• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
@gijar hipp najdes aj carrefoure v bio oddeleni lahko , a aaj v super U :wink:

tu nie krupica a, kasa na veceru ako u nas tu s adava len ako doplnenie ak treba, do flasky.. :wink:
je tu ina mentaliota podavania cerealnych.. :wink:
tu sa skor dava na veceru , polievka.. a podobne;. :wink:

23. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek ok,pozriem dik :slight_smile: .....no hej, ja som sa asi este nepretransformovala na fra zvyky a vyzivu. preto kasa a krupica....krupicu mam tu nabalenu lebo ju velmi lubime aj s MM :grinning:
23. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar ja viem preto ti pisem. :wink:
ich zvyky su ine, ako pre nas ich su cuzdie .. :wink:
najdes tu ine veci , o ktoiryc zase u nas ani nesnivame.. :slight_smile:
a naopak oni prichdzaju o vela, ked neuchatnali nase veci. :grinning:
ak mas nieco a potrebujes tak sa mi mi vzdy ozvy.. :slight_smile: :wink:
23. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek, vsak isto si si to dobre zvazila, tak sa drz. (Ked si o tom prvy raz pisala, spomenula som si na jeden clanok, co som raz citala na internete, ale vyzera to, ze to asi nie je ten isty druh zakroku.)

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/132233/operace-chtela-zhubnout-ted-umira.html
23. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokiri no nie je, ja osm chcel anieco ine, ale vcera mi psy povedal ze nie. u man je to zbytocne ze na mna sedi nieco ine;. a o tom nerozhodujes ty ako pacient ale oni.. :wink:
zkald je ze mi dal pisomny suhlas , bez neho sa nemoze vobec nai rozmyslat operacie;.
este ma caka dietologicka ale to uz je dobre;. :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokiri inak co citam clanok nechapem lekari jej nevedi apomoct??
ale ked ma annneu, tak kedykolvek jej ho mozu zuzit , alebo zmensit.. :confused:

nechapem je to bezne, ked aj otehotnies tak normalne lakar ti trocha zvatsci zaludok jemne, a po porode hned stahuje;..
ked vela vracias tak hned zvatscuju normalne s ao to staraju.. :confused: :confused:
23. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek, myslim, ze to bolo hlavne o tom, ze jej to fakt zbabrali lekari, asi sa na nej ucil niekto... Ktovie, aku to ma uroven v byvalom Ceskoslovensku tento druh operacie. Pochybujem uz len o tom, ze samotnej operacii predchadza tolko faz, ako spominas ty...
23. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokiri tiez si myslim z eju zbabrali.; :angry: :angry:
ja tu je to kompliovane musis prejst cez psychitra, cez dietologocku a oni dau posudok.. nie kazdemu j eto dopriane;.
ja s atesim pretoze kao som ti pisala muzov synpvec nehorazne schudol je teraz krasavec, no parada je to velmi rychle ako chudnes.. ale si stale pod lekarskou kontrolou ver mi odbery krvy a podobne;. :wink:
23. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kus stastia treba mat tiez asi... Tak nech ti to vyjde podla tvojich predstav.

(Ja mam 50 kg aj s topankami cely zivot, ale teraz odkedy beriem tie predotehotnievacie vitaminy, mam o 5 kg viac z nich, a to sa uz citim nesvoja, ze to nie som ja... takze ti trosku rozumiem, kvoli comu to robis...).
23. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mokiri, ten článok z Blesku, no neviem, chýbajú mi tam vyjadrenia odborníkov k tomu celému. Ktovie, kde je pravda. Nás jeden známy, chlap ako hora, skoro 2 m a vaziaci okolo 120 kg, sa dal operovať v apríli. Nerobili mu bandaz, ale nejaké premostenie zo žalúdka hneď do hrubého čreva, aby sa teda vstrebalo čo najmenej látok... Postavou vyzerá dobre, ale na tvár strašne, akoby zostarol o 15 rokov, vynervovany, ešte vždy nemôže poriadne jesť, zvracia veľmi často.
Mne sa to celé nejako nezdá. Erika, ale ked si sa rozhodla, tak do toho chod!
23. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tini tvojmu znamemu robili toto.. :slight_smile:
http://www.obesite-solution-chirurgie.com/index.asp?id=369&id_sous_menu=16

mokiri no vies ja som sa vydavala a mala som 55kg ale teraz no uz sa neda chcem byt znova clovek, ''' chapes ma, aj ja teba.. :wink:
23. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eriko,
to je super že ses takto rozhodla. moje tchýně toto měla a krásně zhubla ale pak jí žaludek zase dali zpátky a zase přibrala tak je třeba asi dávat bacha a hlavně změnit životní styl...

picot znám ale chuťově fakt nedobré, já začla vařit z kravského mléka tu Bledinu, je moc dobrá....
23. zář 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri no mne ten zaludok odrezu.. :grinning:
no narastie pomaly za roky spat ale uz dovtedy si organizmus zvykne.. :wink:
ja osm niekedy boal chuda teda podarilo s ami pekne schudnut a tak ostat par rokov az do tehotenstva;. :slight_smile:

no ja osobne na bledinu nedam dopustit.. ich cacou pre babatka je super ..... a ich kase tiez; :slight_smile:
23. zář 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek, a to budes mat cœlioscopie alebo ta budu rezat?
23. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokiri jasnE zE to pRve, ako na vidEu.. :wink:
23. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eriko,

tak ti držím palce at se ti vyplní co sis předsevzala!
je vůbec pěkné že s tím chceš něco dělat...v těhotenství přibere fakt asi každý, aspon pár kileček vždycky zůstane..:( ale věřím že časem se toho zbavit dá....já sem zvědavá jak sama dopadnu po druhém dítěti... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já mám Bledinu taky ráda, teda kupuju tu kaši a pak občas ovocné kompoty...kakao jsem chtěla ted koupit ale máme celou krabici nesquik tak dávám zatím to...

23. zář 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek, tak to budes za par dni fit a brusko bez jazvy. Vela robi urcite aj fakt, ze si to dal robit clovek z rodiny a mas pred ocami vysledok aj s jeho témoignage.
23. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokiri no ved to keby som nevidela tak neuverim.. ukazem ti jedne blog chlapa kde dal aj svoje fotky a vahu ide to sialen edolu aj 20 kil za mesiac .. niekedy.. :slight_smile:
23. zář 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri dakujem ti velmi pekne.. :slight_smile:
23. zář 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk, co ste vsetky usli z Francuzska? Nikde nikoho... Alebo ste na Facebooku asi...

6 choses à ne jamais réveler sur Facebook :

Grande secte gratuite où se retrouvent aujourd'hui plus de 500 millions "d'amis", Facebook est également un magnifique vivier à problèmes. Voici quelques conseils afin d'éviter que votre vraie vie privée se retrouve polluée à cause de votre vie virtuelle.

Il fut un temps où révéler des éléments de sa vie privée au monde entier était inconcevable. Puis vint Facebook et sa redéfinition de cette notion jadis sacrée. Partage d’informations, de moments de vie, de photo de soi ou d’autres. Et malgré tout les paramétrages du monde pour s’assurer un partage hyper restreint (si souhaité) de ses infos, le réseau social star reste l’une des cibles privilégiées des pirates et un site bien loin d’être imperméable aux attaques virtuelles.

Alors, que devriez-vous éviter d’afficher sur Facebook ?

1. Vos date et lieu de naissance
2. Votre adresse
3. Vos plans pour les vacances
4. Vos confessions intimes
5. Des indices sur vos mots de passe
6. Vos petits écarts

Romain Thuret
http://www.techyou.fr/2010/09/6-choses-a-ne-jamais-reveler-sur-facebook/

28. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokiri ahoj prave som na teba myslela ze si tu dlho nebola;. :grinning:
idem mysliet o milionoch teraz mozno pridu.. :grinning: :grinning: ked sa mi tak dari.. :grinning: :grinning:
28. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já tu sem furt, ale nevím o čem psát...tady to vždycky trochu vázlo.. :sweat_smile:
28. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri ahoj meleri.. :slight_smile:

nema so com ja zase mam tolko ze nie je casu pisat. :grinning: :grinning:
28. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja hodim otazku do plena ked je tu nuda :grinning:
co mama davat 2,5 mesacnemu babatku na brutalne hlieny? odsavam vysavacom kazdu hodku aj 5x a rozriedujem morskou vodou plus Nasivin kvapkame. a na kasel co ma z hlienov v hrdle mi v lekarni dali cipky. inak pediatricka dala homeo-uz sme vybrali a kvapky do nosa ale boli strasne agresivne a po 6 dnoch nepomohli tak som nasadila svk Nasivin. co dalej?stale sa s tym trapime...stale plny nos...v noci ucpany po 5 hodkach spanku...musim aj v noci riedit roztokom a vysavat :unamused: diky za rady :wink:
28. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, ste tu niektorá priamo z Paríža? Pred necelým mesiacom sa mi tam odsťahovala kamarátka, štvrť si žiaľ nepamätám (jej mm tam poslali pracovne na rok-dva) a vraj okolo seba nemá žiadnu známu dušu, je tam sama, mm celý deň práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Majú 1,5 r. dcérku. Hľadala aj zbor, kam by chodila - evanjelický, protestantský nejaký...no vraj stále nič. Aj s materskými centrami vraj bieda - po fr.hovorí perfektne, takže tým ten neúspech v hľadaní zapríčinený nie je :confounded:
28. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lalus ono to bude tym ze nepozna, ak hovori jazyk tvoja kamoska tak v parizi najde toho vela.. :grinning:
materske centra ako ich poznas so slovenska tu nie, su.. je tu nieco uplne ine;. :wink:

ak tu nedokaze najst nieco tak je niekde problem. :sweat_smile:
28. zář 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar, spi to tu a nikto ti neradi. Ja som sice na toto nemozna, lebo to bolo uz, mam pocit, hrozne davno, ked sme mali take babo ako mas ty, sople velmi nemaval, ale ak, tak kojenie vzdy pomohlo. Ty si, myslim, spominala, ze nekojis... tak fakt neviem. Z toho, co pises, mam vsak pocit, ze robis vsetko ako 100%-na mamina. Len pozor na tu dlzku kvapkania kvapiek do nosa - myslim, ze sa neodporuca viac ako 5-6 dni... Ale nie som pediater...

Mozno ine mamy poradia lepsie, ked sa prebudia... Pa.
28. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek, ty ako? Nevaris, nepecies... Ja uz som nakukla dievcatam aj do torticiek, tie ale stvaraju kusky... a my budeme mat coskoro oslavu. Chystam sa vycarovat, co tu este nebolo... (teda u nas doma...). Dufam, ze nepohorim... (Z toho mnozenia sa uz nespoznavam, co vystrajam v kuchyni... Akoby ma priroda pripravovala na to, ze budem chvilu doma... Ake vedlajsie ucinky to ma...).
28. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokiri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: drzim palce... a daj potom foto ako to dopadlo..
no ja peciem neboj, kazdy den varim ako diva, a lietam vsade.. :slight_smile:
no akazdy den mi domaca pekaren nieco vykuzli uzasna to vec , uz aj domaci jogurt robim.. :slight_smile: :grinning:
@gijar ono by bolo dobre vediet ake ma hlieny..?? :wink:
uz kasle ako???
ma teplotu.. a ine okolo.. :wink:
ak chces homeo da sa este, ale odporucam ist do lekarne a kup si allium cepa compose.. :wink:
je to ako coryzalia, ale lepsie, zlozenim pre male babatka abudes davat prvy den kazdu hodinu 3 gulociek;.

nos, skus trik ako tu robia v fr.. neodsavaj, ale poloz malu na bok a do nosnej dierky nalej teda vtlac silnym tlakom Sérum Physiologique.....
a zopakuj na druhu stranu , vyjde vsetok hnis. nezabudni podlozku pod hlavu, lebo to steka, a zaroven davas slanu vodu.; teda vymyvas ten nos.. :wink:
a nepotrebuejs ani odsavacku... :wink:

ak su hlieny zelene tak to je uz ina vec a ak je teplota tak chod radsej ku lekarke;. al eto uz ty vies;. :wink:
28. zář 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mokiri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: drzim palce... a daj potom foto ako to dopadlo..
no ja peciem neboj, kazdy den varim ako diva, a lietam vsade.. :slight_smile:
no akazdy den mi domaca pekaren nieco vykuzli uzasna to vec , uz aj domaci jogurt robim.. :slight_smile: :grinning:
@gijar ono by bolo dobre vediet ake ma hlieny..?? :wink:
uz kasle ako???
ma teplotu.. a ine okolo.. :wink:
ak chces homeo da sa este, ale odporucam ist do lekarne a kup si allium cepa compose.. :wink:
je to ako coryzalia, ale lepsie, zlozenim pre male babatka abudes davat prvy den kazdu hodinu 3 gulociek;.

nos, skus trik ako tu robia v fr.. neodsavaj, ale poloz malu na bok a do nosnej dierky nalej teda vtlac silnym tlakom Sérum Physiologique.....
a zopakuj na druhu stranu , vyjde vsetok hnis. nezabudni podlozku pod hlavu, lebo to steka, a zaroven davas slanu vodu.; teda vymyvas ten nos.. :wink:
a nepotrebuejs ani odsavacku... :wink:

ak su hlieny zelene tak to je uz ina vec a ak je teplota tak chod radsej ku lekarke;. al eto uz ty vies;. :wink:
28. zář 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :slight_smile: aj Meleri za ip :slight_smile:

@erikasadek hlieny normalne biele, klasicky sopel :grinning: teplota nie je, presne tie homeo uz mam, mame za sebou homeo kalitum a duclarama ci tak dajako,asi som poplietla tie presne nazvy.....
hej hej, kvapky max. tyzden , to viem. fyzio roztok striedam s tou morskou vodou ci co to je....kasel nema velky, len z tych hlioenov co ich ma v hrdle az po tej noci....tak sme dali ten cipok Broncheorectine myslim, co mi poradila pani v lekarni...inak velmi mila..aj tie homeo, co si spominala mi ona poradila kedze tie od pediatra nepomohli :unamused:
no a nabok dat nestaci bo mu to taham az zvnutra vysavacom...je to ovela lepsie...ale hnis nema....aspon nevidim zlte sople, len biele.
no a cez den je v pohode, ked spi vo vyvysenej polohe, dycha cisto. len v noci chce spat vylucne na bruchu no a ked potiahne 5 hodin tak potom to ma az v krku tie hlieny....tak snad bude lepsie postupne.......
- mame chlapceka, nie dievcatko :grinning:
28. zář 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek