• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
erika - myslim ze obchody tady v Lyone jsou stejne vybavene jako u vas , jen se mi zadna kase nezdala, proste hledala jsem neco jako jsou kase od Sunarky v Cechach. Ja mu prave davam kasi z talire a ne z lahve.

zuzhim - dik :wink:
20. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bisule al eved take kase su.. vidis to bude tym , ze ja som si zase zvykla aj deti na tunajsie a nemohla som si nikdy zvyknut na nase, sunarka a podobne, :wink:
je to otazka zvyku.. :wink:
20. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika ake su tie deti uz velkee!
Inak, mam otazku: mala sa nam zacala asi pred 3 tyzdnami budit v noci aj 4 krat. Predtym v pohode spavala, vstala nanajvys raz. Hladna urcite nie je, lebo ma na noc kasu a potom ju este dokojim. Moze to byt tou zmenou prostredia? Alebo uz konecne zuby (este ziadne nema) - ale 3 tt a ziadny nevysiel? Alebo si proste zvykla, ze ju v noci kojim? Chcela som na to ist metodou nevstavat pri kazdom zakricani v noci, ale Martin k nej hned pribehne a uz ju berie k nam do postele - asi sa boji, ze nas vykazu susedia, ked bude v noci plakat.
Kojite niektore este stale v noci, ze - kulicko, meleri? Ako to prebieha?

A dalsia vec - ja som este mrchu od porodu nedostala - fr gynekolog povedal, ze to nie je uplne v poriadku, ale robili mi stery a vsetko bolo v pohode, na odber krvi som este nestihla ist.
Dik za rady.

Este k tomu Nemecku - Karol mas pravdu, tu maju vo vsetkom ordnung, potesi, ked ti internet vybavia za jeden den, ale zas su dost upati. Strasne mi chyba to francuzske 'c`est pas grave' Trocha sme toho tam pochytili, takze teraz vsetko berieme s urcitym nadhladom :sunglasses:
20. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eriko,

dík to mě vůbec nenapadlo že v lékárně jsou i kaše!

Jani

je fakt že kdyby v noci už nepil tak by to bylo super..ale on má v noci fakt velkou žízeň tak nevím! právě že Sam je taky takový dost závislý.

Hanuk,

:slight_smile: tak teda....a němci, takoví ekologové! :confused:
20. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslíte že má šanci se naučit pít z obyčejné skleničky v necelém roce? jako tak aby se pak mohl v klidu napít? dneska mi zbylo trochu štávy z kompotu a vloček a strašně mu to chutnalo a vypil asi takhle pět doušků...tak si říkám asi to bude jednodušší než z flašky..
20. říj 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuk,
ja kojim v noci tak 2x , napije se trochu a spi dal. Nas je taky dost zavisly na prsicku :slight_smile: Ale zatim mu to upirat nebudu.
A jinak , ja to taky jeste nedostala , ale ze by to nebylo v poradku to mi teda nikdo nerekl, nekde zapatram ale moc se mi to nezda ...
20. říj 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bisule, mama doktorka mi tiez tvrdi, ze je to ok, ten fr doktor to povedal asi preto, ze sa este s nikym, kto koji 8 mes.dieta nestretol:slight_smile:
20. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanukl ale koja len ich ni eje vela, ja mam susedu ta kojila do 3 rokov deti a to len preto aby bola stihla;. :grinning:
20. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ono to v te skole nakonec neni tak strasne, kdyz se ptam Ley co delali, tak porad tvrdi ze si hrali, sem tam rekne ze kreslili, kazdy den jsou venku, 2x tydne maji kolo a tak.... ale podle me asi nic moc jineho nedelaji... Minule tvrdila, ze kreslili jablicko, a pak fakt donesla obrazek :dizzy_face:
Ucitelka ji hrozne chvalila, ona sama se tam moc tesi kazde rano, takze si rikam, ze to je ok. :slight_smile:

Hanuk! Tak to je pecka... :grinning: :grinning: :grinning: No jo, i takovi lidi jsou. Co nadelas?

Zuzim, ja to mam nejak popletene, vy jste ve kterem koute FR? Jsem mela pocit nekde tady kolem Nantes, ale mozna se pletu, ze jo?

Meleri, urcite muze pit rovnou ze sklenicky, nebo z takoveho toho hrnicku se slamkou, jak mela Bihan.
20. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hanuk,

no teda.... :slight_smile: přece není tak málo ženských co kojí?? Já mám pocit že v česku to taky nebude tak žhavé jak sem si myslela, jak sem tam byla tak jsem viděla spoustu ženských co dává flašku a nekojí. tak možná že nakonec ta Francie tak nepokulhává...jinak tady bývá setkání kojících matek a občas tam jdu a chodí tam pár ženských co kojily do dvou let dítě, a ted dávají rady těm co začínají...

Lucijo,

a jak je to s řečí? Lea mluví i česky? jak to zvládá? já na to ted dost myslím jak to budeme mít, jestli bude mluvit česky a málo francouzsky, nebo naopak, či jestli češtinu nezapomene jak půjde do školy...

dík, ten hrnek mám ale nechala sem ho u našich...:( no uvidíme o vánocích jak mu to z toho půjde...zatím budem trénovat ze skleničkou..
20. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzhim aj nam preplatili peniaze za prepadnute letenky Skyeurope :slight_smile:

Hanuk to je sila, ale najdu sa vselijaki ludia.
20. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dobre ranko.. :slight_smile:

baby ja som sa zabudla pochvalit , uz dva tyzdne mam svoju domacu pekarnicku strasne sa jej tesim.. :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eriko,

to je asi fajn věc,je to pravda že stačí nasypat mouku a vodu a už to jede samo...

hele jak jste ve Francii sehnali fusák? jak se to vůbec řekne francouzsky? nevím jestli to tady úplně využiju ale do česka bysme to mít měli....ale možná i tady kolem prosince ledna bude pěkná kosa...
21. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juj dííík! :slight_smile:)

jo a ještě dotaz - co vyjde levněji, to mlíko sušené v těch pixlích a nebo to tekuté v malých lahvičkách? kupuju zatím to tekuté...tak nevím..
21. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri tak ta stranka je http://www.jeportemonbebe.com/ ...ja som s tou babou aj bola v kontakte, lebo blizko nas robila kurzy portage.
Baby dnes zasa - jedna babka v obchode, ze chudatko, to mu je zima takto (akoze v satke), preco nema kocik? Skoda ze neviem natolko po nemecky aby som si 'otvorila hubu'. No proste toto mestecko je mala rit a asi budem cele dni travit v Mnichove, este ze je to len 20 min metrom.
21. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dík...chtěla jsem na jeden ten kurz jít ale bylo to 25 euro na hoďku a to mi přišlo dost...tak jsem se to jakž takž naučila sama, ale malý v tom moc nechtěl být...venku ještě jo ale doma vůbec teda..

to je mi líto že se do tebe tak navážejí..lidí mají dycky spoustu keců...
21. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri, nemas zaco, nech sluzi..

hanuk, moja zlata tak len zatahuj zuby a drz sa..
neboj to bude lepsie .. horsie to uz nemoze byt..

to je styl poznamok ktore kazdeho naseru.. :angry:
21. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hanuk dík moc za odkaz omrknu to..:slight_smile:

němci jsou takoví chladnější, nic moc nevím..mám tam tetu která tam žije asi 40 let..prý že němky jsou trošku potvory ale to se říká o ženských všude...:slight_smile:))

Eriko,

fakt dík....nechce se mi za to dávát 3000 korun jen proto že je tam beránek...
21. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri, no vyhoda tychto je aj ze mozes prat.. :wink:
kdezto nas fusak, kde je beranek :grinning: sa neda.. :angry:
21. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo pravda pravdoucí...je to fakt lepší..sice to asi tak nezahřeje ale co už..tady zas taká kosa nebývá... :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zahreje ver mi je to dost teple :wink:
21. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo? tak další plus..omrknu jestli to nemají v bazaru a když ne tak to objednáme asi po netu..
21. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti neboj zahreje, my mame normalny fusak Eisbarchen a malemu v tom vobec nebola zima. Ja uvidim ci mi vo fusaku maly tento rok bude chciet byt. Nas fusak sa da otvorit aj dole len na nozky, je to dobre ak uz dieta chodi a ma topanocky a dole ta cast, kde su topanocky je z ineho materialu, ktory sa da rychlo handrickou umyt.
21. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka ahoj.. :wink:

ja s atesim vysli mi super , rohliky.. a pekarne;. :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Jani

dík za informaci, a kdes to koupila? sehnala jsem kombinézu z flauša, je ale prošívaná tak snad to bude stačit + ten fusák...z druhé ruky za 12 euro a k tomu nádherný plyšový houpací kůň za 25! neber to!! :grinning:
21. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte kocky, ani vas nestiham cist

toz jestli chcete poradny sklenicky pro vase mimisky, tak kuknete na natiloo a nebo natureldiscount. Bebe au naturel jsou neskutecne drahy :angry: Sklenicku co ja koupim u tech dvou predchozich za 1,60 maji v bebe za 1,80 :confused:

Jinac my jsme nemocny, vcera 39 dneska vecer 40°C horecka :frowning2:
21. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jpo a bisule, jestli te to potesi, tak ja dostala prvni mencky zacatkem tohohle mesice toz v 10a pul mesicich malyho. Kojime uz jen vecer a rano a to uz 4 mesice. Toz to mas uplne normalni :wink:
21. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vsetky, osprtavedlnujem sa trocha som bola mimo dosahu, takze slecny z lyonu, kedy organizujete nejake to stretko?
21. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek