladli nakup v Casine, kedze tatino pracuje a cez obed skoci po novu telku, mali ju doviezt do Darty. Zajtra poobede k nam opat pride Alexova velka sestra.
17. lis 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty, Bihan, parada!!! Aj odtlacky, aj vsetky fotky digisgraph, klobuk dole, ja sa idem hambit do kuta :cry:
Uz mame novu telku, sa smejem, viete, co bolo na krabici? Made in Slovakia :grinning:
A ja som si stihla nafarbit vlasy, kedze som obehla vsetky kadernictva u nas, spolu ich mame 5, a vsade zatvorene v pondelok a to je jediny volny den MM, kedy moze strazit Alexa. Tak mam to aspon lacnejsie, ale este nevyschli vlasy, tak neviem vysledok, snad to nebude velmi flakate a cierne :astonished:
17. lis 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, este som zabudla, mame rovnaky vankus na kojenie, akurat ja ten moj uz daaavno nepouzivam, ale na zaciatku bol super, potom sa uz Alex vrtel, rastol, tazko sa mi tam ukladal, ale vyuzivame ho na hranie a pod.
17. lis 2007 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Tini, to fakt ste kúpili slovenskú telku? :grinning:
Ďakujem za pochvalu :wink: Ten vankúš je pre mňa fakt na nezaplatenie.. celé tehotenstvo som na ňom spávala, teraz na ňom leží malá a chrní, a samo na ňom dojčím, lebo keby som si nepodoprela ruku, tak my tá moja skoro 5,5 kilová kráska spôsobí poriadne svalovky :grinning:

No.. farbenie teraz odkladám na neurčito.. sa bojím, aby mi nezačali padať vlasy :sweat_smile:
17. lis 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak asi vsetky pekne vikendujete, ze?
aj my - no pomaly
ja potrebujem prist na ine myslienky (ako upchate dych cesty a kasel), tak som vyhadzala skrine - a uvidime, co z toho vznikne :grinning: - predpokladam, ze najviac sa bude divit nas tato :confused: , ked dojde v noci domov (resp ked si rano zacne hladat veci do prace :grinning:
potom dam vediet, ci som sa dost "vydovadela" :wink:
inak je tu dnes tak krasne slnecno a studeno - rada by som isla na prechadzku - no neriskujem teploty u drobcov - ozaj neviete mi poradit, ci ich mozem kupat, ked su nachladeni a bez teplot?

Tini - nemaj obavy z nakupu cez net - my tak kupujeme uz takmer vsetko - ja by som si aj z carrefouru dala vozit veci, lenze cez net su drahsie ako v predajni a na nete nemaju vsetko :angry: (a net nakupy su pre mna obrovskou ulavou - takmer vsetky spotrebice sme si tak kupili a aj dali doviezt az priamo na nami urcene miesto v byte :wink: - takze sme sa vyhli bolavym chrbtom a svalovici z nosenia :grinning: )

Bihan - tie odtlacky som aj ja chcela - ale akosi sme sa k tomu nedostali :frowning2: a dnes uz maju "labky a paprcky" o hodne vacsie - ako pisala Tini - ked som minule triedila tie nejmensie veci - tak mi az cudne pride, aki boli kedysi malinki (46cm a 2,5 a 2,87kg :grinning: ) - tak sme im este museli ist kupit dodatocne mensie bodies a aj pyzamka, lebo tie 54, kt som mala spustu im boli velke :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak Nguyen - aky je prvy slnecny vikend v Lyone?
17. lis 2007 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan,nerehoc sa, dobre??? Je to Samsung s LCD monitorom, len vyrobene u nas, no, tot vsjo :grinning: Zatial fachci.
Mne vlasy uz vypadali davno, este pocas skoly, potom v Prahe na sale pod capicou a po porode ani nehovorim, este k tomu sedive...
Jzfr, asi neist na prechadzku a to kupanie, mas dost teplo v kupelke? Ja by to asi neriskla, ked tak ritku v umyvadle a staci. Alex ma tiez nejake leskle oci asi 3 dni, nema teplotu, ale obcas tak sucho zakasle, co ked to je z toho noveho koberca? Ale kazdy den ho vysavam, neviem. A kazdy den rano musim odsat frnak, inak fufne.
MM nakupuje vsetko cez i-net, to len ja nie som zvyknuta, ja rada chodim a pozeram, vyberam, zatial sa sekol len parkrat, najma s Alexovymi vecami, nakupi hromadu nie prave najvhodnejsich veci a sa divi, ze mu ich neobliekam.
17. lis 2007 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute - takze myslienky az tak zmenene nemam :confounded: a skrine som sice vyhadzala, ale stihla som dat dokopy iba tu drobcov - takze MM bude sice kukat :confused: ale z toho, ze kolko veci sa nam vmesti do chodby :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a co - uz sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak detske vecicky nekupujem cez net - lebo tie si chcem sama okukat a omakat v obchode :wink:
Tini - neviem, ci je to z koberca - myslis, zeby tvoj Alex bol uz teraz alergikom? mozno je to iba zo sucheho vzduchu
u nas v bytovke strasne kuria a nedaju sa nam regulovat radiatory - tak sa snazim zvlhcovat detsku izbu ako sa len da, lebo aj moji mali taky suchy kasel a kychanie - a teraz uz ten kasel neni suchy (ooo - keby ste videli, ako nas drobcek trpi, ked sa mu uvolnuju hlieny pri kasli :frowning2: :cry: - dufam, ze ho to rychlo prejde - lebo je ovela citlivejsi ako bambulka - no proste uz teraz tu vidno rozdiely medzi pohlaviami :grinning: )
17. lis 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukam ze nikde nikto, tak vam prajem krasnu dobru nocku :slight_smile:
17. lis 2007 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Jsem tu jen na skok,jzfr doufam ze drobci uz se maji lepe :dizzy_face:
Bihan ty otisky rucicky a nozicky jsem chtela delat,ale nesehnala jsem matros,kde jste to koupili a jak se to jmenuje??? Ze bych ji udelala treba rocni otisk?

Jinak holky mame za sebou dalsi navstevu tchyne a tentokrat jsem myslela ze ji vykopnu na mesic. Zase mi davala uplne debilni rady, tak jsem na ni hoooodne vyjela. Vysledek je ten,ze se se mnou nebavi Yann. Takze opravdu nevim jakym trikem to mam ted vsechno urovnat. Jak na neho, to vim, ale jak to urovnat s tchyni,abych s ni jakz takz naoko vychazela,ale aby prestala delat chytrou a organizovat nam zivot,to teda nevim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. lis 2007 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, sa nevysmievam, to ja len v dobrom :wink: Mňa osobne by to potešilo, keby MM vybral naj telku a ukázalo by sa, že je slovenská. :grinning:
Ja toho cez net fakt nakupujem kopec a keď bol výpredaj v Redute, tak som urobila veľký nákup pre maličkú - tri tričká za 4 eurá, opaľovačky za 5, dokonca si pamätám, že som jej kúpila jednu súpravičku - sukńa a tričko s dlhým rukávom - za 2,60.. a to včetko kôli tomu, že nikto iný na Reunion nedodáva a tie veci pre decká sú tu ale fakt neskutočne drahé :angry:
Ale zase nenakupujem výhradne na nete :wink:, aj keď naposledy som si objednávala podprsenku na dojčenie cez eBay, lebo som zbehala celý ostrov, ale 105F tu nikde nemajú :rolling_eyes:
Luci, ja nechápem... Lea už má 8 mesiacov a to si pamätám, ako sme spolu písali, keď bola ešte v brušku.. kua, to je doba!
No a tie otlačky som našla v obchode pre loisir creatif (ako to oni volajú).. tu je to Couleurs de temps, ale u vás to môže byť pokojne nejaký iný... Volá sa to Happy Art kit alebo Baby Art kit
http://www.activites-manuelles.com/pt-kit--happy-art--ref62704013.html
http://www.jouets-bebe.com/abc-puericulture-722.html
http://www.pixmania.com/fr/fr/570025/art/baby-art/baby-art-kit-deluxe-natur.html
18. lis 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, ved ja som to pochopila :wink:
Jzfr, a co vy? Uz lepsie? My sme dnes nekaslali, ale ani sme neboli vonku, asi to bude zo sucheho vzduchu tu v dome, aj ja obcas tak fajne zadrhnem.
Luci, co skvele ti radila??? Nech sa aj my pobavime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nas dnes bola velka sestra, celkom dobre, akurat dost nuda, spravila som im striganov, tak sa oblizovali, take makke uvarene hovadzie este nejedli.
18. lis 2007 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan,diky! Koupim to, i kdyz uz je dost pozde, udelam to treba v roce, vzdyt to nevadi :wink:

Tini, takze svokra rikala napriklad, ze co to jako je pevny denni rezim??? ze miminka maji spat kdy chteji a kdyz se jim spat nechce at nespi treba do pulnoci... !!!!!!!

Protoze Lea vzdy usinala dost pozde,ale od 6.mesice ji zvykam chodit spat po svacine dopoledne a po obede odpoledne a pak v 19h vecer. Takze jsem ji rekla ze jsem se o tom radila s pediatrem a tak je to nejlepsi, navic to Leusce vyhovuje. A ona, ze bych mela uvazovat o zmene pediatra, ze jinej by mi urcite rekl neco jineho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No chytra jak radio :grinning: Hlavne nevim jak u vas, ale tady mame jedineho pediatra na cele mesto, a spousta lidi chodi s miminkama k normalnimu doktorovi :confounded: Takze nakonec jsem ji jeste rekla, ze s ni se o tom bavit nebudu, protoze ona pediatrii nevystudovala, pokud vim. A matka jsem ja, takze pravidla urcuju ja :grinning: Zustala s otevrenou pusou :astonished: :grinning:

Taky jsme se rafli ohledne vecerniho tahani miminek po restauracich, rekla jsem ji ze ted Leu ukladam spat v 19h,takze na veceri s nima nepujdem. Tak pry ze to nikdy nevidela, vsichni ukladaji deti az o pulnoci, jenom ja uz v 19h!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a taky rikala,ze dlouhodobe kojeni muze zpusobit, ze se zenska uplne zblazni, a rikala to s pohledem na me, jako ze mi snad uz preskocilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takze veselo u nas, veselo :grinning: :grinning: :grinning:
Ale Yann je s ni d accord, coz je pro me blby.
Vsichni jsou navic hrozne dotceni, ze Leu nenechavam svokre na vikendy apod, ale ja proste kvuli ni nehodlam prestat kojit! A i kdyz prestanu kojit, tak neexistuje ze bych ji ji musela davat pres noc. At klidne prijde na navstevu,nebo si malou povozi v kocare, ale na nekolik dni nebo vikend ji zatim nedostane, je moc malinka. A i kdyz mi porad predhazujou, ze tady to vsichni delaji,ja to delat nebudu. Oni maji neustale celou radu prikladu, jakoze tamti a tamti hlidaji svoje male vnuky od uplneho miminka a nekolik dni v kuse atd... Jo tady se to dela,ja to delat nebudu. Tecka :slight_smile: Takze jsem ta spatna :sweat_smile:
18. lis 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja, to vies, ze to ona je ta spatna a nie ty!!! Ja si takisto myslim, ze dietatko potrebuje ako-taky pravidelny rezim, tiez to vidim na Alexovi, ak je nejaka zmena denneho rezimu, je mrzuty, co je zase na skodu pre mna, tak sa mu snazim prisposobit, spi okolo 10.00 a potom okolo 15.00 tak 1-2 hod a vecer chodime az o 20.00-21.00, skor neexistuje, ale tak nam to vyhovuje a MM konecne pochopil, ze sa s nim nebudeme tahat nikde po veceroch vonku. Vies co? Raz vecer teda chod do restiky s Leuskou a ked zacne samozrejme plakat a vystrajat, daj ju s usmevom chlapovi a ty si kludne pomaly papaj a ked on uz bude mat nervy, tak s usmevom, ze si este nezjedla a pod. Ja som to takto 1x spravila v lete, lebo sme 'museli' ist na jednu oslavu, predsa aby sme neurazili oslavenca, tak som zavesila vrestiaceho Alexa MM na krk a bolo, ale hned sme o 21.30 boli doma a odvtedy sa nikde von nechodi :grinning:
Nenechaj sa takisto odbit kvoli kojeniu, ja riesim uplne to iste, nastastie mam svokru daleko, ale hlupych ludi naokolo je dost...a MM mi to takisto predhadzuje na oci. My verime v to, co robime a to je hlavne.
Ked ti bude tazko, napis, ja ta vzdy podporim a urcite aj ostatne baby odtial :wink:
18. lis 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja neviem, dost si teraz vsimam tie ich decka, co behaju po vonku, s rodicmi a tak. Napr. v obchode asi tak 4 roc dievcatko s cumlikom v puse :astonished: O com to svedci? Urcite bola odlozena niekde s UM u starej mamy a doteraz ma neuspokojeny reflex. Alebo taki 3-5 roc chlapci s uplne tupym vyrazom v tvari... Nie, dakujem.
18. lis 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - prave som chcela napisat, ze aj bambulka uz zaspala, ale nie - este velmi place - ja uz neviem ako na nu - lebo ona mi na rukach nezaspi a cely den takmer nespala a ani minulu noc a co je horsie teploty jej vysli nad 40 - zavolali sme lekara - ale ten nam povedal jedine - ze na to nic okrem dolipranu neexistuje a ze ju mam nechat uplne vyzlecenu len v plienocke a kupele okolo 35° tak casto ako sa mi len da - tak sa snazim ako viem - ale ona je uz taka unavena, ze sa jej nedari zaspinkat a mam obavy, ze z toho placu sa jej bude splhat teplota :frowning2:
dala som ju nakrmenu do posielky iba v jemnuckom pyzamku a bez prikryvky a cakam, ze zaspi a ze jej zaucinkuje ten cipok :sweat_smile:
esteze drobec bol aspon ako tak (aj on mal sice teploty a bolesti, ale akokeby so mnou sucitil, tak dnes menej mrncal a tak sucitne pozeral na svoju sestricku
inak Luci - klobuk dolu - a pevne nervy pri presviedcani manzela - mne sa to podarilo tak pomaly postupne - ked chodil domov, som mu rozpravala ako si deti pomaly buduju svoj system a ten den, ked bol aj on doma, tak som mu TO ukazala a zdoraznila ako je to dobre, ze su take poslusne atd, ze aj my mame vecer potom klud, ked su deturence spokojne v postielkach a bez zbytocneho revu a nejako sa mu to dostalo pod kozu a potom aj sam dbal o to, aby sme nenaburavali detsky rezim, ked to fakt nie je nevyhnutne (hoci prvotne mal tiez take tie typicke francuzske nazory, ze kvoli detom sa svet neprestane krutit a ze spolocensky zivot musi ist dalej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) - ale aby som mu zas nenahravala na smec (proti sebe samej) - tak som ho vzdy upovedomila, ze ked ideme niekam vecer von s detmi (k jeho rodine) ze ja som za, ale ze deti su dve a ze ja budem potrebovat jeho pomoc a cielene som ho zapajala aj vtedy, ked som to klune mohla urobit sama :wink: - ale schvalne som sa urobila akoze nezvladam a tak sam zistil, ze ist vecer von s drobcami a so vsetkym prislusenstvom je aj urcita obet z jeho strany (a nielen, ze on si bude vykecavat s niekym pri aperitive kym ja budem behat od jednej plienky ku druhej a potom do pyzamka ....) a tak som doocielila svoje :wink: (takze je to o kompromisoch a zenskom dovtipe :wink: )
18. lis 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini :wink: no nevravim, ze ten nas zensky dovtip je to prave orechove
bravo Tini :wink:

a ked nasi chlapi nabuduce budu chciet niekam ist - tak pojdeme, ale oni tam idu ako Otvcovia rodin a nie ako samostatna jednotka, ktora si ide vyhodit z kopytka, ze?
18. lis 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jzfr, z coho tie teplotky??? Ved nemaju ziaden vazny infekt, ved si pisala len o nadche a zubkoch. Nech to mate cim skor za sebou! Tiez ti neviem nic ine poradit, kupele, neobliekat velmi.
18. lis 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak, Jani, treba aj ich zapojit, ved to su aj ich deti, nech vidia, ako to je, a rozculuje ma vetou ze kvoli Alexovi neprestane jeho zivot existovat :angry: Ale takisto si uz sam zacina vsimat signaly od Alex, kedy je unaveny a sam mi to uz hlasi alebo dokonca ide s nim sam hore do izbicky.
18. lis 2007 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prajem dobru noc, my uz spinkame, idem este poupratovat, to je takisto moj pravidelny denny rezim, aby som rano zacinala od 0 a nie s brajglom z predosleho dna. Zajtra bude femme de menage zehlit, MM ma volno v pondelky, tak mi pojdeme kupit tu vetrovku-kabat, uvidim, co najdeme. pa zajtra
18. lis 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini fakt neviem, z coho su tie teploy - ak zajtra pojdeme k ich pediatrovi , tak ten nam hadam povie viac - ten doktor , co sme ho dnes volali - to bolo cez sos medecin
MM poveda, ze detom casto nabehnu vysoke horucky, ktore vsak ajpomerne rychlo klesaju - tak uvidime (zevraj ja ako mala som mavala az okolo 42, tak dufam, ze to nieje dedicne)
inak su obaja uplne zahlieneni (teda obastyria - najlepsie na tom z nas je asi nas tato - tak sme ho vysupli, nech ide do prace, ze nech ide zarabat :wink: )

ze to tym chlapom nejak dlhsie trva? teda to kym sa rozbehnu a rozhybu - ale pozor - treba ostat v strehu, lebo ani zas maju tendenciu - rychlo zabudat :grinning:
18. lis 2007 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek