• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
hanuk vydrz!!!!! neboj urcite bude lepsie, a vratite sa;. :wink:

janka blahozelam tak konecne;. super. :wink:

meleri nic si nevycitaj..
baby drzte nam palce dnes idem na EEG vysetrenei dnes to bude , znova sila;. s patom..
18. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Eriko
tak vám držím palce, at to zvládnete! no třeba už je to za vámi! :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Coucou, pisem vam z prace, dnes sa naramne nudim, sneh je dávno preč a s ním aj zoperobane všetky zlomeniny, mali sme tu veselo minuly týždeň. Teraz poobede strazim stoličku, aby ju neukradli :slight_smile: Ja k vám občas nakuknem, ale už malo píšem. Alex bol chorý minuly týždeň, z pediatricky mám fakt zvláštny dojem, si snáď mysli, že ja liečim doma sama a proti nej alebo čo...
Janka, ja sa na vás tak veľmi teším, naši známi z Montpelier chodia do Cannes na víkendy, vy takto môžte aspoň k svokrovcom do St.Rafael a dáme niekde stretko, to bude parada!
Takze tak, ešte počkám 1 pacienta z ARO a potom zdrhnem!
18. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tini.. ahoj konecne ze sa ozves;. :slight_smile:

ahojte len na skok mam toho vela v poslednej dobe.. :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.Som tu nova,niekot na par slov tejto dialke? :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
monik ahoj vitame Ta.; :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dakujem za privitanie.Stranku som objavila len nedavno a rozhodla som sa,ze vyskusam ci nenarazim na niekoho kto byva v Normandii
19. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
monika niekto ano len ja uz nepamatam kto , ja som v parizi takze ta sklamem. ale niekto tu je;. urcite... :sweat_smile:
19. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tini,

ahoj vítám zas po dlouhé době!

Eriko,

tak jak to včera dopadlo?

MOnik,

myslím že tu byla Kulička ne počkat ta byla z Bretagne? no možná že Bretagne není tak daleko od Normandie?

držím palce at se někdo najde..
19. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to ma celkom potesilo,ze by sa nasiel niekto kusok odtialto.Erika do Pariza sa chystam 14.marca vyzdvihnut brata na letisko,pridem na pozriet.Uz si dlho v Parizi?
19. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda brat ma pride pozriet.Pisala som to rychlo a bol to preklep
19. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
monika , ja osm tu uz 1O rokov.. :wink:

prepac nestiham...
20. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No caves dievky,kde steeeeee :sweat_smile:
Asi vsetky pozerate olympiadu,vsak? :grinning: :sunglasses: :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Kukuk, novinky:slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
vypisuje zly tt ale nevadi, ma to byt 5+1
25. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanuk,blahozelaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takze to bude dalsie krasne oktobrovciatko,prajem vela stastnych kilometrov :grinning:
25. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, gratulujeeeem :dizzy_face: Ak chceš dobrý týždeň, tak si od stanovenia ovulky odpočítaj 2t a nastav si to ako začiatok posledného cyklu.. júúúj.. teším sa.. aspoň trošku veselšie ti bude :dizzy_face:

Evi, mne sa snívalo, že aj ty si bola tehotná, po tej vašom poslednom prírastku do domácnosti :grinning:
25. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dakujem, najlepsie je, ze aj moja sestra je tehotna, takze nasi sa fakt potesia :wink:
25. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ooooo Bihan,uz len aby sa tvoj sen stal skutocnostou :dizzy_face:
Aj ked tento nas novy prirastok do rodiny je tiez fajn,hlavne neodvrava,nebudi ma po nociach,a hlavne ma tlacitko off :grinning:
25. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte.mozem sa pridat? Ked budem na kompe precitam vas..zatial tak zbezne som kukla w akych mestach sa nachadzate. Niekto zije aj v PACA regione? :wink:
27. únor 2010 v 00:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hanuk,

blahopřeju! to je fakt krásná zpráva! :dizzy_face: a to se podařilo i při kojení? klobouk dolů..

ted jsem tady chvíli nebyla, měla jsem tu mamku.

holky přeju vám pěkný víkend, snad už to bude s počasím lepší!
27. únor 2010 v 06:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Meleri, ja nekojim uz asi 4 mesiace a mala som len jednu menstr a potom sa hned zadarilo :slight_smile:
Vcera zasa hrozna skusenost s tunajsimi doktormi - mala ma bronchitidu a oni jej na to dali inhalovat slanu vodu!!!! Uplny stredovek! Oni tu slanou vodou liecia vsetko. Samozrejme je uplne vylucene aby pri jej temperamente nieco inhalovala, ona ked je hore nezastavi sa ani na sek, s tym pristrojom sme ju nahanali po byte, vyzeralo to fakt komicky. Mozem to buduci tyzden na prehliadke doktorovi otrieskat o hlavu. Jasne, ze vo FR to bol extrem ze na vsetko davali antibiot., ale uz to ma 2 tyzdne :unamused: takze som poprosila mamu nech posle zo SK nejake normalne lieky, pridu nas pozriet manzelovi rodicia, tesim sa, konecne trocha casu pre seba
:wink:
27. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hanuk,

aha tak to jo! ještě jednou blahopřeju! :slight_smile:

jejda tak němci až tak! no dva týdny už je fakt dost a když se to nelepší tak by mohli dát antibiotika! to fakt nejde s takovým malým dítětem ho nechat inhalovat, už i odsát hleny je těžké. tak hlavně at to brzo přejde a když ne tak nějaké lepší prášky teda...
27. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanuk, to je super novinka :wink: Vasi budu celi bez seba, ked sa im skoro naraz narodia 2 vnucatka!!! Ved si mohla napisat Teovi, ten by ti dal ATB v stave nudze. Tiez si neviem predstavit, ako moze male dieta pokojne sediet a inhalovat.
Mne vcera volala nounou, ze Alex je zvlastny, no a aj bol, dosli sme domov, zabuchli sme dvere a 3x to hodil rovno na zem pred seba :confounded: susedov chlapcek a cela rodinka mali gastro minuly tyzden, cela rodina nounou ma zaludok na vode... tak sa zase divim preco asi. Ale odvtedy uz negrcal, menej je, ale chova sa normalne. To je preto, ze som vcera hned letela do lekarne pre Vogalene cipky. Uvidime...
Zajaciq, ja som v PACA, pobliz Cannes, chystas sa sem niekam ???

Alex bude co nevidiet 3 roky,to tak leti! Vymyslela som, ze zorganizujem buduci vikend karneval, akoze na jeho narodeninovu oslavu. Tento tyzden ide s nounou niekam na karneval a v sobotu si to zapakuje so susedmi a kamaratmi, no uz len upiect paradnu tortu :sweat_smile: Nasla som mu kostym Oui-oui, uplne ho zboznuje, tak snad to vyjde. chodim omrkavat torty na tortyodmamy.sk ; no teda, tam sa bavia na tak vysokej urovni o kadejakych hmotach... nicomu nerozumiem, kupila som marcipan a skusim sa s tym pohrat.

Evuliki, co to mate nove v rodine? Nejak som to prehliadla.
27. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Vidis Tini, na to som nemyslela, tie lieky budem mat od nasich v pondelok, ale vyzera to tak ze sa to lepsi. Dnes tu bol krasny den, tak sme boli vonku na slniecku,tak mozno aj preto :slight_smile:
27. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tini zila som pat rokov v aix/marseille, teraz som doma kvoli tehotenstvu, ale rozmyslam, ze sa vratim... :slight_smile: tak som vam tu prisla mrknut forum. ked som bola vo fr, ziadneho slovaka som nestretla jakziv.. teda az na jedneho aj to min. roku. inac bieda bieda :unamused:
27. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Bry vecer kocendy :grinning:
Nam vcera odisli po tyzdni svokrovci,tak mi je aj smutno,bol to super tyzden,co tu boli.Mala im nedala pokoj,este aj spavala s babkou.Ale super pochopila,ze opat odchadzaju,ze byvaju daleko...Stale teraz opakuje,ze ked chce opat vidiet babku,musi ist za nou lietadlom :sweat_smile:

Tini,kupili sme umyvacku riadu,to je ten stvrty clen rodiny :grinning: :dizzy_face:

Hanuk,nech sa malinka rychlo uzdravi,nasa mala to iste nedavno,dostala vsak ATB a za par dni bola fit.

Zajaciq ahoj,ak som dobre pochopila,ty ides rodit na svk?Ja som tiez kvoli tomu ostala na svk,ale druhe chcem porodit uricte tu.Teda ked raz bude na ceste.Ehm alebo radsej v brusku :grinning: :sweat_smile:
27. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeeej zajaciq, to je skoda, my sme zili 3 roky 60 km od Aix, v ktorom meste ste boli? A preco nechces rodit tam?
Malej sa kasel uz zlepsil, ale z nosa jej stale tecie a chrape v noci chuda. Trocha sme sa aj naparovali pri rozpravke, ale vydrzi to asi tak 5 min. Ale ten pristroj je super na nafukovanie balonikov :wink:
28. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
Evuliki, tak mycku! Ja som si predstavovala nejake to zvieratko Tamagoci :sweat_smile:
Hanuk, aspon ste vyuzili skryte moznosti masinky. To aj Alex chrape v noci s plnym nosom, chudak deti.

Ja sa tak tesim, o 2 tyzdne pridu nasi, ak sa dovtedy nic nestane. Budu tu 2 tyzdne, budu hlavne strazit Alexa a my dvaja s MM ideme konecne na tu dovcu do NY, co bola vlani na jesen zrusena. A este pred odletom sa nam snad podari ist aspon 2x lyzovat aj s mojim ockom niekde tu povyse Nice do Alp, mamca bude chuva na cely uvazok. Konecne trosku zmeny v tom mojom kazdodennom nemocnicnom stereotype.
Z nemocky ideme na nejaku nobl veceru do * restiky platenu farm.firmami, akurat ze sa asi velmi nenajem, cim vyssia haute cuisine, tym menej mi chuti. Klasicky problem, co na seba? A este ma caka kontrola u pediatricky a zase sprska poznamok na Alexa, no nech si trhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vazne uvazujem, ze ju vymenim za naseho miestneho generalistu, znasaju sa na neho len same chvaly...tiez k nemu patrim, ale este som nemala tu cest ho osobne spoznat.
28. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte pozeram ze tu e vel anoviniek..
hanuk.. gratulujem;. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je uzasna sprava;. :slight_smile:

ini ze sa ukazes vyzera to ze mas vesely zivot.. :grinning:

vidno ze vsetky sa nenudite a mate plno noviniek..
28. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek