• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
Tie topky z teehee sú ale iba kožené bez gumenej podrážky, podľa mňa na vonku nie sú veľmi vhodné.
20. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan - díky, neěla jsem vůbec představu :slight_smile:
20. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bihan,

jo taky se mi zdá! ..ale na doma to budou super ťapky....malý ještě nechodí...na venek pořídíme bud tyto z té stránky nebo z česka...

a dík za to měřítko! ty botky jsou krásné! :dizzy_face:
20. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, tak ak chceš len ťapky na doma, tak na ebay-i alebo tu ich nájdeš lacnejšie. www.snugglefeet.com
21. lis 2009 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, . :slight_smile: j akupujem tu, od verbaudet, aked je vypredaj..

alebo na trhu je pan ; co uz roky predava, , vsetky velke znacky, geoxy apodobne za 30 € no nekup to, uplne nove, a len si treb anajst svoje cislo.. :wink:

no mne mama kupovala s ciech topanky, ale , neako cenovo tie kvaliten ma vysli tu lacnejsie ako u nas. :sweat_smile:
21. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bihan,

dík! když já sem se už zamilovala do těchto! :dizzy_face:

Eriko,

dík taky!
21. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri - tak to kdyz hledas botky na doma a ne na chozeni po venku tak to jsou ty capacky asi nejlepsi. My jsme hledali neco pevnejsiho na paticky protoze se Philo furt stavi a chce chodit za ruce :slight_smile:
21. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, Sam se sice staví ale nechce chodit takže koupím ty capáčky, navíc mi mamka říkala že prý jsme to taky měli, že kdysi bylo jenom to, ale ted prý se to přestalo vyrábět. tak nevím. :slight_smile:
Philippe je šikulka! :dizzy_face:
22. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fúha, tu to žije :grinning: Máme novinu :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan, ahoj a aku??????? :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan - gratulace !!! :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan gratulujem!!! :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi, prepac ja som blba;. gratulujem............................. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
26. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Luci, gratulujuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To je ale krasna novinka!!!! :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: super Bihan, to je krásné! tak ať se daří! :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nadherna novina, gratulujem!!! :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata.
Chcem vediet vas nazor na vakcinaciu ...dali ste zaockovat vasich krpcov?
ja som najprv nechcela teraz som skor za pretoze Johannes je od pondelka do piatku v jaslickach a..... no je tam dost velke rizikovo.
Biham gratulacia :grinning:
27. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem kočky :dizzy_face: Snáď sa u mňa bude mimču páčiť a po tých mesiacoch čakania si to nerozmyslí :grinning:

Pheva, pozerám, že to máme skoro rovnako vekovo rozdelené :grinning:
Na očkovanie mi už prišla prednostná pozvánka pre Sáru ale určite ju očkovať nenechám.. fuj.. tá vakcína je humus :zipper_mouth:

Skús mrknúť toto.. veľmi vtipnou formou :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=eX_GvhEFGsA

alebo Bukovského stránka a stanoviská:
http://www.akv.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=578&Itemid=30
27. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Biham uz som opat na 50za a 50nie. Moja svagrina je biochemicka zavolam jej a asi sa opytam na jej nazor. Tiez ma dvoch krpcov 1 a 3 rocneho.
Dakujem Biham

S tym vekovym rozdielom je to cista pravda :wink: Drzim palce aby sa babo pohodlne ubytovalo v brusku.

Inak tam u vas mate pekne pocasie, brala by som vybalit sa niekde na plaz. Budes rodit na Reunion?
27. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Phevo,

jak se má Janka? už dlouho tu nebyla! před dvěma měsíci jsem na letišti potkala její známou která letěla do polska, Aleksandru, tak jsme se smály, protože jsme se vůbec neznaly a začala jsem o ní mluvit jako že znám jednu holku z Lyonu s dvojčaty a ona hned jestli je to Janka? :sweat_smile:

Jinak my očkovat dali. teď mi půjčila kamarádka nějakou knihu o tom že očkování je špatné, ale já nevím...slyším furt dvě pravdy a nevím kterou si vybrat..prozatím z opatrnosti jsme nechali naočkovat..
27. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha jestli myslíš teda tu prasečí chřipku, tak teda mi to přijde nedobré ta vakcína, ale je to jenom můj pocit. :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja z princípu proti očkovaniu nie som, najbližšie, keď pôjdem k lekárovi, tak dám asi Sáru pichnúť proti A-čkovej žltačke, celkom dosť sa jej bojím a krpatá strká všetko do úst, ale proti tej smiešnej chrípke svoje dieťa nejakou novovyrobenou a poriadne netestovanou vakcínou (v USA sa stále testuje, v Canade je veľa alegických reakcií) a žiadna smiešna Roselyne Bachelot ma nepresvedčí ani svojou smiešnou mediálnou kampaňou.

Na Reunione už navyše nie je, vrchol sme si prežili tak pred 2m, nikto od nás z rodiny ju nechytil napriek tomu, že ju mala sekretárka v asociácii, kde pracujem a kým jej to prepuklo, boli sme s ňou aj ja aj Sára v kontkte.

Proste u mňa nie je o čom diskutovať a s MM máme na to úplne rovnaký názor :wink:
27. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, bihan tak to sme dve.. raafat tiz bol v kontakte s , kolegom , co mal prasaciu chripku strasne s abal , z eju dotiahol domov nic;. vel aCCCCCCCCCCCCCCC :grinning: teda vitaminu C sme nasadili a sme zdravucki.. :wink:
co s atyk aostatneho ockovania, ja som s adohodla s lekarkou ak by som mala mat tretie tak jedinu vakcinu co dostane je len ta povinna, tetanus , polio, difteria, a to az po roku. :wink:
a u josha davam az teraz preockovat , lebo uz musim, pentavac... neskoro. :grinning: ale prevnar uz ani nahodou a vraj to ani nie je potrebna tak som rada.. ale u tretieho nikdy viac to svinstvo.

tera zk patovi.. ni ej autista.. ale ma autisticke , sklony al enemozu ho kategorizovat , z eje; to je vyborn asprava

ale j etam porucha j epozadu emocionalne, a v inych veciach; na urovni ani nie 3 rocneho..
teraz este pojdeme na genetocke testy a , na naurologicke, necker hospital, a to je vsetko co moze, terajsia medicina , ako dignostiku tera zpre neh urobit..
nikto nevie presne co mu je;; presne, ako presna diagnoz aneexistuje, zatia mozno za 20 rokov ano podl aich slov..
preco to ma nikto nevie tiez.. :sweat_smile:

takze , teraz s ana nom bude velmi makat aby dobehol..
ale ja svoje viem, kedy sa zmenil.... :wink: :angry: kedy prestal rozporavat.. ale too uz je len a len moja vina;. nikdy viac vakcina.. ROR..!! pre moje dieta.. :wink:

inak bihan este raz , gratulej. tak asom rada.. :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeej, ja som nejaka opozdena - tak gratulujem a drzim palce!
27. lis 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem vam Babule za vase prispevky.

Melari To je ale nahoda tiez som sa uz zoznamila s Alexandrou ma maleho Clementa. Janka ma toho dost praca, dvojicky... no vsak jej musim povedat nech vas sem pride pozriet a poklebetit. :wink:

Rozhodla som sa zatial s ockovanim pockat. Aspon si moze mangel zajtra pospat namiesto ist maleho zaockovat.
27. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj, tak to po sebe čítam.. asi som to mala urobiť skôr :grinning: Snáď ste to rozšifrovali :sweat_smile:

Erika, už som čítala, že sa u vás nakoniec autizmus (celkom) nepotvrdil, tak gratulujem a určite to "rozchodíte" :wink:

My máme ísť zajtra s kamošmi na hory a kočka, ktorá to organizuje, nedvíha telefón.. snáď sa jej nič nestalo :confused:
27. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan, co s atyka pisania tak na mna neas, mna , ani CIA , neprecita.. :grinning: :grinning:

som si ista ze si citala.. :wink: si zlata dakujem..

no ono to tak byva ze na poslednu chvilu dotycny co organizuje nedviha telefon a su to len nervy.. :grinning: :angry:
27. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už sa to vyriešilo :grinning: ale už dve hodiny tu prší, takže zajtra asi rando dopadne pekne naprd a u tých, čo môžu, sa to zvrtne na chlastačku :sweat_smile: :grinning:
27. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan :grinning: :grinning: :grinning: ako slovaci. :grinning: :grinning:

u vas prsi tu zase dnes bolo krasne slncno, a este je naozaj teplo na sezonu. :sweat_smile:
27. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaute holky,

Eriko,

tak to je dobře že není autista! aspon tedkom víš na čem si a víš co dál! s tou vakcínou ROR, my ji zrovna nechali píchnout, tak jsem na tebe myslela, no měla jsem strach. ale Sam to snesl dobře, neměl ani horečku nic.

Bihan,

jo myslím že se to přehání s tou prasečí chřipkou. co měli kdysi lidi říkat když byl třeba mor, nebo tak...taky tomu moc nevěřím..hlavně že v nemocnicích to všichni zdravotníci odmítli..tak ať jdou někam..

Phevo,

jo přesně, Clement. Zlaté dítě! fakt takové hodňoučké, a prospí jí celou noc! :dizzy_face: ona už šla myslím do práce? a Jančiny dvojčátka, kolik jim teď je? už musí mít tři roky ne?

já už mám taky chuť s tím praštit s kojením, hlavně kvůli KETu, ale počkáme ještě..

Jinak odkdy jste začali dávat na nočník? my jsme začli tento týden, a malý se tam pokaždé vyčůrá..kadění mi utrefit nejde..ale každý den s tím ušetřím několik plen. podle mě u těch látkovek je fakt super, že to dítě asi pozná kdy je v mokru. akorát mě štve že začal kadit do vany... :frowning2: teď byl dva dny pokoj a dneska nanovo..
doufám že nám neucpe odpad. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek