• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
Hanuk, to je mi lito. Urcite se vam to povede napodruhe :dizzy_face:
7. dub 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanuk to mi je luto :cry: uvidis nabuduce to dobre dopadne. Ja som tiez potratila v 7tt minule leto a sup na druhy mesiac sa nam zadarilo :wink:

Biham cakas dievcatko gratulujem. Vybrali ste pekne meno.
9. dub 2010 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Caves baves....Holky,vam deti este spavaju cez obed?Lebo tato moja mala potvorka uz ani za svet :angry: Ma to sice vyhodu,ze vecer 7.30 uz spi a potiahne do rana,ale poobede je to o drzku,lebo uz na nu dolieha unava...
Inak asi pojdeme za chvilu na svk na tyzden,normalne sa tesim na to nicnerobenie tam :sweat_smile:
9. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Evul, Lea stale vyspava, odpoledne spi i 2-3 hodky. Vecer pak chodi spat kolem 21h.
Uzij si to doma, my jedeme v kvetnu, uz se taky tesim :dizzy_face:

Pheva, tobe se uz to taky blizi :slight_smile:)
9. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Prestante laskavo provokovat s tou cestou na slovensko!!!!! Aj ja by som tak islaaaaa ale neni dovolenkaaaaa :rolling_eyes:
Evuliki,ani Zuz uz velmi nechce poobede spat, pred druhou to uz ani neskusam,niekedy ju ulozim o druhej a zaspi az okolo tretej, ale zas nestazuje sa ze by nechcela ist do postele ona sa tam kludne hra pocas tej hodiny.A ked nie a nie zoberiem ju na ruky trosku ju hojdam a skrabkam jej hlavicku a v priebehu 15min zalomi :grinning: :grinning:
Hanuk drzte sa.
9. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
hanuk, u nas to bolo v 7tt, ale hned na druhy cyklus po mesacnej prestavke sa zadarilo... tak drzim palce, aj vam to vyjde rychlo urcite... :dizzy_face:
9. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak preco potom doktori tvrdia, ze treba cakat 3 az 6 mesiacov? Niezeby som sa do toho teraz hned vrhala, ale cisto ma to zaujima...
9. dub 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,

hanuk to je relativne tie mesiace, doktori rataju so vselijakymi moznymi nasledkami avortement na zensky organizmus, ci uz tam dole sa moze nieco narusit, ale aj psychicky. myslim,ze je to skor profylaxia - ako sa vyhnut dalsim moznym komplikaciam, cize je lepsie otehotniet uplne zdrava a psychicky fit ako riskovat opat potrat kvoli nedoliecenym veciam. teda to je taka moja mala reflexia. najlepsie to zariadi za nas priroda, verim, ze coskoro sa vam to podari :dizzy_face:
9. dub 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
hanuk

Mne pri prvom potrate v 18tt robili kyrtaz (V Nemecku) a povedali, ze ak chceme dalsie treba cakat jeden cyklus. Na SK ti povedia 3-6 mesiacov . V lete som potratila v 7tt ale kyrtaz nerobili a otehotnela som ihned bez cakania na novy cyklus a uz sme v 34tt.
Na konikovi je jedna tema tehotna po potrate, pozri si to ....ale nazory su na tuto temu rozne. :wink:
10. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
hanuk, podla mna je 6 mesiacov prehnana doba, maxi 3 mesiace, ved si bola len v 9tt, my sme mali len mesiac, ale na kyrete som nebola...
10. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
HANUK MAS PRAVDU SU ROZNE ako na cisarsky. :wink:
ja ked som potratila v 5 tyzdni , tak ked som boal u lekara, tak mi povedal, nic nenbrani aby sme hned zacali ak chcem, to ni eje ako v 3 alebo viac mesiaci. :wink:

zalezi ako s acitis su zeny ktore psychicky nezvladaju a podla mna aj lekar to vidi a povie ti treba pockat; ted amoj osobny nazor. :wink:
10. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se Vám trochu nabourat do tématu? Potřebovala bych poradit s dovolenou ve Francii :wink: Chtěli bychom k Marseille nebo Nice, Cannes a tak. Urcite to tam mate zmakly, já už několik dnů studuju průvodce a mapy a pořád se neumím rozhodnout, jestli je lepší Provence nebo riviéra :unamused: Chcem letět, takže nejspíš bez auta :unamused: Díky moc
10. dub 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Provence je zivsia a zaujimavejsia. ja som zila v Marseille a je to zivocisne kozmopolitne a nebezpecne mesto, ma vela plazi, kazda ma inu chut. Cannes a Nice su uhladenejsie mesta, Saint Tropez - nuda ale kazdy tam chodi na obcum.. Monaco - stoji za to sa tam mrknut, aj ked to trva hrozne dlho, kym clovek sa dostane dolu do centra. Odporucam navstevu Aix en Provence (30 km do vnutrozemia od Marseille ) - rodisko Cezanne, 121 fontan ci kolko, romanticke mesto, aristokraticke a modne. taky oxymoron oproti Marseille :grinning: :grinning: :grinning: oplati sa pozicat si auto na letisku :wink:
10. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
zajacik zdielam tvoj nazor provence je jedna nadhera.. :wink: :slight_smile:
10. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
par novych fotiek.. drobcov..
:slight_smile:
10. dub 2010 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
erika su krasni obaja a tie bozske outfity... na detsku modu budem chodit do francuzska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
zajacik, dakujem.. no moda tu , mas pravdu.. :grinning: vyber velky len penazi malo.. :grinning:

tak ako sa ma mala aurora.. :slight_smile: ?
ako to zvladas?
11. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
je uplakana, bud plac alebo spanok. teraz som ju len dve hodiny uspavala ( na prsniku samozrejme..) ale rano uz ma asi 10 minut svetlu chvilku, ked komunikuje so starymi rodicmi a po tom opat plac. to sa ledva stiham osprchovat a naranajkovat. viem,ze latkove plienky bola dobra volba, ale je s tym celkom dost starosti takto na zaciatok, nestiham uz zehlit stvorce a nohavickove nestihaju schnut. a este ju neviem velmi dobre drzat, ked sa dokadi - pod robinet, ako ju mam spravne chytit ? skusam to na tigrika, teda ze si ju polozim na predlaktie bruskom dole , hlavicka smerom na laket a rucky nech obidu moju ruku a tym padom ostane ritka v dlani. no nejde mi to velmi :sweat_smile:
uz som vylucila aj cumel uplne, pokusam sa ju viazat do satky, ale je malicka, hlavicku este nedrzi, tak sa bojim, ci jej v tom neublizim, ale ked inak stale place..
no a do toho moje vycitky svedomia,ze nepisem tu pracu sakramentsku, ze mam nedorobenu skolu, a ze po materskej nebudem moct pracovat ako psychologicka, lebo nemam titul :rolling_eyes: vlastne niekedy sa musim nutit do toho, aby som na to nemyslela a uzivala si materstvo. najradsej by som bola, keby ani nevyrastla, ved po sestonedeli uz nebude "novorodenec"ale uz babatko a potom dojca..velmi rychlo to cele ide :dizzy_face:
11. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
zajaciq, no poporodna mala depresia, moja ta chyta; ale ty vies lepsie;. sa diagnostikovat... :wink:

nic si nevyitaj nic. si dobra mamina, a neboj bud elespie len teraz je to take chaoticke.. :wink:
co s atyka diplomu, vidis j aosm mala zato ze v fr ne praktiku psychologa nemusis mat diplom , tne dostavaju len psychitri. preto su oni preplacani, ale psychlog nie je preplacany, takze neboj skolu dokoncis a prax neskor bude zvykonavat neboj, tu je tolko pripadov cakajucich len na teba..
neboj cas vsetko ustali a vsetko bude fajn.. dokonale urcite nie.. ale urcite sa ustali vsetko a zivot budes vidist inak.
drzim palce, zatial , tie prve tyzdne su vzdy tazke.. :wink: a o to plus ze si sama!!!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2:
12. dub 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
saq nie som sama, doobedu obcas kocikuje dedo, navarene mam stale, ani neupratujem v podstate.. len sa staram o malu a periem plienky. inac, ani si to neviem predstavit,ze by v noci vstaval niekto iny k malej ked nie ja.. a depka to neni, su to moje prekliate vycitky svedomia :grinning: :grinning: :grinning:

a dnes sa na mna asi pol minuty usmievala, moze uz na tri tyzdne ??? vcera mi aj ruku sledovala, ked som s nou masirovala pred jej ocami.. mne sa to zda este skoro :dizzy_face:
12. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
zlatouch, urcite odporucam Provence, zili sme tam 3 roky, ale bez auta o nicom, na miesta, ktore naozaj stoja za to sa bez auta nedostanes (okrem Aix a Marseille), takze odporucam prenajat, ked budete tam. Ak sa rozhodnete a chces nejake tipy, kludne hod do IP.

Baby, ja si dam pauzu asi z psychol hladiska, chcem sa zasa dostat do kondicky, zacala som behavat atd, takze zacneme skusat az na jesen.
12. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
zajaciq no vidis tak si na tom super... :slight_smile: moze.. jasne ze moze.. :wink: usmievat. :wink:

vycitky svedomia cesta do depky.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takej slabej;. :grinning: :grinning:

drz sa;.
12. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Bonjour vsetkym.Prave som sa sem registrovala a potrebujem surne pomoc.Nepoznam tu nikoho a tak skusam na nete,ci niekto,kto zije v Parizi dlhsi cas ma prehlad ohladom ubytovania a mohol by mi pomoct alebo dat radu ako a kde sa da najst lacne ubytovanie do 3.zony.V juli cakame prirastok a aspon 1-2izbovy byt by sa nam hodil.Sme tu kratko a je tazke najst si ubytovanie z jedneho platu,cez agenturu je to drahe a sukromne Francuzi nedoveruju,ze sme schopni platit najom.Dakujem velmi pekne a uz netrpezlivo cakam na odpoved.
14. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Rianocka ahoj,mozno ti Erika poradi,ona je z Pariza.Ja som hodku odtial,takze velmi neporadim :unamused:
Ako sa inak mate baby?
Erika,fotky som si viac krat pozerala,ja som proste strasne unesena z tvojich chlapcov! A Patrick v tom klobuku,no uzas! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
EVULIKY AHOJ dakujem... :slight_smile: le ved aj jasminka je nadheran, v tom videoklipe, je zlatucka;.
inak pato sa zlepsuje neskutocen rychlo , mam pocit ze je viac a viac konektovany s tymto svetom, ako , predtym, zaujima s ao veci dava otazky co je to a podobne, sice neskoro ale predsa..
ale su este vela veci , kde je pozadu, ale j eto parada som rada.. mam velku nadej v nom..

rianocka nikto nedoveruje;. 3 zona, kde, 92? kde presne mas predstavu??
ak chces ozvy s ami , cez ip.. ale nerucim ti nic.. viem ake to je, tazke.. :wink:
14. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj evuliki,som rada,ze aspon nieto sa ozval.Mozem sa opytat,ty si rodila vo Francuzsku?Mna do statnej nemocnice nechceli vziat,lebo som vraj prisla uz v piatom mesiaci,tak ma odporucili na sukromnu kliniku,no je to dost drahe a uz si viem zivo predstavit tu cifru za porod,plati sa za porod aj v statnej nemocnici?A aka je tam starostlivost?
14. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Erika,ake super spravy o Patkovi,len tak dalej!! :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
Rianocka,ja som tu nerodila,my sme sem prisli uz s rocnou vyliahnutou :sweat_smile:
Ty mas muza slovaka?A odkial si?
14. dub 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Rianocka, ja som rodila na klinike a nestalo ma to nic....tak neviem...a to som este bola poistena v slovenskej poistovni vtedy:slight_smile:Zisti si to v tvojej poistovni.Starostlivost bola vynikajuca, ja som bola velmi spokojna, no bolo to daleko od pariza.myslim si ale ze povod vo vseobecnosti je tuto viac na urovni ci ako by som to povedala....teda pravda je ze na SR som ho nikdy nezazila len pocuvam od kamosiek a citam pribehy :grinning:
Erika aj ja sa pridam - pekne fotky, krasne deticky ako z reklamy! :grinning:
14. dub 2010 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babay dakujem.......... eviluky no ano , som nadsena; robi strasne pokroky.. je to sen// :dizzy_face: co sa plni.
. blan baln tak to si mala statsie lebo porod tu stoji , minimalne 3 000€ :wink: so vsetkym.. :wink:
zalezi od lekara tiez, ja osm mala cisarsky takze tam boli nakladu chirurga a ti maju volnu sadzabu a vtedy treba mutulle inak sa clovek nedoplati....
mne osobne prisiel doklad doplatit teda nestalo ma to nic bol to vypis pre mutuelle, 2 ,500 tisic doplatit a to uz secu zaplatila..
kazad klinika ma ine tarifi, lekar m aine tarifi porodne maju ine;.
ale zase, ked si porovnam , z e statna chccela odo mna 2,500 tisic len za pobyt treb apocitat ze pobyt jeden den v nemocnici je asi 500 az 1000 € denne. :wink:
ja som boal 7 dni. :wink:
inak ja uz idem volat bianocke, lepsie bude ked sa porozpravame tel. ...
15. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: .Nasiel by sa tu niekto kto by mi mohol poradit ohladom takych veci ako je napr:rodny list babatka,trvaly pobyt......Vela veci som sa snazila vyhladat ce internet ale mam v tom chaos.Dakujem
15. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek