• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
erika ja som tie fotky nejako nenasla :confused: kde su? :sweat_smile:
Tu hlasili burky a nic, som si myslela, ze tak sa mozno mala rozhodne :sweat_smile: no uvidime dnesny spln :grinning:
Nasi boli vcera na sesterkinej svadbe a take boli hrozne burky pri presove, ze im tam vypadol prud na takmer 3 hodiny !!! Zenich bol z toho chudak hotovy, popalili sviecky, esteze mali hudobnikov, tak ti mohli hrat aj bez elektriny a zabava pokracovala, aj redovy tak odtancovali. Zaujimave to muselo byt :grinning:
7. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hej sila to bola, zevraj nebol prud ani v presove, ani v sabinove a kope okolitych dedin. A vcera bolo kopec svadieb, kvoli datumu 6.6 tak sa museli bavit :sweat_smile: najma ti, co mali DJ-a a nie hudobnikov. Hehe niekedy sa este vyplati urobit zabavu "po starom" :grinning:
Idem kuk tie fotky :wink:
7. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne nie je nad zivu muziku.....
my sme tiez mali zivu, orientaknu muziku.. ved vies ako to ide v orientalnych krajinach..nedavno som pozerala film na canal+ whatewer lola wants.. hned som si spomenula na nasu svadbu...
7. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kludne si pozri nic moc, ja som nemala svadbu snov ale aspon mame stastne manzelstvo a to mi staci..viac ako super svadbu a rozvod.. neskor..
7. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne fotky :dizzy_face: ved na svadbe nemusi byt 150 ludi aby bola krasna, hlavne ze bola krasna pre vas dvoch. Som presne toho isteho nazoru ako ty, naco honosne hostiny a po dvoch rokoch rozvod.... My tiez budeme mat jednoduchy sobas, najma ak sa vezmeme vo FR, kedze tu nikoho nemame. Potom sa urcite spravia oslavy pre rodiny, ale vsetko s mierou, hlavne, ze sme spolu stastni, co na tom kolko tisic eur sme dali (alebo skor nedali :sweat_smile: ) na hostinu. :wink:
7. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol chcela som sa ta spytat, stalo s ati ze si predstavujes , ako asi bude babo vyzerat?
ja ked si spominam , teraz tak ja osobne vobec pocas tehotenstva som oboch len vynosila ale ziaden kontakt , neviem preco , som taka pokial nioe je predomnou nemam zaujem.. normalne som si pripadala chybna.. :sweat_smile:
7. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no , tie druhe fotky su s pariza, a poviem ti boli moji rodicia kedze v egypte som nikoho nemala.. a asi 15 ludi a oslava bola v byte.. koniec..

v egypte sme mali ja neviem 200 ludi , ale nikoho som nepoznala, len jeho rodina..
7. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol chi chi, ja rodila 3 dny po uplnku :wink:

erika, pekny fotky :slight_smile:
7. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem to len aby ste ma trochu poznali.........; :slight_smile:
7. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani no ja sa na to az tak velmi nespolieham, to len, ze sa hovori..... :sweat_smile: Nejako zatial nic necitim, ani zeby bola mala nizsie a tak. Ale ved pride, ked pride, tu mam termin o tyzden tak uvidime :wink:
Erika, no ja si ju ani neviem predstavit, niekedy mi pride az neuveritelne, napriek pohybom a kopancom, ze mam v brusku skutocne male vyformovane babo. Ale zas kontakt by som povedala ze mame velky, casto sa s nou rozpravam, pustam jej aj hudbu, dufam ze si ju zapamata a pomoze to pri uspavani :sweat_smile:
7. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol urcite.. :wink: pekne.................. :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čafte!
Karol, na teba myslím, ale nemám odvahu vkuse otravovať.. toho máš asi teraz dosť :sweat_smile: Kamarátka (Lante) je práve v nemocnici, zajtra má plánovaný cisársky, tak sa teším na správu o Miškovi :dizzy_face:

Ja si to moje materstvo teraz tak neskutočne užíííívam! Do roka to bola otrava, ale teraz je to so Sárou taká prča! A decká fakt do roka asi vnímajú menej prítomnosť matky, aj keď nepochybujem, že to na ne vníma, ale keď si predstavím, že sme min. rok ledva prišli a nechala som mamči malú na noc (s umývaním, jedlom a atď) a zvládli to bez najmenšieho problému a tento rok ani po týždni nehrozí... bola som večer vonku, tak malá úplne odmietla jedlo (akékoľvek),zaspala len keď si k nej mamča ľahla (po pol hodine), hoci normálne zaspáva tak, že jej dám doudou, veľkú pusu, zavriem dvere a už o nej neviem...
A tým, že manželky vojakov sú veľmi často doma s deťmi, tak nie som žiadna exotka .. exotka som inými vecami :grinning:
7. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cha, karol, ja jsem se taky necitila, ze bych mela jit rodit. Proto jsem sla spat jako obvykle az o pulnoci, ve 2h30 vstavala na curani a najednou prsk prsk :grinning: plodovka :grinning: Kdybych to bejvala vedela, tak jsem zalehla uz v 8 vecer :grinning: No kazdopadne to prijde, az to bude mit prijit.

Bihan nestras, ja budu za rok uz pracovat :frowning2: A je fakt, ze kdyz je malej s tatou (jako s manzelem), tak je vic umrcanej :sweat_smile: Ale tak nechavam je taky spolu, chlapi jedny, jinak uz bych se nemohla ani uprdnout :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Karol, jasne ze zapamatuje, to bys koukala jak na me Bubasek vali kukadla, kdyz mu zpivam ukolebavku, co jsem mu zpivala za tehu :wink: Ne ze by ho to uspavalo, ale urcite mu to neco pripomina :grinning:

Ja to taky nedokazala "realizovat", ze se malej vazne vyvinul ve me. Me porad prijde, ze mi ho vyndali ze skatule z pod postele :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulick aso skatule?? alebo ze narodeny s kapusty.. :grinning:
7. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Bihan tak teba som uz davno "nepocula" :sweat_smile: Je pravda ze sa kazdy pyta ci uz ? Ale skor mojho muza, ten ked hocikomu telefonuje tak si ten dotycny hned mysli, ze som porodila a ja nic a nic :grinning: Mna to neotravuje, kludne sa pytajte :wink: Jeeee a Lante je tvoja kamoska, poznam ju z junoviek, uz tam vsetky na nu myslime. Tak ked budes mat spravy, mozes nam to tam dat vediet :wink:
Blani ja som zvedava odkial to nase drobciatko vytiahnu, aj ked mam tak trochu tusaka :grinning: Je to fakt neuveritelne, ze sa ten malicicky cloviecik vo mne tak vyvinul a to som ju este ani nevidela. Urcite budem z nej poriadne paf ked ju konecne uvidim :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol to budes. ja jsem se v porodnici vubec nevyspala (max 2h denne) a to vlastne jen proto, ze jsem ho furt musela okukovat :dizzy_face:
8. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baaaaabyyyyy tak ten spln predsa len zabral :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dnes rano o 7.15 na nas vykukla nasa dcerka Lilia Anna, s mierami 3100g a 50cm. Porod trval zo vsetkym od uplne prvych kontrakcii necelych 7 hodin :wink: Zacalo sa to po polnoci :grinning: aspon ze som sa nezmenila na vlkodlaka, ale priletel bocian :grinning:
8. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolínka, to je úžasné! Zo srdca gratulujem :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej Karol, no ja zasnem! Vcera este pises, ze nic a dnes uz je babo na svete! To pises z nemocky alebo odkial? Gratulujem a prajem malej Lilii a tebe co najviac zdravicka! A ten porod - no uzasne! Mala si aj epi? To by som si zelala, aby buduci porod trval len 7 hodin:slight_smile:...teeeeda Juditka ma este len 4 mesiace a ja uz uvazujem o dalsom, no nesibe mi? :wink:
8. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol blahozelam... nadherne miery.. tak len sa jej teraz venuj a zotavujte sa .. a hlavne sa na nu divaj.. divaj divaj...................... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem baby :wink:
Bihan verim tomu, ze ta homeo zabrala :slight_smile: vdaka
Hanuk mne sa tomu este stale nechce verit, ze je tu uz mala vedla mna. Ja som mala hned od zaciatku, ako som sa po polnoci zobudila na silny kopanec, kontrakcie kazdych 5 minut, ked sme po dvoch hodinach prisli do porodnice, bola som uz otvorena na 4cm a hodinu na to na 6cm :sweat_smile: Vtedy som si dala pichnut periduralku a potom to bola torticka :wink: Nemam ani nastrih ani si nejako nemuseli vypomahat, mam jeden vnutorny steh. Lilia sa hned prisala na dve hodky, pospala si a zas papala asi hodinu :slight_smile:
A pisem z mobilu, mam na nom net, tu na klinike nieco take nehrozi :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
super karol ukazkove... halvne ze si spokojna.. ty... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Karolinka v prvom rade veeelka gratulacia!Bambulka ma kraaasne meno :dizzy_face:
Bihan,takze vy uz ste na slovensku?Na ako dlho? My teda ideme autom,naspat lietadlom opat iba ja s malou.Uz teraz sa desim tej cesty aftom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol, no vidis! supr! velika gratulace :dizzy_face: a vse nej to zivota lilii annicce :dizzy_face:
8. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Karol zo srdca blahozelam, krasne miery a teda to bola rychlovecka, krasne meno ste vybrali, velmi sa mi paci, tesim sa na fotky.
8. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: videli jste pas karol? "je dnes prvy den na svete"! oni pocitali s tim, ze jsou i taci blazni (promin karol :sweat_smile: ) co si zmenej pas v den porodu :grinning: To je uzasny :dizzy_face:
8. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte, prave som dorazila z prace a citam vsetko zameskane a vidim, ze Karol sa chysta rodit a uvazuje, odkial vyberu miminko a hned za tym, ze spln pomohol a miminko je na svete! Porodila si, ked ja som rano startovala v garazi :wink: Aj ja gratulujem a nech sa vam dari :dizzy_face: Takze tusim len tebe jedinej to vyslo na termin vypocitany podla SK a nie 41 tt podla FR :grinning:
8. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Karolince mooooc gratulujeme!!!!! Pohodovy porod, supr miry, krasne jmeno...! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan , povedz ako sa dari sarinke v rozpravani kedze maju rovnaky vek s joshom...
lebo , j amam pocit ze josh dost miesa franinu a slovenscinu, ale vela slv nenahovori.. sice , ma len par zubov takze ; velke zvuky asi tazko.. :grinning: na nocnik , si sadne, aj povie pipi, ale vycura sa 1 minutu , po postaveni... :grinning: no katastrofa..
8. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek