• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
Dobre ranko, nejako nam to tu viazne.
vcera som mala kopu prace, musela som vela veci dohnat po celom tyzdni, ale na druhej strane, odkedy pracujem, tak mam dojem, ze viac veci postiham doma. Akurat som nachcipana, bud z prace, kde je na saloch klima a mimo salov strasne teplo + nemocnicne bakterky :confounded: alebo som este celkovo nejako oslabena, no ktovie...mam plny nos a aj teplotka bola, no nemam sancu si polezat a vylezat!
V piatok v praci sa 2 lucili pred dochodkom, tak bola zurka na streche nemocnice s vyhladom na more :dizzy_face: kopa jedla, pitia, bolo to prijemne.
Susedkin 3roc chlapcek ma ovcie kiahne zo skolky, tak sa snazim nakazit Alexa, vcera spolu stravili poobedie, tak uvidime. ja by som bol rada, keby to teraz schytal a potom bude pokoj.
A vecer sme si so susedou a ceskou kamoskou vyrazili trosku von, presne az do Cap d'Atibes, na Ladies night, bol to vecer venovany vyskumu rakoviny prsu, bolo to u jednej Anglicanky v jej ville, no ako v rozpravke :dizzy_face:
tak prajem peknu nedelu a pozdravujem vsetkych tatkov :grinning:
21. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tini ahoj , tak som rada ze sa ti dari v praci to je super....
ako ja , no bude najlepsie ked to alex dostane teraz.. ja som sa snazila dvakrat ani raz josh nedostal.. ako na potvoru...

tak si skus neako oddychnut urcite to bude klimatizaciou.. :wink:
21. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám pre vás super stránku :dizzy_face:

Je aj vo fr aj v aj verzii http://www.boowakwala.com/enfants/boowakwala-adventures-homeadventures.html
hry, pesničky, riekanky...
22. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: dakujem..
22. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky dekujem, je to vazne supr :wink:
22. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vy to vazne , tu zanedbavate.. :frowning2:
23. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeda.. tu to fakt dobre stojí :sweat_smile: Tehulky už porodili, nemajú čas... maminy už majú zase príliš veľkých živáňov, aby chodili na net.. zavrieme to tu? :sweat_smile: Kto zhasne svetlo? :grinning:
23. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nie.. :grinning:

j amam spravu josh sa dnes konecne vycural do nocnika... :slight_smile:

deti su chore obaja.. no hroiza este ze som objednanan zajtra u pediatricky... :angry:

co som chcela, vcera s arozhodlo ze pato nbude mat za rok, osobnu , ucitelku pomocnicku v skolke a v skole neskor.. aby nenastal , echec scholaire.... asi tak.. tak som rada konecne sa hybu lady ..
23. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
eriko vazne?
No me teda dostalo to, ze tady uz ve 2 letech ucej deti pocitat do 20 :confused: To jim vazne nechtej nechat zadny detstvi nebo co? :pensive: :frowning2:

No jestli vas to zajima, tak my odvcera mame tuha hovinka a chytame do nocnicku :sweat_smile: Uz se nam to 2x povedlo.
23. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicko , tak super blahozelam, i ked , ma poznas nie som zastanca skoreho nocnikovania.. ale musis mat obrovsku radost..

kulicko vazne, ja sa trapim spatom uz davno ako vies takze, doteraz ma brali vsetko na lahko , asi si mysleli ze zajtra sa zobudi a hned bude krasne rozpravat a vsetko robit , ako ine deti jeho veku..
proste pochopili ze je tu vaznejsi problem.. takze som dufam vyhrala , boj zatial aby s akonecne nieco dialo.. ja som uz vela noci preplakala kvoli tomu trapim sa velmi .. kvoli patkovy , je mi ho luto , celkovo..ved on ani kamarata nema...
23. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dobre ranko... :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nahrievajte kreditky, začínajú soldy! :grinning:

Konečne aj na Slovensku sa to trochu hýbe, ale aj tak radšej nakupujem v soldoch vo FR.. a na ostrove budú soldy až o mesiac, tak stíham aj tam :dizzy_face: (a MM konečne podpíše tú žiadosť o rozvod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:).
24. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan;; ja uz som nakupila.. :grinning:

dokonca aj vo fnac ma za sebou.. a som sokojna, som pripravena na dovolenku na slovensko.. a deti a aj ja budeme spokojne;. :wink:

len tie peniaze, muz ma zabije, ked uvidi kolko som utratila;.
24. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika, jasne. Chapu te, jako mama mamu. Tak snad mu to pomuze :dizzy_face:

a za co utracite? Ja nemusim a jsem uplne stastna, ze uz se zasejc vejdu do aspon par kalhot, co jsem nosila pred porodem/tehu. Ja to tak nesnasim nakupovat "hadry" :sweat_smile:

No mozna juknu pro Timicka, ale tomu taky nemusim, pac mam kontakty na pani, co prodavaly na blesaku po detech a ty maji pekny vecicky a za jeste min nez ze soldu a neunoseny a znackovy a... a tak :grinning:

akorat tu postel, no to bychom mozna mohli :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradte, na pristi rok Timickovi na leto chci koupit neco co je vsoldech, tzn ze pak uz nebude :confounded:
Jenze jakou velikost? Uz ted mi nosi 9M-1rok. Mam vzit na 2 roky? Bude mu zhruba 20 mesicu
24. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to vzala. 2 roky. Protoze 3 roky to uz by bylo moc veliky :sweat_smile:
A protoze mensi uz stejne nemeli...
uz to maj vyprodany. Ufff, tak aspon jsem to chytla. Ten jen se budu modlit, aby mi neudelali stejnou kulisarnu jako tehda te pani.
Drzte pesti, objednala jsem to u vertbaudet :pensive:
24. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja som už nakúpila :grinning: Reduta má dokonca jeany z organickej bavlny.. skoro som odpadla :dizzy_face:

Blani, Sára nosí teraz ešte 86, ale čo už objednávam nové tak 94.. pri fr. značkách beriem jednu veľkosť (vekovú) väčšie, než má reálny vek a v Uk nakupujem presne.. oni tam majú väčšie veľkosti, takže z tých britských naozaj nosí 18-24m, občas ešte aj 12-18 :sweat_smile: a krevetka to nie je :wink:
24. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz to sara nosi zdejsi 2 roky tak fajn :dizzy_face: to bude akorat
24. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicko neboj ja nemam nikdy problem s verdbaudet... :wink:

no , tie 24 mesiace budu ok... :wink: ja ma chlapcov a josh noci , stale 18 az 24 mesiacov. a chlapci su vatssi , v priemere.. :wink:
24. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ta pani taky nemela az jednou ji prislo spousta kramu jen ne to, co si objednala a kdyz jim tam volala, tak se vymlouvali ze to neni jejich chyba :angry:
No oufam, ze se me to vyhne. Ted jak maj soldy, tak tam bude bordel dvojnasob :confused:
24. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink: Ja ani neviem o tom ze su soldy, teda teraz uz hej :grinning:
Blani ja mam jednu prihodu s La Redoute, este v tehu som objednala pre malu bavlnenu deku a..... prisiel mi rucny mixer :grinning: Ale to je skor dobra prihoda, kedze deka bola zlacnena na okolo 10€ a ten mixer stoji okolo 60€ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je a nechteli by se takle seknout a poslat nam misto deky rost s matraci? Sire 2 m kdyz uz :grinning:
Supr. a jak se vede, Karol?
24. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! no ja sem ani nestiham prispievat, len vas citam, mala je strasne aktivna, mala certica, stale chce aby jej bol niekto pri zadku. Ma 65 cm a 7 kg. \Mame aj taky problem - ekzem, tak mi doktor povedal, ze mam na cas prestat jest mliecne vyrobky a uvidime, ked nepomoze urobi testy na alergiu. ako sa to robi? ma s tym niekto skusenost? Doteraz som totiz jedla vsetko, takze som nemala sancu zistit, aka potravina to vyvolava. moznoto je aj nieco ine, neviem.
25. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuk, no , posle ta do labakov na krv.. jednoduche..
tak vyrad mliecne vyrobky apozri sa ako reaguje...
ak prestane mat ekzem, moze byt ze mala je alergicka na mlieko... :wink:
neboj nie je to katastrofa...
neboj , ja som tym presla.. a stale prechadzam..
25. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani mame sa fajn, Lilia si uz vytvara "rezim" cez den je dost casto zobudena, rada sleduje co sa okolo nej deje, typicka baba :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a my s tatkom sledujeme ju a nevieme sa vyvadivat aka je krasna :grinning: (este aj pri kakani :sweat_smile: ). V noci sa budi 1-2 krat, casto papa okolo polnoci ked ideme spat, potom okolo 4-5 a tak az o 9. Cize dost pohodicka. Boli sme predvcerom u lekara, "predstavit" ju, tak ju povazil, premeral, no klasika vysetrenie. Pribrala 560g za 11 dni, tak uz sa mu to zdalo dost, ze v tomto veku by mala pribrat 150-300g za tyzden.... Ale tak uz som na to pripravena, ked vas tu tak citam, tak viacere mate deticky, ktore "presahuju" tie ich tabulky :sweat_smile: Inak bola super pokojna, ani raz nezaplakala, len pozerala co to s nou robime :wink: Doktor nam viackrat zagratuloval ako sa nam podarila :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol tak to je fajn :dizzy_face:
jen se porad tesime na ty fotecky :grinning:

hanuk, teda, fuj exem :confounded: a kdepak se vam udelal? Jestli na prdylce, tak to muze bejt treba i z praciho prasku. No tak at na to brzo prijdete. To musi but neprijemny :unamused:
25. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol tak blahozelam.. :slight_smile: super ze takto pekne pribera.. :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista dakueme.. :wink:
25. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulicko, praveze zadocek mame krasny, ale vsade okolo. Na pranie uz pouzivam len ciste mydlove vlocky. No teda uvidime na co to bude, ale ja mam mlieko strasne rada, tak dufam, ze to bude nieco ine.
25. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek