• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
Meleri, aj my sme z roznych dovodov prelozili snazenie na jesen-zimu... Potom sa povzbudime navzajom...
8. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mokiri

super..navíc u nás to ale přirozeně nejde takže mi nastoupí různé nepříjemnosti...
8. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, u mna je to podobne.
8. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
nehnevajte sa , že vstupujem do vašej témy , hoc nepatrím sem. ale nepočuli ste niektorá o JANKE - nik JZFR a býva v Lyone???
Ďakujem
10. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ruzne druhy tvarohu (od mekkeho az po strouhaci) maji v polskych obchodech v Parizi (uz jsi nepamatuji odkud ktera jste :slight_smile: a klasicke nase pudingy maji v nemeckem obchode v Parizi. V pripade zajmu muzu prihodit adresy.
10. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky,
ja som na slovensku ale manzel robi pre fr firmu a koncom mesiaca ide na vojtyzdnove skolenie do FR a my ideme snim :wink:
Mali by sme byt v Granville, ste niektora odtial? alebo ste tam boli?
Budem asi potrebovat pomoct ze co sa ako vola v obchodoch pre maleho , myslim papanicky, dufa ze pomozete :wink:
11. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetluska 4-Ja byvam v Granville :slight_smile:
11. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee super, aky je svet malicky :slight_smile:
tak potom mozeme dat aj stretko. keby si nieco chcela zo Slovenska tak napis cez IP :wink:
11. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budem rada ak sa stretneme :slight_smile: .Kedy by ste mali asi prist?
11. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je prosim vas Granville???? :sweat_smile: Ani moj manzel nevie..... :grinning:
11. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodom svetluska ja som tiez z okr. sala, teda zo sale priamo :slight_smile:
11. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanblan v Normandii 100 km od mesta Caen.Granville je take male dovolenkove mesto ako to ja volam :slight_smile:
11. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanblan, vidis aky je svet malicky :slight_smile:
Granville som si kukla cez google earth, vyzera to super, uz sa velmo teskam
moj mangel sa tesi hlavne ze si pojde pozriet plaz kde sa vylodovali spojenci pocas 2. sv vojny, no to su chlapi :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :sunglasses:
Mala je na gymnastike,ja by som sa mala ucit,no ale v taktomto pocasi sa mi fakt nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vratili sme sa zo SVK,bolo strasne fajn,Jasmi si uzivala babky a dedkov,stihla mat aj oslavu menin s kopou darcekov :grinning:
Akoze toto pocasie ma uz stve,pred 2tyzdnami bolo 25st a dnes rano 6! Brrrr
12. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHA! Tak prajem prijemny pobyt v normandii:slight_smile: tam hore je to krasne, ale ta kosaaaa.... :grinning: :grinning: Sice teraz je kosa asi vsade:slight_smile: tu je to uz v normale ale min tyzden sme kurili!
Evi mala ti uz chodi na gymnastiku? Aj ja som ju chcela dat na nieco take ale myslela som ze to az od 3rokov beru.No nevadi, ved este mame cas...
:slight_smile:
12. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vpadam sem s uplne jinym dotazem. Jedeme ted s manzelem od zitra na vikend do Parize. Chtela jsem se zeptat, jestli nevite, jestli tam nekde slouzi cesky, slovensky nebo polsky knez? A druha otazka je asi trochu jednodussi, mate nektera nejake doporuceni, kam by se mel clovek jeste podivat, krome tech znamych mist? Neco mene zname ale zajimave. Dik moc a preji pekny den.
12. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani,my kurime este stale,cez den aj v noci :sweat_smile: Jasmi chodi na babygym,ale skor by som to nazvala len nieco ako "telesna vychova".Ale zatial ju to bavi,tak nech si trosku zacvici :grinning: A od septembra ide na patinage artistique,uz sme to boli omrknut,tak som zvedava,co na to povie...Jasmi je dost na sporotove aktivity,tak vyskusame vsetko,co sa da a mozno si nieco z toho vyberie a bude sa tomu venovat.My sme s muzom obaja na sport,MM sa tym dokonca skoro 15 rokov zivil,tak skusime aj malu na to nahovorit :sweat_smile:
A ako sa ma mala Zuzi?Chodi aj niekam do skolky?
12. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenka existuju slovenske omse slovebskym knazom v nedelu......vela veci je zaujimavych zalezi co mate radi..
12. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evulik vitam ta spat........
12. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helen,velmi ti s otazkami neporadim-jednak mate na Pariz len par dni a po druhe,neviem co je pre teba zaujimave....Napr my sa najblizsie chystame do parku miniatur,boli sme v podmorskom svete-je to hned vedla Disneylandu.Asi to dost zalezi aj od pocasia,lebo napr vo Versailles je krasne,zahrady stoja za to,len asi nesmie vtedy prsat,ze jo...
12. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem Erika,ako sa mas?Podarilo sa vam ozivit pocitac?
12. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ozaaaaj,uplne som zabudla-vybavovali ste tu niekto slovensky pas pre dieta?Lebo malej konci platnost,ja som to chcela vybavit teraz,ked sme boli na svk,ale samozrejme som nemala so sebou rodny list :angry: Akoze mam sice malu zapisanu aj ja v pase,ale uz raz sme mali kvoli tomu problem na letisku,ked nam to nechceli uznat.
12. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie moja hard disc je mrtvy prisla som vsetky fotky a vudea za poslednych 4 roky....

Je mi na nic par veci je tu na koniku a na fb a par v mobile inak vsetko v kely..
No slovensky ako na potvoru zase ja patovy som vybavovala cez ambasadu stiahnes si papiera cez ich stranku vyplnis zavolaj kolko si zato zoberu ceny sa menia... A posli postou doporucene..... Oni ti vsetko urobia za 2 mesiace to pride domov doporucene vsetko moja... Mam pocit ze ma ro stalo do 40 euro vsetko....
12. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, je tu niektora z koriziky, alebo ju poznate? chceli by sme tam na dovolenku v lete, tak zistujem nejake info, kde sa oplati ist, ubytovat, ci na stranu od talianska, alebo zapadnu...budem vam vdacna za hociake info:slight_smile: vopred dakujeeeem!
16. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika vdaka za radu,prave som volala na ambasadu a uz sa robia nove pasy,kde musia byt aj odtlacky a pod,takze treba ist osobne do Pariza.To by nebol problem,ale cakacia doba je 2 mesiace,to dovtedy budeme pomaly opat na svk,tak to potom vybavim tam expresne....Ale dakujem aj tak :wink:
17. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evuliky tak smola pato mal este ten novy europsky.. Tak urobis na slovensku takze aj mne to pomoze pre .josha co mi pises aspin viem ze musim ist osobne ....
Na korzike je karolinkafe.....urcite ti poradi a kirzika urcite stoji za super dovolonku je to prekrasne miesto....
17. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coze, to treba ist koli pasu do pariza??? :astonished: Tak to aby som si davala sakra pozor na doklady :sweat_smile:
Dnes sme sa boli zapisat v skolke, takze uz sme jednou nohou tam, aj ked nechcela povedat ani ako sa vola ani kolko ma rokov ani ci sa jej paci v halte garderie :frowning2: pani riaditelka ju zobrala so sebou ze idu urobit fotokopie, tak poslusle dala ruku ale o tri sekundy bola nasat s velkym narekom..... uz sa proste nevieme dockat septembra :rolling_eyes:
17. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
*naspat
17. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru holky,s pasom to je trosku komplikovanejsie,ako to bolo....Najma uradne hodiny su len par krat do tyzdna a to od 9-12. Tak ma to dost prekvapilo,lebo to aby kazdy vyrazil z domu o polnoci,aby ich tam zastihol :sweat_smile:
Blani neboj,v skolke sa mala uchyti a nebude chciet ani domov chodit.Teda aspon ja v tom dufam :grinning:
18. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak tu píšete o pasu, tak manžel mi vyčítá že jsem malému nezařídila český pas...jak jste na tom vy? mají vaše děti dvojí občanství? je to vůbec k něčemu dobré?? já se teda přiznám že je mi to jedno, že si říkám že vlastenectví není v pasu ale v člověku ale ted mě s tím manžel fakt tak prudí, že už si říkám že do toho půjdu abych měla klid...tak nevím není to už ale pozdě? malý má 18 měs..
18. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek