• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
@zuzao no na nete je toho vela lenze v takom mnozstve ktore ja minem za 10 rokov :sweat_smile: ja to potrebujem iba na torty na fotenie.. a konkretne tuto firmu na nete u nas nemaju nikde z nej produkty...
6. led 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek a inak u nas to je tak predrazene, ze to je az hruuuuza!!!! :confounded:
6. led 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bambi2 namahy nie normalne s mobolom som ti urobila fot pretoze som mala pocit ze mi nveveris :grinning: ze tocim o tom istom produkte ako ty.. :grinning: :grinning: par sekund a bolo to na nete.. :wink: aspon vidis moju klavesnicu.. :grinning:

ano skoc do carrefouro velkeho , alebo auchan velky tiez super vybar co sa veci takychto tyka. :slight_smile:
6. led 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek diky si poklad... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: skocime tam teda, som zvedava ci to tam najdem...
6. led 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek akurat neni dobre videt, su to lentilky alebo take tie farebne gulicky?? take s tym ako keby pupakovym povrchom alebo ako to nazvat ?? :confused:
6. led 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi2 skoc si na La defence a zaroven polietas obchody :grinning: zcinaju vypredaje tak spojis s uzitocnym auchan je tam na Prvom poschodi za darty... :wink:

tieto co som mala boli na joshovu tortu jsu to cukrove gulicky take su ostre ale farebne a dekoracne super;; exituju aj cisto biel e ich firma vyraba toho vela aspon ja stalke stojim 5 minut a pozeram co by som kupila a vybrala
6. led 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi2
no kukni napr. sem:
http://www.themadeco.fr/fr/247-les-confettis-sucre
http://www.annikids.com/FR/C-AL-GAPARS/3/aide-a-la-decoration.html
ako, tu na nete nájdeš aj čo nevieš, že existuje, len treba dobre hľadať :wink: len zas poštovné je drahé, tak to je potom na zvážení...
6. led 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzao ja som ale vo Svajciarsku a oni za hranice zrejme neposielaju.. a hlavne sa to neoplati koli clu!!! co je ale zaujimave, ze od toho erica bura som hladala na nete na nemeckych aj nasich strankach a nic. od inych firiem ano len tie farby sa mi nepozdavaju... preto hladam konkretne v tychto flastickach od toho bura. v nemecku maju tiez ovela väcsi vyber len naposledy ked som tam bola som nepozrela lebo som nepotrebovala... :angry: takze si zajdem radsej do toho carefouru, to bude asi najrozumnejsie :wink: ale diky... :slight_smile:
6. led 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bambi2 prinajhorsiom ti kupim aposlem co budes chciet potrebujes to rychlo????
inak hladal som rovno v internetovom obchode ale bohuzial tento tovar je dost luxusny... takze v internetovom obchode to nie je.. skusala som no nevidim nic.. :confounded: http://www.auchandirect.fr/frontoffice/index/ssrayon/famille/15116/rayon/15126/ssrayon/15126
6. led 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek si zlata, nevadi, ja behnem do toho Mullhousu do Carefouru... a ked nie tak v Mullhouse je este Globus tam to mozno budu mat tiez... ktovie... dolu v Nice by som mala väcsiu sancu to najst, hlavne v tom la Fayette... este pozrem na nete ci ten la Fayette neni nikde na blizku, ze by tam zasli :grinning:
6. led 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby neviete mi poradit na konkretne ake specializovane obchody na detske kociky sa zamerat aby tam poriadny vyber kocikov kde si odskusam viacero znaciek a inych veci pre babatko? Nejako sa nemozem dopatrat k obchodu kde by bolo viac ako 6-10ks kocikov aj to drahych len cierne a sede povacsine... bola som v Bebe9 v Charleville Mezieres ale tam nejaky vyber nebol. Existuje tu nieco take? alebo ako ste si vy vyberali kocar? ja by som ho najradsej aj videla, odskusala poorvnala viacere.. no nejako tu nic nie je v okoli alebo len zopar. U nas na SR sa mi zda vacsi vyber teda :unamused:

A este by som potrebovala jednu radu, keby som natrafila na kocik v SR akym sposobom by ho bolo mozne dorucit do FR, mate s tym niektora skusenosti? Dalo by sa aj letiet len s kocikom bez dietata napriklad? :D
6. led 2012 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar Ahoj. :slight_smile: nemam velmi podrobny prehlad co sa tyka inzeratov od particuliers. My sme zatial vzdy mali byt od klubu ako vy takze neboli sme nuteni ,,naozaj,, ho hladat. Teraz by sme chceli lebo mame nejako malo miesta :grinning: :grinning: :grinning: Pozerali sme ale par inzeratov na LeBonCoin. Tam najdes aj take od particuliers ale je tam aj vela od agentur. Musis pozorne citat.

@evuliki Gratulujem k novej praci. Si sikulka.
7. led 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ikuza Mame Jane Slalom Pro. Jane reverse ak si dobre pamatam sa mi zdal malo priestranny a okrem toho ked sa prehodila sportova cast tvarou ku mne, sa mi zda, ze ho to na tom prednom koliesku prehadzovalo ako keby sa chcel prevratit. A ano kupovali sme na Bon Coin. Som celkom spokojna. My vzdy ale kupujeme az ked si to osobne prezrieme; na dialku by som sa bala.
7. led 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika skus obchody - Autour de bébé; Aubert, byva tam velky vyber kocikov.
Tu su linky a mozes si pozriet kde su v tvojom blizkom okoli ich obchody.
http://www.autourdebebe.com/
http://www.aubert.com/
Z dovozom zo Slovenska ti neporadim, ale urcite sa to da, ved sa prevazaju rozne nadrozmerne veci, ja som tak prevazala bicykel, akurat som isla cez specialny check-in.

@evuliki gratulka k praci, nech sa ti tam dari.
7. led 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gijar skús ešte ouest-france ;)

@huterika posielať kočík zo Slovenska je trochu kontraproduktívne, lebo sú tam väčšinou drahšie ako vo fr na nete. Na amazone máš napr. často poštovné zadarmo. Prípadne treba pozrieť stránky v Nemecku, keď už budeš mať vybraný model. Poštovné je okolo 15€.
Samozrejme to platí o medzináročných značkách, nie poľkých takoch :grinning:
7. led 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
diky,skusim :slight_smile:

@huterika kocik urcite vo FRA :grinning: na SR su strasne palky, ja som kupovala v 2012 Jane cez www.bebedirect.com, cena bola o necele 300e lacnejsia ako na SR!!!( 3kombinacia), skus tam, byvaju tam fajne ceny a postovne bud ziadne alebo nejake v pohode, ja som mala vtedy akciu zadarmo a este aj Jane baby vysielacky k tomu ako darcek :wink:
7. led 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bihan @gijar @janka_fr Dakujem vam baby idem to pozriet tie stranky mne sa tiez paci Jane ale v tych vsetkych typoch sa vobec nevyznam. Ja som si tak naivne myslela ze rovnaka znacka by mala vsade rovnako stat ;) ale okuknem tie stranky. A ked ste si cez net kocik kupovali mali ste ho uz okukany z obchodu ci ste objednali na doporucanie ostatnych? :slight_smile:
7. led 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika : ja mám odskúšaný na segrinom malom Peg Perego GT3 a je to bomba! Fakt super.Taký teréňák.Veľmi dobre sa šoféruje.Tiež ho teraz zháňam pre seba.Vrelo odporúčam,zároveň si tiež nechám poradiť:slight_smile:
8. led 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co hovorite na Stokke Xplory? taka imidzofka :grinning:
8. led 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika ja sa radsej nevyjadrujem ku Stokke,lebo by som asi iba nadavala :sweat_smile: Ked vidim tie chudatka deti v nom,s tycou medzi nohami (myslim tu riadiacu paku,ktora predeluje dieta na dve casti :angry: ) .... Tie peniaze by som vedela aj inde investovat... Ja som mala Quinny buzz,bola som s nim velmi spokojna,Jasmi bola uz tretie dieta v nom a kocik nemal stale jedinu chybu,nebol rozhrkany...Ale tiez to bola opacha,v obchode som s tym sirokym podvozkom vsetko zhadzovala. Pre druhe mam vysnivany Bee+ , je to moja srdcovka uz par rokov :wink:

Ozaj baby,mam kupon na zdarma 50 ks fotiek,teda plati sa len postovne,do dvoch dni ich mate doma. Nemate niekto zaujem? Ja som si uz 50 objednala,su kvalitne,krasne farby. Je to cez Snapfish,ak poznate. Plati do konca februara. Nechcete niektora?
8. led 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evuliki Ak nebude mat nik iny zaujem o ten kupon, mne by sa zisiel :slight_smile:
8. led 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza akurat to pozeram,mam dva,jeden je na zadarmo 50 fotiek a druhy na zlavu 20% , ale postovne je 3.90
8. led 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky :slight_smile: prosim , ak je niektora z vas zo Sochaux, pri Montbeliard mohli by ste sa mi ozvat na IP. Dakujem
9. led 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.. byvam pri Parizi a nepoznam tu ziadnu slovenku pripadne cesku. Chodim tu i do skoly na franinu, ale bohuzial ziadna ceska prip slovenka tam nie je. sem tam ma chytaju takek smutne stavy, vsak to poznate. uz je to ovela lepsie ako na zaciatku, ale stale prichadzaju take smutnejsie dni. do Francuzska som prisla v juni minuly rok. chcela by som sa spytat ci niekto nema zaujem sem tam skocit na nejaku tu kavu, pokecat, popisat si... pekny den ;)
11. led 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikadel ahoj a kde presne si ja som v 78 limit 92 v chatou.... deli ma len most medzi chatou a rueil malmaison.. :slight_smile:
11. led 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek ... ahoj.. byvam v Guyancourt , blizko saint-quentin en Yvelines ;)
11. led 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no si trocha dalej ale si v 78 :slight_smile: :slight_smile: si 20 km odo mna;.. :slight_smile:
11. led 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evuliki takze 50 fotiek s tou zlavou a postovnym ma vyjde asi kolko? :slight_smile: dik
11. led 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata mamicky,
pouzivali ste latkove plienky ci papierove pampers, huggies a podobne? daju sa tu vo FR zohnat latkove za dobru cenu? nemate skusenosti? vlastne ked sa take malicke babatko narodi, nemusi sa balit nasiroko, ako je to tu vo FR? A ked je treba balit nasiroko ako sa to riesi tymi papierovymi?
Co hovorite na monitory dychu, nie je to zbytocna vec ked sa babatko narodi normalne v termine a nie predcasne? A dalsia vec co je pre mna spanielska dedina su zavinovacky. Ake sa teraz "nosia" zavinovacky resp. do coho sa zabali take malicke babatko, ak ho niekto chce na ruky alebo aby mu bolo teplo? nase sa ma narodit zaciatkom aprila, tak zasa aby mu aj nebolo velmi teplo. Viem ze existuju nejake na suchy zips take postacia? Ci mam zhanat skor taku z cias ked sme boli male, take tieriadne „duchny“ :grinning:
Maminky, nastavajuce a cerstve maminky co vy na to :slight_smile: ? @simi251 @efci @alenka600
12. led 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek