• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

21. září 2017 
Teda asi som sa zle vyjadrila.. ani neviem, čo sa dá vlastne považovať za typ. fr. recept... na Slovensku by som varila rovnako, ako varím tu :wink:
17. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi sme dosli na to, ze to neboli parky, ale syr. Lebo si ho dal aj moj manz. a mal to iste. Mlieko sa rozbieha velmi pomaly, ale v podstate by to malo stacit, ja som uz postupne zacala odstavovat - kojili sme sa 2 krat v noci, rano, poobede a vecer tesne pred spanim.
K tym porodniciam - napiste co sa vam tam pacilo a co nie, prip.porovnanie s SK, ak niekto rodil aj aj.
Bihan a este tartiflette :slight_smile: ale to su v podstate nase franc.zemiaky.
17. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
nejak nemam cas. Spousta prace a starosti, vsak to znate.

Hani, mas to na mejlu.

Vitam nove tvare.

Fr recepty se daji najit na netu. Stejne si to, myslim, kazda z nas prizpusobuje :grinning:

Eriko, pak dej vedet, jak dopadly ty testy ju? Jeste jsi nam nenapsala, jak probihaji.

Toz ja zas padim
Mejte se tu, kocky
17. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky jsme v le Fayet, coz je u chamonix, mt.blanc, krasne misto! 74! :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan mas pravdu , janka tu uz dlho nebola.. :frowning2:

downhamka, ja zijem v parizi.. :wink:

no mam dve deti.. :wink:

a ty mas dvoijcatka, krasne, vela starosti.. :slight_smile:

kulicko, neviem Ti povedat ja som ho len doviedla, ale nebola som s nim.. :wink:
tak ti neviem povedat..
17. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulicko, dakujem:slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriko aha, no je to skoda, zes tam nemohla byt, ale zasejc by asi byly zkresleny ty vysledky. Drz se! Hodne stesti Patovi.

Hani nemas zac. Doufam, ze to pomuze.
Brou noc
17. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau holky co nosíte v šátku, jak to řešíte v zimě? tedy já nosím na zádech a zatím je teplo, al ejak udeří zima tak to už asi nepůjde.. :frowning2: problém je že ty kabáty stojí tolik peněz! :frowning2:
18. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam kabat
ale tak snad by se dalo udelat ponco z obyc detsky deky ne?
18. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm no já nevím když je moc zima, tak to celkem skosnu..
líbí se mi tam bunda od MaM ale je to peněz....
a tak dobrá nesem abysem si ju ušila.. :frowning2:
18. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri a nezmesti sa ti pod nejaku bundu co mas? Manzel ju nosi vpredu a ked zapne bundu tak je zakryta a nohy este zakryte cipmi satky.
18. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, este k tym porodom aj otazka alternativnych porodov. Ci su tu bezne, ci sa da vybrat...Piste, piste:slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vdaka luci :slight_smile:
Keby ste este niekto chceli napisat postrehy, tak mam to do piatka poslat, takze este je cas.
18. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hanuk,

já už to nedávám nosit ho v předu, to je tak na 30 min a už mě bolí záda. nosím už jenom na zádech, a to moc dobře nejde s bundou..
18. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, to je fakt :unamused:
18. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no asi to nechám tak a budem vozit v kočáře... :frowning2: a pak zas až na jaře! :slight_smile:
18. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika, dik:slight_smile: No vyzera to tak, ze jedine negativne skusenosti som mala ja :slight_smile: Ale to asi tym, ze sme boli male mestecko.
18. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte náhodou kolik stojí v Čechách gynekologická prohlídka bez českýho pojištění??? Neplatila jste si ji některá u gynekologa??? Díky
18. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=118379&vGroupOffset=0&vOffset=0

baby, prosim podporet tuto , anketu.. :wink:
je to vazne... skod aby bolo ak by sme s arozdelili.. :frowning2:

hanuk, no ja si tiez myslim osobne z eto bude tym.. cim vatsie mesto tym viac moznosti. :wink:
18. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ja ted nejak nestiham ...

Hanuk, ja teda mela taky drsny porod, akorat nevim jestli to te tvoji kamaradce stihnu poslat, zkusim to do patku nejak zvladnout, aspon strucne :slight_smile:

Ja tedka chodim na to skoleni pro AM, to me zamestnava nejvic, navic doma porad neco kutime, tedka montujeme kuchyn zrovna, tak je porad co delat, zitra dojedou nasi, jen na tyden a navic do takoveho zmatku, ale aspon si uzijou Leu.

Jdu si jeste napsat domaci ukoly a pak spat :slight_smile:))

Mejte se!
19. lis 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lennis, ja som platila na Slovensku 600 SK aj s ultrazvukom.

Luci, drž sa, za chvíľku už budeš len pracovať z domova, to bude fajn :wink: Ako to nakoniec dopadlo s vašou kuchyňou? vymenili, dali inú?
19. lis 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
ako sa tak snazim citat prispevky, vidim, ze vasa diskusia tu prebieha uz pekne dlho. Ja som len hladala nejaky ten kontakt v okoli Pariza, mozno aj inde pretoze tu zijeme velmi kratko a nemam tu ziadnu spriaznenu dusu. :frowning2: Byvam v mestecku Plaisir. Prestahovalli sme sa v auguste z Ba.

Vdaka za kazdu odpoved.

Kris
19. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kris ahoj.. vitam Ta u nas.. :slight_smile: ostane sme si , uz vydiskutovali cez IP;; :wink:
19. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak jsme byli na prohlídce v roce, a vážíme 9 kg a máme 75 cm.. :slight_smile:

akorát mě doktorka sprdla jaktože ještě nemá malý pořádné boty, prý že v těch vlněných bačkůrkách si va casser la figure.. :frowning2:

no chtěli jsme s tím počkat na vánoce do česka, ale když tak bych už mu nějaké pořádné koupila..

neznáte nějakou dobrou ale né přitom drahou francouzskou značku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady to asi zadáče nebude co...

navíc nevím - měkká podrážka, tvrdá podrážka? mamka tvrdí že prý měkká. tak babo raď.
19. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj meleri - taky jsme nedavno resili boty, koupili jsme od Aster, jsou teda dost drahy ( 70 euro) ale treba je sezenes z druhe ruky, treba na ebay, My tam koupili jedny za 10 euro a to uplne nove.

a v Cechach je dobra a udajne kvalitni znacka FARE

http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-celorocni/

a tady ti dam odkaz na nejake info o tom jak vybrat spravne boty

http://www.galopins.com/le_pied.html

snad ti to pomuze :wink:
19. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, ja som jednoznačne za mäkkú podrážku, na doma nejaké kožené topánočky s mäkkou podrážkou, na vonku čo najohybnejšia. Milujem značku Shooshoos... jedna kočka ich už predáva aj vo fr. cez net. Nič lepšie som zatiaľ nenašla.
http://www.lafeelinette.com/epages/267823.sf/fr_FR/?ObjectPath=/Shops/267823/Categories/Chaussures_souples_Smileys_Shooshoos
20. lis 2009 v 05:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Super ! Bisule dík!
včera sem se dívala a líbí se mi takové ty měkkoučké, asi koupím ty a pak na venek snad nějaké v česku? a dík za to fare, na to se podívám..

Bihan,

dík! já se dívala na tu teeheebaby a tam mají taky moc krásné měkké boty! asi koupím tyto..:slight_smile:

v česku co jsem se dívala tak všecko takové tvrdé, no mě se to moc nezdá takové tvrdé boty!

omrknu to shooshoos..
20. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se dívám to Fare to bude asi "tvrďárna" :sweat_smile:

to shoosshoos se mi moc líbí! akorát teda nevím velikost botky, budem muset změřit někde..
sakryš ale to bude asi zas v Americe úplně jiné číslovaní, jaks to Bihan řešila?
20. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mrkněte když tak na Inch blue shoes, co na to říkáte, pěkné ne... :dizzy_face:
20. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri, toto si vytlač, len daj pozor na to, aby to bolo 100%
http://shooshoosusa.com/images/footchart/Shooshoos_Sizing_Chart.pdf

tá SS 8-ka je ako 24-ka.
20. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek