• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
@erikasadek Prave na tom ameli mi to neslo zmenit udaje, bola tam sice kolonka na to ale nic sa nedialo a na CAFe to necham na priatela nech si zmeni, datum od kedy pracuje. :slight_smile:
9. únor 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huterika musis tam zavolat, nic jinyho ti nezbyva
10. únor 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek, tak co, jaky kostymek jste vybrali pro svoje zlaticka na karneval? Syn chtel jit za pilota air france.... :slight_smile:
10. únor 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri sa nebojis ze ho zbiju?? :grinning: :grinning: :grinning: kedze su v strajku!! :grinning: :grinning: ale nie srandujem..
@huterika ak ti to nejde skoc si rovno na pobocku.. :wink: jednoduche a rychle;. :wink:
10. únor 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Babulky aj vas sa opytam, ake teplomery ste pouzivali pre vase ratolesti? laka ma bezdotykovy pre mimi, ale pocula som uz aj to ze su medzi nimi velke teplotne odchylky ak porovnate digitalny, ci usny ci bezdotykovy a tak
10. únor 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika za seba pouzivla som braun u pata od narodenia usny nedam dopustit ale pred rokomù po 6 rokoch pekneho sluzenia spadol a rozbil sa kupila som bezdotykovy vyhoda 3 v 1 mozes pouzit bud bez do tyku alebo na celo alebo ako braun do ucha... velke odchylky som nikdy nenasla;. :wink:
10. únor 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanblan
a do Asterix Parku by ste nešli? My sme celý júl na SK a v auguste sme síce tu, ale to plánujeme ten Asterix Park. Vraj je dokonca lepší ako Disneyland. Do Disney chodíme s každým, kto k nám príde na návštevu a majú aj deti. Takže toho nám zatiaľ stačilo :sweat_smile:
10. únor 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanblan zabudla osm na teba v disney sme stale s detmi ak budes chciet daj vediet a stretneùme sa tam rovno , o to viac ze s pato ma prioritnu kartu tazke ani rady nestojime;. :wink: parc asterix je tiez fajn ale pre starsie deti :wink:
10. únor 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek jej to je skvele ze nestojite v rade, budem sa musiet na vas nalepit :grinning: Asterix ani nepoznam,to je tiez pri parizi? Ale kedze nas zaujimaju hlavne princezne momentalne, vyber je jasny :slight_smile: fakt sa mozem ozvat ak si to naplanujem?
@evuliki to "paci sa mi" znamena ze by ste isli, ci?
10. únor 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri to je super napad! :slight_smile: ja som chcela ze vyrobim kostym certa alebo jezibaby, chcela som sa realizovat, ale mala ani pocut, ona chce byt princezna.... :rolling_eyes: no...o robotu menej
10. únor 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanblan kludne kedykolvek kedze mame rocne pasy takze sme casto... to iste pre asterix :grinning: jedina vyhoda patovho handycapu, i ked by som radsej brala stat v rade a pato by bol ok.. :wink: :cry:

asterix je tiez pri pariz opacnym smerom od disney.... je super zabavny park fakt nema chybu vyhoda ze je tam aj delfinarium ale nie je otvoreny cely rok a nie je taky cac ako disny vsetko o marketingu ale ked si das do you tube asterix tak si pozri co ta caka taky zeus je uzasny!! a ine fakt len nie pre male deti treba urcitu vysku na atrakice.. ale ked uz maju 4 a viac tak je to uzasna rodinna parada... :slight_smile:
10. únor 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek vies co tak ja ked si to rozmyslim a poinformujem a naplanujem dam ti vediet do IP
10. únor 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@efci myslis si, ze aj napriek tomu, ze pride sage femme ku mne domov, by som mala ist este aj k sage femme do nemocnice?
@bihan odmietla si sage femme, tzn. ku ziadnej sage femme ani ku tej v nemocnicni si pred porodom nechodila?
10. únor 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika mam rovnako zmiesane pocity ako ty pri prezerani volebnych listkov :unamused:
10. únor 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza odmietla som návštevu sage-femme z PMI u nás doma. V nemocnici na kontrole som bola pred obomi pôrodmi, nevidím dôvod na odmietanie vyšetrenia (obzvlášť, keď je povinné), ale domov sa mi nikto trepať nemusí, kým si ju ja sama nezavolám.
10. únor 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza ja si myslim, ze hej, lebo si tam musia urobit s tebou taku tu povinnu birokraciu okrem ineho, kym tam prides rodit. Aby si proste bola v porodnici vedena ako buduca rodicka, aby si mala zalozenu svoju zlozku so vsetkymi vysledkami pre nich potrebnymi.
10. únor 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri u nas bol karneval v skolke dnes, Patrick za pirata :sunglasses:
10. únor 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanblan hele tak princezna, tech byla dneska plna skola ale byly krasne :grinning: pak tam byli spajdrmeni

@efci hezke hezke!
@erikasadek jo jo ale kdyz na ty piloty z airfrance se taky hezky diva! :slight_smile:
@huterika japouzivam svoji ruku misto teplomeru :grinning:
10. únor 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meleri a teda bol za pilota, ci nie?
10. únor 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza Mas vybratu porodnicu? Ak ano tak sa opytaj priamo tam, ci potrebuju aby si k nim prisla na kontolu pred porodom.

Ja som cele tehu bola kontrolovana len mojou gynekologickou ktora mala svoju ordinaciu priamo na klinike kde som potom aj rodila. Takze som ziadnu sage femme nemusela navstivit lebo vsetko bolo v PC. Ale keby som chcela rodit a druhej klinike v mese, oni mali podmienku, ze v 8. a v 9. mesiaci uz musim byt sledovana u nich ak chcem u nich rodit. Takze vsetko je individualne, kazda porodnica ma svoje pravidla. Napriklad do statnej tu v Nantes mozes ist rodit aj bez predosleho vysetrenia u nich.
10. únor 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@efci Super dakujem, krasny rozdiel aj v cene inak :wink: mas aj nejaky iny? ci bude stacit aj tento na vsetko?
10. únor 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika no ved ja si preto vsetky veci co budem potrebovat aj neskor nakupujem vopred tu, lebo je to ovela lacnejsie nez by som to potom musela narychlo zhanat na SK ked tam budeme tri alebo styri mesiace.
A myslim, ze teplomer bude stacit, mame sice aj Braun do ucha, ale to je pre mimco aj tak nie najvhodnejsie, lebo ma to usinko este velmi male, takze budeme ficat len s tymto ked bude treba.
11. únor 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanblan my do disney v lete uz nikdy.. Odporucam jar,alebo jesen-nie je tam tolko ludi a znesitelne pocasie... Raz v lete,ked sme boli,bolo vonku 30st,my sme sa potili v rade,za 7 hodin sme stihli 4 kolotoce!Takze tak... Teraz mame uz asi pol roka listky kupene do Niglolandu www.nigloland.fr , je to sice dost daleko od Pariza,ale vstupne 20€, pre male deti ovela viac atrakcii,vsade mozes robit na trave piknik(co v disney nehrozi), za den obehas vsetky atrakcie a ovela menej ludi je tam :wink: Chceme ist na jar a jednou cestou to spojit so ZOO v Amneville.
A este chceme vyskusat aj ten Asterix,boli sme aj vo Walygator parc v Metz,ale to bolo tost o nicom a Jasmi nepustili okrem vlacika na ziadnu atrakciu....
11. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evuliki evka boli sme p^red tyzdnom teraz teda tak akos ami bola ze po 4 hodinach sme vyrazili smer domov!!! doslova som za modlila aby spustili kazdu atrakciu hned !! :grinning: :grinning: ale deti mali radost... a halven nebolo vel aludi!! :grinning: asterix si uzijete poriadne.... :wink:
inak bude nova atrakcia v aprili som zvedava co to bude!!!!!

http://www.parcasterix.fr/monde/la-grece :wink:
11. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dievcata existuje tu nieco taketo ako separacne vlozky do plienok? neviem pod akym nazvom to hladat a myslim ze to tu asi ani nie je ci sa mylim?
http://www.latkoveplienky.sk/obchod/kategoria-doplnky-na-prebalovanie-separacne-vlozky
11. únor 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bihan Na teeeda ake jednoduche :slight_smile: som sa pobavila :grinning: dakujeeeem :wink:
11. únor 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bihan Nevidela si to nahodou v normalnom obchode aj niekde? ked tak pozeram livraison je pomaly rovnako draha ako cele vlozky :grinning:
11. únor 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek