• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
@simi251 neboj, vybavite to. Ja som volala na matriku cca pred tromi tyzdnami kvoli tomu a iba ma uistili, ze sa to stale tak da. :slight_smile:
14. únor 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@efci volala si do zvolena ci do bratislavy?
14. únor 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 do Zvolena :slight_smile:
14. únor 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efci Jaaaaj tak super. Dakujem. Idem teda vybavovat ten preklad. Si poklad. :slight_smile:
14. únor 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sidzej
no, povedzme skôr, že k nej mám veľmi blízko :slight_smile:
14. únor 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny tak z nasho mutuellu nam daju pri narodeni 100 EUR s tym, ze tam vlastne babatku musime otvorit "ucet", na ktory sa to pripise. Tak mi to dnes zreferoval moj manzel, ktory bol osobne na pobocke.
15. únor 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza pffff, vydirky!
15. únor 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza Nam do telefonu povedal nejaky pracovnik ze narok nemame lebo to nemame v zmluve ... ??? nikto nam take nic ani neponukal, takze holt asi smola. :unamused:
16. únor 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, potrebovala by som poradit, ci zozeniem tu v obchode nieco podobne ako je nasa HERA, ocot, solamyl. Popripade, ak mi mozte k tomu dat instrukciu ako sa to povie po francuzsky, plus v ktorej casti obchodu to mam hladat. Dakujem :slight_smile:
19. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky, tiez by som od vas potrebovala poradit na akych strankach ste boli uspesne najst si pracu, je to dost urgentne. Aspon tak orientacne kde sa pozerat. Dakujem moc!
19. únor 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza solamyl= maizena (v Carrefure napr.), ocot-to je vinaigre, ale je strasne vela druhov tu a je pravda,ze na taky nas klasicky som nenarazila, ale najviac sa nan podobal obycajny lacny. No a Hera, neviem ci myslim cisto Heru alebo aj nas Palmarin (osobne teda neviem rozdiel medzi tymito tukmi :grinning: ), ale normalne vedla masiel maju velky vyber tychto tukov, je tam napisane aj priamo na patisserie ze sa to pouziva :wink:
19. únor 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza tak jsem jim volala a mam taky narok na 450EUR, takze huraaaa :sunglasses:
ja misto naseho octa pouzivam jejich vinaigre d'alcool a misto Hery davam klasicke maslo a na vysledek to nema vliv
20. únor 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gijar takze Vanish alebo K2??? Riesim ten isty problem, co ty pred casom. :unamused:
20. únor 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza nepomylila si si ma s niekym? ja som taky problem neriesila ani tusim :grinning: a ked hej,tak velmi davno. Kadopadne mne na niektore skvrny nefunguje ani jeden z tych pripravkov, kedze niektore veci sa mozu prat len na 30 stupnov, co je malo a asi to treba hned nastriekat ci co, nez skvrna uschne, co sa teda pri kazdom kusku oblecenia velmi takto riesit neda :sweat_smile:
21. únor 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika pole-emploie :wink:
21. únor 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanblan Ehm, vdaka :grinning: ale nie vazne, dvaja nezamestnani uz prestava byt sranda :unamused:
21. únor 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte prosim vas viete mi poradit kde najlepsie je odparkovat auto ked ideme do Pariza a chceli by sme ist na Eifelovku a velmi do cetra nechceme ist autom,skor odparkovat niekde mimo centra a potom sa tulat metrom?vie mi niekto pomoct kde ,ak ano potrebovala by som presnu adresu toho miesta,aby som mohla dat do navigacie....dakujem pekne ...pekny vecer
22. únor 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa dobre si rozmysli ze kde odparkujes daleko od centra je cena listka draha + parking.. :wink:
22. únor 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek tak a ty potom ako radsej odporucas?
22. únor 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa zalezi kolki ste ak si sama tak sa oplati zaparkovat niekde mimo a lsitok a parking zvladnes, teraz ked je vas viac tak listopk vas vyjde draho na den mam pocit 10 € na osobu .. + parking pocitaj mimo na den tiez 10 € zato ked ste v centre zaprkujes niekde nechas auto a znoav niekde idete, neboj pariz je tazko na jazdenie ale super skola soferovanai ah adnes ma za sebou tiez cestu do centra a spat... :wink:
22. únor 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek no my ideme 3ja ...len vsetci znamy ,nam vraveli ze urcite nechodte autom do centra lebo je to tam o drzku,takze teraz neviem....chceme ist o tyzden v utorok,len neviem ci to fakt mame risknut s tym autom az tam alebo nie
22. únor 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa vsetko zalezi co chcete robit ak chces mat pokoj klud tak odparkujte niekde na la defence a zober metro rovno do centra.. alebo kde byvate?? ako ste daleko od pariza??
22. únor 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek no my sme v Parizi este neboli mame to ako vylet....my byvame az pri Metz,cize do Pariza mame az 320km...cize cetrum absolutne nepozname,chceme si pozriet Pariz no najprv Eifelku a potom este niektore pamiatky ,ktore stihneme...
22. únor 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa ok takze najlepsie zaprkujte na la defence je tam velke obchodne centrum a podzemne parkovisko.. a hned od tial mas metro alebo RER , rovno na champs.. a podobne;. :wink: 5 minut metrom do centra...
22. únor 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek no super dakujem idem si to zapisat ,aby som nato nezabudla....dakujem pekne za info pomohla si
22. únor 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.parkingsladefense.fr/plan.php parking grand arche P7 zaparkujte tam a odtil sa dostanete hore ku RER a metru je to obrovske ale neboj .... najlepsie riesenie.... existuju aj ine. samozrejme.. :wink:

aj navigacia ta tam pekne nabehne neboj la defence sama o sebe ak vyjdete vonku je zaujimava je to cast kde su mrakodrapy je to finnacna cast pariza;..
22. únor 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek jeeee ty sa kaft vyznas super
22. únor 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa vyznam neviem ale zijem tu apouzivam takze ak pomoze uzite si pariz.... :wink:
22. únor 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek urcite pomoze,vsetko som si zapisala plan parkovania si vytlacim a mozeme vyrazat....fakt dakujem...uz len nech vyjde pocasie a o zabavu mame postarane :slight_smile: ....a este jedna vec oplati sa ist na eifelovke az uplne hore alebo staci 2 poschodie?urcite uz mas vyskusane
22. únor 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikulqa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: staci ti aj to druhe hore strasne vas vyfuka a mesto a vsetko je take male ze to nestoji za rec.. fakt 2 staci uplne a ver mi budete mat super vyhlad... :wink: vyskusane mam este za slobodna neuveris s detmi sme doteraz eboli hore!!! stale len pod.. ale toto leto uz bude aj hore.. :grinning:
22. únor 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek