• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
vidim, ze dnes vikendujete mimo MK :slight_smile:
ale snad ste mali krasnu sobotu - a zelam aby nedela bola ovela krajsia
dobru nocku dievcence
zvlast krasny vikend zelam Meleri - ozvi sa, ked mas trosku casu :wink:
24. lis 2007 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja som mala vcera pracovnu sobotu, velke pranie poobede, prala som aj zavesy a ja blba som ich dala na 40, hoci som si cely cas opakovala, ze musim len na 30, takze sa zbehli tak 5-7 cm, esteze mam ich podhnute a mozem spustit, ked sa raz budem velmi nudit, co nehrozi... Film mam nahraty a snad ho aj niekedy uvidim. A prave som sa vratila z Cannes. Nas tato opat raz vstal zadkom napred a mal hadavu, tak som nas s Alikom spakovala a vyrazili sme, 1.x som bola ja sama v centre autom, hoci to je od nas len na skok, zvladla som to. Oplatilo sa, bolo krasne, milion ludi, rodinky s detickami, len ja sama :cry: a tusim ma aj trosku chytilo, opat mame slniecko po tych dazdoch.
25. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidim,ze zase nikto nic, tak dobru.
25. lis 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte - neviem ako vam, ale mne ani vcera a ani nes rano nesiel MK :frowning2:

dobre si spravila, ze si sa zdekovala - ja by som konala asi rovnako - ze my si s detmi spravime krasny cas a ten, kto sa chce hnevat - nech sa hneva, ze my mu nebranime :wink:

my mame konecne slniecko - tak snad sa nam podari ist aspon na chvilocku vonku, lebo pri tom skaredom pocasi sa mi velmi nechcelo - ale snad nam dnes to slniecko vydrzi :slight_smile:
26. lis 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som vam asi nepisala, ze uz mame za sebou prvu hadku o hracku?!
no tak minuly stvrtok - sme ich dali po dlhom case do toho nafukovacieho parku kde na okrajoch su bud prisite zvieratka, alebo zalepene suchym zipsom a aj ine veci (proste klasika) a tak sme ich tam teda dali, lebo vzdy tam boli radi - len teraz pocujem akysi strasny plac - tak chytro utekam - a vidim ako bambulka taha drobcovi jednu husenicku z ruky (inak to bolo vobec po prvykrat, co sa o tuto hracku zaujimali) - tak som ich pekne oddelila, hracku vratila Matovi a este som medzi nich dala velku plysovu hracku....
a o chvilu znova rev :stuck_out_tongue_closed_eyes: - musim pisat o co sa natahovali :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
len tak mimochodom - slniecko sa uz schovalo :angry:
26. lis 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Tak my mame u nas dneska taaaaakhle krasne: http://www.labaule.com/webcam/index.php

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vcera bylo pocasi nic moc,ale i tak jsme byli dopoledne venku,poobede jsme se sli kouknout na zapas rugby a potom s Leou plavat. Vzali jsme sebou i nasi novou malou ceskou kamaradku,je o 3 tydny starsi nez Leuska,tak se holky spolu v bazenu vyblbly.
26. lis 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci - ticho zavidim :wink: ale zase prajem :slight_smile:
26. lis 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jzfr - to je ale super,drobek s bambulkou si spolu pohrajou,popovidaji...a ty mas klid :slight_smile:
26. lis 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj my tu máme (zase) krásne počasie :grinning: a tak príšerne teplo, že sa na obed nedá vyliezť z domu :sweat_smile:
Dnes som sa inšpirovala Tini (a hlavne bordelom v našom byte), od rána upratujem ako taká baba na metle, ale konečne to tu vyzerá ako priestor na bývanie :grinning: (a tečie zo mňa ako po hodine intenzívneho cvičenia).
No a ešte k tomu pomohol fakt, že som po celej sedačke vyliala mlieko z mušle, tak si viete predstaviť, ako som nadávala :angry:
Babule, kedy sa skončí toto mokré obdobie? (predsa to nemôže trvať počas celého dojčenia)... moja spotreba vložiek do podprsenky je enormná, v noci mi pravidelne pretekajú a začínam byť alergická na ten pach mlieka :rolling_eyes:
Nguyen, si nemala čo robiť cez víkend, tak si skrapovala? :grinning: Pekné, pekné :wink:Ja vždy len tak po jednom kúsku pridávam :sweat_smile:...
26. lis 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan - mne to trvalo cca 2 mesiace
inak ja som si kupila bavlnene vankusiky, ktore sa prali - mne sa osvedcili lepsie ako tie jednorazove
26. lis 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, aj ja ich mám, ale okamžite pretečú a to pri dojčení používam mušle :sweat_smile:
26. lis 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak potom neviem - ale mne sa asi tvorilo menej mliecka :frowning2: (ale o tom som uz pisala)
26. lis 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan ty pocuj, poznas tu bajku o matke co mala dvoch synov, jeden farbil platno a ten druhy predaval dazdniky a ako bola stale nastvana - ked prsalo kvoli tomu ze synovi neuschnu platna a ked svietilo slnko kvoli tomu ze druhy syn nepreda dazdniky :grinning: :grinning: :grinning:
a ty ked si mlieko nemala bolo zle, ked je mlieka vela tiez je zle, kto tebe vyhovie? :grinning:
hmmm, no skrapovala som, ale vies stale iba ticha zavist ked vidim co stvarate s hawrou a rabivou... :pensive: ale hadam vas raz dobehnem. :sweat_smile:
26. lis 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlááá :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až na tú maličkú krízu mi mlieko tečie vkuse.. ide len o to, že zo začiatku s tým počítaš, ale po 1,5 mesiaci, čo sa pravidelne budím s mláčkou v posteli, už mám toho celkom dosť :sweat_smile:
26. lis 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, tie mlacky prestanu a ja som nenavidela musle, lebo ked som sa niekde zohla, predklonila, vsetko som poliala a fakt ten pach mlieka, ked uz nie je prave najcerstvejsie...
Aj dnes sme prechadzkovali pri mori, takych 6 km sme presli a ked Alex zaspal, tak som zaparkovala na mole,ze si hacnem na prebalovacu podlozku (ako dokazem pekne improvizovat) a vystrcim ksicht na slniecko, ale jedna mala cajka si prisla sadnut ku mne, zaskriekala a Alex sa zobudil, tak sme uz sli potom do auta a domov.
26. lis 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucija, to je super, ze chodite plavat, to musi byt sranda s detickami.
26. lis 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sa tiež chystáme plávať od troch mesiacov :grinning: Máme tu za rohom bazén pre bébé nageurs, tak sa už poriadne teším :dizzy_face:
26. lis 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáj... a mušle používam len pri dojčení na druhé prso, lebo v podprsenke to vyzerá fakt otrasne :sweat_smile: (takže tie dierkované nástavce sú v škatulke odkedy sme ich kúpili).
26. lis 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky ja vubec nevim co to jsou ty musle :astonished: neco jako vlozky do podprdy?
Ja jsem tuhletu "vybavu" pouzivala necele 3 mesice, jako myslim kojici podprsenku a vlozky do ni, jsem to nesnasela :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak jsem konecne zacala nosit na den normalni hezkou podprdu bez vlozek a na noc vubec nic :wink:

Nguyen - hezka nova fotecka :slight_smile:
26. lis 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej aj chem chodiy plavat :dizzy_face: - Nguyen, Meleri nedojdete - potrebujem este jeden par ruk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a teraz hadajte - ku komu ideme od stvrtka do soboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: - no ale aspon to budema mat z krku
26. lis 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jzfr zeby k svokre, aj my sme mali ist tento vikend ale v nedelu odchacdzam na sluzobku do portugalska tak som sa z toho vyzula :sunglasses:

pokojne pojdem s tebou plavat, ked uz budem v meste, tak sa potom ohlasim ok?

lucka dakujem :pensive:
26. lis 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave som dodala fotos do alba
Nguyen - ako si to uhadla :grinning: :grinning: :grinning: - si mi ty ale sikulka :wink:
baby - nic sa mi nechce - a to som za cely den ani nic nespravila :stuck_out_tongue_closed_eyes: - neviem - ale akosi sa neviem vymotat z tohto nevyspateho kruhu - Bihan - raz si sa pytala ako zvladam obe deti - tak ti poviem, ze ked spia normalne ako maju - tak v pohode :slight_smile: ; ale zas, ked sa budia a mame zle noci a aj uplakane dni - tak vtedy si to fakt pekne uzivam :angry: - vtedy mi je luto, ze som na drobcov cele dni sama :frowning2: a hlavne, ze im neviem nijak pomoct (prave teraz ked im idu zubky - alebo vtedy, ked sme teplotovali) - no co uz - zevraj sa to casom zlepsi (tak ja dufam, ze uz zacnu od dnesnej noci :grinning: :wink: )
26. lis 2007 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave mi vola svokra - zrusila nase stretnutie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2007 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
svokor zabudol, ze mame dojst a dohodol daco ine a svokre sa to ine nechce (je jej to blbe) rusit :stuck_out_tongue_closed_eyes: (teraz neviem, ci mam plakat, ci to necham az na potom) - ale zato som si s nou pekne poklabosila po telefone :grinning: - takze den koncime pozitivne
dobru nocku vsetkym
26. lis 2007 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - kde ste - zas sa opalujete, co?
ci uz obedujete?
ja som teraz sama, tak ze si reku pokecam s dakym a ono tu zatial nik :pensive: - tak sem opat kuknem za chvilocku :slight_smile:
27. lis 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cavky, dnes sa neopalujem, MM je v praci, tak ja som doma a konecne som vyzehlila tie zavesy, co som prala v sobotu a take vyzehlene sa ani nezdaju byt velmi zbehnute. Alex chrnel doma a ja som sa zase premenila na femme de menage, u nas je furt brajgel ako v tanku a to pre psa. Chcela som ho ja, bol to moj kamos do nepohody, ked som sem prisla, ale uz mi to vsetko prerasta cez hlavu, namiesto nahanania psich chlpov, ked Alex spinka, by som si radsej pozrela nieco z francuzstiny alebo mediciny. MM dovolil psovi chodit vsade, ale rukou nehne tej brajgel upratat a ja tu spinu uz pre Alika neznesiem.
Alex bol kuzelny, zobudil sa a krical ma-ma!
27. lis 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Tini - tak pozeram, ze to mas dost pestre
a s tym brajglom - ten mam aj ja :sweat_smile: ale psa nemame :grinning:
podarilo sa ti zastihnut tu kamosku z Pariza?
aj mne vcera svokra dohovarala (ale velmi milo), ze by som si mala dat prelozit diplomy a zapisat sa na nejaku fakultu - aby som si spravila ekvivalent (ale ja dufam, ze mi ten diplom uznaju - ved decka z nasej skoly - studuju na polovicu uvazku v Nancy a aj v Poitiers a dostanu fr licence, ci master 2 (no ja som minula tu moznost - teda uz som sa tam nemohla zpisat, lebo som bola vo vysokom rocniku a tak by som nebola absolvovala vsetky povine predmety :frowning2: ) - a mohla som mat po problemoch :pensive:
27. lis 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Alikovi za tu mamu
mne moj drobec furt daco chce - bo "vravi" e-te; e-te :grinning:
27. lis 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemyslim, ze by Alex rozumel tomu, co krici, ale vyslo mu to. Tej kamoske som volala v nedelu az vecer, kedze som bola cez den prec a nemala som vobec chut volat cez den, no mala opat len odkazovac a cez tyzden pracuje,tak to skusim opat cez vikend.
Aku ty mas vlasne skolu, preco by si mala ist na fakultu dostudovat? Ked to s tym asi nie je take lahke, ako sa zdalo, ja som si dnes vytlacila papiere okolo Lekarskej komory, este to preluskat :dizzy_face:
27. lis 2007 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek