• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
Ahojky, zase mi strajkoval kon!!! Ja neviem, preco mi to tu nikdy nefunguje... Vela ste toho nepopisali, ale teda, Nguyen, to je sila, ze ich to este bavi robit ti napriek, chudaci. Dufam, ze to nejak sikovne vyspekulujes a aspon si uzivas teraz tu sluzobku !!!
Luci, drzim palce s tym domcekom, ved ked sa do toho pustite, vymalujete a date tam svoje veci a doplnky podla vasho vkusu, tak by to mohlo byt strasne fajn a hlavne ta zahrada pre Leu!
My tu nic nove, zase nam strasne lialo, ale vsetci sa tesia, ze potrebuju dazd, tak nech...ja som vramci volnych pondelkov skocila ku kadernicke ostrihat, musela som do Geant Casina, pretoze u nas je vsetko zatvorene. No a vcera sme boli s ALexom na spacir na promenade v Cannes, ete vzdy je nachcipany, dycha pusou a pritom mu nic neodsajem z nosteka, mate tip, ako uvolnit sopliky??? Skocili sme na obed do restiky, to nie tak ani ja kvoli sebe, ale zohriat petit pot a kultivovane nakrmit :wink: a vtedy MM vola, ze dorazil domov a ten nas nenazrany pes sa tentoraz dostal k Alexovi do izbicky, netusim ako, ked tam mame schvalne taku barieru kvoli psovi, tam si otvoril satnik a vytiahol krabicu, kde som mala ulozenych 9 este original zabalenych sackov s repikom, nechtikom atd, to cele pritiahol dole a tam to rozkusal, takze 900g susenych byliniek bolo uplne vsade! No neporazi vas? Ten repik, co sme tak pracne zohnali z i-netu nakoniec z Lyonu. Nieco sa nastastie podarilo zachranit...
A este v nedelu si MM chcel nahrat na DVD z Eurosportu svetovy pohar z lyzovania z Val d' Isere, lebo si siel schrupnut s Alexom, a kedze u nas nic nie je jednoduche, 2 satelity, 315 kablov a roznych masieniek, tak si nahral ranne vysielanie slovenskeho Radia Expres :slight_smile:
O zuboch mi nic nepiste, ja sa uz tiez niekam chystam, ale ja mam panicky strach zo zubarov a navyse mam nejaku cystu pri koreni nad mrtvym zubom a to ma dost cez dasno na dotyk boli, tak to bude masaker :astonished:
6. únor 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, videla som nove fotky, na tej prvej, 'dvojicky', som ani nevedela, kto je kto :slight_smile: A je fajn, ze ti tak vydrzia v tych lehatkach, u nas ani nahodou, ked ho prestanje bavit po 3 min okusovat remienky, tak sa snazi z neho vyliezt. Jedna z uplne zbytocne kupenych veci.
Hm, tak ma napadlo, co ste kupili 'uplne zbytocne' pre deti? My napr. to lehatko a este aj take lehatko-sedatko do vanicky.
6. únor 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini - ale rozoznala si ich nakoniec? :wink:
zbytocne sme asi nekupovali az tak vela - vacsinou co pouzivam pomenej su podostavane veci - totizto sama si kupujem to, co sa mi paci a podarovane a podedene, davam iba ked mi chybne - dokonca, ked sme podedili od viacerych stran - tak mam niektore veci este aj nevybalene a nepotriedene - ale urcite by sme boli mali zopar veci zbytocnych, keby som nehaltovala MM - ten totiz chcel kupit velky dreveny park a dve choditka - tak to som ustrazila a preto ich nemame (ale ma to stalo zopar logickych argumentov :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) - alebo napr najprv nechcel to chicco auticko - ale ked som si ho presadila - tak je teraz cely hotovy z toho, ako sa v nom Matimu paci (len tak mimochodom, zacina nam z neho vyliezat :angry: - prehodi nohu a driape sa hore) - no ale este k tomu MM - samozrejme, ze teraz si uz ani nespomenie, ze kedysi chcel tie choditka a park - ale no co uz - jesitny je asi ako vsetci chlapi - tak ho nechavam v tom, ze vsetko dobre je a bol jeho napad (len si to musim obstriehnut a tiez aj zatlacit mierne na pilu v pravnom case a vsetko ide ako po masle :grinning: :wink: )
ozaj este mam na nho jednu fintu - ked chcem nieco kupit detom - tak poporsim MM (ked ide na velky nakup), ci nepopozera ieco pekne a ked sa mu daco paci, nech to donesie - a este sa nestalo, zeby dosiel na prazdno - a vzdy ma z toho taku radost ako male decko - tak ho nechavam takto sa vyjasit :grinning: :wink: - a ja si potom uz len dokupim, co som chcela povodne a je to
no zato zbytocne mame mnohe veci MM - neviem teda, ci aj vasi M su taki zberatelia :angry: - tomu mojmu vsetko treba - ale odpratat to nema kto :angry: - takze to prekracujem, kym vladzem a potom po case to zanesiem do pivnice (asi na par rokov) s tajnou tuzbou, nech to upadne do zabudnutia, aby som to mohla "pekne" natrvalo odpratat :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau babule, nejako som vás v poslednej dobe zanedbávala :sweat_smile: Hanbím sa :grinning:
Luci, taký starý klasický bertónsky domček obrastený brečtanom je odjakživa mojím snom :dizzy_face: Ale vlastný :sweat_smile: Kamaráti si jednu starú chajdu tak nádherne prerobili (sami), že som nechápala... a ešte k tomu majú ovocný sad...

Tini, prepáč, ale ja z toho vášho psa nemôžem :sweat_smile: Už dávno som sa tak nepobavila, lebo mám ešte v živej pamäti scénu, ke´d som raz dorazila domov a na moje posteli som našla na framforce roztrhanú knižku zo Štátnej vedeckej knižnice - samozrejme jediný exemplár, ktorý v BB mali, tak som pekne cvakla 800,- za novú!!! (ja, úbohá študentka)

Jani, keby som MM nechala nakupovať pre Sáru, tak by sme už tiež mali doma milión debilín... minule chcel, aby sme si sem dotrepali aj svetre pre malú, ktoré nám dala svokra - svetre snáď ešte z čias MM. No a škrečka mám aj ja doma - ale našťastie som mu na tie jeho brikolovacie záležitosti nakúpila krabice, tak sa to už neváľa po celom byte (len po celom jedálenskom stole :angry: )

Nguyen, Jani, kedy konečne prídeš aj s dobrou správou :sweat_smile: Teda bytík bola super správa, ale ja ťa fakt obdivujem, že sa s tým ich ignoranským prístupom tak pasuješ :wink:

No a ja teraz riešim, akú jedálenskú stoličku ideme kúpiť a neprestávam sa čudovať, prečo všetci tlačia tým úbohým deťom príkrmy už od 3 mesiacov (a nie vo FR :sweat_smile:)... Takže ak máte radu na stoličku, sem s ňou.. zvažujem Chicco Polly, Ikeu tu nemáme, takže asi budem musieť zobrať prvú peknú, čo nájdem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ešte jedna dobrá správa, síce som už na MM poistke, ale ešte nie na Mutuelle, tak im musíme poslať nejaké papiere, aby to vyriešili a dostaneme ešte príspevok 250e za pôrod.. Nepoteší? :grinning:
7. únor 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, aj dnes sme boli vyletovat pri mori v Cannes, sami dochodcovia dovolenkuju, ale je tam teraz super, ani teplo, ani zima, cestou som videla 1 nehodu, neviem, co sa stalo presne, ale tipujem, ze babi s dedkom si to sinuli slimacim tempom po prechode pre chodcov na cervenu a babi nieco nabralo , tak mala nohu na cimpr-campr :astonished: ale uz tam boli zachranari a dorazil aj medecin SAMR, bola pri vedomi, tak mi bolo trapne ist ponukat pomoc, na resuscitaciu by som sla hned. A tam sa so mnou zacala zhovarat 1 pani, velmi pekna, udrziavana, asi tak 50 roc, super anglictina, Brazilcanka zijuca s Frantikom vo Savjaciarsku, najlepsia kamosky jej dcery je z Prahy...tak sme kecali po promenade, tak mi to fajne padlo :slight_smile: rozoberal i sme kultury, ludi, ... a etse dorazil aj MM na obed za nami, Alexovi tak nesikovne zohriali petit pot, ze vybuchlo v mikrovlnke a dobra tretina bola fuc, tak bol hladny, tak dostal ochutnat moje zemiaky a hranolku od MM a veeelmi chutilo!
ale to som nechcela, sla som do FNACu kupit presne ten isty digiframe, co mi daroval MM a co som sa tak z toho smiala, ale uz som sa ospravedlnila, mame to zapojene na slide-show a ja som ako v kine :dizzy_face: tak som bola kupit rodicom, budu mat v aprili 30-rocne vyrocie svadby, a tak si tam daju Alexa a budu takto s nami, kupila som od Agfa a tam sa da dokonca pustit aj video, tak sa tesim, uz som mamu dopredu upozornila, ze to najprv asi nepochopi a sa vysmeje ako ja :confounded: ale ze to potom oceni!
Bihan, ja by tiez brala, keby mi daco dali !!! Ja som poslala pred mesiacom vsetky oficialne papiere zo slov.uradu prace do CAF a cakam a cakam a nic, ale uz mi doma aj tak dali nejake prasulky :dizzy_face:
7. únor 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, zabudla som, anketa o stolicke :wink: My mame Peg perego a sme velmi spokojni, neviem, aka je to Chicco Polly, aj tak su vsetky na jedno kopyto: bud su skladacie drevene alebo velke polohovatelne umelohmotne, ty si musis ujasnit, aku chces. Nasa je sice hebedo, ale da sa zlozit a dat do auta, ked ideme niekam, ocenujem skvele polohovanie, co sa tyka vysky aj co sa tyka sklonu chrbtovej opierky, pultik vpredu sa da tiez zlozit, cele je to umyvatelne.
7. únor 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, ten vas pes je teda super :slight_smile: Takoveto prekvapeni, aspon se doma nenudite :grinning:
My jsme si lehatko jen pujcili od kamaradky a uzili jsme ho od cca 6tydnu do 5ti mesicu, ale jakmile se Lea zacala otacet, tak uz bylo nebezpecne ji v tom nechat, jednou se prevratila a konec. Jedina vec koupena a nepouzita, bylo nejake lehatko do vany ... Zato jsme teda skoro vubec nekupovali obleceni ani hracky, protoze po narozeni Ley nam prislo tak odhadem 150darku ze vsech moznych stran, nejen z rodiny, od kamaradu, ale i od klientu, takze obleceni a hracky jsem kupovala prvni rok minimalne.

Jani - super ty tvoje figle a metody na manzela :grinning: , ja furt rikam, ze od tebe bych se mela ucit :grinning: jak vzdycky dosahnes toho co chces a bez hadek. To ja se s tim mojim chlapem furt dokola hadam, rvu, vyhrozuju, nakonec to vzdy dopadne dobre,ale tech zbytecnych nervu kolem :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Bihan, to vis ze domecek vlastni by se nam taky libil, ale muj drahy si ho "za svobodna" neporidil :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no ale ted z jednoho platu je hypoteka nerealna, a nasetreno na barak fakt nemame :grinning: . Sice penez mame relativne dost, Yann ma svuj plat z Thallasa plus vedle penize z cours de natation, jenze z nich zdanuje minimum, takze z pohledu banky mame jen 1 plat... Musime teda pockat az budu taky pracovat. Pokud klapne svatba a pracovni povoleni, tak pak hned neco koupime... Je to vsechno na dobre ceste... :wink:
7. únor 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - krasne fotecky!!!! Teda taky obdivuju jak ti tvi drobecci vydrzi v lehatkach :confused: :sweat_smile: Ta moje od 5ti mesicu absolutne ne... A ta fotka spolecna siesta, to je parada ;))

Pheva - odkud jsi? Tebe jsem tu jeste nevidela... :wink:
7. únor 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja som z lyonu. a na konika obcas zajdem ale do tejto temy som este neprispela.
7. únor 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proc jste skoro vsechny baby v Lyone??? Co je tam tak zajimavehooo??? :grinning: Ze by tam byli nejaci vyjimecni chlapiii??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi si udelam vylet .... :grinning:
7. únor 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiez ma to napadlo :wink: Vsetci su v Lyone, cim to je??? :slight_smile: Inak moja slobodna svagrina mala jedneho chlapa, zenateho, z Lyonu, tak si tam kvoli nemu kupila byt :fearful: a teraz prenajima.
Pheva, ako sa normalne volas a napis nam nieco o sebe... :slight_smile:
Luci, ja som asi blba, co to je Thalassa? Nejake 'kupele', masaze a tak pod? UUUJ, to by som brala na relax a odpocinok od tych mojich chlapov. V telke je taky kanal Thalassa, nie?
8. únor 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
stolicku z linku od phevy mame odskusanu (pocas dovolenky v restike) a je fakt super - no my mame take tie z nemeckej stranky (ale us si nepamatam link) - nam hodne zavazila cena - totizto aj s dovozom nas vysli spolu na 80€ - ale povodne som chcela taku tu klasicku drevenu, ktoru ked zlozis, tak mas stolcek so stolickou na kolieskach (videla som ich od combella) - len tieto boli hodne drahe
ale tie umele su vacsinou pas mal - len viem, ze zaberaju vela miesta, ked su rozlozene (svagrine ich maju a obist ich je teda riadny spas - najma tehotnej :grinning: (z vlastnej skusenosti) :grinning: :grinning: )

Luci - udelej - prespis u nas :dizzy_face: - samozrejme mozes prist aj s doprovodom :dizzy_face:
8. únor 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu je Polly http://www.autourdebebe.com/catalogue/ficheInstit.aspx?f0=7&f1=24&cID=5243052&aID=5243053&i=7

Tini, s Caf prejem veľa trpezlivosti, bude to určite trvať večenosť.. inak v 9m treba zase poslať nejaké potvrdenie na CAF, aby stále posielali dávky... a ja zase budem musieť auktualizovať carte vitale (a to ani len netuším, kde sa v tomto zapadákove dá :sweat_smile:)...
Nuž, všetci sú v Lyone možno práve pre to, že heď po paríža má myslím najnižšu nezamestnanosť :sweat_smile:

Ju a ak sa nemýlim, Thalassa je liečba a relax morskou vodou... v tých centrách potom samozrejme robia kopec vecí akolo ako masáže a rôzen kúry.
8. únor 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan - ta stolicka je pekna - predpokladam, ze je aj dobra - aky je vsak rozdiel medzi znackovymi umelymi stolickami (ci pegperrego, co ciccho ci ina) fakt neviem, kedze my sme od zaciatku chceli drevene, kt zaberaju na zemi malo priestoru - ale podla foto a popisu je dobra, takze ak sa ti paci a muz nic nenamieta, tak kup tu, co ta najviac pritahuje - ja viem, ze ak nieco velmi chcem a z nejakeho dovodu to nekupim, ale kupim daco ine - tak ma to potom mrzi - takze smelo do toho :dizzy_face:
inak musim pochvalit MM - totiz dnes som bola svedkom, ako sa svokra snazila ukecat MM, ze kludne mame davat kravske a nie to pokracovacie mlieko - ale chlapina sa nedal - a pekne jej povedal, ze lekarovi necvaka 80€ mesacne, aby jeho rady a odporucania nepocuval :wink: - a ze pediater bol nekompromisny, co sa tyka zavedenia obyc mlieka do stravy - takze kapitolu ake mlieko detom mozeme tusim uzavriet :wink:
8. únor 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani, TM je teda trieda, blahozelam !!!
Lucka, Polly je taka ako nasa PP, oni su vsetky rovnake, nakoniec si vyberies podla farby opierky :wink: Je pravda, ze je to velke hebedo, ale zase mozes s nou chodit po byte, bude to mat aj ako sedacku, ja ho s nou davam ku klaviru a tam si brnka :grinning: ten pultik je zdvojeny, ten vrchny ma jamku na pitie, da sa zlozit a ostane len hladky pultik, takze to vlastne posluzi ako stolcek napr. na kreslenie alebo na hranie. Drevene stolicky sa daju rozlozit na stolicku a stolcek a na tej umelej je to vyriesene pomocou pultika. Tazko poradit, ty si musis vybrat, ci chces devenu, ci umelu.
My sme uz poslali to potvrdenie v 9m, ale je to kvoli davkam? Ved to potvrdi pediater a obalka je uz vypisana a mne sa nezadlo, ze by to bolo pre CAF alebo ano? Neviem. Davky kazdopadne nemame. :cry: Neva.
8. únor 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este ohladom nasej diskusie o kravskom mlieku. Som zaregistrovana na rodina.cz a odtial mi kazdy tyzden posielaju info, co by uz Alex mal vediet a co strava, atd. A teraz mi doslo toto:
** Kravske mleko by dite nemelo dostavat do veku alespon 18 mesicu. Neposkytuje detem dostatek energie, obsahuje malo vitaminu A, C a D, dale jodu a zeleza, ktere dite potrebuje ke zdarnemu rustu, a nadmerne zatezuje detske ledviny.

Mne sa to pozdava, co vam???
8. únor 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte francuzske dievcata

je vas tu viac z Lyonu? nechapem tej narazke, ze vsetci su z Lyonu. Poznam tu zopar sloveniek i cesiek. Mozno jednu z vas ( ked vacsina z vas pochadza prave z tochto mesta).
Napisat nieco o mne. No som vydata a mam neuveritelne zlate dieta. A byvame v tretom obvode blizko ceruzky.A mam velmi dobruckeho manzelika taky poklad aj ked obcas hneva :grinning:
8. únor 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pheva, neber v zlom tu narazku, ale je fakt, ze 2 aktivne 'clenky' nasej skupinky su z Lyonu, zakladatelka temy byva nedaleko, 1 dalsia mamicka, co sa raz-dvakrat prihlasila, takisto Lyon... (dalsie obcasne prispievatelky si nespominam) my ostatne sme roztrusene :wink:
Ako dlho uz zijes vo Fr? Idem si hned pozriet album.
8. únor 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ste zlati :wink:
8. únor 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - a Tini - dik za aktivnu clenku :wink: :grinning: - teda, ak si myslela aj mna :grinning: :grinning: :grinning:
akoj Pheva, ja som z lyonu - teda nie priamo - byvam v Moulin a vent cca 100 m od lyonu 8 :grinning:
tie baby od nas, s kt si v kontakte su tuto v Lyone? - ja som tu uz treti rok a okrem poliakov, som este ineho slovana nestretla :unamused: - ale zato babulky z konika mi to pekne vynahradzaju - normalne zavislacka na MK sa z mna stala :grinning:
Luci ako s tym domcekom - uz sa vam ozvali z tej realitky?
a Bihan - tak ako - rozhodovanie o stolicke ako dopadlo?
Nguyen - dufam, ze sa po malovani a tapetovani v pondelok pekne ozves, ze si teda aj tu sluzobku prezila :grinning: - a co keby Ti zvysili plat - aby tie tetule pri okienku roztrhlo od zavisti :wink:
9. únor 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak a mame po dovolenke a sme spat vo Francuzsku, ani som nemala cas vsetko pocitat, len sa opytam Tini Alex ti uz zacina chodit? a tebe Lucija ? som zvedava kedze nase deticky su v rovnakom veku.
9. únor 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adka, tak vitaj spat 'doma' :grinning: ALex chodi paradne sam okolo ohradky a postielky, staci mu sa drzat 1 rukou, ked je v ohradke a podam mu ruky, tak sa niekedy chyti a dokonca prejde krizom celu ohradku za ruky, ale sam sa este nepusta. Aj okolo ineho nabytku spaciruje, prilezie stvornozky, dvihne sa a pokracuje opatrne, ale ruckami sa isti. A co vy??? A co uz vsetko papate???
My dnes cakame navstevu-velka sestra pride, uz nevidela Alexa 2 mes, tak bude prekvapena! Pojdeme niekam von, vyzera byt pekny den, tak vam prajem prijemnu nedelu.
10. únor 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adka, vitaj späť :grinning:

Ja sa niekedy fakt nestíham čudovať, ako čas s deckami letí... Tini len pred chvíľkou riešila zuby a už Alex chodí s pridržiavaním sa jednou rukou... No a hovorím, s Luckou sme si písali ešte keď nebola Lea na svete :grinning:, Sára sa mi práve začala prevaľovať na bruško a s napätím očakávam prvý zub (mne vraj začali liezť okolo 4m).
Inak, Tini, spomínam si, ako som sa ťa raz pýtala, ako to zvládaš na materskej bez práce a vtedy si mi povedala, že by si nemenila ani náhodou.. Som to pochopila až nedávno :grinning: žiadna práca nestojí za to, aby som si kôli nej ukrátila čas so Sárou :dizzy_face: Zlatíčko naše usmievavé.

Jani, stolička je ešte len v štádiu zvažovania, ale asi bude nejaká umelohmotná.. zrejme podľa farby opierky :grinning: budem rada, a tu vôbec niečo normálne zoženiem :angry:

No a stými dávkami a zdrav. potvrdením, neviem presne ako to je, ale z poisťovne mi poslali, že ten list, ktorý máš v carnet de santé ide do CAF..zatiaľ som to nejako špeci neštudovala, ale myslím, že oni sa ozvú, keď bude treba.. ako to bude u teba a či niečo vyplácajú spätne, to fakt nemám ani tušenie :sweat_smile:
10. únor 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, Tini mne sa uz Filipko pusta sam, urobi tak 5-6 krockov sam, a to sa mu podarilo este na SLovensku prave 1.1 :slight_smile: a papame masko zo zeleninkou, kuracie, morcacie, telacie a na SR som mu zavse kupila zajacie pot hotove.ten mal velmi rad a tu neviem ci dostat petit pot kralika.a vy co papate?

Bihan mi mame tu stolicku Chicco polly a je super, fakt sme spokojni aj farba je krasna safari so zvieratkami, ale dostat rozne motivy.

budem koncit maly sa mi uz budi a bude ideme papat a potom na prechadzku na konikovi (umelom :slight_smile: ).konecne je pekne aj v Breste :wink:
10. únor 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Krasnou nedeli preju :dizzy_face:
U nas je moooc hezky a teplo :slight_smile: Pujdem ven hned jak se Leus vychrupka... je teda zas nemocna, uz po 4. za ty dva mesice co nekojim :angry: ...teplotu nastesti nema, jen kasle a sopli. Ale ven s ni pujdu stejne na chvilku, to je hruza byt cely den zalezli doma.

Jste hodne, ze na me myslite s tim domeckem, no bohuzel ta baba z realitky nam slibila v patek zavolat a samozrejme nezavolala, nebere telefon, neodpovida na vzkazy, snad budem vedet po vikendu, ale spis to vypada ze ne. Nevadi, najde se neco jineho...Ale je fakt ze domecek by byl lepsi nez byt. Tak uvidime jestli najdem jeste nejaky takovy, jehoz cena neprekracuje nas budget :wink:

S tim Lyonem, fakt jsem na ruznych i jinych diskuzich videla ze hodne cesek a slovenek je z Lyonu ;) Ja znam dva kluky, cechy, co zijou a hrajou profesionalne rugby nedaleko Lyonu.
Jani diky za nabidku noclehu ;) Ja jsem to myslela z legrace, ze az me ten muj chlap zase nastve pojedu si do Lyonu vybrat nejakeho nahradnika :grinning: v tom pripade bych prijela bez doprovodu - nebudu tahat drivi do lesa, ze? :grinning: :grinning: :grinning:

Tini, bihan to uz napsala o tom Thallasu, ja snad jen pridam link na to nase (kde dela muj drahy)
http://www.lucienbarriere.com/localized/fr/hotel/etablissements/royal_thalasso_barriere.htm

Diky jinak za vsechny info o kravskem mleku, rozhodla jsem se ze s nim jeste pockam, i kdyz nase pediatricka rikala ze ho od 1roku muzu kombinovat s croissance, to pry proto aby si dite nezvyklo na tu vanilkovou chut. Ja myslim, ze asi budu pokracovat s tim Babybio 2 a kombinovat s croissance ...

Zidlicku mam z Ikey, takze do diskuze neprispeju :slight_smile: A jsem s ni spokojena...

Kde byla Nguyen na sluzebce, jsem zas neco prehlidla????
10. únor 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adka vitej zpet!!! Jak jste se meli???? :slight_smile: Lea jeste nechodi, trochu zkousi okolo nabytku ale sama se jeste neudrzi ...

Tini, Alex ma velkou sestru? Jak je stara?

Bihan, s tou praci to je presne... Mne sice na jednu stranu prace chybi a stve me, ze se nic nedeje, nemam papiry, nemam praci nic... Ale na druhou stranu si tak uzivam ty chvilky s Leou, a jsem rada ze mam tu moznost byt s ni doma co nejdele. Kdyz vidim tady treba kamaradky francouzky, co jdou 2mesice po porodu do prace, je mi jich lito.

U nas je jeste jedna velka novinka a to, ze se budem tentokrat snad opravdu brat,sama tomu jeste moc neverim :slight_smile: . Svatba by mela byt v cechach, teda na morave, koncem zari.
10. únor 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jzfr tak vitaj v lyone :wink: sup k nam do partie lyoncaniek sme 6 bab. evka, lucka, ivka, katka, svetka a haike. my sa stretavame stale a slale nieco organizujeme :grinning: poslem ti ip ked drobec zaspi lebo ho mam na rukach
10. únor 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem Phevi :slight_smile:
10. únor 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adka - vitaj doma :slight_smile:
a ako bolo doma :grinning: na Slovensku? - ci to uz ako doma neberies?
ja od kedy som vydata - tak mne je uz doma tu a doma na Slovensku mi je uz u maminy :unamused: (a teraz uz aj u babky :wink: )

Luci - to je super :dizzy_face: - tak a sup sa do zhanania peknych satociek :dizzy_face: - pamatam si ako som dosla ku svojim - uplnou nahodou sme sa s kolegynou zastavili v jednom butiku na hornej ulici (predlzili sme si obednajsiu prestavku :wink: ) - a tam medzi spolocenskymi satami som nasla svoje svadobne :dizzy_face: - boli uplne genialne - lebo bez pokrcenia zvladli cestu v mojom naladovanom 30 kg batohu a dokonca ich mozem kludne oprat v pracke, bez toho, aby sa s nimi nieco stalo - a co ma na nich najviac uputalo - bola cena (uz si presne nepamatam - ale vysli ma pod 3000 - teda asi na tretinu pozicovneho) - no dnes maju iba jednu chybicku - uz sa do nich nevpracem :stuck_out_tongue_closed_eyes: (tak 10kg dolu - a mam to v suchu :grinning: )

chcela som sa este spytat - neviete, ci vsetky pokracovacie mlieka su vanilkove? - bleee - detom to neberie :unamused: - dokonca este aj to praskove je vanilkove (aj mne je z toho na bliti - vzdy ked otvorim tu pikslu :angry: ) - ja by som radsej niekde zohnala obycajne mlieko bez prichute a pripadne im do toho obcas nieco namiesala - ale nie tak, ze zakazdym to vanilkove - ved sa s tym ani varit neda :angry:
10. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek